Bayer Leverkusen - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bayer Leverkusen
0 : 0

Leno – Jedvaj (51' Hilbert), Tah, Toprak, Wendell – Bellarabi (87' Mehmedi), Kampl, Kramer, Çalhanoğlu – Kießling (75' Brandt), J. Hernández
Neuer – Lahm, Kimmich, Badstuber, Alaba – Alonso – Robben (59' Muller), Vidal (52' Alcantara), Coman (87' Rode), Costa – Lewandowski

Alonso (78.) żółta kartka
Alonso (84.) żółta kartkaczerwona kartka

Mecze na żywo: Bayer Leverkusen - Bayern Monachium

90+3'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas. Życzę miłego wieczoru.

90+3'
Koniec spotkania. Powiem szczerze, że obiecywałem sobie dużo więcej, ale wykonawcom brakowało dzisiaj skuteczności. Pierwsza odsłona była koszmarna, ale już druga okazała się dynamiczniejsza i dostarczyła wiele bramkowych sytuacji.

90+2'
Costa wybornie dośrodkował z lewego skrzydła. Bliski dotknięcia futbolówki i skierowania jej do siatki był Robert Lewandowski, ale w kluczowym momencie się z nią minął.

90+1'
Toprak pierwszorzędnie ograł Mullera tuż przy linii bocznej.

90'
Dwie minuty zostały dodane do podstawowego czasu.

87'

87'
Zmiana. Rode w miejsce Comana.

86'
Brak komunikacji w szeregach defensywnych Bayernu mógł się zakończyć tragicznie. Bliski wykorzystania tej sytuacji był Brandt, który pokusił się o uderzenie z woleja. Brawa za odwagę, lecz do pełni szczęścia zabrakło precyzji.

84'
Goście w 10-kę! Alonso za swój głupi faul otrzymał drugą żółtą kartkę. Sytuacja na murawie zmienia się jak w kalejdoskopie.

83'
Jak to nie wpadło?! Robert Lewandowski dopadł do bezpańskiej piłki w polu karnym Leverkusen, a potem szybko wypracował sobie miejsce i huknął z kilku metrów. Strzał jednak poszybował minimalnie obok prawego słupka.

81'
Lewy znów w roli asystenta. Polak zagrał na obieg do Costy, a ten biegnąc na lewej stronie usiłował minąć Topraka, ale nic bardziej mylnego. Kolejna znakomita interwencja obrońcy.

79'
Toprak popisał się genialnym wślizgiem! Obrońca w ostatnim momencie przeciął prostopadłe podanie Lewandowskiego w kierunku Comana. Gdyby nie wślizg, to możliwe, że padła by bramka.

78'
Xabi Alonso doigrał się. Hiszpański pomocnik popchnął przeciwnika z pełną premedytacją. Żółta kartka w 100% słuszna.

76'
Hilbert wzorcowo zatrzymał rozpędzonego Costę na lewym sektorze boiska. Od rzutu rożnego zaczną goście.

75'

72'
Robert Lewandowski za wszelką cenę usiłował uniknąć pozycji spalonej. Mimo wysiłku - sztuka się nie udała.

70'
Ciekawa statystyka

69'
Thiago huknął jak z armaty zza pola karnego. Wcześniej jednak arbiter dopatrzył się złamania przepisów ze strony piłkarzy przyjezdnych.

67'
Akcje na skrzydłach - pomysł graczy Guardioli w ostatnich minutach. Trzeba powiedzieć, że jak na razie dużo krwi napsuli swoim oponentom.

65'
Muller znów przed szansą. Costa po profesorku pociągnął akcję na lewej stronie, po czym posłał płaskie dośrodkowanie na 16-kę rywala. Do piłki dopadł Muller i soczystym uderzeniem z pierwszej piłki próbował zdobyć gola, ale kopnięcie wylądowało obok lewego słupka. Niemiec mógł zaliczyć kapitalne wejście.

64'
Doskonała akcja Comana! Francuz bajecznie przedarł się na prawej flance, a potem znakomicie obsłużył Mullera, lecz ten w doskonałej sytuacji posłał futbolówkę wysoko nad bramką.

63'
Takiego meczu nie można odpuścić...

61'
Podopieczni Schmidta z inicjatywą! Obrona Bayernu ciągle się gubi we własnej strefie.

59'
Zmiana. Thomas Muller zameldował się na boisku. Na ławkę zesłany został Robben.

58'
Robert Lewandowski z faulem. Polak z nadmierną agresją usiłował wygarnąć futbolówkę jednemu z przeciwnikowi.

57'
Wendell z jakąś kontuzją. Piłkarz będzie opatrywany przez medyków swojego klubu.

55'
Heroiczny rajd Robbena przez ogromny dystans. Holender już się zbliżał się do pola karnego przeciwnika, a jednak w porę zorientowali się obrońcy i w efektywny sposób wyprowadzili go z równowagi.

54'
Wendell bardzo dobrze wgrał z lewego skrzydła w pole karne. Sytuację chciał zamknąć Calhanoglu, jednak mocne uderzenie zblokował Kimmich.

53'
Soczysty strzał Hernandeza z kilkudziesięciu metrów. Meksykanin pokusił się o ryzykowne zagranie, ale piłka w bezpiecznej odległości minęła lewy słupek bramki. Mimo wszystko akcja warta zapamiętania.

52'
Zmiana. Vidal nie da już rady kontynuować gry. Na murawę wkroczył Alcantara.

51'
Zmiana. Jedvaj zdjęty z placu gry przez trenera. Jego miejsce zajął Hilbert.

50'
Vidal zaliczył ofiarną interwencję. Były gracz m.in. Juventusu został mocno obity piłką.

49'
Jedvaj nie ma dzisiaj łatwo z Comanem. Gracz gości z dziecinną łatwością ograł defensora, ale na jego nieszczęście błąd Jedvaja naprawili jego kompani.

48'
Tragiczne wgranie Calhanoglu z rzutu rożnego. Piłka nie minęła nawet pierwszego ustawionego rywala.

47'
Coman znakomicie przedarł się na lewej stronie, a następnie mocno dośrodkował w stronę kolegów. Zagranie próbował zamknąć Robben, lecz futbolówka została posłana zbyt wysoko.

46'
II połowa spotkania. W przerwie nie dokonano żadnych roszad w składach.

Wierzymy, że coś dzisiaj jednak ustrzeli

45'
Koniec I części gry. Jak na razie możemy odczuwać lekki zawód, bo sytuacji stricte bramkowych było jak na lekarstwo. Robert Lewandowski nie miał zbytnio szans na pokazanie swoich strzeleckich umiejętności.

43'
Leno w stylu Neuera zainterweniował na przedpolu. Goalkeeper gospodarzy wyszedł daleko z bramki i w odpowiednim momencie uprzedził Robbena.

40'
Xabi Alonso z urazem. Hiszpan był bohaterem starcia w środku pola. Toprak wystąpił w roli winowajcy.

38'
Odważna próba Hernandeza z dalszej odległości. Pochwała za wielką odwagę, ale wykonanie nie zasłużyło na laury, ponieważ piłka poleciała daleko od światłą bramki.

37'
Zamieszanie w szesnastce Bayernu po rzucie rożnym. Bayer Leverkusen nieźle rozegrał ten stały fragment gry, jednak w porę zainterweniowali obrońcy, oddalając niebezpieczeństwo od własnej bramki.

35'
Coman w genialny sposób próbował wypuścić Lewego, lecz ten w czasie podania był na spalonym. Ofsajd był naprawdę minimalny.

34'
Starcie Vidala z Kießlingiem. Chilijczyk faulował w tej akcji. Mimo to pomocnik narzeka na jakiś uraz.

32'
Hernandez najbliżej bramki w momencie zagrania od klubowego partnera. Dobrą pracę wykonał sędzia liniowy.

30'
Coman w pojedynku indywidualnym z Jedvajem. Defensor okazał się lepszy, ale obaj panowie zaczęli słowną kłótnię. W sytuację wmieszał się arbiter, pełniąc rolę mediatora.

29'
Lahm w nieprzemyślany sposób zaatakował Wendela. Będzie dobra okazja na kąśliwe dośrodkowanie z rzutu wolnego.

27'
Robert Lewandowski postanowił wziąć ciężar rozegrania piłki. Polski snajper sprytnie przedzierał się na prawym skrzydle, jednak jego drybling został rozczytany.

26'
Toprak w pojedynku powietrznym z Lewym.

24'
Alaba wyśmienicie ograł do Bellarabiego. Ten postanowił uratować sytuację, ale w momencie wykonania tego manewru faulował.

23'
Skuteczne wyjście Neuera do dośrodkowania z narożnika boiska. Niemiecki bramkarz dobrze wyszedł do futbolówki, a następnie ją wypiąstkował przed siebie.

22'

20'
Bellarabi zmarnował kapitalną kontrę! Pomocnik gospodarzy ładnie zabrał się z piłką, a następnie spróbował wypuścić Hernandeza, jednak podanie okazało się beznadziejne.

18'
Kolejne zbyt głębokie dośrodkowanie w wykonaniu gości. Centrę z rzutu wolnego z pełnym spokojem przechwycił Leno.

17'
Bellarabi popchnął Comana. W pełni zasłużony rzut wolny dla "Bawarczyków".

16'
Coman stara się wykorzystać swoją szybkość. Jednak rajd lewą stroną został wybornie powstrzymany przez obronę rywala.

14'
Xabi Alonso padł na murawę. Znowu antybohaterem został Kießling, który był opóźniony z atakiem na piłkę. W tej sytuacji należała się żółta kartka dla snajpera.

13'
Kimmich nieczysto zaatakowany przez Kießlinga. Tym razem sędzia postanowił oszczędzić napastnika i nie pokazywać w tej sytuacji kartki.

11'
Toprak znalazł się we właściwym miejscu w polu karnym przeciwnika. Obrońca świetnie wyskoczył do wrzutki z rzutu rożnego, lecz strzał głową poleciał wprost w Neuera.

10'
Chwilę grozy przeżyli sympatycy Bayernu, ponieważ Neuer popełnił ogromny błąd przy wybiciu piłki. Na szczęście dla nich rywale nie wykorzystali błędu.

8'
Po raz kolejny defensywa "Aptekarzy" poradziła sobie z centrą z rzutu wolnego. Dobrze ustawiony był Jedvaj, który przeciął tor lotu piłki.

8'
Bellarabi poturbował Alabę. Austriacki obrońca został sfaulowany tuż przy linii bocznej.

6'
Hernandez złapany na pokaźnym spalonym. Kamery tv potwierdziły dobrą decyzję sędziego liniowego.

5'
Zmarnowany rzut wolny przez gości. Robben wrzucał ze stałego fragmentu gry na pole karne, lecz dośrodkowanie poszybowało wprost w rękawice Leno. Holender się tym razem nie popisał.

4'
Kompletnie spóźniony wślizg na nogi Roberta Lewandowskiego. Przewinienie popełnił Calhanoglu.

2'
Coman ambitnie próbował minąć dwóch przeciwników, ale pomocnik Bayernu został skutecznie powstrzymany przez Kampla.

1'
Już od samego początku meczu toczy się ostra walka w środkowej strefie boiska.

*'
Startujemy z hitem tej serii gier!

*'
Do prowadzenia tego spotkania został wyznaczony Knut Kircher.

*'
Stadion się zapełnia...

*'
Pokaże swój kunszt bramkarski po raz kolejny ?

*'
Tak się prezentuje obsada rezerwowa Bayernu: Starke, Alcántara, Rafinha, Bernat, Rode, Müller

*'
Skład rezerwy gospodarzy: Krešić, Ramalho, Papadópoulos, Hilbert, Brandt, Mehmedi, Frey

*'
Zapraszamy gorąco Państwa na śledzenie naszej relacji z meczu 20.kolejki niemieckiej Bundesligi: Bayer Leverkusen - Bayern Monachium
Początek o 18:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayer Leverkusen - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online