Górnik Łęczna - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
0 : 0

Bartkus - Mierzejewski, Pruchnik, Bozić, Jakubik - Bogusławski (85' Tymiński), Danielewicz, Bonin, Pitry (68' Nowak), Piesio - Świerczok (73' Śpiączka)
Szmatuła - Pietrowski, Hebert, Korun, Mraz - Szeliga (82' Ipsa), Vacek, Murawski, Mak - Nespor (85' Barisić), Jankowski (61' Bukata)

Pitry (42.) żółta kartka
Śpiączka (79.) żółta kartka
Nowak (83.) żółta kartka
Jankowski (21.) żółta kartka

Mecze na żywo: Górnik Łęczna - Piast Gliwice

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Czuję lekki niedosyt obrazem dzisiejszego starcia. Zwłaszcza zawiedli piłkarze Piasta, którzy byli wyraźnymi faworytem, ale to gospodarze mieli więcej sytuacji strzeleckiej. Wynik, który nie może cieszyć żadnej ze stron.

90+2'
Śpiączka dwukrotnie się przewrócił tuż przed polem karnym. Jednak dwukrotnie wszystko było zgodne z regulaminem gry.

89'
Arbiter hojnie obdarował obie ekipy dodatkowym czasem. Do podstawowego czasu zostały dorzucone 4 minuty.

87'
Na boisku mamy istny ping - pong. Futbolówka toczy się od jednego pola karnego do drugiego.

85'

83'
Rezerwowi dzisiaj kartkowiczami. Przed chwilą kompletnie spóźniony atak na piłkę pokazał nam Tomasz Nowak.

82'

82'
Solidne kropnięcie Nowaka z kilkudziesięciu metrów. Kibice gospodarza raczej chcieliby zapomnieć o tym kopnięciu, bo piłka powędrowała na trybuny stadionu.

80'
Sztab medyczny musi opatrzeć goalkeepera gości.

79'
Sześć minut wystarczyło, by Śpiączka został wpisany do notesu sędziego. Snajper nadepnął z pełną premedytacją w stopę Szmatuły.

78'
Krzysztof Danielewicz mocno wgrał piłkę z rzutu wolnego. Ale bez zarzutu zadziałała obrona, oddalając zagrożenie.

76'
4251 widzów na stadionie.

75'
Ofsajd Piesia. Decyzja niepodważalna. Złe ustawienie pomocnika.

73'
Zmiana. Korekta na szpicy została dokonana przez szkoleniowca. W miejsce Świerczoka wszedł Śpiączka.

71'
Celny strzał Mraza z rzutu wolnego. Tak jak wspomniałem uderzenie celne, ale również bardzo przewidywalne i w sam środek bramki.

70'
Martin Nespor przewrócony przez Bozicia. Odległość dobra, by pokusić się o bezpośrednią próbę.

68'
Zmiana. Jurij Szatałow podziękował Pitremu za jego wkład w grę drużyny. Na murawie zameldował się Tomasz Nowak.

66'
Kamil Vacek zagrał piłkę ręką w 16-ce przeciwnika. Ten fakt szybko zauważyli gracze gospodarze oraz sędzia - Szymon Marciniak.

64'
Mateusz Mak w sytuacji strzeleckiej. Szybki piłkarz łatwo urwał się z ogromnego pressingu rywala w polu karnym, ale zawodnik nie przyłożył się zbytnio i uderzenie łatwo zatrzymał Bartkus.

63'
Faul Bonina w środku pola. Dużo przewinień dzisiaj na tym obszarze boiska.

61'

60'
Nie wyszedł strzał Piesio z rzutu wolnego. Soczysta próba z ogromnej odległości została posłana... w trybuny stadionu.

59'
Łukasz Korun przetrzymywał zawodnika gospodarzy za koszulkę. Będzie rzut wolny dla graczy Jurija Szatałowa.

57'
Mogła być wybitna kontra w wykonaniu Górnika. Bartkus dokładnie wybił piłkę w kierunku Świerczoka, a ten mając trochę czasu ładnie się przedarł pod pole karne i oddał płaski strzał, jednak futbolówka wylądowała daleko od światła bramki.

56'
Groźnie było w polu karnym Piasta. Danielewicz bardzo kąśliwie dograł ze stałego fragmentu gry, ale żadnemu z jego klubowych partnerów nie udało się przechwycić bezpańskiej piłki.

55'
Zupełnie nieudane dośrodkowanie Mraza od rzutu wolnego. Piłka po zagraniu przez obrońcę poleciała wprost w rękawice Bartkusa.

54'
Jankowski popchnięty w niebezpiecznej strefie. Będzie dobra sposobność na oddanie groźnego strzału.

52'
Mateusz Mak przewrócił się na boisku. Na całe szczęście skrzydłowy nie doznał chyba żadnego większego urazu.

50'
Poprzeczka uratowała Szmatułę! Świetnie rzut rożny wybili gospodarze. W zamieszaniu w polu karnym najlepiej się odnalazł Pruchnik, który najpierw przejął bezpańską piłkę, a potem huknął mocno na bramkę, jednak uderzenie z pół obrotu obiło poprzeczkę.

49'
Grzegorz Piesio skutecznie zablokowany na prawej stronie. Wrzutka pomocnika została doskonale przecięta.

48'
Odważna próba Świerczoka zza pola karnego Piasta Gliwice. Napastnik zbyt bardzo się odchylił, co spowodowało, że futbolówka po jego kopnięcia wylądowała wysoko nad poprzeczką.

47'
Grzegorz Bonin złamał przepisy na połowie przeciwnika. Od rzutu wolnego grę wznowią goście.

46'
Wracamy po przerwie!

45'
Koniec I połowy.

42'
Druga żółta kartka w tym meczu. Tym razem za przewinienie taktyczne w centrum boiska został ukarany Przemysław Pitry.

41'

39'
Szmatuła niepewnie na przedpolu. Goalkeeper minął się z piłką, którą od rzutu wolnego kopnął Danielewicz. Na szczęście dla niego na posterunku byli obrońcy i oddalili zagrożenie.

37'
Grzegorz Piesio w nieprzepisowy sposób zatrzymany w środkowej strefie boiska.

35'
Mamy remis w statystyce ilości strzałów na bramkę. W tej chwili jest 4:4

33'
Jak na ten moment szwankują centry Mraza. Dziwne, bo ten aspekt piłkarski był niewątpliwie zaletą byłego piłkarza Górnika Łęczna.

31'
Grzegorz Piesio na pozycji spalonej. Powtórki tv utwierdziły chyba wszystkich, że decyzja była w pełni słuszna.

29'
Zagotowało się w szesnastce Górnika. Mraz wraz Murawskim byli bliscy celnego uderzenia z okolic pola karnego, ale wszystko dobrze zatrzymali obrońcy.

27'
Co za akcja Świerczoka! Napastnik gospodarzy minął dwóch rywali, a potem będąc przed polem karnym spróbował zaskoczyć bramkarza płaskim uderzeniem, jednak strzał skierowany w lewy dolny róg łatwo wyłapał Szmatuła.

26'
Szmatuła znów ratuje Piasta! Grzegorz Bonin po raz kolejny urwał się obrońcom, a potem próbował szybko minąć bramkarza, ale Szmatuła wykazał się znakomitym refleksem, wygarniając piłkę Boninowi w przepisowy sposób.

24'
Grzegorz Piesio z przewinieniem. Poszkodowany na połowie oponenta był Maciej Jankowski.

22'
Bogusławski niczym profesor efektownym wślizgiem zatrzymał niebezpieczny, płaski strzał w wykonaniu Mraza. Gdyby nie interwencja, to uderzenie z kilkunastu metrów mogło powędrować do siatki.

21'
Maciej Jankowski pierwszym "kartkowiczem" w tym spotkaniu. Napastnik popełnił klasyczny faul taktyczny na biegnącym Boninie. Jankowski będzie pauzował w następnej serii gier.

20'
Dobre wyjście Bartkusa do centry z rzutu rożnego. Wrzutka Mraza okazała się zbyt głęboka.

18'
Łukasz Mierzejewski bez pardonu potraktował Mraza. Boczny obrońca efektownie chciał się przedrzeć, ale przeciwnik z pełną premedytacją mu w tym przeszkodził. Tym razem jeszcze bez kartki.

16'
Pruchnik długim podaniem usiłował znaleźć Pitrego. Jednak w starciu z Hebertem był bez szans. Stoper Piasta dobrze przyblokował Pruchnika.

15'
Podopieczni Radoslava Latali starają się atakiem pozycyjnym stworzyć niebezpieczeństwo pod bramką przeciwnika

13'
Ambitny rajd Bonina na lewym skrzydle. Pomocnik usiłował groźnie dośrodkować z tego sektora, lecz skutecznie sytuację wyjaśnili defensorzy, wybijając piłkę na korner.

12'
Korun kapitalnie dostrzegł na prawej stronie Murawskiego, który oddał uderzenie z pierwszej piłki, jednak dobry blok zaprezentował Mierzejewski, zatrzymując mocne kropnięcie.

10'
Niezłe zagranie w wykonaniu Bogusławskiego. Soczyste zagranie nowego piłkarza gospodarzy poszybował tuż obok bramki.

8'
100% Górnika Łęczna! Przemysław Pitry popisał się doskonałym crossem do wybiegającego Bonina, a ten będąc w kapitalnej sytuacji (zupełnie niekryty) posłał futbolówkę w dłuższy róg, ale jego uderzenie instynktownie nogami odbił Szmatuła. To musiał być gol!

7'
Zablokowana próba Murawskiego z dalszej odległości. Płaskie uderzenie udało się zatrzymać defensywie rywala. Będzie rzut rożny dla przyjezdnych.

6'
Bogusławski nieprzepisowo zatrzymał rozpędzonego Maka. Skrzydłowy przedzierał się na prawej flance.

4'
Szeliga zmarnował szansę na zbudowanie groźnej akcji. Pomocnik wrzucił piłkę z prawego skrzydła, jednak płaskie podanie okazało się katastrofalne i bez problemu obrońcy ją przechwycili.

2'
Nespor w efektowny sposób próbował uruchomić Macieja Jankowskiego. Niestety dla kibiców gości, nowy nabytek w momencie długiego podania od kolegi znajdował się na spalonym.

*'
Zaczynamy!

*'
Tak się kształtuje rezerwa gości: Leszczyński, Mokwa, Moskwik, Badia, Bukata, Ipsa, Barisić

*'
W barwach Piasta Gliwice oficjalny debiut zaliczy Maciej Jankowski. Napastnik ostatnio bronił barw Wisły Kraków.

*'
Do prowadzenia tego spotkania został wyznaczony Szymon Marciniak.

*'
Ławka rezerwowych Górnika Łęczna: Prusak, Tymiński, Nowak, Bednarek, Śpiączka, Bielak, Marquitos

*'

*'
Zapraszamy gorąco Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z meczu 22.kolejki Ekstraklasy: Górnik Łęczna - Piast Gliwice
Początek o 15:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Łęczna - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online