Crvena Zvezda - Liverpool online -> SoccerLive.com.pl - Mecze na żywo, relacje live w internecie

Crvena Zvezda
Liverpool
2 : 0

Borjan - Stojaković (59' Gobeljić), Savić (K.), Degenek, Rodić - Krsticić (73' Jovicić), Jovanović - Srnić, Marin (64' Causić), El Fardou Ben Nabouhane - Pavkov
Alisson - Alexander-Arnold (46' Gomez), Matip, Van Dijk, Robertson - Milner (K.), Wijnaldum, Lallana (89' Origi) - Salah, Sturridge (46' Firmino), Mane

'
Ten pojedynek wyglądał jak zespołu z czołówki Premier League z zespołem polskiej Ekstraklasy. Tylko w tym porównaniu to Liverpool był polską drużyną. Liverpool był znacznie słabszy, a druga połowa była okropnym widowiskiem. Klopp wprowadzał kolejnych wysokich zawodników, którzy mieli walczyć o piłki w powietrzu. Było więc pełno autów, rzutów rożnych. Nie było jednak gry. Crvena Zvezda wygrywa zasłużenie i ciągle liczy się w walce o awans.

90+6'
Koniec spotkania.

90+4'
Salah dostał futbolówkę w polu karnym i uderzył. Borjan był na posterunku.

90+3'
Kolejny aut dla przyjezdnych. Kolejny raz nic z tego.

90+1'
Mane na spalonym.

90'
Arbiter doliczył 5 minut.

89'
Origi dostał piłkę na wolnym polu, ale futbolówka odbiła się od jego kończyny, jak od kłody i wyleciała poza linię końcową.

87'
Wijnaldum uderzył zza pola karnego, ale...został zablokowany.

85'
Van Dijk uderzył nad poprzeczką.

84'
Mane został faulowany przy linii bocznej. Okazja dla Liverpoolu.

81'
Dziewiąty rzut korny dla Liverpoolu. Nic z niego nie wynikło.

79'
Divock Origi zmienił Lallanę. Wszystkie zmiany za nami.

77'
Van Dijk już nie wraca do obrony, a the Reds próbują najprostszych sposobów: długie podanie na zamieszanie.

76'
Mane obił obrońcę. Kolejny rzut rożny.

75'
Robertson wbiegł w pole karne gospodarzy, ograł obrońcę i wystawił piłkę Firmino. Ten oczywiście został zablokowany.

73'
Krsticić schodzi, w jego miejsce Branko Jovicić.

72'
Liverpool dotychczas oddał 14 strzałów. Tylko jeden był w światło bramki.

71'
Salah trafił w słupek! Egipcjanin zebrał piłkę po rzucie rożnym i uderzył z woleja. Tylko słupek.

70'
Do końca regulaminowego czasu gry pozostało 20 minut, a nic nie wskazuje na to, by wynik miał ulec zmianie.

69'
Wijnaldum faulował Bena.

66'
Mane ma problemy techniczne z przyjęciem piłki. Oto obraz dzisiejszego Liverpoolu.

64'
Marin zostaje zastąpiony przez Gorana Causicia.

63'
Mane wywalczył rzut rożny. Salah postanowił uderzać bezpośrednio z rogu. Tylko boczna siatka.

62'
Tempo meczu wyraźnie osłabło. Co kilka sekund goście wznawiają piłkę z autu.

59'
Gobeljić zastąpił kontuzjowanego obrońcę.

58'
Stojković opuszcza boisko na noszach. Z grymasem na gwarzy i złością w oczach.

56'
Robertson dośrodkował piłkę tak, że uderzyła ona w poprzeczkę. Ostatecznie obrońcy wybili piłkę. Stojković zasygnalizował kontuzję.

54'
Bardzo słabo wygląda współpraca Mane z Lallaną. Anglik został ustawiony w trójce pomocników, ale często dubluje pozycję skrzydłowego. Mane stara się wtedy schodzić niżej, ale nie jest on najlepszym w rozegraniu. Brak zrozumienia i gra na tej samej pozycji nie sprzyjają Liverpoolowi.

52'
Niemal każda wrzutka, podanie, czy dośrodkowanie w pole karne gospodarzy kończy się zablokowaniem. Bardzo dobrze spisuje sie dzisiaj obrona Crveny Zvezdy Belgrad.

51'
Liverpool w ataku pozycyjnym. Lallana wrzuca piłkę w pole karne, ale ta nie dochodzi do czekającego na nią Firmino.

49'
Mane robi najwięcej zamieszania z przodu. Senegalczyk raz za razem posyła dopieszczone piłki do kolegów. Oni jednak nie potrafią ich wykorzystać.

46'
Ben dostał piłkę w polu karnym i uderzył. Został zablokowany. Od bramki rozpocznie Alisson.

46'
Wracamy po przerwie.

Roberto Firmino zmienił w przerwie Daniela Sturridge'a.
Joe Gomez zastąpił Trenta Alexandra-Arnolda.

'

'
Wracamy po krótkiej przerwie.

'
Gospodarze zagrali znacznie lepiej i zasłużenie prowadzą. Goście mieli swoje okazje, ale nie potrafili ich wykorzystać. Jurgen Klopp ma o czym myśleć w przerwie i ma za co rugać swoich podopiecznych. Przegrana w Belgradzie może the Reds mocno skomplikować wyjście z grupy. Z wypiekami na twarzy czekamy więc na drugą połowę i na to, co wymyśli niemiecki szkoleniowiec.

45+2'
Nic już więcej się nie wydarzyło. Koniec pierwszej połowy.

45+1'
Matip zagrał do...bramkarza gospodarzy.

45'
Arbiter doliczył 1 minutę.

44'
Mane faulowany.

43'
Liverpool ciągle bez werwy, za wolno i czytelnie. Nic z tego nie wychodzi.

41'
Lallana na spalonym.

39'
Lallana kolejny raz przewinił. Tym razem jego ofiarą padł Ben Nabouhane.

38'
Marin po starciu z Lallaną ciągle nie podnosi się z boiska.

37'
żółta kartka Lallana po raz wtóry faulował. W opinii sędziego zasłużył na kartkę.

35'
The Reds nie mają pomysłu na skuteczną obronę miejscowych. Gdy już jednak uda im się przedrzeć, nie są w stanie skierować piłki do bramki.

32'
Trwa oblężenie bramki belgradzkiego zespołu. Zawodnicy Liverpoolu niemal nie opuszczają pola karnego rywali. Tym razem Lallana uderzał głową. Niecelnie.

30'
Salah zebrał piłkę na 16.metrze i uderzył z powietrza na bramkę Borjana. Za wysoko.

29'
CO TU SIĘ DZIEJE!!! 2:0!!! PAVKOV KOLEJNY RAZ!!

Napastnik gospodarzy przyjął piłkę w środku pola, uciekł Wijnaldumowi i wystrzelił petardę z 25.metra. Alisson był bezradny wobec tak doskonałego uderzenia. Co za bramka, co za wynik, co za mecz!

28'
Salah znów wbiegł w pole karne, ściągnął na siebie uwagę 3 obrońców i podał do niekrytego Lallany. Ten jednak w dogodnej sytuacji nie opanował piłki. Klasyczny Lallana.

26'
Kolejny rzut rożny dla Czerwonej Gwiazdy. Tym razem nic z tego nie wyszło.

24'
Rozwścieczony Liverpool ruszył do odrabiania strat. Salah dostał daleką piłkę w pole karne, ale został kolejny raz zablokowany.

22'
GOOOL!!! Po rzucie rożnym strzela Pavkov!

Marin kapitalnie wrzucił piłkę, a w polu karnym najwyżej wyskoczył grający pierwszy mecz w LM w tym sezonie Milan Pavkov.

20'
Kolejna piłka do Sturridge'a. Tym razem środkowy napastnik zachował się dobrze i uderzył. Został jednak zablokowany. Rzut rożny.

17'
Ależ okazja dla Liverpoolu. Lallana wygrał piłkę na lewej stronie, zagrał do Mane. Skrzydłowy dośrodkował po ziemi w pole karne. Tam niepilnowany Sturridge uderzał z piątego metra. Wysooooko w trybuny.

15'
Rzut rożny dla ekipy z Belgradu. Savić zebrał bezpańską piłkę i uderzył. Minimalnie nad spojeniem słupka z poprzeczką.

15'
Kolejna akcja Crveny Zvezdy. Stojković klepał sobie z Benem na lewym skrzydle. Dośrodkowanie i Van Dijk musiał wybijać piłkę.

13'
Groźna akcja miejscowych. Robertson wybił na rzut rożny.

12'
Salah zagrał trudną piłkę górą do Sturridge'a, ten zdołał uderzyć, ale nie trafił w bramkę Borjana.

10'
Marin dostał podanie na wolne pole od El Fardou Bena, przyjął i złamał do środka. Uderzył, ale niecelnie.

9'
Salah przyjmował podanie ręką blisko pola karnego gospodarzy.

8'
Robertson zagrał długie podanie do Mane, ten wycofał do wbiegającego Lallany. Anglik uderzył głową, ale nie trafił w bramkę.

7'
Lallana faulował Srnicia.

5'
żółta kartka Marin ostro wszedł w Trenta Alexandra-Arnolda.

5'
O dziwo, to gospodarze są w posiadaniu piłki przez większość czasu.

3'
To mogła być bramka dla Crveny. Stojković wrzucał piłkę z autu, Srnić zdołał uderzyć z kilku metrów, ale nad bramką.

1'
Pierwsza groźna akcja na początku spotkania. Salah dostał piłkę na wolne pole, ale nie zdołał jej opanować. Zagrał jeszcze do Mane, ale Senegalczyk został zablokowany.

1'
Ze środka rozpoczyna Liverpool. Startujemy!

'
Obie ekipy wychodzą na prezentację. Za chwilkę zaczynamy.

'
Do początku meczu pozostało kilka minut.

'
Liverpool ma w tym meczu tylko jeden cel: wygrać. Ekipa z miasta Beatlesów jest w bardzo trudnej grupie a wygrana w Belgradzie znacznie przybliży (może nawet dać awans) ekipę Kloppa do awansu. Czerwona Gwiazda nie odda jednak za darmo skóry. Ekipa z Bałkanów jest u siebie mocna i potrafi urwać punkty mocniejszym. Jak będzie dzisiaj? Przekonamy się już za dwie godziny.

'
Ławka rezerwowych Liverpoolu: Mignolet (B.), Firmino, Gomez, Fabinho, Keita, Moreno, Origi.

Trener: Jurgen Klopp.

'
Ławka rezerwowych Crveny Zvezdy: Popović (B.), Babić, Causić, Gobeljić, Jovicić, Simić, Stojilijković.

Trener: Vladan Milojević.

'
Zapraszamy na starcie pomiędzy Crveną Zvezdą Belgrad a Liverpoolem. Spotkanie będzie czwartym meczem w grupie C Ligi Mistrzów. Liverpool wygrał dwa spotkania i z trzema punktami prowadzi w tabeli. Drużyna ze stolicy Serbii zdołała dotychczas raz zremisować i z jednym punktem zamyka stawkę.