Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
5 : 0

Marić - Janicki , Maloca , Wawrzyniak - Peszko, Łukasik, Krasić (76' Chrapek), Mila, Haraslin (62' Mak), Paixao (70' Buksa) - Kuświk
Kaczmarek - Mójta, Nowak, Piacek, Sokołowski (k) - Chmiel, Kato, Deja (60' Kolcak) , Kowalski (71' Tarnowski) - Możdżeń - Szczepaniak (57' Stefanik)

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę.

90+3'
Piotr Nowak nie mógł sobie wymarzyć lepszego debiutu. W drugiej odsłonie mieliśmy jednostronne zawody, ponieważ Podbeskidzie w osłabieniu nie potrafiło przeciwstawić się drużynie z Gdańska.

90+2'
Goście przed szansą! Stefanik powinien wykorzystać chaos w obronie Lechii przy stałym fragmencie, ale uderzenie Stefanika instynktownie odbił Marić. Chorwat bardzo dobrze skrócił kąt.

90+1'
Kaczmarek popisał się doskonałą robinsonadą po huknięciu jednego z piłkarzy Lechii. Strzał z dystansu zmierzał w prawe okno.

90'
Trzy minuty dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

89'
Michał Mak z ostrego kąta. Skutecznie piłkę wyłapał Wojciech Kaczmarek.

88'
Możdżeń sprowadzony do parteru przez Łukasika. Rzut wolny dla Podbeskidzia.

86'
5:0! Peszko dopiął swego! Dobra wrzutka Chrapka z głębi pola, do jego zagrania doszedł Peszko i dynamicznym strzałem głową w lewy dolny róg zaskoczył Kaczmarka. Świetne wejście w akcję zaprezentował Peszko.

84'
Zagrozić z dystansu starał się Sebastian Mila. Płaskie uderzenie minimalnie minęło prawy słupek bramki.

81'
Jak to nie wpadło?! Łukasik zaprezentował fenomenalny cross do wbiegającego Peszki. Ten będąc na piątym metrze posłał futbolówkę na trybuny stadionu. Chyba skrzydłowy nie będzie miał lepszej okazji do gola.

80'
Grzegorz Kuświk na pozycji spalonej. Arbiter liniowy dość długo czekał z decyzją, lecz była ona w pełni prawidłowa.

79'
Damian Chmiel wyprowadzony z równowagi przez Michała Chrapka.

77'
Świeżo wprowadzony Chrapek mógł wpisać się na listę strzelców. Ale jego zagranie z pierwszej piłki minęło spokojnie zamierzony cel.

76'
Milos Krasić otrzymuje owację od swoich kibiców. Michał Chrapek został desygnowany na murawę.

75'
Ofsajd jednego z graczy Podbeskidzia. Oglądając powtórkę tego zdarzenia, to mam lekkie uwagi dot. decyzji sędziego liniowego.

74'
Na uderzenie Możdżenia chciał odpowiedzieć Łukasik. Jego próba została skutecznie zblokowana przez rywala. Korner dla gospodarzy.

73'
Mateusz Możdżeń spróbował wyeksponować swój atut, czyli strzał z dystansu. Niestety tym razem zabrakło dokładności, bo huknięcie z dystansu poszybowało obok bramki.

71'
Zmiana również u gości. Tarnowski wszedł za Kowalskiego.

70'
Zmiana. Adam Buksa przywitany przez kibiców. Piotr Nowak postanowił dać odpoczynek Paixao. Nowy nabytek gdańskiego klubu wykonał dobrą pracę.

69'
Podbeskidzie bez jakiekolwiek pomysłu na atak. Piłkarze trenera Podolińskiego czekają już na ostatni gwizdek sędziego.

67'
Flavio usiłował zaskoczyć bramkarza "przewrotką". Jednak gwiazdor Lechii nie zdołał się opędzić spod krycia defensywy.

66'
Flavio bliski sfinalizowania dośrodkowania Wawrzyniaka z lewego skrzydła. Były gracz Śląska Wrocław minimalnie chybił.

65'
Szczęści po stronie przyjezdnych. Sławomir Peszko świetnie dostrzeżony przez Flavio. Polski skrzydłowy będąc blisko bramki wahał się, czy ma strzelać bądź podawać. Efekt - piłka poleciała tuż przy prawym słupku.

63'
Bez Rafała Janickiego będzie musiała sobie radzić Lechia w następnej kolejce. Defensor za zbytnią agresywność dostał żółtą kartkę.

62'
Zmiana. Michał Mak otrzymał swoją szansę. Z placu gry został zdjęty Haraslin. Słowak nie miał dziś łatwego życia z zawodnikami "Górali".

60'

59'
4:0! Genialną asystą błysnął Flavio! Portugalski pomocnik posłał fenomenalny cross w kierunku Krasicia, który z dziecinną łatwością urwał się obrońców, a potem zagraniem końcówką palców nie dał szans bezradnemu Kaczmarkowi.

58'
Co za gol! Grzegorz Kuświk zaprezentował nam przepiękny strzał zza pola karnego. Piłka kopnięta przez napastnika poszybowała w prawe okienko.

57'
Zmiana taktyczna. Boisko opuścił Szczepaniak, a zastąpił go Stefanik.

55'
Soczysta próba Wawrzyniaka z dalszej odległości. Brawa za decyzję, jednak płaskie huknięcie poleciało wprost w Kaczmarka.

54'
2:0! Akcja w stylu Barcelony. Kuświk doskonale wypatrzył na prawym skrzydle Haraslina, a ten bez większego namysłu dośrodkował do kapitalnie ustawionego Malocy, który najpierw przyjął piłkę, a później soczystym uderzeniem z kilku metrów pod poprzeczkę zmienił rezultat meczu.

52'
Dobry blok Możdżenia w pobliżu własnej bramki. Pomocnik Podbeskidzia efektownym wślizgiem przeciął groźne podanie.

51'

50'
Krasić efektownym podaniem uruchomił Kuświka, któremu udało się oddać celny strzał. Były piłkarz Ruchu Chorzów był naciskany przez stopera, co w dużej mierze utrudniło mu zadanie. Płaskie zagranie z pełnym spokojem wyłapał Kaczmarek.

49'
1:0! Doskonale wykonana jedenastka przez Sebastiana Milę. Doświadczony pomocnik posłał futbolówkę w lewy dolny róg. Kaczmarek poszedł w innym kierunku.

48'
Rzut karny dla Lechii Gdańsk!
Piłkę ręką we własnym polu karnym zagrał Adam Deja.

47'
Grzegorz Kuświk przewinił w powietrznym pojedynku z Piackiem. Sędzia uznał, że zachowanie snajpera klasyfikuje się na odgwizdanie.

46'
Wracamy do spotkania.

Obraz pierwszej odsłony pod kątem cyferek...

45+1'
Koniec I części.
Robert Podoliński ma ciężkie zadanie, bo gra w dziewiątkę przy tak energicznej Lechii będzie ogromne trudne. W mojej ocenie dotrzymanie aktualnego rezultatu będzie dla nich wybitnym osiągnięciem. Z kolei gospodarze jak na razie prezentują ładny futbol. Z wielką ciekawością czekam na drugą odsłonę.

45'
Minuta dorzucona do I połowy.

44'
Już w 9-kę "Górale" będą musieli sobie radzić przez resztę zawodów. Doświadczony piłkarz wytrącił z biegu Paixao. Gdyby nie interwencja Sokołowskiego, to Paixao wyszedłby na czystą pozycję.

42'
Mila zacentrował z rzutu wolnego. Rozegranie mogło pozostawić wiele do życzenia, ponieważ futbolówka minęła wszystkich zawodników w pobliżu bramki Kaczmarka.

41'
Podbeskidzie w 10-kę! Kato za pociąganie za koszulkę Haraslina dostał drugą żółtą kartkę. Ciężko bronić Japończyka w tej sytuacji.

39'
Chmiel na spalonym. Kibice gości już cieszyli, bo ich zawodnik znalazł się w dobrym miejscu, ale decyzja sędziego liniowego w pełni prawidłowa.

37'
Haraslin jest obiektem złośliwych fauli ze strony rywala. Tym razem takie przewinienie popełnił Krystian Nowak.

36'

35'
Paixao zmarnował 100%! Portugalski piłkarz skrzętnie wykorzystał nieudolne wybicie futbolówki przez parę stoperów. Miał dużo czas, aby dokładnie przymierzyć, ale jego uderzenie z bliskiej odległości poleciało wysoko nad bramką.

33'
Jakub Wawrzyniak otrzymał żółty kartonik. Nieprawidłowy wślizg musiał się spotkań z taką oceną sędziego. Wszystko miało miejsce w okolicach środka pola, a poszkodowany był Chmiel.

31'
Niecelny strzał Janickiego zza pola karnego. Trzeba usprawiedliwić obrońcę, bo był naciskany przez rywala, który nie dał zbytnio miejsca na dokładne przyjęcie.

30'
Poprzeczka uratowała Lechię! Adam Mójta dośrodkował z rzutu wolnego, jego zagranie strącił jeszcze Piacek, co spowodowało, że futbolówka obiła poprzeczkę. Złe ustawienie bloku defensywnego gospodarzy.

28'
Adam Deja podcięty przez Haraslina. Będzie kolejna sposobność na dobre dośrodkowanie z groźnej strefy.

26'
Długi wyrzut piłki przez Mójtę z autu. Podanie skierowane było na Szczepaniaka, lecz napastnik "Górali" nie miał zbyt dużo miejsca na opanowanie piłki, co wykorzystali obrońcy Lechii.

25'
Haraslin znów faulowany. Tym razem winowajcą był Kato.

24'
Haraslin nieczysto powstrzymany przez Marka Sokołowskiego.

22'
Żółta kartka dla Kato. Ostre starcie Kato z Łukasikiem. Japoński zawodnik musiał ratować sytuację wślizgiem, ale zrobił to nieprzepisowo. Zdarzenie miało miejsce w środku pola.

20'
Kaczmarek błysnął refleksem po groźnym uderzeniu Peszki z ostrego kąta. Strzał z niezbyt łatwej pozycji sparował przed siebie Wojciech Kaczmarek.

19'
Haraslin w dość ładnym stylu ograł dwóch przeciwników na lewym skrzydle. Mimo wielkich chęci pomocnik musiał uznać wyższość Mójty.

17'
Niezła próba Chmiela, aby prostopadłym podaniem uruchomić Szczepaniaka. Pomysł genialny, lecz zagranie minimalnie za mocne i piłkę bez problemu przejął interweniujący na przedpolu, Marić.

16'
Nie Mila, a Łukasik pokusił się o soczyste uderzenie ze stałego fragmentu gry. Jednak zabrakło siły i precyzji, bo piłka w bezpiecznej odległości minęła światło bramki.

15'
Krystian Nowak faulował Paixao w pojedynku powietrznym. Za chwilę najprawdopodobniej Mila będzie próbował strzelać na bramkę z rzutu wolnego.

14'
Genialne dośrodkowanie Krasicia, który świetnie wszedł na wolne pole, a potem zagrał kąśliwą wrzutkę, jednak sytuację kapitalnie wyjaśnił Mójta, odbijając piłkę głową na rzut rożny.

12'
Jakub Kowalski przez chwilę leżał na murawie. Ale na szczęście zawodnikowi Podbeskidzia nic groźnego nie dolega i może on kontynuować spotkanie.

11'
Błąd Maricia przy wybiciu piłki. Gafę bramkarz próbował szybko wykorzystać Chmiel, który najpierw przejął futbolówkę, a następnie ekspresowo huknął z niełatwej pozycji. Efekt - piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki

10'
Sławomir Peszko nabrał Mójtę. Ten drugi zmuszony był do nieprzepisowego zagrania. Będzie rzut wolny.

8'
Chmiel niebezpiecznie zacentrował z lewego skrzydła. Zagranie okazało się jednak zbyt głębokie, co wykorzystał Marić. Bramkarz Lechii wyłapał futbolówkę na raty.

6'
W równolegle rozgrywanym meczu Cracovia już prowadzi z Górnikiem Zabrze

5'
Mateusz Szczepaniak zaliczył faul w ofensywie. Od rzutu wolnego grę wznowią gdańszczanie.

3'
Atak pozycyjny już od samego początku stosowany w poczynaniach gospodarzy.

1'
Sebastian Mila kąśliwie wgrał piłkę z lewego skrzydła. Adresatem miał być Grzegorz Kuświk, ale we wszystko idealnie się wmieszał Piacek, oddalając zagrożenie przez wybicie futbolówki.

*'
Startujemy ze spotkaniem w Gdańsku!

*'

*'
Piotr Nowak zaliczy dziś oficjalny debiut na ławce trenerskiej Lechii Gdańsk. Coach przez wiele lat pracował w USA, gdzie prowadził m.in. D.C United.

*'

*'
Ławka rezerwowa "Górali": Zubas, Adu, Kołodziej, Stefanik, Demjan, Tarnowski, Kolcak

*'
Obsada ławki rezerwowych ekipy Piotra Nowaka: Budziłek, Kovacević, Mak, Buksa, Chrapek, Wojtkowiak, Stolarski

*'
Zapraszamy serdecznie na naszą relację tekstową LIVE z Gdańska. Miejscowa Lechia zagra w 22.kolejce Ekstraklasy z Podbeskidziem Bielsko - Biała.
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała, to zapraszamy do śledzenia meczu online