Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 0

Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Pazdan, Hlousek - Vranjes, Jodłowiec - Guilherme (84' Masłowski), Prijović (64' Hamalainen), Kucharczyk - Nikolić (74' Duda)
Drągowski - Sirok, Madera, Guti, Tomasik - Góralski, Romanczuk - Frankowski (76' Wasiluk), Vassiljev (65' Świderski), Mackiewicz (51' Grzelczak) - Cernych

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

90+3'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas. Życzę miłego wieczoru.

90+2'
Zabrzmiał ostatni gwizdek sędziego! Legia Warszawa wygrała mecz do jednej bramki. Kolejny popis swoich umiejętności pokazał Nikolić, który umocnił się na pozycji lidera w tabeli strzelców. Jagiellonia nie tylko straciła cztery gole, ale również dwóch zawodników: Tomasik, Góralski - ci piłkarze nie wystąpią w meczu ze Śląskiem Wrocław.

90'
Dwie minuty doliczone do dzisiejszych zawodów.

88'

85'
4:0! Duda doskonale wypatrzył dobrze ustawionego Jodłowca. Defensywny pomocnik bez większego namysłu poszedł z piłką, a następnie niewiarygodnie huknął zza pola karnego w lewy dolny róg bramki.

84'
Ostatnia zmiana taktyczna w tym meczu. Michał Masłowski dostał szansę na ostatnie minuty. Z placu gry zdjęty aktywny dzisiaj, Guilherme.

82'
Jacek Góralski musiał przerwać groźną kontrę przeciwnika. Zawodnik za ten czym obejrzał żółty kartonik.

80'
Duda szczęśliwie wypracował sobie miejsce do uderzenia. Niestety dla niego jego strzał został skutecznie zatrzymany przez blok defensywny.

78'
Malarz zmuszony do wyjścia z bramki. Ale i tak bramkarz Legii był nieczysto atakowany przez Grzelczaka, który wierzył, że uda mu się zagarnąć piłkę.

76'

76'
Góralski ponownie w starciu z Guilherme. Arbiter uznał, że piłkarz Jagiellonii przesadził z ostrością.

74'
Schodzi MVP dzisiejszych zawód, a mianowicie Nikolić. W jego miejsce Ondrej Duda.

72'
Madera schwytany na ofsajdzie. Środkowy obrońca Jagiellonii usiłował sfinalizować dośrodkowanie Świderskiego od rzutu wolnego.

70'
Pojedynek indywidualny Nikolicia z Tomasikiem. Mimo usilnych starań snajpera, sędzia nie wskazał na "wapno".

69'

67'
Michał Pazdan dostał nakładką od Romanchuka. Stoper legionistów może kontynuować dzisiejsze spotkanie.

65'

64'
Na boisko wpuszczony Hamalainen. Były piłkarz Lecha Poznań zmienia Prijovicia.

63'
Kartkowiczów ma również Legia. Tomasz Musiał pokazał żółtą kartkę Vranjesowi.

61'
Tomasik wpisany do notesu arbitra. Faul na Guilherme w oczach arbitra klasyfikował się na kartkę. Bez Tomasika będzie grała Jagiellonia w następnej kolejce.

59'
3:0! Jędrzejczyk daleko wyrzucił piłkę z autu. Jej tor lotu próbował przeciąć Frankowski, ale jego zagranie głową w kierunku Drągowskiego przechwycił Nikolić, a on mocnym uderzeniem z bliska podwyższył wynik.

56'
Ekwilibrystyczna próba Prijovicia. Pomocnik starał się efektownie przelobować bramkarza, ale do pełni szczęścia zabrakło trochę precyzji.

54'
Tomasik nieźle znalazł się w pobliżu bramki. Obrońca dobrze wyskoczył do dośrodkowania Vassiljeva z kornera, jednak piłka wylądowała jedynie obok prawego słupka.

53'
Kucharczyk z faulem taktycznym. Graczem, który został przewrócony okazał się Romanczuk.

51'
Jaga szuka kontaktowego gola. Na boisko wkroczył przed chwilą Piotr Grzelczak. Na ławkę rezerwową został oddelegowany Mackiewicz.

50'
Tłok w polu karnym gospodarzy. Frankowski sprytnie podał do Cernycha, jednak ten nie zdołał uwolnić się spod opieki interweniujących defensorów.

49'
Niektórzy rezerwowi Legii już na rozgrzewce. Wśród wypatrzyliśmy Jakuba Rzeźniczaka.

48'
Drągowski skutecznie na przedpolu. Bramkarz klubu z Białegostoku nieźle przechwycił centrę Kucharczyka z lewego skrzydła.

46'
Wróciliśmy po przerwie! Nie dokonano żadnych korekt w składach.

45'
Tomasz Musiał nie doliczył ani minuty do pierwszej odsłony. Legia w pełni zasłużenie schodzi do przerwy z prowadzeniem. Gospodarze grają naprawdę kombinacyjny futbol. Z kolei "Jaga" musi skupić się na dokładności.

42'
Cernych w centrum bramki. Litewski napastnik dobrze się złożył z kilkunastu metrów, ale tak jak wspominałem zagranie poleciało w sam środek. Frankowski wykazał się niezłym przeglądem pola.

39'
Jaga musiała zdobyć kontaktowego gola! Cernych wyłożył na "nos" piłkę Mackiewiczowi, a ten w kapitalnym położeniu kompletnie skiksował. Jak na razie najlepsza szansa dla przyjezdnych.

37'
Guilherme fenomenalnie znalazł lukę w ustawieniu obrony i posłał prostopadłe podanie w kierunku Vranjesa. Były piłkarz Lechii Gdańsk znalazł się w wybornej sytuacji, ale w ostatnim momencie futbolówka mu odskoczyła i jego uderzenie poleciało wysoko nad bramką.

36'
Góralski sprawdził gotowość Arkadiusza Malarza. Ten pierwszy mocno kopnął piłkę z dalszej odległości, ale bramkarz z pełnym spokojem ją wyłapał.

35'
Chaos w 16-ce Jagielloni przy stałym fragmencie gry. Prijović bliski pokonania Drągowskiego po zagraniu piłki głową. Jednak dobrze ustawiony był goalkeeper gości.

33'
Góralski na ofsajdzie. Vassiljev zagrał doskonałe prostopadłe podanie, jednak świetnie ustawił się blok defensywny wicemistrza Polski.

31'
Vassiljev posłał "zawiesinę" z rzutu wolnego. Do piłki skakało kilku graczy "Jagi", lecz byli oni dobrze kryci przez obrońców Legii. Od 5.metrów grę wznowi Arkadiusz Malarz.

29'
Dobra interwencja Drągowskiego po celnym strzale ze strony Prijovicia. Efekt mógłby być dużo lepszy, lecz pomocnik niedokładnie nakrył piłkę.

27'
Odważna decyzja Vranjesa, aby huknąć z dystansu. Bośniak kropnął z pierwszej piłki, ale próba poszybowała wysoko nad poprzeczką.

25'
Przyjezdni bez konceptu na jakąkolwiek groźną akcję.

24'
Góralski z kolejnym faulem. Młody zawodnik nieprzepisowo zatrzymał Guilherme.

22'
Nikolić padł w 16-ce Jagiellonii. Lider w klasyfikacji strzelców narzekał na decyzję arbitra, który nie zobaczył przewinienia w tej akcji.

20'
Vranjes przez moment leżał na murawie. Bośniak jednak będzie mógł kontynuować zawody.

19'
Nikolić na kolejnym spalonym. Węgier trochę za wcześnie włączył się w akcję ofensywną.

17'
Akcja z przypadku dała Legii gola! Prijović dobrze ustawiony w polu karnym świetnie wyłożył futbolówkę Kucharczykowi, który był zupełnie niekryty. Skrzydłowy gospodarzy uderzył nieczysto, ale piłka kopnięta z paru metrów zaskoczyła bezradnego Drągowskiego.

15'
Romanchuk wyprowadził z równowagi Jodłowca. Gospodarze zaczną od rzutu wolnego.

13'
Kibice z Warszawy się cieszą, ponieważ Nikolić zdobył kolejnego gola. Ale ich radość trwa jedynie sekundę, bo sędzia liniowy zasygnalizował ofsajd. Kamery tv utwierdzają nas w tym przekonaniu.

12'
Vranjes bliski asysty. Pomocnik próbował efektownie wyłożyć piłkę Prijoviciowi, lecz we wszystko dobrze wmieszali się obrońcy.

11'
Prijović zablokowany. Będzie kolejny korner dla Legii.

9'
Gospodarze ciągle przy piłce. Jagiellonia wyczekuje na jakiś kontratak.

7'
1:0! Prijović doskonale wrzucił piłkę z lewego skrzydła. Jego zagranie próbował przeciąć Madera, ale w kluczowym momencie stracił równowagę. Taki obrót spraw wykorzystał Nikolić, który najpierw przyjął futbolówkę, a następnie płaskim uderzeniem z bliska w lewy dolny róg, zmienił wynik meczu.

5'
Vranjes nieźle wgrał piłkę z rzutu wolnego. Dośrodkowanie próbował wykończyć Prijović, uderzając z powietrza, ale futbolówka minęła światło bramki.

4'
Tomasz Jodłowiec sfaulowany przez Góralskiego. Defensywny pomocnik został zaatakowany w nieprzepisowy sposób.

4'

2'
Dobry rajd Guilherme przez duży dystans. Jednak w odpowiednim momencie Brazylijczyk stracił futbolówkę, którą wślizgiem wygarnął Góralski.

1'
Faul w ofensywie popełnił Michał Kucharczyk. Skrzydłowy Legii przetrzymywał rywala za koszulkę.

*'
Startujemy z hitem kolejki!

*'
Na stadionie rozbrzmiał hymn Legii Warszawa - "Sen o Warszawie".

*'

*'
Debiut w barwach stołecznego klubu zaliczy Adam Hlousek. Czeski obrońca w swojej karierze grał w Bundeslidze, gdzie bronił barw Stuttgartu.

*'

*'
Tak się z kolei kształtuje rezerwa "Jagi": K. Baran, Alvarinho, Grzelczak, Wasiluk, Tarasovs, Grzyb, Świderski

*'
Stanisław Czerczesow na ławce rezerwowej pozostawił taki zestaw piłkarzy: Szumski, Broź, Duda, Hamalainen, Bereszyński, Rzeźniczak, Masłowski

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na śledzenie naszej relacji tekstowej LIVE z Warszawy, gdzie Legia na własnym stadionie podejmie Jagiellonię Białystok.
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online