Atletico Madryt - Borussia Dortmund online -> SoccerLive.com.pl - Mecze na żywo, relacje live w internecie

Atletico Madryt
Borussia Dortmund
2 : 0

Oblak - Juanfran, Gimenez, Hernandez, Filipe Luis - Rodri, Thomas, Saul, Correa - Griezmann, Kalinić
Burki; Piszczek, Toprak, Akanji, Hakimi; Delaney, Witsel; Sancho, Pulisic, Reus; Alcacer

Akanji (sam.) (32.)
Griezmann (80.)

Correa (6.) żółta kartka
Sancho (31.) żółta kartka

Mecze na żywo: Atletico Madryt - Borussia Dortmund

46'
Początek drugiej połowy. Z przyczyn technicznych relacja live się nie odbędzie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ DRUGĄ POŁOWĘ NA ŻYWO

45+2'

45'
Sędzia doliczył minutę.

45'
Znów Burki ratuje Borussię. Tym razem po zamieszaniu w polu karnym z bliska uderzał jeden z zawodników, ale nogami Burki odbił piłkę.

43'
Skuteczne interwencja Piszczka, który zażegnał niebezpieczeństwa. Borussia w głębokiej defensywie.

41'
Mogło być 2:0! Correa zagrał do Saula, który w idealnej sytuacji spudłował!

39'
Atletico w natarciu. Tym razem potężnie uderzał Filipe Luis, ale Burki był na posterunku.

37'
Mocno, ale niecelnie uderzał Gimenez.

32'
Gool! Ładna akcja Atletico. Ostatecznie na bramkę uderzał Saul, a próbujący ratować sytuację Akanji odbił piłkę tak niefortunnie, że i tak wpadła do bramki.

31'
żółta kartka Sancho ukarany żółtą kartką.

30'
Pół godziny gry za nami. Atletico przeważa, ale nie jest to porywające widowisko.

28'
żółta kartka Mbappe ukarany żółtą karktą.

24'
Atletico jest lepszym zespołem.

22'
Kolejny strzał oddał Correa. Burki poradził sobie jednak z tym płaskim uderzeniem sprzed pola karnego.

16'
Reus próbował uderzać, ale nie trafił w piłkę.

16'
Borussia stara się dłużej utrzymać przy piłce.

13'
Znów Burki zmuszony do interwencji. Tym razem po ziemi uderzał Correa.

12'
Griezmann uderzył z pola karnego, ale dobrze ustawiony był Burki i pewnie interweniował.

10'
Kalinić przejął piłkę na połowie rywala, ale źle rozegrał akcję i nic z tego nie wyszło, a mogło być groźnie.

6'
żółta kartka Correa ukarany żółtą kartką.

5'
Correa oddał niezbyt czysty strzał i bez problemów piłkę złapał Burki.

3'
Dobra akcja Borussii, ale ostatecznie Alcacer przeszkadzał Sancho i nic z tego nie wyszło.

1'

'
Piłkarze wychodzą na boisko.

'
Rezerwowi Atletico: Adan, Arias, Martins, Vitolo, Garces, Montero, Moya.

'
Rezerwowi Borussii: Hitz, Zagadou, Gotze, Guerreiro, Dahoud, Weigl, Larsen.

'
Do składu Borussii po kontuzji wraca Łukasz Piszczek. Zagra po raz 44 w Lidze Mistrzów.

'
Borussia Dortmund wygrała trzy dotychczasowe mecze w Lidze Mistrzów. Atletico Madryt ma 6 punktów, bo w pierwszym spotkaniu przegrało z Borussią aż 0:4.