Śląsk Wrocław - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Pawełek - Zieliński, Celeban, Dvali, Dudu Paraiba - Hołota, Hateley- Dankowski (74' Ostrowski), Morioka (68' Pich), Gosztonyi (90+1' Grajciar) - Biliński
Miśkiewicz - Burliga, Głowacki, Guzmics, Sadlok - Uryga, Pietrzak (82' Crivellaro), Guerrier (61' Cywka), Boguski, Bałaszow - Ondrasek

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

90+4'
Dziękuję przepięknie Państwu za uwagę! Zachęcam do zaglądania na nasz portal, gdzie znajdą Państwo relacje m.in. z polskich muraw.

90+3'
Śląsk Wrocław odnosi trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu. Wisła Kraków ma czego żałować, bo miała swoje dobre okazje. Nie możemy mieć pretensji o brak walki, ponieważ ona dzisiaj na murawie była, ale brakowało niekiedy piłkarskiej jakości. Ekipa z Krakowa wylądowała na 14.miejscu, mając dwa oczka przewagi nad strefą spadkową.

90+2 '
Bałaszow mógł być bohaterem swojego klubu. Zawodnik zmarnował 100% sytuację, którą wypracował mu świetnym dograniem Ondrasek. Ten pierwszy spróbował sil z woleja, ale jego uderzenie poleciało tuż obok bramki.

90+1'

90'
180. sekund szans dla Wisły Kraków na odmianę niekorzystnego położenia.

88'
Gosztonyi z żółtą kartką. Węgier przewinił w środkowej strefie boiska.

87'
Co za rajd Hateley'a! Anglik z dziecinną łatwością ograł dwóch rywali, a następnie kąśliwie dograł w pole karne. Niestety dla niego akcję zatrzymali obrońcy Wisły Kraków.

86'
Zgrabne uderzenie Cywki z dalszej odległości. Piłka obrała ładną rotację, ale do pełni sukcesu pełnego zabrakło trochę więcej precyzji, by Pawełek mógł popełnić błąd.

86'

84'
Robert Pich przed strzelecką szansą. Ale będąc ekspresyjnie nękany przez obrońcę posłał piłkę wprost w samo centrum bramki. Bez kłopotów uderzenie zatrzymał Miśkiewicz.

82'
Tadeusz Pawłowski musi jakoś zareagować. Na boisko wkroczył Crivellaro, który zmienił na nim Pietrzaka.

80'
Śląsk Wrocław spróbował skopiować bramkową sytuację. Jednak tym razem blok defensywny "Białej Gwiazdy" wywiązał się doskonale ze swoich zadań.

78'
1:0! Znakomicie wybity rzut wolny w realizacji gospodarzy. Tomasz Hołota w fenomenalny sposób wykorzystał nieudolne wybicie zawodnika przeciwnika i zagraniem głową z paru metrów w lewe okienko zmienił wynik tego spotkania.

74'
Gratulujemy!

74'
Robert Pich zagrał nakładką. Złamanie przepisów gry zostało automatycznie wypatrzone przez zespół sędziowski.

72'
Pawełek ponownie z problemami na przedpolu. Tym razem niepewną sytuację skutecznie wyjaśnili jego koledzy z bloku defensywnego.

70'
Ciężko wygrać jakikolwiek powietrzny ze stoperami przyjezdnych. Wszelkie próby dośrodkowań z bocznych sektorów kończą się fiaskiem.

68'
Morioka zaliczył nie najgorszy debiut. Trener Szukiełowicz na plac gry desygnował Roberta Picha.

67'
Słabe kopnięcie Hateley'a z krawędzi pola karnego. Sygnalizowane uderzenie z pełnym spokojem wyłapał Miśkiewicz.

65'

64'
Mariusz Pawełek dosyć niepewnie na przedpolu. Fartownie dla goalkeepera żaden piłkarz w koszulce Wisły nie zamknął wrzutki z kornera.

61'
Zmiana. Guerrier został zdjęty z placu gry, a w jego miejsce wprowadzony Tomasz Cywka.

60'
Dankowski faulował Sadloka. Młody gracz pociągał rywala za koszulkę.

59'
Kolejna próba Morioki z dystansu. Zawodnik pewnie chciałby zapomnieć o tym zagraniu.

57'
Przewinięcie taktyczne przed momentem zaprezentował nam Tomasz Hołota.

56'
Na pozycji spalonej jeden z graczy "Białej Gwiazdy". Znów dobrze interweniował arbiter liniowy.

54'
Guerrier kompletnie spóźniony. Zawodnikowi z Haiti udało się uniknąć ataku z wyprostowanej nogi.

53'
Bałaszow znów napsuł krwi rywalom! Nowy nabytek Wisły doskonale wyszukał świetnie ustawionego Ondraska, ale płaski strzał z niewielkiej odległości poszybował tuż obok prawego słupka bramki.

51'
Co za akcja gości! Bałaszow genialnie obsłużył Boguskiego, który efektownie się z nią zabrał, a potem z ostrego kąta spróbował pokonać Pawełka, jednak futbolówka wylądowała na spojeniu bramki. Jak na razie chyba najlepsza okazja w tym spotkaniu.

50'
Rzut rożny dla Wisły Kraków. Maciej Sadlok usiłował dośrodkować z lewej flanki, ale dobrze zachowała się defensywa, wybijając piłkę poza plac gry.

48'
Maciej Sadlok skutecznie wyjaśnił sytuację pod wgraniu Marioki z lewego skrzydła. Były piłkarz m.in. Ruchu Chorzów wybił piłkę daleko od własnego pola karnego.

46'
II połowa meczu.

45+1'
Koniec I części spotkania. Czuję pewny niedosyt związany z obrazem gry w pierwszej odsłonie. Poza soczystymi próbami z dystansu, to raczej nie było powodów do jakiekolwiek zachwytów. Na pewno oglądamy waleczny mecz, co pokazuje ilość żółtych kartek. Z niecierpliwością czekamy na pierwszego gola po zimowej przerwie.

45'
Sędzia techniczny oznajmił, że pierwsza połowa potrwa o minutę dłużej.

43'

40'
Rafał Boguski umieścił piłkę w siatce! Jednak kibice gości nie mogą się radować, bo Boguski w momencie podania od Ondraszka znajdował się na spalonym. Kamery tv pokazały, że sędzia liniowy wykonał dobrą pracę.

39'
Morioka zdobył premierową żółtą kartkę. Japończyk był spóźniony z atakiem na piłkę, przy której znajdował się piłkarz Wisły.

37'
Nawet zgrabną wrzutkę na lewej flance zaliczył Dudu. Jego zagranie próbował zamknąć głową klubowy kolega, ale w niewłaściwy sposób nakrył futbolówkę.

35'
Biliński bliski genialnej asysty! Napastnik Śląska nieźle wyszukał na lewej stronie Mariokę, jednak w temat wmieszał się obrońca Wisły Kraków, który efektownym wślizgiem przeciął tor lotu.

34'
Soczyste zagranie Morioki z ostrego kąta. Piłkarz z Azji usiłował dokręcić futbolówkę, ale do sukcesu troszkę zabrakło, bo piłka poleciała tuż obok prawego słupka.

32'
Celna próba Hołoty z bardzo dalekiej odległości. Należą się brawa dla pomocnika za wypracowanie sobie miejsca do strzału, lecz samo wykonanie było zbyt przewidywalne dla Miśkiewicza, który z pełnym spokojem zatrzymał uderzenie w sam środek.

30'
Boguski wzięty w kleszcze. Będzie rzut wolny, bo wg arbitra Hołota podczas ataku złamał przepisy gry.

28'
Kompletnie nieudany rzut wolny w realizacji Dudu. Brazylijczyk posłał piłkę zbyt głęboko, by któryś z jego klubowych partnerów zdołał zamknąć dośrodkowanie. Akcja do zapomnienia.

27'
Mamy spokojny kawałek zawodów. Obie ekipy spokojnie rozgrywają futbolówkę.

24'
Łukasz Burliga jak na ten czas wykonuje solidną pracę w centrum boiska. Przed momentem na tym terytorium został powstrzymany Gosztonyi.

22'
Guerrier leży na murawie. Żółtą kartkę za niedozwolony czyn otrzymał Hateley. Przewinienie w środku pola klasyfikowało się na kartkę.

20'
Linia defensywna Wisły jak na razie działa bez większego zarzutu. Podopieczni Romualda Szukiełowicza jak na razie nie radzą sobie z atakiem pozycyjnym.

17'
Pawełek błysnął znakomitą paradą. Ondraszek najpierw dopadł do bezpańskiej piłki, a potem płaskim strzałem w prawy dolny róg usiłował zmienić rezultat, lecz perfekcyjnie ją na rzut rożny sparował bramkarz.

15'
Dobre wyjście Mariusza Pawełka do centry Pietrzaka ze stałego fragmentu gry. Gracz "Białej Gwiazdy" mógł się bardziej przyłożyć do tej wrzutki.

14'
Piękny gest

12'
Pierwsza dobra interwencja Miśkiewicza. Bramkarz krakowskiej ekipy wzorcowo wyłapał silne uderzenie Hołoty z rzutu wolnego.

11'
Maciej Sadlok obejrzał żółty kartonik. Obrońca popełnił klasyczny faul taktyczny na Bilińskim. Arbiter musiał nagrodzić ten wślizg.

10'
Dudu ucierpiał w starciu z Guerrierem. Piłkarz Haiti resztkami sił próbował sfinalizować dośrodkowanie z prawego skrzydła w wykonaniu Bałaszowa.

8'
Gosztonyi przewinił w ofensywie. Nowy nabytek wrocławian popchnął rozpędzonego Guerriera. Zdarzenie miało miejsce na połowie gości.

7'
Tomasz Hołota nieprzepisowo zaatakowany w pobliżu środka pola. Będzie rzut wolny dla popularnych "Wojskowych".

5'
Gosztonyi niecelnie kopnął piłkę zza pola karnego. Węgier starał się zamknąć podanie z rzutu rożnego, lecz próba zza pola karnego poszybowała obok lewego słupka bramki.

4'
Gosztonyi ambitnie przedarł się na prawym skrzydle, a następnie spróbował groźnie wrzucić piłkę w kierunku Bilińskiego, ale w porę lot piłki przecięli defensorzy.

3'

1'
Ogromny błąd Pawełka przy wybiciu piłki. Na szczęścia dla niego obrońcy Śląska skutecznie wywrócili z równowagi Boguskiego, który stanął przed znakomitą okazją na otwarcie wyniku. Zadrżały serca kibiców gospodarzy.

*'
Zaczęliśmy "mecz przyjaźni" we Wrocławiu!

*'

*'
Dzisiejsze starcie będzie szczególnie ważne dla Tadeusza Pawłowskiego, który ostatnio prowadził Śląska Wrocław. W tym klubie pracował jako trener przez 1,5 roku. Popularny "Ted" jest najlepszym strzelcem w historii wrocławskiej drużyny.

*'

*'
Tak prezentuje się skład rezerwy "Białej Gwiazdy": Buchalik, Bartosz, Cywka, Crivellaro, Popović, Drzazga, Małecki

*'
Obsada ławki rezerwowej Śląska Wrocław: Wrąbel, Ostrowski, Pich, Gecov, Pawelec, Kaczmarek, Grajciar

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE ze spotkania 22.kolejki polskiej Ekstraklasy: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Zaczynamy o 20:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online