Bayern Monachium - Freiburg online -> SoccerLive.com.pl - Mecze na żywo, relacje live w internecie

Freiburg
1 : 1

Neuer - Rafinha, Suele, Boateng, Alaba - Kimmich, Sanches - Robben (63' Ribery), James (71' Mueller), Gnabry (83' Goretzka) - Lewandowski.
Schwolow, Stenzel, Gulde, Heintz, Günter, Koch, Hoefler, Frantz (67' Terrazzino), Haberer, Kleindienst (83' Waldschmidt), Hoeler.

Gnabry (80.)
Hoeler (89.)

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Freiburg

90+5'
Koniec meczu. Bayern - Freiburg 1:1.

89'
Gool! Remis! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Hoeler urwał się obrońcom i pokonał Neuera!

83'
Waldschmidt wszedł za Kleindiensta.

83'
Goretzka zastąpił Gnabry'ego.

80'
Gool! Gnabry wpadł w pole karne i płaskim strzałem w krótki róg zdobył bramkę

79'
Rafinha ukarany żółtą kartką.

79'
Schwolow ukarany żółtą kartką.

71'
Mueller zastąpił Jamesa

67'
Terrazzino zastąpił Frantza.

66'
Zablokowany strzał Lewandowskiego z rzutu wolnego. Podobnie jak dobitka.

64'
Niecelny strzał Sanchesa z dystansu.

63'
Ribery zastąpił Robbena.

60 '
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Robben.

59'
Nie ma rzutu karnego!

59'
Sędzia sam obejrzy powtórkę.

57'
James trafił w boczną siatkę. Sędzia sprawdza czy wcześniej obrońca nie zagrał piłki ręką.

54'
Piłka w bramce Bayernu! Sędzia odgwizdał jednak spalonego.

47'
W dobrej sytuacji znalazł się James, ale źle trafił w piłkę i uderzył niecelnie.

46'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

44'
Bayern przeważa, ale nic z tego nie wynika.

39'
Gnabry padł w polu karnym, ale sędzia nie zdecydował się dyktować jedenastki.

34'
Bramkarz Freiburga musiał się wykazać po ładnym strzale z powietrza Robbena. Było groźnie.

32'
Katastrofalny strzał z dystansu Alaby.

30'
Sanches uderzył z dystansu, piłka odbiła się rykoszetem i będzie kolejny rzut rożny.

27'
Piłka po strzale Lewandowskiego z 17 metrów przeleciała obok bramki. Będzie jednak rzut rożny.

26'
Wreszcie groźnie! Powinno być 1;0. Lewandowski wbiegł w pole karne, miał przed sobą tylko bramkarza, który nogami zdołał jednak odbić strzał Polaka.

24'
Gnabry uderzył sprzed pola karnego. Został jednak zablokowany.

20'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

16'
Freiburg przedostał się na połowę Bayernu. Dwukrotnie dośrodkowania były nieudane. Strzał z dystansu jeszcze gorszy.

15'
James uderzył sprzed pola karnego. Piłkę odbił obrońca i będzie rzut rożny.

14'
Sanches zagrał do Robbena, ten zgrywał piłkę w kierunku Lewandowskiego. Sędzia przerwał w grę. Najprawdopodobniej Holender faulował.

10'
Alaba dośrodkował do Lewandowskiego, ale ten nie zdołał oddać strzału. Mogło być groźnie.