Legia Warszawa - Górnik Zabrze online -> SoccerLive.com.pl - Mecze na żywo, relacje live w internecie

4 : 0

Majecki - Vesović, Wieteska, Jędrzejczyk, Hlousek - Martins (68' Antolić), Cafu - Kucharczyk, Szymański (77' Kante), Nagy - Carlitos (83' Pasquato).
Loska – Liszka, Bochniewicz, Suarez, Michalski – Żurkowski, Matuszek, Jimenez, Zapolnik (66' Ryczkowski) – Angulo (53' R. Wolsztyński), Ł. Wolsztyński.

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Górnik Zabrze

90+2'
Koniec meczu. Legia wygrała z Górnikiem 4:0.

90'
Mecz potrwa jeszcze dwie minuty.

90'
Vesović zagrał do Kante, ale w ostatniej chwili oddanie strzału utrudnił mu obrońca.

86'
żółta kartka Liszka ukarany żółtą kartką.

85'
Nagy mógł zdobyć piątą bramkę dla Legii, ale jego strzał odbił nogami Loska.

83'
Carlitos opuścił boisko, a zastąpił go Pasquato.

82'
Goool! 4:0! Piłkarze Legii poklepali piłkę w polu karnym. Nagy zagrał do Carlitosa, który umieścił piłkę w pustej bramce.

81'
Mało emocji na boisku. Trzy bramki przed przerwą ustawiły to spotkanie.

77'
Kante zastąpił Szymańskiego.

75'
Na trybunach zasiadło niespełna 22 tysięcy kibiców.

73'
Żurkowski z dystansu uderzył zbyt lekko i pewnie interweniował Majecki.

71'
Vesović zwiódł obrońcę w polu karnym, ale uderzył w boczną siatkę.

68'
Antolić zastąpił Martinsa.

66'
Ryczkowski zastąpił Zapolnika.

65'
Piłka w bramce Legii, ale Wolsztyński był na spalonym i sędzia słusznie nie uznał trafienia.

61'
Strzał Carlitosa zablokował Suarez.

58'
Tempo meczu spadło. Legia przeważa, ale nie musi się wysilać.

53'
Jimenez płasko uderzył z pola karnego i bez problemów interweniował Majecki.

53'
R. Wolsztyński zastąpił Angulo.

49'
Bardzo lekki strzał z dystansu oddał Cafu i bez problemów piłkę złapał Loska.

48'
Carlitos oddał strzał z pola karnego. PIłka nieznacznie minęła dalszy słupek.

46'

'

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Legia w pełni zasłużenie prowadzi 3:0.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

44'
żółta kartka Żółta kartka dla Bochniewicza.

43'
Mogło być 4:0, ale Loska tym razem zdołał obronić strzał Nagy'ego z pola karnego.

41'
Carlitos uderzył z pola karnego nad bramką.

37'
Gool! 3:0! Ładna akcja Legii. Carlitos zagrał do Hlouska, ten podał do Nagy'ego, który mocnym strzałem z pola karnego pokonał bramkarza.

34'
Górnik stara się atakować, ale Legia jest dziś zespołem zdecydowanie lepszym.

29'
Gool! Kucharczyk wykazał się dużym spokojem i umieścił piłkę w bramce. 2:0 dla Legii!

28'
Jest rzut karny.

28'
Będzie wideoweryfikacja, a potem najprawdopodobniej rzut karny.

27'
Piłkarze Legii domagają się rzutu karnego za zagranie ręką!

24'
Piłka dość szczęśliwie trafiła pod nogi Angulo, który z 18 metrów uderzył nad poprzeczką.

22'
Nagy dośrodkował do Szymańskiego, ten uderzył z woleja wysoko nad bramką.

19'
Dobry rajd Szymańskiego, ale podanie przejęli obrońcy Górnika.

18'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie głową uderzał Matuszek.

13'
Gool! Carlitos wpadł w pole karne i uderzył po ziemi. Błąd popełnł Loska, który przepuścił piłkę pod sobą

12'
Jak na razie bez groźnych sytuacji.

9'
żółta kartka Żółta kartka dla Jędrzejczyka. Bardzo brzydki faul reprezentanta Polski.

6'
Legia ma zdecydowaną przewagę. Strzał Carlitosa został zablokowany i będzie rzut rożny.

3'
Dośrodkowanie w pole karne Górnika, ale dobrze interweniował Suarez.

3'
Mecz wznowiony. Sędziowie uzgodnili, że mecz zaczyna się od czasu 2:30.

'
Godzina 20:50. Piłkarze wrócili na boisko i się rozgrzewają.

'
Przerwa może potrwać nawet 15 minut! Jak informuje Canal+ Sport piłkarze Legii udali się na boczne boisko, aby być rozgrzanym.

'
Widoczność w Warszawie fatalna, a dym przemieszcza się bardzo wolno.

'
Film z oprawą.

6'
Zadymienie jest tak wielkie, że piłkarze udali się do szatni!

3'
Mamy przerwę w grze, ponieważ kibice Legii odpalili środki pirotechniczne, które utrudniają widoczność.

1'

'
Kibice Legii edukują jak poprawnie śpiewać hymn Polski.

'
Czas na hymn Polski z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości.

'
Legia jest obecnie na czwartej pozycji i ma 23 punkty. Górnik jest przedostatni i ma 12 oczek.

'
W Lotto Ekstraklasie zadebiutuje Radosław Majecki, który w tygodniu po raz pierwszy zagrał w bramce Legii w meczu Pucharu Polski z Piastem Gliwice i spisał się bardzo dobrze. Za kilka dni skończy on dopiero 18 lat.

'
Rezerwowi Górnika: Bielica, Wiśniewski, Nowak, Smuga, R. Wolsztyński, Ambrosiewicz, Ryczkowski.

'
Rezerwowi Legii: Malarz, Pazdan, Stolarski, Antolić, Pasquato, Kante, Kulenović.