Liverpool - Arsenal online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Liverpool
Arsenal
5 : 1

Allison - Alexander-Arnold, Lovren, van Dijk, Robertson (83' Clyne) - Fabinho, Wijnaldum (78' Lallana), Shaqiri - Salah, Mane (62' Henderson) - Firmino.
Leno - Lichtsteiner, Mustafi (HT' Koscielny), Sokratis, Maitland-Niles - Torreira, Xhaka - Ramsey, Kolasinac (80' Guendouzi) - Iwobi, Aubameyang (71' Lacazette).

*'
Liverpool zmiótł z powierzchni ziemi Arsenal. Gracze z londyńskiego zespołu nie potrafili zatrzymać ofensywę przeciwnika.

90+2'
żółta kartka Żółty kartonik obejrzał Sokratis.

90+1'
Dość niepewna interwencja Leno po strzale Salaha. Będzie korner dla miejscowych.

90'
Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

89'
Henderson pomylił się o kilkanaście centymetrów! Uderzenie z dystansu Anglika prawie przyniosło The Reds szóstą bramkę.

88'
Drużyna z Merseyside jest coraz bliższa zdobycia kompletu punktów i umocnienia się na czele ligowej tabeli.

85'
Powtórki pokazują, że Francuz był faulowany w tamtej sytuacji przez Clyne'a.

84'
Lacazette zwija się z bólu w szesnastce The Reds. Gwizdek rozjemcy meczu milczy.

83'
Trzecia zmiana w Liverpoolu: Clyne w miejsce Robertsona.

81'
Arsenal źle rozegrał korner. Gospodarze przejęli piłkę.

80'
Ostatnia roszada w zespole przyjezdnych: Guendouzi za Kolasinaca.

80'
Lacazette przyblokowany, ale udało mu się wywalczyć rzut rożny.

78'
Zmiana numer dwa w szeregach miejscowych: Lallana zastąpił Wijnalduma.

75'
Sędzia liniowy dostrzegł pozycję spaloną Lacazette'a.

74'
Golkiper Kanonierów łatwo złapał futbolówkę po efektownej bombie z dystansu, jaką posłał Shaqiri.

73'
Ramsey chciał piętką wykończyć centrę Iwobiego. Allison nie dał się jednak zaskoczyć.

72'

71'
Druga roszada w ekipie ze stolicy Anglii: Lacazette zajął miejsce Aubameyanga.

71'
Lovren skutecznie zablokował uderzenie z dystansu Ramseya.

69'

67'
Wijnaldum nie doszedł do dogrania ze skrzydła Shaqiriego.

65'
5:1! Hat-trick Firmino! Brazylijczyk uderzył w prawy stronę, Leno rzucił się w lewo.

64'
Drugi rzut karny dla The Reds! Kolasinac miał sfaulować Lovrena. Powtórki poddają w wątpliwość słuszność decyzji sędziego.

63'
Świetna parada Leno po strzale Fabinho. Wcześniej fenomenalnie zagrał mu piłkę piętą Salah.

62'
Korekta w składzie gospodarzy: Henderson za Mane.

61'
Arsenal zdołał oddalić niebezpieczeństwo po tym stałym fragmencie.

60'
Od narożnika boiska wznowi grę Alexander-Arnold.

59'
Koscielny przeprowadził rajd pod pole karne, po czym zacentrował pod nogi Wijnalduma.

58'
Defensywa gości wcale nie wygląda lepiej niż w pierwszej części spotkania.

56'
Leno na raty zatrzymał uderzenie zza pola karnego Firmino.

54'
Niebywałe pudło Aubameyanga! Gabończyk z metra nie trafił do pustej bramki. Na swoje szczęście był na spalonym.

52'
Kolasinac upadł w polu karnym po kontakcie z Shaqirim, ale arbiter nie podyktował rzutu karnego. Powtórki potwierdziły słuszność jego decyzji.

50'
Liverpool nadal nie daje gościom dojść do słowa.

48'
Salah nie zdołał przyjąć futbolówki na tyle dobrze, aby zmylić Leno. Niemiec wyłapał mu ją spod nóg.

47'
Sokratis znakomicie zatrzymał Mane.

46'

*'
Zmiana w ekipie z Londynu: Koscielny za Mustafiego.

*'
Gracze powrócili na murawę.

*'
The Reds w pełni zasłużenie prowadzą. Kanonierzy bardzo źle spisują się w defensywie, a to przekłada się na niekorzystny dla nich rezultat.

45+2'
4:1! Salah bardzo pewnie wykonał "jedenastkę"! Leno bez szans.

45+1'
Arbiter doliczył dwie minuty.

45'
Rzut karny dla gospodarzy! Sokratis popełnił faul na Salahu.

43'
Efektowny, lecz nieefektywny wolej Ramseya z pola karnego.

42'
Niecelne uderzenie zza szesnastki w wykonaniu Maitlanda-Nilesa.

41'
Dogranie Shaqiriego padło łupem Leno.

40'
Dużo starć fizycznych, Ramsey poszkodowany w starciu z Wijnaldumem, choć to właśnie Walijczyk przekroczył przepisy.

38'
Drużyna z Merseyside panuje nad boiskowymi wydarzeniami.

36'
Obyło się bez zagrożenia - Allison wypiąstkował futbolówkę.

35'
Iwobi wywalczył rzut rożny.

34'
Żenująco słabo prezentują się dzisiaj w defensywie podopieczni Unaia Emery'ego.

33'
żółta kartka Żółty kartonik dla Xhaki. Brzydkie wejście reprezentanta Szwajcarii.

32'
3:1! Mane zdobył gola!
Salah zgrał piłkę dorzuconą ze środka boiska do Senegalczyka, a ten nie miał najmniejszego problemu z umieszczeniem jej w bramce.

31'
Korner dla Liverpoolu.

30'
Torreira ucierpiał i potrzebował pomocy sztabu medycznego. Urugwajczyk za moment powróci do gry.

28'
Nieco zbyt mocne podanie Iwobiego do Maitlanda-Nilesa. Angielski pomocnik nie opanował piłki.

27'
Główka Mustafiego wylądowała, po rękach Allisona, na poprzeczce! Niemiec za szybko jednak wyszedł do dośrodkowania Torreiry - był na widocznym ofsajdzie.

26'
żółta kartka Żółta kartka dla Robertsona za przewinienie na Maitlandzie-Nilesie. Rzut wolny na połowie gospodarzy.

26'
Centra Maitlanda-Nilesa wyekspediowana przez obronę przeciwnika.

24'
Bramkarz Arsenalu wyszedł z obrębu szesnastki i wybił futbolówkę, uprzedzając tym samym nadbiegającego Wijnalduma.

23'
Leno bardzo pewnie zatrzymał bombę Mane. Senegalczyk łatwo przedarł się między defensorami Kanonierów, ale niemieckiego golkipera już nie pokonał.

21'
Aubameyang złapany na pozycji spalonej.

20'
Kolasinac ewidentnie zagrał ręką w okolicy środka boiska.

19'

18'
Ramsey czysto zastopowany w polu karnym przez Wijnalduma.

16'
2:1! Co za odpowiedź Liverpoolu!
Indywidualna akcja Firmino, brazylijski gracz ośmieszył obrońców przyjezdnych, wpadł w pole karne i ze stoickim spokojem pokonał bramkarza.

14'
1:1! Firmino doprowadził do remisu!
Bilard w szesnastce po błędzie defensywy umożliwił Brazylijczykowi pokonanie Leno.

13'
Nie tego spodziewali się sympatycy drużyny prowadzonej przez Jurgena Kloppa.

11'
0:1! Maitland-Niles daje prowadzenie gościom!
Perfekcyjna wrzutka Iwobiego doszła do 21-letniego Anglika, który z bliskiej odległości ulokował piłkę w siatce.

10'
Golkiper The Reds świetnie wybronił silny strzał Iwobiego. Chwilę wcześniej nieodpowiedzialną stratę zanotował Fabinho.

9'
Zupełnie nieudane górne podanie Wijnalduma. Holender szukał na lewym skrzydle Robertsona.

7'
Złe przyjęcie Shaqiriego zakończyło atak pozycyjny miejscowych.

6'
Mane zmienił tor lotu piłki po uderzeniu Firmino, ale ta przeszła obok lewego słupka.

5'
Sprytne podanie Lichtsteinera w pole karne, prosto pod nogi Ramseya, mogło przynieść zagrożenie. Walijczykowi nie udało się jednak udanie jej zagrać do kolegów, którzy mogliby zaskoczyć Allisona.

4'
Nieco za mocny przerzut Fabinho na prawą flankę. Alexander-Arnold nie zdążył opanować futbolówki przed linią końcową.

3'
Na razie Arsenal ma problem z utrzymaniem się przy piłce.

2'
Huraganowe ataki gospodarzy - spodziewany początek zawodów. Londyńczycy wyraźnie się gubią pod ich pressingiem.

1'
Rozpoczął Liverpool.

*'
Zawodnicy meldują się na placu gry.

*'
Sędzią głównym meczu będzie Michael Oliver.

*'
Ławka rezerwowych gości: Cech, Koscielny, Elneny, Guendouzi, Willock, Saka, Lacazette.

*'
Rezerwowi gospodarzy: Mignolet, Clyne, Keita, Henderson, Sturridge, Lallana, Origi.

*'
Znamy składy obydwóch stron!

*'
W tym sezonie oba kluby zmierzyły się już w warunkach ligowych. Na Emirates Stadium padł wynik 1:1.

*'
Odmieniony Arsenal, z nowym trenerem od początku sezonu na ławce, z pewnością nie będzie miał łatwo na Anfield. Szanse przyjezdnych wydają się być jeszcze mniejsze, gdy przypomnimy sobie, że piłkarze prowadzeni przez Unaia Emery'ego ostatnio zaledwie zremisowali z Brighton & Hove Albion 1:1.

*'
Faworytem zbliżającego się meczu wydaje się ekipa z Merseyside. Podopieczni Jurgena Kloppa jeszcze nie przegrała ligowego meczu i na razie sprawiają, że mogą po raz pierwszy w swojej historii wygrać Premier League. Warto przypomnieć, że wszystkie dotychczasowe mistrzostwa Anglii zdobyte przez The Reds miały miejsce jeszcze przed reformą rozgrywek, czyli przed powstaniem Premier League.

*'
Inauguracja spotkania jest zaplanowana na 18:30.

*'
Hit na angielskich boiskach - pojedynek pomiędzy liderującym w tabeli Liverpoolem a Arsenalem. Te niezwykle utytułowane zespoły zmierzą się w ramach dwudziestej kolejki Premier League. Zapraszamy do śledzenia wielkiego starcia piłkarskiego na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Arsenal, to zapraszamy do śledzenia meczu online