Barcelona - Atletico Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Atletico Madryt
2 : 1

Bravo – Dani Alves (82' Sergi), Piqué, Mascherano, Alba – Rakitić (65' Turan), Busquets, Iniesta – Messi, L. Suárez, Neymar
Oblak – Juanfran, J. Giménez, Godin, Filipe Luís – Koke, Ñíguez, Gabi (46' Gamez), Augusto Fernández (75' Partey), Ferreira-Carrasco – Griezmann (66' Savić)

Mecze na żywo: Barcelona - Atletico Madryt

90+3'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas. Życzę miłego wieczoru.

90+3'
Koniec zawodów! Barcelona zdecydowanie lepsza w pojedynku o "6 punktów". Przyjezdni po stracie dwóch piłkarzy byli kompletnie bezradni, co skutkowało groźnymi akcjami gospodarzy. "Duma Katalonii" zwiększyła przewagę nad swoim dzisiejszym oponentem do sześciu oczek.

90+2'
Neymar padł w polu karnym gości! Nie ma mowy o rzucie karnym - tyle można było wyczytać w oczach sędziego głównego.

90+1'
Jordi Alba zahaczony przez rywala.

89'
Rzut wolny dla Atletico. O bój o futbolówkę ruszył nawet Oblak. Niestety bramkarz nie mógł sfinalizować dośrodkowania kolegi z "pola". W międzyczasie ktoś z Madrytu faulował.

3 minuty dodane do podstawowego czasu.

88'
Suarez niecelnie kropnął na bramkę. Urugwajczyk najpierw znalazł trochę miejsca, a potem soczyście kopnął. Efekt - piłka nad poprzeczką.

87'
Pełna dominacja graczy Enrique. Goście bez pomysłu na jakikolwiek atak. Za chwilę zobaczymy kolejny korner po stronie Barcelony.

85'
Suarez złapany na pozycji spalonej. Powtórki wykazały, że minimalny ofsajd był. Dobra robota w wykonaniu sędziego liniowego.

83'
Groźna wrzutka Iniesty z dalszej odległości. Ale skutecznie sytuację wyjaśnili defensorzy, wybijając piłkę przed siebie.

82'
Z placu gry zdjęty Dani Alves. Za niego wprowadzono Sergiego.

80'
Wyborna szarża Messiego! Argentyńczyk z dziecinną łatwością przedarł się pod pole karne rywala, a potem kąśliwym dośrodkowaniem chciał obsłużyć m.in. Suareza, jednak we wszystko wmieszali się obrońcy...

79'
Mocne huknięcie z dystansu pokazał nam Dani Alves. Płaskie zagranie z kilkudziesięciu metrów poszybowało obok lewego słupka bramki.

77'
Arda Turan o włos od podwyższenia! Iniesta znakomicie na nogę dla swojego klubowego partnera, a ten będąc na 14. metrze posłał futbolówkę tuż obok lewego słupka bramki. Soczysty, płaski strzał.

75'
Augusto nie zdoła dokończyć dzisiejszego spotkania. Teye Partey wydelegowany na boisko.

73'
Kolejny cios dla przyjezdnych. Augusto zwija się z bólu. Na murawę wkroczyli medycy madryckiego klubu.

71'
Iniesta w idealny sposób próbował wypuścić w uliczkę Suareza. Pomysł genialny, ale zabrakło nutki szczęścia i dokładności w tym zagraniu.

69'
Bez jakiekolwiek konceptu na grę są goście. FC Barcelona spokojnie przemieszcza się z piłką.

67'
Dobry rzut wolny w wykonaniu Messiego. Techniczną próbę w porę zatrzymał Oblak, parując futbolówkę poza boisko.

66'
Zmiana. Savić już na boisku. Zmuszony do opuszczenia placu gry był Griezmann.

65'
Zmiana taktyczna u gospodarzy. Rakitić dostał wolne, a w jego miejsce wszedł Turan.

64'
Atletico będzie grało w 9-kę! Bezpardonowym wślizgiem wykazał się Godin, który był kompletnie spóźniony z atakiem na futbolówkę. Suarez bez wątpienia musiał odczuć ten atak.

62'
Zagotowało się w 16-ce "Barcy". Atletico za wszelką cenę chce wykorzystać chaos w poczynaniach defensywnych gospodarza.

61'
Juanfran przewrócony nieczysto przez Iniestę. Będzie rzut wolny dla podopiecznych Simeone.

59'

57'
Gamez posłał zaskakujące dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska. Piłka leciała kąśliwie, ale skutecznie w obronie zainterweniował Rakitić, przecinając jej tor lotu.

56'
Bravo znów pokazuje bramkarski kunszt! Goalkeeper instynktownie zatrzymał zagranie Griezmanna z kilku metrów. Efektowną centrą błysnął Carrasco.

54'
Carrasco zaliczył doskonały rajd z piłką, czego efektem było minięcie trzech rywali. Mimo ambitnej walki zawodnik nie oddał uderzenia, bo dobrym powrotem błysnął Rakitić.

53'
Godin wyratował niemal straconą sytuację. Środkowy obrońca w ostatnim momencie wślizgiem ubiegł Suareza, który już przymierzał się do uderzenia z ostrego kąta.

52'
Suarez nieprzepisowo zaatakowany przez jednego z zawodników Atletico.

51'
Zamieszanie w 16-ce gości tuż po stałym fragmencie gry. Bliski strzału z kilkunastu metrów był Rakitić, ale w ostatnim momencie, ktoś z przeciwników mu odebrał futbolówkę.

50'
Ostry pressing stosuje "Duma Katalonii". Efektem jej starań jest wyrzut z autu.

48'
Rzut rożny dla Barcelony. Centrę z narożnika boiska dobrze wybił Gamez, który głową oddalił zagrożenie od własnej bramki.

47'
Barcelona z pełnym spokojem buduje swoje akcje. Gospodarze chcą znaleźć po raz kolejny słaby punkt przeciwników.

46'
II połowa meczu.

46'
Zmiana w szeregach przyjezdnych. Gamez zastąpił Gabiego.

Pełen obraz statystyczny pierwszej połowy

45'
Koniec I części gry. Jak na razie oglądamy bardzo dobry mecz. Obie ekipy dbają o dynamikę gry. Goście przed trudnym zadaniem, bo w 10-kę muszą gonić niekorzystny rezultat.

44'
Felipe Luis wyrzucony z boiska. Pomocnik/obrońca poturbował Messiego w środku pola. Luis wyprostowaną nogą zaatakował argentyńskiego gwiazdora. Za taki atak należy się surowa kara.

43'
Neymar nieźle czarował tuż przed polem karnym gości. Napastnik z Brazylii pokusił się o efektowne huknięcie, lecz został świetnie wyblokowany przez obrońcę.

42'
Zupełnie nieudany atak Juanfrana na piłkę, przy której był Neymar. Arbiter wyciągnął żółty kartonik. Ta kara oznacza, że piłkarz nie wystąpi w następnej kolejce.

40'
Ostra centra Messiego z rzutu wolnego. Jednak znów dobrze zachowali się obrońcy Atletico, przerywając tor piłki.

39'
Neymar złapany za koszulkę przez Juanfrana. W mojej ocenie przewinienie na kartkę, ale sędzia był innego zdania. Kolejny stały fragment gry.

38'
2:1! Pique po profesorsku zagrał prostopadłą piłkę do Suareza, który z ogromną łatwością uwolnił się spod opieki Jimeneza, a potem uderzeniem z bliskiej odległości posłał ją między nogami interweniującego Oblaka.

36'
Griezmann powinien wykorzystać chaos w obronie rywala. Napastnik dostał dobre podanie na 15 metr, ale jego mocny strzał poszybował wysoko nad poprzeczką.

35'

33'
Niebezpieczny rzut wolny dla gości. Wrzutkę ze stałego fragmentu chciał zamknąć m.in. Augusto, jednak szybsi do futbolówki byli piłkarze Barcelony.

31'
1:1! Akcja marzenie w wykonaniu gospodarzy. Alba zagrał wyśmienitą piłkę z lewej flanki boiska wprost na nogę Messiego, który będąc na 12.metrze oddał strzał bez przyjęcia w lewy sektor bramki. Kompletnie pogubiona defensywa Atletico.

29'
Iniesta wzorcowo wypuścił Suareza, a ten długo nie czekając oddał uderzenie z ostrego kąta. Zaskakujący strzał instynktownie nogami odbił przed siebie Oblak. Słoweniec znów ratuje swoją drużynę.

27'
Messi znów musiał wyższość bloku defensywnego rywala. Tym razem napastnik został zablokowany przez Luisa, który przeciął jego zagranie z prawego skrzydła.

27'

26'
Mocna próba Messiego z rzutu wolnego. Argentyńczyk chciał przymierzyć w prawy sektor, ale futbolówka poleciała w bezpiecznej odległości od światła bramki.

24'
Gabi z żółtą kartką. Zawodnik w niebezpiecznej dla jego drużyny przewrócił Rakiticia.

23'
Diego Godin nie patyczkował się z Suarezem. Stoper był kompletni spóźniony z próbą odbioru. Żółta kartka dla piłkarza gości.

21'
Leo Messi pociągany za koszulkę przez Luisa. Bez kartki w tej sytuacji.

19'
Felipe Luis wykonał dobrą robotę. Pomocnik znalazł kawałek miejsca i płaskim zagraniem usiłował pokonać Bravo. Piłka poleciała minimalnie obok lewego słupka.

18'
Groźnie wyglądają ataki graczy z Madrytu. Krótkimi podaniami próbują rozmontować defensywę przeciwnika.

16'
Gimenez uratował swój klub przed stratą gola! Środkowy obrońca ofiarnie zblokował strzał Alvesa, który został kapitalnie obsłużony przez Messiego. Wolej defensora zmierzał w lewy sektor bramki.

15'
Neymar utyka. Gwiazdor Barcelony nabawił się jakiegoś urazu.

14'
Środek pola jest bardzo zagęszczony. Obie ekipy próbują stworzyć jakiekolwiek zagrożenie, atakując skrzydłami.

13'
Diego Godin wybornie zatrzymał atak Messiego z Neymarem. Stoper zachował zimną krew we własnej strefie.

12'
Barca wzięła się do pracy. Przed momentem ambitny rajd zaprezentował Neymar, lecz będąc sam na przeciwko trzem rywalom, musiał uznać ich wyższość.

10'
0:1! Juanfran znakomicie wrzucił piłkę z prawego skrzydła, jego podania nie udało się przeciąć żadnemu piłkarzowi z Barcelony, a ten prezent doskonale wykorzystał niekryty Koke, który płaskim uderzeniem z bliskiej odległości nie dał szans bramkarzowi.

8'
Koke ambitnie starał się dłuższym podaniem obsłużyć Griezmanna. Pomysł świetny, jednak już wykonanie gorsze, bo futbolówkę pewnie wyłapał bramkarz.

7'
Messi posłał obiecujące dośrodkowanie z rzutu wolnego. Piłka miała dobrą rotację, ale w odpowiednim momencie została wybita przez defensywę przyjezdnych.

5'
Rakitić sprowadzony do parteru przez Luisa. Zdarzenie miało miejsce tuż przy linii bocznej.

4'
Messi crossowym podaniem próbował uruchomić Neymara na lewym skrzydle. Niestety dla obu zawodników futbolówkę w porę przeciął Juanfran.

2'
Bravo błysnął kapitalną interwencję! Bramkarz wyciągnął się jak struna i z ogromnym trudem sparował doskonałe uderzenie, które z kilkudziesięciu metrów oddał Saul. Piłka po tej próbie zmierzała w lewe okienko bramki.

1'
Augusto Fernandez faulowany w niebezpiecznej strefie. Będzie rzut wolny dla gości.

*'
Zaczynamy!

*'

*'

*'
Za boiskowy porządek odpowiadać dzisiaj będzie Alberto Undiano Mallenco.

*'
Ławka rezerwowa gości: Moyà, Torres, Jackson Martínez, Savić, Gámez, Partey, Vietto.

*'
Ławka rezerwowa gospodarzy: ter Stegen, Arda Turan, El Haddadi, Roberto, Aleix Vidal, Mathieu, Vermaelen

*'
Zapraszamy Państwa gorąco na śledzenie naszej relacji z hitu tej kolejki hiszpańskiej Ekstraklasy: Barcelona - Atletico Madryt
Początek o 16:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Atletico Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online