Inter Mediolan - Barcelona online -> SoccerLive.com.pl - Mecze na żywo, relacje live w internecie

Inter Mediolan
Barcelona
1 : 1

Handanović - Vrasljko, Skriniar, De Vrij, Asamoah - Vecino, Brozović (86' Martinez) - Politano (81' Candreva), Nainggolan (63' Valero), Perisić - Icardi
Ter Stegen - Roberto, Lenglet, Pique, Alba - Busquets, Rakitic, Coutinho - Arthur (71' Vidal), Dembele (80' Malcom), Suarez

Icardi (87.)
Malcom (83.)

Brozović (85.) żółta kartka
Perisić (88.) żółta kartka
Busquets (41.) żółta kartka

Mecze na żywo: Inter Mediolan - Barcelona

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

W Mediolanie doczekaliśmy się remisu. Remis z dużym wskazaniem na "Dumę Katalonii". Barcelona potrafiła wypracować sobie wiele okazji bramkowych, ale Samir Handanović na linii bramkowej czynił cuda.

90+2'
Nikt nie chce podziału punktów. Żadna z ekip nie kalkuluje w ostatnich minutach tego pojedynku.

90+1'
Tottenham potrafił odwrócić losy w swoim meczu. Angielska drużyna prowadzi teraz 2:1 z PSV Eindhoven.

90'
Szymon Marciniak przedłużył dzisiejszą grę o 3 minuty.

89'
Za moment powinniśmy być mądrzejsi o informację o wymiarze dodatkowego czasu gry.

88'
żółta kartka Żółta kartka dla Ivana Perisicia.

87'
Gooooooool! 1:1! Mauro Icardi pokazał, że jest rasowym snajperem! Idealny obrót z piłką, a potem zabójczy strzał z bliskiej odległości. Futbolówka poleciała pod nogami Ter Stegena.

86'
Wcześniej upomnianego żółtą kartką Brozovicia na placu gry zastąpił Lautaro Martinez.

85'
żółta kartka Drugi raz w tym meczu Szymon Marciniak użył żółtej kartki. Brozović konkretnym atakiem zatrzymał akcję rywala.

83'
Goooooool! Dosłowne "Wejście Smoka" zanotował Malcom! Perfekcyjne, mierzone uderzenie w lewy sektor bramki Interu. Samir Handanović spóźnił się z interwencją.

81'
Antonio Candreva wszedł na plac gry za wymęczonego Matteo Politano.

80'
Ousmane Dembele wymieniony na Malcoma.

78'
Harry Kane zdobył gola na 1:1 w meczu PSV - Tottenham. Ta wiadomość powinna ucieszyć zagorzałych sympatyków "Dumy Katalonii".

76'
Udane piąstkowanie futbolówki od kornera zaliczył Samir Handanović. Słoweński bramkarz pracuje dzisiaj na miano gracza spotkania.

75'
Wystartował ostatni kwadrans podstawowego wymiaru czasu gry.

74'
Matteo Politano przewrócił się tuż pod polem karnym hiszpańskiego zespołu. Pan Szymon Marciniak błyskawicznie nakazał pomocnikowi wstać.

73'
Philippe Coutinho znowu zabawił się z obrońcami przeciwników. Brazylijski piłkarz postanowił uderzać, ale jego próbę umiejętnie zatrzymali rywale.

71'
Arturo Vidal zmienił Arthura. Dosyć zaskakujący ruch taktyczny ze strony trenerów gości.

69'
Trener Spalletti bardzo energicznie przy linii bocznej dyryguje działaniami swoich podopiecznych.

68'
Vrsaljko wrzucił piłkę na wysokość strefy bramkarza. Pique popisał się wyśmienitym zagraniem futbolówki głową.

67'
Koledzy wyrazili swoje niezadowolenie decyzją Ivana Rakiticia o strzale zza pola karnego. Chorwacki pomocnik koszmarnie skiksował. Jego klubowi partnerzy byli znakomicie ustawieni pod polem karnym.

65'
Samir Handanović po raz kolejny uchronił Inter przed utratą bramki. Genialna robinsonada zatrzymała kąśliwy strzał w lewy, dolny róg bramki. Wielka klasa dla bramkarza.

64'
Matteo Politano był zawiedziony swoim wykończeniem akcji ofensywnej. Będąc bez żadnego krycia nie potrafił głową ulokować futbolówki w siatce bramki Barcelony. Piłka powędrowała obok prawego słupka.

63'
Sztab trenerski gospodarzy zrealizował pierwszą zmianę. Borja Valero zastąpił Radję Nainggolana.

62'
Samir Handanović wybornie powstrzymał groźny strzał w lewy sektor bramki. Philippe Coutinho użył wielkiej piłkarskiej inteligencji. Goalkeeper wyszedł zwycięsko z bardzo ciężkiej próby.

61'
Przy linii bocznej stoi zawodnik rezerwowy włoskiego klubu.

60'
Gol dla FC Barcelona nie został uznany.

59'
Gwizdy na trybunach. Luis Suarez wpakował piłkę do bramki, ale przed uderzeniem, podający Ivan Rakitić przekroczył wraz z futbolówką linię końcową boiska.

58'
PSV Eindhoven nadal prowadzi 1:0 z Tottenhamem Hotspur.

56'
Luis Suarez zareklamował zagranie piłki ręką w wykonaniu gracza Interu Mediolan. Polscy sędziowie nie byli przekonani co do argumentacji Urugwajczyka.

55'
Cały zespół Interu Mediolan jest zaangażowany w grę defensywną. Wysoki pressing ze strony gości nie ułatwia inicjowaniu jakichkolwiek akcji ofensywnych.

53'
Na trybunach stadionu w Mediolanie możemy ujrzeć wiele piłkarskich sław. M.in. Christian Vieri.

52'
Ivan Perisić zdecydowanie za głęboko wrzucił futbolówkę, będąc na lewej flance boiska. Piłkę przechwycił Andre Ter Stegen.

51'
Jesteśmy wini informację o tym, że w obu składach nie doszło do żadnych roszad personalnych.

49'
Skriniar niewłaściwie nakrył futbolówkę głową, przy próbie finalizacji akcji ofensywnej. Obrońca mógł inaczej wykończyć dośrodkowanie od rzutu wolnego.

48'
Będzie rzut wolny dla Interu Mediolan. Ivan Rakitić zaatakował nogę pędzącego z piłką gracza gospodarzy.

47'
Matteo Politano został konkretnie podcięty przez blisko ustawionego przeciwnika.

46'
Rozpoczęła się już właśnie II połowa meczu!

Wyniki z innych, wtorkowych spotkań 4. serii gier fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Regulaminowy czas I połowy dobiegł końca.

43'
Ivan Rakitić chciał znowu z dystansu zagrozić bramce oponenta. Blisko ustawiony rywal znakomicie wyblokował silnie kopniętą futbolówkę.

41'
żółta kartka Szymon Marciniak pokazał Sergio Busquetsowi żółtą kartkę. Klasyczny faul taktyczny. Innej opcji nie można było przy tej sytuacji zastosować.

40'
Samir Handanović udowodnił wszystkim, że posiada ogromny refleks! Intuicyjna interwencja przy bardzo błyskawicznym strzale Luisa Suareza może być pokazywana młody adeptom - bramkarzom.

39'
Owacje na stojąco od publiczności dostał Skriniar. Stoper gospodarzy w pełnej klasie wygrał pojedynek z Suarezem. Starcie miało miejsce w polu karnym Interu Mediolan.

37'
Strzałem w prawy, dolny róg bramki próbował rezultat dzisiejszych zawodów zmienić Philippe Coutinho! Sprytne zagranie Brazylijczyka świetnie sparował w bok Samir Handanović.

35'
Sergio Busquets wybornie wrócił do swoich zadań w defensywie. Defensywny pomocnik zatrzymał kulminacyjne podanie w kierunku Radji Nainggolana. Ten już był gotów do uderzenia z atrakcyjnego położenia.

34'
Zawodnicy gości występują dzisiaj w alternatywnych strojach.

32'
Zatrzymana wrzutka, którą z prawego skrzydła boiska posyłał Vrsaljko. Gospodarze usiłują odpowiedzieć na ofensywne zapędy przeciwnika.

31'
Ile to razy Luis Suarez mógł dzisiaj zdobyć goli?! Urugwajczyk z bardzo bliskiej odległości od bramki przeciwnika posłał futbolówką tuż obok prawego słupka.

30'
Ogromny chaos w polu karnym Interu Mediolan. Bardzo instynktownie z niemal linii bramkowej futbolówkę wybił Skriniar.

28'
Ponownie w dzisiejszym pojedynku obejrzeliśmy próbę zza pola karnego. Philippe Coutinho posłał ciekawą piłkę. Ta, jednak, poszybowała w okolice trybun.

27'
Kolejny raz w tym meczu został zasygnalizowany ofsajd. Icardi znów nie dał rady zaskoczyć bloku defensywnego ekipy z Hiszpanii.

26'
Jordi Alba bardzo mocno zaangażował się w akcję ofensywną. Obrońca wystąpił w roli napastnika. Alba minimalnie spóźnił się ze wślizgiem do znakomitej centry z prawego skrzydła.

24'
Bardzo nierozsądnie w polu karnym Barcelony zachował się Ivan Perisić. Chorwacki pomocnik brzydko zaatakował jednego z defensorów drużyny przyjezdnych.

23'
Ivan Rakitić przepięknie huknął z dystansu. Piłka, która została kopnięta z okolic 30 metrów, poleciała minimalnie obok lewego słupka bramki Interu Mediolan.

21'
Luis Suarez znów wystąpił w roli egzekutora! Tym razem znów się nie powiodło zaskoczyć bramkarza ekipy przeciwnej. Urodziwy lob powędrował tuż obok prawego słupka bramki.

20'
41% piłki przy nogach zawodników Interu Mediolan.
59% przy graczach FC Barcelona.

18'
Asamoah mógł zmienić wynik tego spotkania. Pomocnik Interu kapitalnie urwał się spod opieki Pique. Uderzenie bez przyjęcia, z najbliższej odległości, poleciało wysoko nad bramką.

17'
Na wyższy pressing zdecydowała się "Duma Katalonii".

15'
Piłka od stałego fragmentu gry została posłana wielce niedokładnie. Defensywa przyjezdnych bez większych problemów zażegnała niebezpieczeństwo od swojej bramki.

14'
Politano pogubił się podczas swojego dryblingu. Pomocnik zdołał jednak wywalczyć rzut wolny z bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

13'
Luis Suarez nie miał pomysłu na to, jak rozwiązać akcję pod szesnastką przeciwnika. Finalnie, napastnik z Urugwaju umieścił piłkę w rękawicach Handanovicia.

11'
Ależ to okazja dla Luisa Suareza! Urugwajczyk świetnie wypracował sobie przestrzeń do uderzenia pod polem karnym rywala. Napastnik kopnął futbolówkę, ale ta pofrunęła wysoko nad poprzeczką.

10'
Luis Suarez prostopadłym zagraniem chciał obsłużyć Arthura. Profesorski wślizg jednego ze stoperów Interu powstrzymał możliwe ryzyko.

8'
Podniesiona została chorągiewka przez arbitra liniowego. Jordi Alba nie dotrzymał swojego ustawienia.

7'
Skriniar wybornie zatrzymał szarżę Rakiticia. Chorwat planował przedrzeć się z piłką na prawej flance boiska. Poniósł sromotną klęskę.

5'
Pierwszy korner dla Barcelony nie przyniósł jej większego splendoru. Obrona Interu doskonale się zorganizowała w obrębie swojej szesnastki.

4'
Vrsaljko bardzo dobrze powstrzymał niezłe dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

2'
Handanović postawiony przed ogromnie trudną próbą. Bardzo efektowne uderzenie wewnętrzną częścią stopy oddał Dembele. Piłka zmierzała w lewe okno bramki. Świetne piąstkowanie uratowało gospodarzy.

1'
Pozycję spaloną, bardzo szybko w dzisiejszych zawodach, odgwizdał sędzia główny. Na ofsajdzie przyłapano Icardiego.

*'

*'
Przed Nami niezwykła chwila - odsłuchanie oficjalnego hymnu Ligi Mistrzów.

*'
Pan Szymon Marciniak wyprowadził bohaterów na plac gry.

*'
Sędzią głównym nadchodzącego spotkania będzie Polak - Szymon Marciniak.

*'
Na takie piłkarskie menu nikt nie może narzekać.

*'
Inter Mediolan do tej pory zgromadził sześć oczek. Jeśli gospodarze dzisiaj zwyciężą oraz w meczu PVS z Tottenhamem (oba kluby mają po jednym punkcie) padnie remis, to włoska ekipa również wywalczy awans do fazy pucharowej.

*'
Po trzech seriach gier na czele tabeli "B" znajduje się "Duma Katalonii", z kompletem punktów. W przypadku dzisiejszej wygranej zawodnicy z Barcelony zapewniają sobie promocję do 1/8 finału Champions League.

*'
Pojedynek w Mediolanie zainauguruje o godz. 21:00

*'
Zapraszamy Wszystkich sympatyków piłki nożnej do śledzenia naszej relacji tekstowej "Na żywo" z jednego z najciekawiej zapowiadających się starć w 4. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów: Inter Mediolan - FC Barcelona.