Włochy - Polska online -> SoccerLive.com.pl - Mecze na żywo, relacje live w internecie

Włochy
Polska
1 : 1

Donnarumma - Zappacosta, Bonucci, Chiellini, Biraghi - Pellegrini (HT' Bonaventura), Jorginho, Gagliardini - Bernardeschi, Balotelli (62' Belotti), Insigne (72' Chiesa).
Fabiański - Bereszyński, Glik, Bednarek, Reca - Krychowiak, Klich (56' Szymański) - Błaszczykowski (80' Pietrzak), Zieliński (66' Linetty), Kurzawa - Lewandowski.

Mecze na żywo: Włochy - Polska

WYPRZEDAŻ KSIĄŻEK: DLA DZIECI OD 99 GR, SPORTOWE ZA 6 ZŁ!
*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Polska remisuje 1:1 z Włochami w debiucie Jerzego Brzęczka. Mecz był w wykonaniu polskiego zespołu bardzo nierówny - dużo lepiej spisywał się on w pierwszej części starcia.

90+3'
żółta kartka Żółta kartka dla Fabiańskiego za opóźnianie wznowienia gry.

90+1'
Całkowicie nieudana centra Chiesy z prawej strony boiska.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

89'
Polski zespół, za sprawą Szymańskiego, starał się wywalczyć rzut rożny, bezskutecznie.

85'
Obyło się bez niebezpieczeństwa, dzięki interwencji Donnarummy.

84'
Jeszcze jedna okazja do dośrodkowania z korneru.

83'
Rzut rożny po przyblokowanej próbie z dystansu, na jaką zdecydował się Szymański.

80'
Trzecia zmiana w drużynie Jerzego Brzęczka: Pietrzak zajął miejsce Błaszczykowskiego.

79'

78'
Bardzo pewne wykonanie Jorginho, Fabiański całkowicie zmylony. 1:1.

76'
Rzut karny dla Włochów! Błaszczykowski popełnił, zdaniem sędziego, faul we własnej szesnastce!

74'
Glik, który swoim wejściem spowodował zmianę toru lotu piłki po uderzeniu Chiesy mógł zaskoczyć Fabiańskiego. Na nasze szczęście, golkiper zachował czujność.

72'
Ostatnia zmiana w zespole Włoch: Chiesa w miejsce Insigne.

71'
Równie silne, co niecelne uderzenie Bonaventury z dystansu.

69'
Wielkie szczęście polskiej drużyny! Bednarek wybił piłkę z linii bramkowej, ale gra została przerwana - Belotti, w momencie oddawania strzału, był na ofsajdzie.

68'
Rzut rożny dla Italii.

66'
Roszada w reprezentacji Polski: Linetty zajął miejsce Zielińskiego.

65'
Donnarumma udanie wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Kurzawy.

65'
Bereszyński wywalczył rzut rożny.

64'
Polska linia defensywna po raz kolejny nie zawiodła i wybiła futbolówkę poza obręb szesnastki.

63'
Zagranie ręką Szymańskiego przy centrze Chielliniego spowodowało, że Włosi zaczną grę od rzutu wolnego.

62'
Druga zmiana w zespole włoskim: Belotti zastąpił Balotellego.

60'
Pewna interwencja Fabiańskiego zażegnała niebezpieczeństwo.

59'
Gospodarze rozpoczną z prawego narożnika placu gry.

58'
Niecelne uderzenie z dystansu Zielińskiego.

57'
Błaszczykowski nie rozgrywa najlepszych zawodów. Patrząc na jego grę, wydaje się, że to on powinien opuścić wkrótce boisko.

56'
Pierwsza korekta w składzie Polski: Szymański za Klicha.

54'
Od początku drugiej części spotkania to Włosi są stroną przeważającą.

52'
Bardzo groźne uderzenie Bernardeschiego sprzed pola karnego przeszło tuż obok lewego słupka bramki.

50'
Nieprecyzyjne podanie Lewandowskiego nie miało prawa dojść ani do Błaszczykowskiego, ani do Bereszyńskiego.

49'
Polska oddaliła niebezpieczeństwo, ale Włosi cały czas są w posiadaniu piłki.

48'
Włosi wznowią grę od narożnika boiska.

47'
Świetnej szansy nie wykorzystał Lewandowski! Błaszczykowski zszedł ze skrzydła do środka i oddał strzał, po którym "Lewy" miał piłkę, którą należało skierować do pustej bramki. Kapitan polskiej kadry uderzył jednak za mocno.

46'

*'
Zmiana w reprezentacji Włoch: Bonaventura zajął miejsce Pellegriniego.

*'
Piłkarze powrócili na płytę boiska.

*'
Polacy w pełni zasłużenie prowadzą jednym golem. Podopieczni Jerzego Brzęczka prezentują się lepiej i nie dopuszczają do zbyt wielu okazji pod swoją bramką.

Przerwa.

45+1'
Zablokowane uderzenie z dystansu Lewandowskiego.

45'
Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

44'

44'
Strzał Bernardeschiego ze stałego fragmentu gry otarł się o boczną siatkę.

43'
Kurzawa wybił dośrodkowanie poza pole karne polskiego zespołu.

42'
Ogromny kocioł w szesnastce, koniec końców będzie jeszcze jeden rzut rożny.

41'
Korner dla gospodarzy.

40'
1:0 dla Polski! Zieliński wykorzystał podanie Lewandowskiego! "Lewy" wysoko zawiesił piłkę, a gracz Napoli znalazł sobie miejsce do uderzenia z powietrza i nie dał szans bramkarzowi Włoch.

37'
Bernardeschiemu zabrakło centymetrów do pokonania Fabiańskiego! Skrzydłowy skorzystał z błędu polskiej defensywy, ale jego finezyjne uderzenie, na szczęście, nie odnalazło drogi do siatki.

36'
Balotelli oddał bardzo niecelny strzał z daleka.

35'
Bez zagrożenia, polscy piłkarze oddalili wyjaśnili sytuację.

34'
Gracze Roberto Manciniego wywalczyli rzut rożny.

33'
Okres niedokładnej gry z obu stron.

31'

29'
Duże zamieszenie w naszym polu karnym, jednak ostatecznie futbolówka została wybita.

27'
Obyło się bez najmniejszego niebezpieczeństwa pod bramką przeciwnika.

26'
Donnarumma znakomicie odbił uderzenie Krychowiaka z bliskiej odległości. Korner dla Polaków.

25'
Podanie Zielińskiego, które miało dolecieć do Lewandowskiego, przeciął jeden z obrońców kadry włoskiej.

24'
Reca starał się dograć z lewej flanki, ale został zablokowany.

23'
Zaskakujący wolej Insigne zza szesnastki poszybował nad bramką.

22'
Faul w ofensywie jednego z polskich zawodników.

21'
Przewinienie Gagliardiniego na Klichu. Rzut wolny dla reprezentacji Polski na połowie rywala.

20'

19'
Uderzenie Bernardeshiego przeszło nad murem i poprzeczką.

18'
żółta kartka Błaszczykowski wyciął efektownie i efektywnie szarżującego Bernardeshiego. "Żółtko" dla piłkarza VfL Wolfsburg.

17'
Bardzo prosta strata Krychowiaka na własnej połowie skończyła się faulem na Balotellim. Obyło się bez kary indywidualnej.

16'
Nieprecyzyjna wrzutka Bereszyńskiego została wyekspediowana przez włoskich defensorów.

14'
żółta kartka Spóźnione wejście Klicha i żółty kartonik dla polskiego gracza.

13'
Nieczysta główka Glika po dograniu Kurzawy.

12'
Jeszcze jeden, taki sam stały fragment gry.

11'
Korner dla Polski po błędzie Zappacosty.

9'
żółta kartka Chiellini obejrzał żółtą kartkę za brzydkie wejście.

7'
Centra Biraghiego wylądowała w rękach Fabiańskiego.

6'
Zieliński nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Donnarummą! Pomocnik Napoli otrzymał znakomite zagranie w pole karne od Lewandowskiego, ale golkiper Milanu wygrał pojedynek i odbił strzał.

5'
Na powrotnym spalonym złapany Lewandowski.

4'
Długie, prostopadłe podanie z głębi pola od Krychowiaka w kierunku Lewandowskiego nie dotarło jednak do snajpera Bayernu Monachium.

3'
Rzut rożny dla Włochów. Krótkie rozegranie, po którym kadrowicze Jerzego Brzęczka wybili futbolówkę.

2'
Włosi długo utrzymują się przy piłce, Polacy na razie na swojej połowie.

1'
Rozpoczęli gospodarze.

*'
Po hymnach. Za moment pierwszy gwizdek arbitra.

*'
Czas na hymny obu państw.

*'
Obydwie reprezentacje pojawiły się już na placu gry.

*'
Rezerwowi Włoch: Cragno, Perin, Sirigu, Caldara, Criscito, Palmieri, Lazzari, Romagnoli, Rugani, Barella, Benassi, Cristante, Gagliardini, Zaniolo, Belotti, Berardi, Bonaventura, Chiesa, Immobile, Pellegri, Zaza.

*'
Ławka rezerwowych podopiecznych trenera Brzęczka: Szczęsny, Skorupski, Dźwigała, Kamiński, Kędziora, Pietrzak, Linetty, Kądzior, Szymański, Frankowski, Milik, Piątek.

*'
Poznaliśmy wyjściowy skład Polski.

*'
Areną rywalizacji będzie Stadio Renato Dall'Ara w Bolonii.

*'
Sędzią głównym zbliżającego się starcia będzie pochodzący z Niemiec, Felix Zwayer.

*'
Polacy mierzyli się z Włochami piętnaście razy. Trzy razy odnieśliśmy zwycięstwo, sześciokrotnie zremisowaliśmy, a w pięciu przypadkach górą był rywal z Półwyspu Apenińskiego.

*'
Reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy mecz od zakończenia fazy grupowej całkowicie nieudanego dla biało-czerwonych mundialu 2018.

*'
Dzisiejsze spotkanie to także okazja do debiutu trenerskiego na polskiej ławce dla Jerzego Brzęczka. 47-letni szkoleniowiec zastąpił Adama Nawałkę.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Ligi Narodów UEFA Włochy - Polska żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 20:45. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu Ligi Narodów UEFA Włochy - Polska w telewizji, to zapraszamy do śledzenia zawodów w internecie za darmo w naszym serwisie.