Juventus Turyn - Valencia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Juventus Turyn
Valencia
1 : 0

Szczęsny - Cancelo, Bonucci, Chiellini, Álex Sandro (47' Cuadrado) - Pjanić, Bentancur, Matuidi - Dybala (80' Costa), Ronaldo, Mandzukić
Neto - Wass, Gabriel, Diakhaby, Gayà - Coquelin, Kondogbia (72' Soler), Parejo, Guedes - Rodrigo (47' Gameiro), Mina (66' Batshuayi)

Dziękujemy Wszystkim za uwagę.

Juventus Turyn zapieczętował awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Valencia musi czekać na rozstrzygnięcie meczu Manchesteru. Jeśli na Old Trafford padnie remis, to o losach promocji zdecyduje bezpośrednia "Czerwonych Diabłów" z Valencią.

Ostatni gwizdek arbitra głównego!

90+3'
Juventus stara się kraść cenne sekundy.

90+2'
Piłkarze Valencii już bez żadnego pomysłu próbują przenieść futbolówkę pod pole karne rywala.

90+1'
Przy linii bocznej stoi jeden z rezerwowych Juventusu Turyn. Będziemy świadkami klasycznej zmiany taktycznej.

90'
Arbiter techniczny zasygnalizował trzy dodatkowe minuty.

89'
Douglas Costa bardzo nieumiejętnie uderzył w piłkę. Ta pofrunęła daleko od światła bramki. Skrzydłowy swoich możliwości testował z okolicy 17 metrów.

88'
Sędzia asystent nie miał dzisiaj wiele pracy. Blaise Matuidi dał mu szansę na zrealizowanie interwencji. Zawodnik przegrał z defensorami Valencii.

87'
Jest spora możliwość, że za moment zobaczymy wymuszoną korektę w składzie gospodarzy.

86'
Włoski obrońca ucierpiał po bardzo ofiarnej interwencji.

85'
Giorgio Chiellini zasygnalizował problemy zdrowotne. Wojciech Szczęsny wybił futbolówkę za linię boczną. Chwila przerwy.

84'
żółta kartka Blaise Matuidi nie uniknął żółtego kartonika. Sędzia główny pokazuje, że nie będzie już żadnej tolerancji na brzydkie zachowania na murawie.

83'
Massimo Allegri może zrealizować jeszcze jedną zmianę. Najprawdopodobniej ją ujrzymy w doliczonym czasie gry.

81'
Mario Mandzukić może mówić o tym, że piłka go szuka w pobliżu bramki. Chorwacki napastnik znów źle zachował się w kulminacyjnej części akcji. Słaby strzał zatrzymał Neto.

80'
Dużą aktywnością na boisku wykazywał się Paulo Dybala. Miejsce Argentyńczyka na placu gry zajął Douglas Costa.

78'
"Juve" chce zamknąć ten mecz. Valencia dzielnie blokuje dostęp do swojej bramki. Hiszpański klub skazany jest na grę z kontrataku.

77'
Przy aktualnych wynikach Juventus Turyn zagwarantowałby sobie 1. miejsce w grupie "H".

75'
żółta kartka Michy Batshuayi zrobił wszystko, by Juventus nie wyprowadził kontry. W pełni zasłużona żółta kartka.

74'
Bardzo wysoko do wrzutki z kornera wyskoczył Cristiano Ronaldo. Efektowną próbę na medal wybronił Neto. Brawa dla obu Panów.

72'
Sztab szkoleniowy Valencii postawił wszystko na jedną kartę. Carlos Soler zmienił Geoffrey'a Kondogbię.

70'
żółta kartka Żółta kartka dla Cancelo. Boczny defensor Juventusu Turyn zrealizował podręcznikowy faul taktyczny.

69'
Neto zdał kolejny egzamin! Bramkarz wyciągnął wielce kąśliwy strzał autorstwa Paula Dybali. Futbolówka nabrała ciekawej rotacji, ale goalkeeper się nie pomylił na linii bramkowej.

68'
Z dwudziestego metra uderzył Cristiano Ronaldo. Portugalska gwiazda znacznie przeniosła futbolówkę nad poprzeczką bramki.

68'
W najbliższych minutach powinniśmy oglądać zmiany w obu składach.

66'
"Czerwone Diabły" na swoim obiekcie bezbramkowo remisują z Young Boys Berno.

65'
Koledzy z klubu ponownie dali szansę Mario Mandzukiciowi. Chorwat był kompletnie zaskoczony okazją w polu karnym. Ostatnie jego strzał powędrował wprost w rękawice świetnie ustawionego Neto.

64'
Po golu na 1:0 zawody nabrały dużo większej dynamiki. Także zwiększyła się częstotliwość dokonywanych przewinień.

62'
żółta kartka Z pełną premedytacją piłkę ręką dotknął Diakhaby. Ten zawodnik próbował ręką umieścić futbolówkę do bramki. Sytuacja została wyciągnięta.

60'
żółta kartka Wysoce niesportowe zachowanie pokazał Juan Cuadrado. Brzydkie wejście wślizgiem.

59'
Gooooooool! W Turynie zmiana wyniku! Mario Mandzukić perfekcyjnie zakończył wyborne podanie od Cristiano Ronaldo! Znakomity drybling Portugalczyka otworzył gospodarzom drogę do objęcia prowadzenia.

58'
Sporo chaosu oglądamy na placu gry. Za kilka chwil upłynie godzina tego starcia w Turynie.

56'
Faul dostrzegł sędzia główny. Rodrigo Bentancur trafił w nogę przeciwnika. Obyło się bez żółtej kartki.

55'
Dużo niedokładności widać w poczynaniach boiskowych u obu ekip.

53'
Paulo Dybala odebrał słowną reprymendę od arbitra głównego. Celowe zagranie piłki ręką.

52'
Lewym sektorem chcą pod pole karne włoskiej ekipy zbliżyć się zawodnicy Valencii.

50'
Kilku rezerwowych Juventusu Turyn znajduje się na intensywniejszej rozgrzewce. Trener gospodarzy chce grać o pełną pulę.

49'
Piłkarze "Starej Damy" chcą szybko po powrocie do gry wyjść na prowadzenie. Coraz szybsze akcje na połowie swojego przeciwnika.

48'
Cristiano Ronaldo podjął próbę bezpośrednio od rzutu wolnego. Strzał z dużą siłą powędrował w rękawicach Neto. Bramkarz nie przestraszył się bombowego uderzenia.

47'
W Valencii również zmiana. Kevin Gameiro w miejsce Rodrigo.

47'
Doszło do zmian w czasie przerwy. Juan Cuadrado zastąpił Alex Sandro.

46'
Rozpoczęła się właśnie II połowa tego spotkania!

Wynik 0:0 utrzymał się do przerwy.

45+1'
Wojciech Szczęsny został wystawiony na trudną próbę! Polski goalkeeper fantastycznie wybronił uderzenie skierowane pod poprzeczkę bramki! Głową wynik tego meczu chciał zmienić Kondogbia.

44'
Sędzia doliczył jedną minutę do czasu I odsłony.

42'
żółta kartka Sankcję indywidualną zobaczył Kondogbia. Przewinienie w ofensywie zostało bardzo zbrutalizowane przez zawodnika Valencii.

41'
Na indywidualną akcję, bardzo ładną, zdecydował się Paulo Dybala. Argentyńczyk wykonał błyskotliwy rajd z futbolówki, po czym nieźle uderzył. Piłka bardzo nieznacznie minęła światło bramki.

40'
Konkretnie o żółtą kartkę otarł się Leonardo Bonucci. Bezpardonowa próba odbioru piłki powinna zakończyć się karą indywidualną.

39'
Oglądając wydarzenia na boisku, coraz więcej przesłanek mówi Nam o tym, że ta odsłona zakończy się bezbramkowy remisem.

37'
Obaj szkoleniowcy stoją blisko linii bocznej.

36'
Defensywa Valencii świetnie blokuje zagrożenia, które idą zza linii szesnastki. Udało się przed chwilą powstrzymać strzał Dybali.

34'

32'
Silnie wybita piłka od rzutu wolnego minęła wszystkich zawodników, którzy stali w szesnastce hiszpańskiej drużyny.

31'
żółta kartka Jose Gaya wykluczył się z następnego meczu w Lidze Mistrzów. Okrutny wślizg na nogę przeciwnika.

30'
Za Nami już 1/3 regulaminowego czasu gry. Aktualny rezultat daje awans gospodarzom.

29'
Leży zawodnik Juventusu w polu karnym rywala. Chiellini mocno niefortunnie upadł na murawę, po starciu powietrznym o górną futbolówkę.

27'
Wass trochę postraszył Szczęsnego! Soczysty strzał zza pola karnego powędrował minimalnie obok lewego słupka bramki włoskiej ekipy.

26'
Kondogbia wykonał kapitalną pracę w defensywie. Świetny powrót zneutralizował bardzo błyskotliwą akcję Juventusu.

25'
Cristiano Ronaldo padł w polu karnym Valencii! Sędzia, który blisko był ustawiony całego zdarzenia, zdecydował się na puszczenie gry dalej.

23'
Na akcje na skrzydłach stawiają w ostatnich minutach gospodarze. Na bocznych sektorach brylować z piłką próbuje Cristiano Ronaldo.

21'
Festiwal rzutów rożnych w dzisiejszym meczu. Nikt jednak nie potrafi wykreować z tego stałego fragmentu gry konkretnej okazji bramkowej.

20'
Do wrzutek od kornerów, które wykonują zawodnicy włoskiego klubu, najwyżej wyskakują obrońcy Valencii.

18'
Piłkarze Juventusu zatrzymali wgranie futbolówki od lewego narożnika boiska.

17'
Chiellini próbował prostopadłym zagraniem zainicjować akcję ofensywną. Świetna idea, ale zabrakło lepszej komunikacji z napastnikami Juventusu Turyn.

15'
Pierwszy kwadrans nie przyniósł kibicom wielu sytuacji strzeleckich.

14'
Valencia miała możliwoś

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Juventus Turyn - Valencia, to zapraszamy do śledzenia meczu online