Napoli - PSG online -> SoccerLive.com.pl - Mecze na żywo, relacje live w internecie

Napoli
PSG
1 : 1

Ospina; Maksimović, Albiol, Koulibaly, Rui; Hamsik, Allan, Ruiz (71' Zieliński); Callejon, Insigne, Mertens (83' Ounas).
Buffon; Marquinhos, Silva, Kehrer (90+2' Choupo-Moting); Meunier (73' Kimpembe), Verratti, Draxler, Bernat; Di Maria, Neymar, Mbappe.

Mecze na żywo: Napoli - PSG

90+4'
Koniec spotkania. Napoli zremisowało z PSG 1:1.

90+2'
Choupo-Moting zastąpił Kehrera.

90+1'
żółta kartka Neymar ukarany żółtą kartką.

90'
Mecz potrwa jeszcze cztery minuty.

89'
żółta kartka Żółta kartka dla Verrattiego.

85'
Świetna okazja dla PSG. Po podaniu z prawej strony boiska z pola karnego obok bramki uderzył Mbappe. Francuz miał sporo miejsca, a mimo to spudłował. Za jego plecami był jeszcze dobrze ustawiony Neymar.

84'
Mało dzieje się w ostatnich minutach.

83'
Ounas zastąpił kontuzjowanego Mertensa.

77'
Cavani zastąpił Di Marię.

76'
Hysaj zastąpił Masimovicia.

73'
Kimpembe zastąpił Meuniera.

73'
Po tym jak Napoli doprowadziło do remisu gra się uspokoiła i PSG również stara się atakować.

72'
Bernat padł w polu karnym, ale nie ma jedenastki. Jakiś kontakt był, ale upadek raczej teatralny.

71'
Zieliński zastąpił Ruiza.

68'
Ładna akcja gości, ale Bernat niecelnie dośrodkował spod linii końcowej.

66'
PSG po przerwie gra bardzo słabo.

62'
Goool! Insigne pewnym strzałem pokonał Buffona, który wyczuł intencje strzelca, ale nie sięgnął piłki. Remis!

61'
Rzut karny dla Napoli! Buffon bronił świetnie, ale teraz faulował Callejona! Fatalny błą∂ popełnił Thiago Silva, który nie opanował łatwej piłki.

59'
Strzał głową Neymara pewnie złapał Ospina.

57'
Kolejny groźny strzał Mertensa i znów świetnie Buffon. Co za mecz po przerwie!

56'
Kontra PSG, ale Neymar przytrzymywany przez rywala niecelnie zagrał do Mbappe.

55'
Ruiz sprzed pola karnego uderzył obok bramki.

54'
Niesamowite oblężenie bramki PSG. Z ostrego kąta uderzał Callejon, piłka wróciła pod nogi Mertensa, który uderzył nad bramką. Powinien już dawno być remis.

54'
Mertens zagrał do Callejona, którego strzał z pola karnego w ostatniej chwili zablokował obrońca.

52'
Napoli w ataku. Techniczny strzał z pola karnego oddał Mertens i Buffon znakomicie przeniósł piłkę nad bramką.

51'
Tym razem uderzał Ruiz i znów będzie rzut rożny.

51'
Groźny strzał Mertensa znakomicie na rzut rożny odbił Buffon.

51'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową nad bramką uderzał Callejon.

49'
Rui zagrał piłkę ręką w polu karnym, ale sędzia nie znalazł podstaw do podyktowania jedenastki.

48'
Neymar z rzutu wolnego trafił w mur.

46'

45+3'
żółta kartka Nerwowo na boisku. Żółtą kartkę obejrzał Fabian Ruiz.

45+3'

45+2'
Goool! Gdy wydawało się, że sędzia zakończy pierwszą połowę Mbappe zagrał do Bernata, a ten strzał z pola karnego zdobył gola.

45'
Sędzia doliczył minutę.

45'
Szansa dla Napoli. Insigne przyjął piłkę w polu karnym i obracając się uderzył z woleja. Obok bramki.

43'
Napoli stara się dłużej utrzymać przy piłce.

40'
Strzał Insigne po rzucie trafił w rywala.

39'
Brakuje groźnych sytuacji.

37'
Di Maria oddał strzał na bramkę Napoli, ale pewnie interweniował Ospina.

35'
PSG ma przewagę.

32'
żółta kartka Kehrer ukarany żółtą kartką.

28'
żółta kartka Mbappe ukarany żółtą kartką.

25'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego obok bramki uderzał Mertens.

23'
Niecelny strzał w wykonaniu Mbappe.

19'
Neymar minął kilku obrońców i w ostatniej chwili powstrzymał go jeden z obrońców Napoli.

16'
Dobra akcja Neymara. W polu karnym zagrał piętą do Meuniera, a ten zamiast uderzać oddał piłkę Brazylijczykowi, który był na ewidentnym spalonym.

15'
Kombinacyjna akcja Napoli przerwana przez obrońców PSG.

12'
Meunier dośrodkowywał z prawej strony, ale pewnie interweniował bramkarz.

8'
Mertens chciał lobować Buffona, ale trafił w swojego kolegę.

4'
Pierwsza groźna akcja gości. Mbappe został zablokowany, a po chwili nad bramką z 16 metrów uderzył Verratti.

3'
Jak na razie spokojne tempo meczu.

1'
Rozpoczęło Napoli.

'
Piłkarze wychodzą na boisko.

'
Rezerwowi Napoli: Karnezis, Hysaj, Malcuit, Diawara, Zieliński, Ounas, Milik.

'
Rezerwowi PSG: Areola, Kimpembe, Cavani, Choupo-Moting, Rabiot, Diaby, Nsoki.

'
Niestety Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński mecz rozpoczną na ławce rezerwowych.

'
Napoli do tej pory zgromadziło pięć punktów, a Paris Saint-Germain cztery. Liverpool przegrał dziś z Crveną Zvezda, co oznacza, że zwycięzca zostanie liderem.