AS Roma - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

AS Roma
0 : 2

Olsen; Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov; Nzonzi (64' Corić), Cristante; Under, Zaniolo (69' Karsdorp), Shaarawy (22' Kluivert); Schick.
Courtois; Carvajal, Ramos, Varena, Marcelo; Llorente, Kroos, Modrić; Bale, Vazquez, Benzema (77' Mariano).

Bale (47.)
Vazquez (59.)

Modrić (21.) żółta kartka

Mecze na żywo: AS Roma - Real Madryt
90+5'
Koniec meczu. Real wygrał 2:0.

84'
Asensio zastąpił Bale'a.

77'
Mariano zastąpił Benzemę.

73'
Nie jest to zbyt emocjonujące widowisko.

69'
Karsdor wszedł za Zaniolo.

65'
Olsen odbił piłkę po strzale Benzemy, który wykończył ładną akcję Realu.

64'
Corić zastąpił Nzonziego.

63'
Olsen obronił groźny strzał głową Benzemy, ale napastnik Realu i tak był na spalonym.

61'
Dobra kontra Realu zakończona płaskim strzałem z pola karnego prosto w bramkarza.

59'
Goool! Po dośrodkowaniu z prawej strony piłkę zgrał Benzema, a Vazquez tylko dostawił nogę na trzecim metrze i wpakował piłkę do bramki. 2:0

58'
Płaski strzał Kluiverta pewnie obronił Courtois.

58'
Tempo meczu nie jest najwyższe.

56'
Bardzo niecelnie sprzed pola karnego uderzył Alaba.

51'
Bale mógł podwyższyć prowadzenie, ale tym razem nie wykorzystał sytuacji sam na sam!

47'
Gool! Co za błąd obrony! Bale przejął piłkę i z pola karnego zdobył bramkę na 1:0

46'

45+3'

45+2'
Powinno być 1:0 dla Romy. Fatalna strata zawodnika Realu na własnej połowie, a Under mając przed sobą właściwie pustą bramkę z pięciu metrów uderzył nad bramką. Co za pudło!

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

43'
żółta kartka Zaniolo ukarany żółtą kartką.

41'
Dośrodkowanie w pole karne Romy, ale Ramos nie zdołał oddać dobrego strzału głową.

36'
Kolejna próba Kolarova. Pewnie interweniował Courtouis.

34'
Powinno być 1:0 dla Romy! Najoerw bramkarz znakomicie obronił strzał Schicka, potem potężny strzał Kolarova okazał się niecelny.

33'
Rzut rożny dla Romy. Świetne dośrodkowanie i w ostatniej chwili piłkę poza boisko wybił jeden z obrońców.

30'
Dobre dośrodkowanie w pole karne Romy, ale żaden z zawodników Realu nie doszedł do piłki.

26'
Kluiverta uderzył nad bramką.

24'
Under uderzył na bramkę Realu, ale pewnie interweniował bramkarz.

22'
El Shaarawy opuścił boisko, a zastąpił go Kluivert.

21'
żółta kartka Modrić ukarany żółtą kartką.

21'
Mogło być 1:0 dla Realu. Vazquez zgrał piłkę do Modricia, którego strzał obronił Olsen!

14'
Real ma przewagę optyczną, ale nie wiele z tego wynika.

9'
Kolarov oddał mocny strzał. Piłka przeleciała jednak nad bramką.

6'
Kroos dośrodkował wzdłuż bramki, ale Benzema nie sięgnął piłki.

3'
Kontra Realu, ale Benzema i Modrić nie znaleźli miejsca do oddania strzału. Po chwili dobre dośrodkowanie Marcelo i będzie rzut rożny.

1'

'
Rezerwowi Romy: Mirante, Karsdorp, Juan Jesus, Marcano, Santon, Coric, Kluivert

'
Rezerwowi Realu: Casilla, Diaz, Valverde, Asensio, Cabellos, Vinicius Junior, Javier Sanchez

'
Zapraszamy na godzinę 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z AS Roma - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online