Lech Poznań - Lechia Gdańsk online -> SoccerLive.com.pl - Mecze na żywo, relacje live w internecie

0 : 1

Burić - Gumny, Goutas, Rogne, Kostevych - Gajos, Tiba - Amaral (90' Tomczyk) - Wasielewski (62' Dioni), Jóźwiak (62' Jevtić) - Gytkjaer.
Alomerović - Nunes, Nalepa, Augustyn, Mladenović - Kubicki, Łukasik - Michalak (69' Fila), Haraslin (87' Makowski) - Paixao, Arak (60' Sobiech).

*'
Lechiści wracają na fotel lidera, a nad Ivanem Djurdjeviciem zbierają się bardzo czarne chmury.

90+2'
Poznaniacy nie stworzyli najmniejszego niebezpieczeństwa po dograniu z rzutu rożnego.

90+1'
Od narożnika placu gry zaczną miejscowi.

90'
Do drugiej połowy zostały doliczone cztery minuty.

90'
Trzecia zmiana w Lechu Poznań: Tomczyk w miejsce Amarala.

87'
żółta kartka Kartka o żółtym odcieniu pokazana Tibie.

87'
Ostatnia roszada w drużynie Piotra Stokowca: Makowski za Haraslina.

85'
Zagranie Kostevycha trafiło, jego zdaniem, w rękę jednego z obrońców gości. Gwizdek arbitra milczy.

83'
Nic nie wskazuje na to, aby lechici zdołali wyrwać przeciwnikowi choć jeden punkt.

81'
Bomba z dystansu Tiby równie mocna, co niecelna.

80'
Celna główka Paixao, ale prosto w rękawice Buricia.

78'
Tragikomiczne dośrodkowanie Dioniego z lewego skrzydła.

76'
Piłka długo była w okolicy pola karnego Kolejorza, ostatecznie jednak obyło się bez większego niebezpieczeństwa.

75'
Rzut rożny dla gości.

74'
Strzał samego poszkodowanego poszybował nad bramką.

73'
Gajos sfaulowany w miejscu, z którego można spróbować zaskoczyć Alomerovicia.

72'
Zblokowane uderzenie Kubickiego i piłka ląduje w rękach bramkarza gospodarzy.

71'
Burić zatrzymał mocny strzał Haraslina po dobrej akcji całej drużyny z Pomorza.

69'
Druga zmiana w zespole z Gdańska: Fila zastąpił Michalaka.

68'
Gra gospodarzy, choć momentami nie wygląda najgorzej, nie daje im nadziei na doprowadzenie do remisu.

66'
Kolejne bardzo niskiej jakości zagranie Jevticia, praktycznie wprost w ręce golkipera Lechii Gdańsk.

64'
Fatalna wrzutka Jevticia. Szwajcar dograł futbolówkę na trybunę mieszczącą się za bramką Alomerovicia.

62'
Podwójna zmiana w Kolejorzu: z placu gry zeszli Jóźwiak i Wasielewski, ich miejsce zajęli Jevtić i Dioni.

60'
Korekta w składzie gości: Sobiech za Araka.

58'
żółta kartka Gumny z "żółtkiem" na koncie.

57'
Centra Gajosa z narożnika boiska wprost na głowę Augustyna.

56'
Nalepa zblokował zagranie Jóźwiaka. Rzut rożny.

55'
Ładny strzał głową Amarala był minimalnie niecelny. Dośrodkowywał Gumny.

54'
Spotkanie na Stadionie Miejskim w Poznaniu ogląda 8059 kibiców.

52'
Udana interwencja Buricia przy uderzeniu Paixao.

51'
Główka Jóźwiaka przeszła nad poprzeczką.

50'
Gytkjaer zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany.

49'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym obejrzał Araka. Brzydki faul napastnika Lechii na Goutasie.

48'
Nieudane przyjęcie Gytkjaera dogranej przez Kostevycha piłki.

47'
Arak przeskoczył Goutasa i uderzył główką tuż obok celu.

46'

*'
Gracze Piotra Stokowca są na najlepszej drodze do odzyskania prowadzenia w ligowej tabeli. Piękny gol Paixao przybliża ich do tego celu. Z kolei w zespole z Wielkopolski, jeśli potwierdzą się medialne doniesienia, do zmiany na stanowisku trenera w przypadku, gdy nie zmieni się gra i rezultat na korzystniejszy.

Przerwa.

45+3'
Zagranie ze stojącej piłki wylądowała przy Kubickim, który huknął z daleka. Nie trafił jednak w światło bramki.

45+2'
Gdańska drużyna będzie miała jeszcze stały fragment gry na wysokości pola karnego poznaniaków.

45+2'
Doskonałej okazji nie wykorzystał Jóźwiak! Wychowanek Kolejorza nie spodziewał się, że futbolówka spadnie mu na nogę i dlatego ta znalazła się w rękach Alomerovicia, a nie w siatce.

45+1'
Korner dla Lecha po przyblokowanym dograniu Gumnego.

45'
Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

44'
Lechiści nie stworzyli większego zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

43'
Od rzutu rożnego zaczną grę przyjezdni.

42'
Zupełnie nieudane dośrodkowanie Amarala z prawej flanki.

40'
żółta kartka Żółta kartka dla Mladenovicia za ostre przewinienie na Gumnym. Zasłużona kara indywidualna.

38'
Jeśli gospodarze nagle nie poprawią swojej gry, to nie mają co marzyć o jakiejkolwiek zdobyczy punktowej w tym spotkaniu.

37'
Wrzutka Augustyna nie została zamknięta przez Araka uderzeniem.

35'
Goutas główkował nad bramką.

34'
Alomerović znakomicie obronił mocny strzał po ziemi Amarala! Będzie rzut rożny dla siedmiokrotnego mistrza Polski.

32'
Na ofsajdzie złapany Gytkjaer.

31'

29'
Amaral uderzył nad murem, ale i obok bramki. Lechici protestowali, że piłka otarła się jeszcze od jednego z gdańszczan i z tej racji należy im się korner. Powtórki potwierdzają słuszność ich sygnalizacji.

28'
Gytkjaer wywalczył rzut wolny niedaleko pola karnego gości.

27'
W tym sezonie gospodarze nie zdołali wygrać meczu, kiedy jako pierwsi tracili gola.

26'
0:1! Cudowny wolej Paixao!
Portugalczyk znakomicie uderzył piłkę z szesnastu metrów po podaniu głową Araka. Zaspała cała defensywa poznańskiego klubu.

24'
Sporo niedokładności w grze obydwu zespołów.

22'
Odważna, a to mało powiedziane, decyzja Paixao o strzale z własnej połowy i tym samym próbie zaskoczenia bośniackiego bramkarza Kolejorza zakończyła się niepowodzeniem.

21'
Mur zablokował bezpośredni strzał Gajosa.

20'
Łukasik podciął Amarala w okolicy trzydziestego metra. Będzie rzut wolny dla Lecha na połowie przeciwnika.

19'
Uderzenie Paixao z dystansu nie było dostatecznie dobre, aby Burić musiał skapitulować.

18'
W grze drużyny z Wielkopolski nie widać na razie żadnego pomysłu.

17'
Paixao zagrał ręką pod polem karnym miejscowych. Zauważył to arbiter Stefański.

16'
Celne uderzenie Tiby z dystansu. Golkiper przyjezdnych nie musiał się wysilić, aby złapał futbolówkę.

14'
Dużo szczęścia mieli teraz gospodarze. Haraslin świetnie nabiegał na dogranie Araka i gdyby tylko czysto trafił w piłkę, to Burić byłby w dużych opałach.

12'
Augustyn bardzo pewnie zastopował próbującego się przedrzeć Amarala.

11'
Wasielewski odnalazł centrą Gytkjaera, a Duńczyk oddał strzał. Próba przeszła obok prawego słupka bramki.

10'
Spotkanie jest wyrównane. Gra toczy się przede wszystkim w środku pola.

8'
Faul taktyczny Nalepy na Jóźwiaku, obyło się jednak bez napomnienia.

7'
Zablokowane dośrodkowanie Gumnego, poznaniacy mają aut na wysokości pola karnego Lechii.

5'
Futbolówka dorzucona z głębi pola przez Tibę znalazła się w rękach Alomerovicia.

3'
Za mocne podanie w kierunku Jóźwiaka, młody skrzydłowy nie zdołał przyjąć górnego zagrania.

2'
Ogromny błąd Goutasa w pobliżu swojej szesnastki w postaci straty piłki, ale już chwilę później Grek naprawił swoją pomyłkę.

1'
Rozpoczęli podopieczni trenera Djurdjevicia.

*'
Piłkarze meldują się na placu gry. Za moment pierwszy gwizdek sędziego.

*'
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył Daniela Stefańskiego do poprowadzenia zbliżających się zawodów.

*'
Rezerwowi Kolejorza: Putnocky, Tomczyk, Jevtić, Dioni, Radut, Janicki, Tomasik.

*'
Znamy już wyjściowy skład Lecha Poznań.

*'
Obsada ławki rezerwowych Lechii Gdańsk: Kuciak, Vitoria, Borysiuk, Fila, Wolski, Makowski, Sobiech.

*'
Piotr Stokowiec, szkoleniowiec przyjezdnych, desygnował do gry wyżej wymienionych zawodników.

*'
Statystyki są zdecydowanie po stronie gospodarzy. Gdańszczanie nie wygrali potyczki w Poznaniu od lat sześćdziesiątych.

*'
Zwycięstwo siedmiokrotnego mistrza Polski grającego w niebiesko-białych barwach może być zbawienne dla trenera Ivana Djurdjevicia. Serb nie jest swojej posady po odpadnięciu z Pucharu Polski i wysokiej porażce ligowej w Szczecinie.

*'
Jeśli lechiści pokonają poznaniaków, to wrócą na fotel lidera, na jakim przebywali do wczorajszego spotkania Legii Warszawa.

*'
Witamy Państwa bardzo serdecznie!
Wicelider Lotto Ekstraklasy, Lechia Gdańsk, przyjeżdża do stolicy Wielkopolski, gdzie zmierzy się z Lechem Poznań. Hitowe starcie rozpocznie się o 18:00.