Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
0 : 0

Putnocky – Konczkowski, Grodzicki, Koj, Oleksy – Surma, Iwański (90' Hanzel) – Mazek, Lipski, Zieńczuk (61' Podgórski) – Stępiński (77' Efir)
Polacek – Todorovski, Zbozień, Dąbrowski, Cotra – Kubicki, Rakowski – Janoszka (89' Janus), Starzyński (85' Jagiełło), Woźniak - Papadopulos (73' K.Piątek)

Dąbrowski (16.) żółta kartka
Papadopulos (18.) żółta kartka
Janoszka (68.) żółta kartka

Mecze na żywo: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas i już w tym momencie zapraszam na kolejne nasze relacje z polskich boisk.

90+3'
Koniec meczu. Oglądaliśmy dobry mecz, w którym zabrakło niestety bramek. W moim odczuciu bliżsi kompletu punktów byli goście, którzy kreowali dużo więcej składnych i groźnych akcji.

90+2'
Arkadiusz Woźniak próbował głową zdobyć trzy punkty dla swojej drużyny. Było bardzo blisko, lecz do pełni szczęścia zabrakło minimalnie precyzji.

90+2'
Zagłębie gra o pełną pulę! Krzysztof Piątek blisko finalizacji akcji, ale w porę zainterweniował kapitan Ruchu Chorzów.

90'

89'
Aż 3 minuty doliczone do podstawowego czasu.

89'
Janoszkę na boisku zastąpił Janus.

88'
Wyborne uderzenie Woźniaka z dystansu. Strzał z dalszej odległości już leciał pod poprzeczkę, lecz w odpowiednim momencie zareagował Putnocky, parując piłkę na korner. Rzut rożny dla Zagłębia.

88'
Gospodarze zamknięci na własnej połowie. Podopieczni Piotra Stokowca są w gazie !

86'
Inicjatywę przejęli "Miedziowi". Dużo akcji ostatnio budowane są krótkimi podaniami.

85'

83'
Co zrobił Mazek ?! Pomocnik Ruchu Chorzów nieźle przedarł się na lewej stronie, po czym miał trochę miejsca, aby dokładnie obsłużyć kolegów, ale jego próba strzału (słabego)została bez trudu przecięta przez defensorów.

81'
Zagotowało się w polu karnym Ruchu Chorzów! Grodzicki skutecznie zblokował rywala. Michał Koj reklamował zagranie piłki ręką przez jednego z gracza Zagłębia Lubin.

79'
Putnocky znowu doskonale interweniował na linii! Goalkeeper wybronił groźny strzał Cotry z paru metrów. Następnie dobitki szukał Janoszka, lecz jego zamiary rozczytali obrońcy, blokując uderzenie z pół obrotu.

77'

76'
Brak komunikacji na linii: Dąbrowski - Polacek. Na całe szczęści dla gości futbolówka przekroczyła linię końcową. Będzie kolekny rzut rożny.

75'
Putnocky zabawił się w Neuera. Bramkarz kapitalnie wyszedł daleko od bramki, aby przeciąć tor lotu piłki, którą posłał Starzyński ze środka pola.

74'
Michał Efir już przygotowany, by wkroczyć na plac gry. Kogo zmieni ?

73'
Zmiana. Krzysztof Piątek zastąpił Papadopulosa. Przypominamy, że Czech nie zagra w następnej kolejce - przekroczony limit kartkowy.

71'
Bezbłędni w powietrzu są defensorzy Zagłębia. Każda "głowa" w ich strefie jest przez nich wygrana.

68'
Ewidentny faul taktyczny zrealizował Łukasz Janoszka. Tomasz Podgórski bez pardonu potraktowany w centralnej części boiska. W pełni zasłużona kartka za niebezpieczny wślizg.

65'
Ambitnie próbował sobie wypracować miejsce do uderzenia Woźniak. Brawa za walkę, ale uderzenie zza pola karnego poleciało daleko od zamierzonego celu.

63'
Mariusz Stępiński w ostrym starciu z Filipem Starzyńskim. Zupełnie nieudany blok w wykonaniu napastnika "Niebieskich".

61'
Zmiana. Tomasz Podgórski dostał szansę na pokazanie umiejętności, a z boiska został zdjęty Marek Zieńczuk.

60'
Marek Zieńczuk padł w 16-ce rywala. Sędzia uznał jednak, ze Todorovski skutecznie powstrzymał przeciwnika. Zieńczuk próbował zamknąć płaskie podanie z prawego skrzydła boiska.

59'
Dużą aktywnością wykazuje się Todorovski, co chwilę posyłając dośrodkowania z prawego skrzydła.

57'

55'
Cotra na szczęście może kontynuować pojedynek.

54'
Cotra nabawił się jakiegoś urazu. Obrońca wykazał się ofiarną interwencją, przyjmując na siebie mocne uderzenie rywala z kilkunastu metrów. Mocno kopnięta piłka mogła sprawić ból.

53'
Starzyński genialnie obsłużył prostopadłym podaniem niekrytego Janoszkę. Pomocnik znalazł się w wybornej sytuacji, lecz płaski strzał poszybował w sam środek, gdzie instynktowną interwencją błysnął Putnocky, odbijając futbolówkę nad poprzeczkę.

52'
Polacek dobrze na przedpolu. Goalkeeper Zagłębia skutecznie wyszedł do wrzutki z lewego skrzydła.

50'
Janoszka doskonale obrócił się z piłką, a następnie fenomenalnie dograł na lewe skrzydło do Janusa, lecz ten w dobrej sytuacji posłał kompletnie nieudaną wrzutkę. Stracona szansa.

49'
Faul taktyczny po stronie lubinian. Rzut wolny dla zawodników trenera Waldemara Fornalika.

47'
Długie dośrodkowanie Lipskiego z rzutu wolnego. Futbolówkę próbowali dotkną jego koledzy z klubu, ale szybciej do niej dopadli obrońcy Zagłębia Lubin.

46'
II część spotkania. W czasie przerwy nie dokonano żadnych roszad personalnych.

Pierwsza odsłona pod kątem cyferek...

45+1'
Koniec I części meczu. Jak dotąd oglądamy bardzo dynamiczne spotkanie. W mojej ocenie trochę lepiej jak na razie wypadają "Miedziowi", którzy mieli więcej z gry.
Z ogromną niecierpliwością czekam na drugą połowę.

45+1'
Stępiński powstrzymany nieczysto przez Zbozienia.

44'
1 minutę dołożono do pierwszej odsłony. Mieliśmy chwilowe przerwy związane z urazami zawodników.

43'
Kolejna niebezpieczna wrzutka Cotry w kierunku Papadopulosa. Czeski napastnik był bardzo bliski, aby zamknąć podanie, jednak wślizg na futbolówkę był spóźniony.

40'
Zbozień faulował na własnej połowie. Od stałego fragmentu rozpoczną gospodarze dzisiejszych zawodów.

37'
Wyśmienita centra Konczkowskiego na prawej stronie. Do piłki udało się dotrzeć Stępińskiemu, ale jego zagranie z powietrza poleciało obok prawego słupka. Pojedynek powietrzny z rywalem spowodował jakiś uraz. Na boisko wkroczył sztab medyczny.

35'
Świetny rajd Filipa Starzyńskiego, który minął dwóch przeciwników. Popularny "Figo" już przymierzał się do kopnięcia na bramkę, lecz w ostatnim momencie przeszkodził Grodzicki, wybijając piłkę na korner.

33'
Tłok w 16-ce Ruchu Chorzów po rzucie rożnym. Linia defensywna poradziła sobie bez zarzutu.

32'
Iwański zmarnował dobrą szansę na kontrę! Piłkarz miał dużo czasu na dokładne podanie do Stępińskiego, lecz były gracz m.in. Podbeskidzia kopnął futbolówkę zbyt mocno.

30'
Przewinienie w ofensywie popełnił Papadopulos. Czech popchnął Rafała Grodzickiego.

29'
Iwański bliski celu! Pomocnik strzelił na siłę z kilkudziesięciu metrów, jednakże zagranie poszybowało obok prawego słupka. Całą sytuację kontrolował Polacek, dobrze oceniając lot piłki.

25'
Soczyste kropnięcie wykonał Maciej Dąbrowski. Stoper gości ładnie się przedarł, a następnie spróbował zagrozić mocnym uderzeniem, ale piłka przeleciała obok prawego słupka.

24'
Putnocky uratował swój klub przed stratą gola! Do bezpańskiej piłki tuż przed 16-ką dopadał Filip Starzyński i bez zastanowienia huknął na bramkę, jednak fenomenalną robinsonadą popisał się bramkarz, przenosząc piłkę nad poprzeczkę.

22'
Spokojny fragment meczu. Zagłębie Lubin próbuje spokojnie zbudować swoją akcję, ale rywale nawet dobrze im w tym przeszkdzają.

19'
Pierwsza próba Marka Zieńczuka z dystansu. Doświadczony pomocnik spróbował wykorzystać bierność defensywną przeciwnika, lecz strzał poleciał w bezpiecznej odległości od światła bramki.

18'
Kolejna kartka dla zawodników z Lubina. Tym razem do notesu arbitra trafił Papadopulos.

17'
To mogła być akcja bramkowa! Iwański genialną podcinką próbował obsłużyć Stępińskiego. Napastnikowi udało się opanować futbolówkę, ale był bardzo dobrze kryty przez obrońców.

16'
Maciej Dąbrowski z żółtą kartką. Defensor był kompletnie spóźniony ze wślizgiem na piłkę, przy której znajdował się Zieńczuk. Wszystko miało miejsce w środku pola.

14'

12'
Janoszka wyśmienicie zagrał na obieg do Cotry, a ten niewiele myśląc zagrał piłkę z lewego skrzydła. Centra nawet niezła, ale skuteczną interwencją na przedpolu błysnął Putnocky, łapiąc piłkę.

11'
Dobry fragment w wykonaniu przyjezdnych. Na uwagę zasługuje dyspozycja skrzydłowych.

9'
Na doskonałe uderzenie zdecydował się Janoszka. Zawodnik przyjezdnych spróbował "wkręcić" piłkę z krawędzi pola karnego, ale futbolówka minimalnie minęła lewy słupek.

8'
Kapitalna wrzutka Janoszki z lewego skrzydła. Mocne, kąśliwe dośrodkowanie miało dotrzeć do Woźniaka, lecz we wszystko wmieszali się obrońcy i w porę wybili futbolówkę.

6'
Ciekawa indywidualna akcja w wykonaniu Mazka. Pomocnik przedarł się pod pole karne Zagłębia, ale strzał z kilkunastu metrów poszybował w sam środek, gdzie dobrze ustawiony był Polacek.

5'
Kombinacyjną akcję przed chwilą zaprezentowali goście. Na szczęście dla gospodarzy sytuacja nie rozwinęła się po myśli lubinian.

3'
Zamieszanie po stałym fragmencie gry. Mimo wielkich chęci "Niebieskich" ta akcja nie przyniosła efektu, bo rywale dobrze wyjaśnili sytuację.

2'
Doskonałe dośrodkowanie Lipskiego z lewego sektora boiska. Głęboką wrzutkę udało się w odpowiednim momencie przerwać defensorowi Zagłębia. Będzie korner dla Ruchu.

1'
Gospodarze już próbowali stworzyć groźny atak na lewym skrzydle. Marek Zieńczuk został jednak skutecznie powstrzymany przez obrońców.

*'
Startujemy z meczem przy ul. Cichej 6

*'
Minuta ciszy poświęcona Maciejowi "Hermanowi" Sawickiemu - wieloletniego kibica Ruchu Chorzów.

*'
Wszystko, co ważne przed tym pojedynkiem

*'
Pierwsze ligowe spotkanie po zimowej przerwie poprowadzi Krzysztof Jakubik.

*'
Obie ekipy jak na razie mają się z czego cieszyć...

*'
Tak się kształtuje rezerwa "Miedziowych": Forenc, Luis Carlos, Guldan, Jagiełło, Janus, K. Piątek, Tosik

*'
Waldemar Fornalik na ławce rezerwowej zostawił taki zestaw graczy: Skaba, Cichocki, Lenartowski, Hanzel, Moneta, Podgórski, Efir

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na śledzenie wraz z nami przebiegu spotkania: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online