Chelsea - Manchester United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chelsea
Manchester United
1 : 1

Courtois - Ivanovic, Zouma, Terry, Azpi; Mikel, Matic; Willian, Fabregas, Oscar; Diego Costa
De Gea - Darmian, Smalling, Blind, Borthwick-Jackson, Fellaini, Carrick, Lingard, Mata, Martial, Rooney

Diego Costa (90+1.)
Lingard (61.)

Blind (63.) żółta kartka
Lingard (79.) żółta kartka

Mecze na żywo: Chelsea - Manchester United

90+6'

90+6'
Chelsea mogła prowadzić. Diego Costa minął w polu karnym rywala, oddał strzał z kilku metrów i świetni interweniował De Gea.

90+5'
Herrera zastąpił Matę.

90+1'
Goool! Chelsea dopięła swego. Zaspał jeden z obrońców, złamał linię spalonego, dzięki czemu Diego Costa znalazł się sam przed De Geą i umieścił piłkę w bramce!

90'
Sędzia doliczył sześć minut.

89'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego tuż nad bramką głową uderzał Diego Costa.

86'
Depay zastąpił Lingarda.

85'
Chelsea przeważa i stara się wyrównać.

82'
Smalling ukarany żółtą kartką.

79'
Lingard ukarany żółtą kartką.

78'
Boisko opuścił Fellaini, a zastąpił go Schneiderlin.

74'
Rooney oddał strzał przewrotką, ale piłka przeleciała obok bramki.

72'
Fabregas uderzył z pola karnego i znów świetnie obronił De Gea. Chelsea w natarciu.

68'
Piłka spadła na nogę Ivanovicia w polu karnym. Ten mając sporo miejsca huknął z woleja, ale cudownie obronił jego strzał De Ga. Ivanović aż chwycił się za głowę. Cóż to mógł być za gol, co to była za interwencja!

67'
Pedro zastąpił Maticia.

63'
Żółta kartka dla Blinda.

61'
Goool. Bardzo ładna akcja MAnchesteru United! Po dobrej wymianie piłki trafiła ona do Lingarda, który dobrze się obrócił i z kilku metrów pokonał Courtoisa.

59'
Cahill zastąpił Zoumę.

55'
Na boisku leży Zouma i wyje z bólu. Wygląda to na poważną kontuzję.

54'
Hazard zastąpił OScara.

51'
Niecelny strzał Martiala.

49'
Courtois musiał namęczyć się przy uderzeniu z dystansu Rooneya.

48'
Zouma bardzo niecelnie uderzył z dystansu.

48'
Smalling zablokował mocny strzał Maticia z dystansu.

47'
Mata dośrodkował w pole karne, ale Rooney nie zdołał oddać dobrego strzału głową.

46'

45+1'

45+1'
Niesamowite! Powinno być 1:0 dla Che.sea. W polu karnym piłka spadła pod nogi Terry'ego, ten uderzył z woleja i piłka przeleciała tuż obok słupka. Terry domagał się rzutu karnego sugerując, że obrońca Manchesteru ręką odbił piłkę.

44'
Ładna akcja Manchesteru. Darmian płasko dośrodkował w pole karne, ale Rooney nie sięgnął piłki.

42'
Znów przy piłce dłużej utrzymują się goście.

40'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową niecelnie uderzał Fellaini.

35'
Olbrzymia przewaga Chelsea. Willian zwiódł obrońcę, zagrał po ziemi wzdłuż bramki, ale nikt nie sięgnął piłki.

33'
Znów groznie! Oscar huknął lewą nogą z pola karnego. Nie trafił jednak w bramkę.

32'
Świetna szansa dla Chelsea. Diego Costa doszedł do prostopadłego podania, oddał strzał po ziemi z pola karnego w kierunku dalszego słupka, ale piłka przeleciała tuż obok bramki.

29'
Przebudziła się nieco Chelsea. Teraz De Gea obronił efektownie strzał głową jednego z zawodnika gospodarzy.

26'
Diego Costa niecelnie głową uderzał po rzucie rożnym. Miał sporo pretensji do sędziego, bo domagał się podyktowania jeszcze jednego rzutu rożnego.

24'
Trwa napór Manchesteru. Obrońcy zablokowali strzały Smallinga i Carricka.

22'
Obrona Chelsea jak na razie spisuje się bardzo dobrze.

18'
Ależ było groznie! Martial oddał kapitalny strzał sprzed pola karnego, ale świetnie interweniował Courtois i piłka przeleciała centymetry obok słupka.

16'
Kontra Chelsea. Willian popędził z piłką, zagrał do Oscara, ale jego strzał został zablokowany.

14'
Chelsea ma problem z dłuższym utrzymaniem się przy piłce.

13'
Courtois obronił kolejny strzał z dystansu.

10'
Manchester miał już cztery rzuty rożne. Nie przekłada się to jednak na sytuacje bramkowe.

8'
Borthwick-Jackson uderzył z dystansu, ale za lekko i pewnie interweniował bramkarz Chelsea.

7'
Manchester częściej przedostaje się pod pole karne. Teraz miał dwa rzuty rożne, ale nic z tego nie wyszło.

5'
Jak na razie dłużej przy piłce utrzymują się goście.

3'
Dośrodkowanie Borthwicka-Jacksona z lewej strony boiska, ale dobrze interweniował jeden z obrońców Chelsea.

3'
Fellaini zagrywał po ziemi w pole karne, ale prosto pod nogi obrońców.

1'
Rozpoczęła Chelsea.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Ławka rezerwowych Manchester United:

'
Ławka rezerowych Chelsea: Begovic, Baba Rahman, Cahill, Loftus-Cheek, Pedro, Traore, Hazard

'
Chelsea w tym sezonie spisuje się słabo i zajmuje dopiero 13 miejsc. Z kolei Manchester jest piąty. Mimo to emocji nie powinno zabraknąć.

'
Zapraszamy na szlagierowy mecz Chelsea - Manchester United. Początek o godzinie 17:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chelsea - Manchester United, to zapraszamy do śledzenia meczu online