Standard Liege - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Standard Liege - Wisła Kraków

90+6'
Koniec meczu. Bezbramkowy remis po wyrównanym spotkaniu. Standard awansuje dzięki bramce strzelonej na wyjeździe. Teraz pozostaje mieć nadzieję, że Legia poradzi sobie w Portugalii ze Sportingiem i zagra z Manchesterem City w następnej rundzie. Dziękujemy, że byliście z nami! Zapraszamy serdecznie na kolejne relacje live przeprowadzone przez nasz serwis.

90+3'
Sędzia dolicza 3 minuty. Wisła już raczej nie awansuje. Chyba czas pogratulować Standardowi

86'
Dwie zmiany: Jirsak zmienia Wilka, Gakpe za Goreux. Ponadto Opare za Cyriaka

83'
Dośrodkowanie Kirma wybite głową przez Belgów

82'
Kiks Kirma po pięknym podaniu Meliksona! Takich okazji nie można marnować! To musiała być bramka dla zespołu polskiego!!

79'
Wisła zamiast atakować to się broni. Nie rozumiemy gry krakowian

75'
Biton zmienia Jovanovicia

67'
Kirm za Ilieva

62'
Czerwona kartka dla Nuneza za głupi faul po stracie piłki

61'
Zablokowany strzał Jovanovicia z 17 metrów

59'
Strzał Tchite - obok bramki

56'
Żółta kartka dla Wilka za faul na zawodniku Standardu

55'
Kartka dla Goreux, który odepchnał trenera Moskala przy linii bocznej.

50'
Kolejna główka Cyriaca. Obok bramki

48'
Pada w polu karnym Standardu Cwetan Genkow. Nie ma mowy o karnym

46'
Początek II połowy

45+1'
Koniec I części spotkania

45+1'
Sędzia dolicza minutę do I części spotkania

41'
Centra z rzutu wolnego spod linii bocznej, piąstkuje Pareiko. Kontra.

39'
Powoli przewagę osiąga Standard i prowadzi gre

36'
Główka Cyriaca o mało nie zakończyła się bramką dla Standardu

33'
Spięcie Nuneza z Bjarnasonem. Po kartce dla obu.

30'
Warto dodać, że Hannover prowadzi z Club Brugge 1:0. Prawdopodobnie to z Niemcami zwycięzca tej pary zagra w następnej rundzie rozgrywek

27'
Dużo niedokładności z obu stron na boisku

25'
Dodajmy, że sędzią dzisiejszego pojedynku jest M. Mazić z Serbii

22'
Bardzo nerwowa gra Wisły Kraków

17'
Wisła od 10 minut panuje nad boiskowymi wydarzeniami

15'
Genkow na minimalnym spalonym, w polu karnym Standardu

11'
Garguła do Meliksona, ale pewne wyjście Bolata

9'
Wisła gra dość nerwowo. Iliev totalnie nie zrozumiał się z Meliksonem i został złapany na spalonym

5'
Trenerem Wisły jest K. Moskal, a Standardu J. Riga

4'
Wisła gra 4-3-3 z Meliksonem na środku ataku, zaś Genkow i Iliev mają być ustawieni na skrzydłach.

2'
Spotkanie zostało poprzedzone minutą ciszy, bo zmarł człowiek, który miał ze Standardem wiele wspólnego

1'
Oba zespołu rozpoczęły już spotkanie. Powyżej składy obu drużyn

0'
Mecz rozpocznie się o godzinie 19.00. Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu tych drużyn w Krakowie padł remis 1:1

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Standard Liege - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online