Górnik Zabrze - Lech Poznań online -> SoccerLive.com.pl - Mecze na żywo, relacje live w internecie

2 : 2

Loska - Wiśniewski (82' Michalski), Suarez, Bochniewicz, Gryszkiewicz, Smuga (64' Nowak), Ambrosiewicz, Żurkowski, Jimenez, Zapolnik, Angulo.
Putnocky - Wasielewski (57' De Marco), Janicki, Rogne, Kostewycz, Makuszewski, Radut (69' Gajos), Tiba, Jóźwiak (59' Jevtić), Amaral, Gytkjaer.

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na jutrzejsze mecze na żywo, a także KSW 45, walkę Adamka i Grand Prix Polski.

90+5'
Koniec meczu. Górnik - Lech 2:2. To był dobry mecz.

90+5'
Niecelnie z 16 metrów uderzał Gytkjaer.

90+2'
Angulo uderzył sprzed pola karnego i piłkę na rzut rożny odbił Putnocky.

90'
Mecz potrwa jeszcze pięć minut.

89'
Jimenez uderzył z pola karnego, lecz nie trafił w bramkę.

88'
Jevtić z rzutu wolnego trafił w mur.

84'
żółta kartka Gajos ukarany żółtą kartką.

83'
Makuszewski dośrodkował do Amarala, ale po jego uderzeniu piłkę złapał Loska.

82'
Michalski zastąpił Wiśniewskiego.

81'
Lech wymienił w tym meczu dwa razu więcej podań niż Górnik.

79'
Trwa napór Lecha! Teraz idealną sytuację miał Gytkjaer, ale znakomicie interweniował Loska.

77'
Goool! Kostewycz! Ukrainiec znakomicie przedarł się lewą stroną, wygrał dwie przebitki, a w polu karnym minął Bochniewicza i strzałem prawą nogą zdobył gola przypieczętowując tym samym swój dobry występ

76'
Ładna akcja Lecha. Kostewycz dośrodkował do Amarala, który z pola karnego uderzył nad poprzeczką.

73'
żółta kartka Angulo ukarany żółtą kartką.

72'
Matuszek zastąpił Zapolnika.

71'
żółta kartka Gytkjaer ukarany żółtą kartką.

70'
Mogło być 3:1. Po dośrodkowaniu z prawej strony głową uderzył Zapolnik, ale kapitalnie interweniował Putnocky.

69'
Gajos zastąpił Raduta.

68'
żółta kartka Rogne ukarany żółtą kartką.

66'
Po dośrodkowaniu Kostewycza piłka trafiła na głowę Amarala, ale ten uderzył nieczysto i nie trafił w bramkę. To była znakomita okazja.

65'
Kostewycz dośrodkował w pole karne, ale ta trafił w ręce Loski.

64'
Nowak zastąpił Smugę.

61'
Tiba mocno wstrzelił piłkę w pole karne, ale nikt nie zdołał oddać strzału. Lech mocno przeważa.

59'
Jevtić zastąpił Jóźwiaka.

58'
Żurkowski znów zdecydował się na strzał z dużej odległości. Tym razem lewą nogą i zbyt lekko.

57'
Zamieszanie pod bramką Górnika po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale ostatecznie nie było zagrożenia.

57'
De Marco zastąpił Wasielewskiego. Lech przechodzi na trzech obrońców.

57'
Amaral dośrodkował do Gytkjaera. Będzie tylko rzut rożny.

55'
Goool! 2:1! TIba dośrodkował w pole, Gytkjaer nie sięgnął piłki, co zmyliło Loskę i piłka wpadła do bramki.

54'
żółta kartka Smuga ukarany żółtą kartką za symulowanie w środku pola.

51'
żółta kartka Wasielewski ukarany żółtą kartką.

49'
Goool! Lech przeważał, ale to Górnik zdobył bramkę! Na strzał z 30 metrów zdecydował się Żurkowski i zaskoczył Putnocky'ego. Kapitalny gol!

49'
Amaral uderzył z powietrza sprzed pola karnego, ale Suarez zablokował ten strzał.

48'
Kostewycz dośrodkował w pole karne, ale znów dobrze ustawieni byli obrońcy.

46'

'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Górnik prowadzi z Lechem 1:0.

45'
Wasielewski dośrodkował w pole karne, gdzie skutecznie interweniował Wiśniewski.

43'
W bardzo dobrej sytuacji znalazł się Jóźwiak, ale skiksował i uderzył niecelnie z kilku metrów.

41'
Lech ruszył z kontrą 6 na 3! Tiba jednak nieco za lekko zagrał do Amarala, a ten zdecydował się na strzał z dystansu, który zdołał odbić Loska.

38'
Makuszewski sprzed pola karnego uderzył nad bramką.

34'
Lech przeważa, ale nie może zaskoczyć defensywy Górnika, która spisuje się bardzo dobrze.

31'
Tiba potężnie uderzył z dystansu i z problemami piłkę odbił Loska.

29'
Gryszkiewicz dośrodkował płasko w pole karne do Angulo, ale Rogne na raty zdołał przeciąć podanie i przejął piłkę.

27'
Smuga dobrze dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, ale Zapolnik był na spalonym.

23'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska dobrze w polu karnym odnalazł się Angulo, ale uderzył obok bramki.

21'
Jimenez uderzył sprzed pola karnego. Za lekko.

20'
Posiadanie piłki: 60% - 40% na korzyść Lecha.

17'
Radut zagrał do Kostewycza, który dośrodkował w pole karne skąd niecelnie uderzył Jóźwiak.

16'
Amaral dośrodkował w pole karne, Gytkjaer przyjął piłkę, ale z trudnej pozycji nie trafił w bramkę.

13'
Dwa dośrodkowania w pole Górnika nie przyniosły zagrożenia.

11'
Żurkowski oddał niecelny strzał z dystansu.

10'
Jak na razie mecz toczy się pod dyktando Górnika.

7'
Gool! 1:0 dla Górnika po fatalnym błędzie defensywy Lecha. Loska wybił długą piłkę, a Janicki główkował tak niefortunnie, że dzięki niemu Jimenez znalazł się sam przed bramkarzem i pokonał Putnocky'ego, który niepotrzebnie wyszedł z bramki

5'
Odpowiedź Lecha! Po podaniu Amarala sprzed pola karnego obok słupka uderzył Jóźwiak.

5'
Piłka po zagraniu z rzutu rożnego mogła bezpośrednio wpaść do bramki Lecha. Problemy miał Putnocky i chyba pomogła mu poprzeczka.

4'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Amaral.

3'
Górnik gra agresywnym pressingiem na połowie Lecha.

2'
Po wrzucie z autu główkował Suarez, który wygrał pojedynek z Rogne i Radutem, ale kapitalnie interweniował Putnocky i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1'
Piłka w polu karnym Lecha, ale Rogne zdołał ją wybić na aut.

1'
Rozpoczął Lech.

'
Mecz poprowadzi Tomasz Kwiatkowski.

'
Piłkarze obu drużyn są już na boisku.

'
Lech do tej pory zgromadził 16 punktów, a Górnik tylko 8. Zabrzanie na własnym stadionie w tym sezonie jeszcze nie wygrali.