Arka Gdynia - Lech Poznań online -> SoccerLive.com.pl - Mecze na żywo, relacje live w internecie

Arka Gdynia
1 : 0

Steinbors - Zbozień, Marić, Helstrup, Marciniak - Zarandia (90+2' Socha), Deja, Nalepa, Janota (88' Danch) - Jankowski, Kolev (75' Siemaszko).
Putnocky - Cywka, Janicki, Goutas, Kostevych - Gajos, Trałka, Tiba - Amaral (82' Klupś), Tomczyk (65' Gytkjaer), Jóźwiak (90+1' Tomasik).

Janota (76.)

Trałka (60.) żółta kartka
Amaral (70.) żółta kartka

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Lech Poznań

WYPRZEDAŻ KSIĄŻEK: DLA DZIECI OD 99 GR, SPORTOWE ZA 6 ZŁ!
90+5'
Koniec meczu. Arka wygrała z Lechem 1:0.

90+5'
Tomasik uderzył głową prosto w Steinborsa.

90+3'
Katastrofalny strzał z dystansu Cywki.

90+2'
Socha zastąpił Zarandię.

90+1'
Tomasik zastąpił Jóźwiaka.

90+1'
Gol nieuznany.

90'
Sędzia czeka jeszcze na potwierdzenie z VAR. Kontrowersyjna sytuacja.

90'
Trałka umieścił piłkę w bramce, ale sędzia odgwizdał faul!

88'
Danch zastąpił Janotę.

83'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę zgrał Goutas, akcję zamknął Gytkjaer, ale uderzył niecelnie.

82'
Klupś zastąpił Amarala.

81'
Ależ świetnie uderzył Amaral! Piłka przeleciała tuż obok słupka. Steinbors byłby bez szans.

78'
Znów dryblował Zarandia, piłkę przejął Janota, ale uderzył za lekko.

76'
Goool! Zarandia z łatwością ograł Kostewycza i Goutasa, spod linii końcowego zagrał do niekrytego Janoty, a ten bez problemów zdobył gola strzałem z pola karnego.

75'
Siemaszko zastąpił Koleva.

73'
Jóźwiak z pola karnego uderzył nad poprzeczką.

70'
żółta kartka Amaral ukarany żółtą kartką.

69'
Gytkjaer oddał płaski strzał sprzed pola karnego. Niecelny. Mógł to lepiej uderzyć napastnik Lecha.

67'
Z narożnika pola karnego tuż nad poprzeczką uderzył Kostewycz.

67'
Kapitalnie z dystansu uderzył Gajos! Steinbors zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

65'
Gytkjaer zastąpił Tomczyka.

64'
Kolev zagrywał do Jankowskiego, ale Putnocky zdążył złapał piłkę.

60'
żółta kartka Trałka ukarany żółtą kartką.

58'
Cywka dośrodkował w pole karne. Głową chciał uderzać Gajos, ale będzie rzut rożny.

54'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową nad bramką uderzył Trałka. Sędzia odgwizdał faul.

53'
Tiba uderzył z dystansu. Piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

50'
Kostewycz mocno dośrodkował z rzutu wolnego, ale dobrze spisała się obrona.

49'
Jóźwiak dobrze zagrał do Tiby, ale jego podanie na rzut rożny wybił obrońca.

46'

45+2'

45+1'
Niesamowite! Powinno być 1:0 dla Arki! Tiba skiksował i Arka wyprowadziła kontrę. Niepotrzebnie poza bramkę wyszedł Putnocky, Zarandia oddał strzał i w ostatniej chwili piłkę wybił Kostewycz! Tuż sprzed linii, tuż obok słupka! Co za szczęście Lecha!

45'
I znów Kostewycz. Obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.

42'
Kolejne dośrodkowanie Kostewycza, ale tym razem Gajos nie sięgnął piłki.

41'
Kostewycz mocno wstrzelił piłkę w pole karne, ale nikt do niej nie doszedł.

41'
Groźnie pod bramką Lecha. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Zbozień. Piłka przeleciała tuż obok słupka. Sędzia odgwizdał spalonego, choć nie do końca wiadomo dlaczego.

37'
Tiba zagrał prostopadle do Jóźwiaka, ale Zbozień zdążył wybić piłkę.

36'
Akcje przenoszą się z jednej strony na drugą. Brakuje w nich jednak jakości.

33'
Steinbors bez problemów złapał piłkę po zagraniu Tiby.

31'
Na boisku zrobiło się nieco więcej miejsca, ale brakuje pomysłu na wykończenie akcji w okolicach pola karnego.

24'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Goutas.

23'
Przewaga Lecha! Lewą nogą z dystansu uderzył Amaral. Piłka zmierzała tuż przy słupku, ale na rzut rożny wybił ją Steinbors.

22'
Mogło być 1:0 dla Lecha! Tomczyk znalazł się sam na sam, ale jego strzał w asyście obrońcy zdołał wybić bramkarz.

21'
Kontra Lecha. Putnocky wykopnął do Amarala, ten zagrał płasko do Jóźwiaka, który zamknął akcję, ale była to dość trudna pozycja i uderzył wślizgiem niecelnie.

20'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła na głowę Marciniaka, ale z ostrego kąta uderzył obok bramki.

19'
Gra toczy się na połowie Lecha. Brakuje jednak sytuacji strzeleckich.

18'
Nieco lepiej prezentuje się Arka.

14'
Amaral dośrodkowywał do Tomczyka, ale piłkę wybili obrońcy i będzie rzut rożny.

12'
Jak na razie nie jest to porywające widowisko.

8'
Nalepa przerwał kontrę Lecha, ale sędzia go oszczędził i nie dał kartki.

6'
Jak na razie gra jest mocno szarpana. Sporo fauli lub strat.

5'
Wydawało się, że Lech wyprowadzi groźną kontrę, ale źle ją wykończył i nie było zagrożenia.

4'
Jankowski sprzed pola karnego oddał bardzo niecelny strzał.

3'
Jak na razie gra toczy się w środkowej strefie boiska.

1'
Rozpoczęła Arka.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Początek meczu o godzinie 20:30.

'
Rezerwowi Arki: Krzepisz, Socha, Danch, Bohdanow, Cvijanović, Vinicius, Siemaszko.

Rezerwowi Lecha: Burić, De Marco, Gytkjaer, Klupś, Sobol, Tomasik, Wasielewski.

'
Sędzia: Wojciech Myć (Lublin).

'
Lech po miesiącu bez zwycięstwa jest na siódmej pozycji i ma 13 punktów. Arka jest dwunasta i ma siedem punktów.

'
W składzie Lecha Poznań kilka zmian. Po raz pierwszy w wyjściowym składzie zagra Goutas, po kontuzji wraca Kostewycz, a w ataku Gytkjaera zastąpił Tomczyk.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Arka Gdynia - Lech Poznań żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy w piątek na godzinę 20:30. Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu 9. kolejki Lotto Ekstraklasy Arka Gdynia - Lech Poznań w telewizji, to zapraszamy do śledzenia go w internecie za darmo w naszym serwisie.