Pogoń Szczecin - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 2

Słowik - Lewandowski (60' Nunes), Fojut, Czerwiński, Frączczak - Matras, R.Murawski, Gyurcso, Akahoshi (66' Kort), Listkowski (46' Zwoliński) - Dvalishvili
Małkowski - Gabovs, Dejmek, Wierchowcow, Sylwestrzak - Sierpina, Jovanović, Trafford (61' Fertovs), Aankour (79' Sekulski), Pawłowski - Cabrera (70' Trytko)

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Korona Kielce

90+3'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+3'
Cóż za comeback w wykonaniu Pogoni Szczecin! W mojej ocenie MVP dzisiejszego dnia - Adam Frączczak. Boczny defensor miał udział przy dwóch gola swojej drużyny. Ten wynik oznacza, że szczecińska ekipa przedłużyła korzystna passę - pięć wygranych z rzędu!

90+3'
Była szansa, ale dośrodkowanie z rzutu wolnego okazało się kompletnie nieudane.

90+3'
Pawłowski leży na murawie. Będzie rzut wolny dla jego ekipy. Ostatnia szansa na zmianę niekorzystnego rezultatu.

90+2'
Nakładka w wykonaniu Fertovsa.

90+2'
Sekulski padł w polu karnym "Portowców". Arbiter główny uznał, że nie było przewinienia.

90'
Trzy minuty dorzucone do regulaminowego czasu.

88'
Pawłowski genialnie obsłużył Sekulskiego, który był ustawiony w pobliżu pola karnego Pogoni. Na szczęście dla kibiców gospodarzy Jarosław Fojut w porę wygarnął futbolówkę.

86'
Murawski bez pardonu potraktowany przez Dejmka w środku pola. Na plac gry wkroczył sztab medyczny, by pomóc graczowi.

85'
Gyurcso w efektowny sposób starał się przejść Gabovsa. Węgierski piłkarz został powstrzymany nieprzepisowo.

84'
Dvalishvili bliski zdobycia własnego gola w tym pojedynku! Gruziński snajper zgrabnie przyjął futbolówkę w polu karnym rywala, jednak mocne uderzenie zostało w ostatniej chwili zablokowane przez defensorów.

81'
Dejmek starał się sfinalizować centrę z kornera. Niestety do pełni szczęścia zabrakło dokładności. Na usprawiedliwienie wpływa to, że obrońca strzelał z bardzo trudnej pozycji.

80'

78'
Co za rajd Murawskiego! Defensywny pomocnik minął trzech przeciwników! Murawski potem świetnie dostrzegł Gyurcso na lewej stronie, a ten kąśliwym zagraniem zza pola karnego dał prowadzenie swojemu nowemu pracodawcy.

76'
Głębokie dośrodkowanie Gabovsa. Z pełnym spokojem futbolówkę wyłapał Jakub Słowik.

75'
5142 widzów na stadionie w Szczecinie.

72'
Pawłowski wzięty w kleszcze przez Frączczaka oraz Murawskiego. Sędzia uznał, że było to przewinienie do odgwizdania.

70'
2:2! Adam Frączczak show! Boczny defensor z dziecinną łatwością zszedł do środka, a następnie płaskim uderzeniem w prawy dolny róg doprowadził do remisu. Futbolówka po drodze odbiła się od słupka i wpadła do bramki zaskoczonego Małkowskiego.

69'
Nieudane zagranie Fertovsa z ogromnej odległości. Zmiennik Trafforda zbyt uwierzył w swoje umiejętności.

68'
Pogoń z inicjatywą! Przyjezdnym ciężko o zbudowanie niebezpiecznego kontrataku.

66'

65'
Łukasz Sierpina usiłował zamknąć bardzo mocną wrzutkę Pawłowskiego z lewego skrzydła. Pomocnik gości raczej miał mały wpływ na lot futbolówki.

63'
Dvalishvili zagrał piłkę ręką. Gruzin próbował opanować podanie od Matrasa.

61'
Zmiana. Fertovs zameldował się na boisku. Z niego zdjęty został Trafford.

59'
1:2! Frączczak wyśmienicie zacentrował z prawego skrzydła. Jego zagranie udało się w ekwilibrystyczny sposób przedłużyć Dvalishviliemu, który dograł do ustawionego na 10. metrze Murawskiemu, a ten płaskim uderzeniem zaskoczył Małkowskiego.

57'
Szybko piłka przechodzi od jednego z drugiego pola karnego. Zawodnicy obu ekip nie dają nam powodów do nudy.

55'
Słowik w porę uprzedził Pawłowskiego. Strzelec pierwszego gola w tym meczu był bliski przejęcia doskonałego podania.

54'
Niebezpieczne dośrodkowanie Dvalishviliego z lewej strony. Jednak po profesorsku lot piłki przeciął Wierchowcow.

52'
Podopieczni Brosza nie dają zbytnio grać swojemu oponentowi. Przed momentem nieprzepisowo zatrzymany był Murawski.

50'
"Portowcy" nie marnują ani minuty. Co chwilę oglądamy próby jakichkolwiek ataków na bramkę rywala.

47'
Zmarnowana 100% przez Dvalishviliego! Gruziński napastnik bliski wykorzystania chaosu w polu karnym przeciwnika, ale jego mocny strzał z najbliższej odległości poszybował tuż obok lewego słupka.

46'

46'
Jakub Słowik z dobrą interwencją! Pawłowski kapitalnie przedarł się na lewym skrzydle, a następnie uderzył w lewy dolny róg. Zamiary skrzydłowego udaremnił bramkarz gospodarzy, parując piłkę na korner.

46'
Już jesteśmy! Mamy nadzieję, że piłkarze dotrzymają poziomu I części.

45'
Koniec I części połowy. Jak na razie mamy sensacyjny wynik, bo to Pogoń Szczecin była wyraźnym faworytem. Z ogromną ciekawością oczekuję na drugą odsłonę.

43'
Pawłowski z kartką. Skrzydłowy gości obejrzał kartonik za nieudaną próbę odbioru piłki. Spóźniony wślizg klasyfikował się na kartonik.

40'
Małkowski wykazał się kunsztem bramkarskim! Goalkeeper kielczan najpierw wybronił instynktownie mocne uderzenie Murawskiego z bliska, a potem zatrzymał huknięcie Listkowskiego. Doświadczony bramkarz pokazał naprawdę wielkie umiejętności.

38'

36'
Brakuje precyzji piłkarzom ze Szczecina. Listkowski ponownie z dystansu i niestety ponownie niedokładnie.

34'
Bardzo mocne wgranie Gyurcso od rzutu wolnego. Ale futbolówka zagrana zbyt głęboko, by ktoś z jego kolegów zdołał zamknąć akcję.

33'
Murawski kopnięty w kostkę. Będzie rzut wolny dla Pogoni Szczecin.

32'
Wysoki pressing stosują zawodnicy Marcina Brosza. Przed momentem ktoś z jego drużyny popełnił przewinienie w ofensywie.

29'
Soczyste huknięcie Frączczaka z dalszej odległości. Uderzenie bardzo mocne, ale równie niecelne. Pogoda sprzyja temu, by próbować strzelać zza pola karnego.

27'
Pojedynek indywidualny Gabovsa z Frączczakiem. Boczny obrońca Pogoni usiłował wywalczyć o rzut rożny, ale sędzia główny zadecydował o tym, że od bramki rozpocznie Małkowski.

25'
Słaby strzał Gyurcso z pola karnego Korony. Kopnięcie nowego nabytku gospodarzy raczej do zapomnienia...

23'
Żółta kartka dla Listkowskiego. Młody piłkarz zaliczył nieudany wślizg w nogi Sierpiny. Pomocnika nie obejrzymy w następnej serii gier.

22'
Zbyt głęboka wrzutkę zaprezentował nam Łukasz Sierpina. Zagranie z lewego skrzydła poszybowało wprost w rękawice Słowika.

20'
Kolejny strzał z dystansu w realizacji "Portowców". Przed chwilą taką próbę podjął Listkowski, ale jego płaskie uderzenie z kilkudziesięciu metrów wyłapał Małkowski.

18'
Aankour ambitnie próbował walczyć o piłkę na połowie rywala. Jednak w oczach arbitra zawodnik przesadził z ostrością.

17'
0:2! Aankour popisał się znakomitym dośrodkowaniem w pobliże bramki Słowika. Zagapienie się bloku defensywnego Pogoni skrzętnie wykorzystał Cabrera, który umiejętnym wślizgiem wpakował futbolówkę do siatki.

15'
Pierwszy kwadrans bardzo dynamiczny. Matras faulował w środku pola. Poszkodowany był Bartłomiej Pawłowski.

12'

10'
Zablokowane mocne huknięcie w wykonaniu Matrasa. Rywale czyhają już na możliwość skonstruowania groźnej kontry.

9'
Adam Frączczak przewracał Bartłomieja Pawłowskiego. Wszystko miało miejsce na połowie Korony Kielce.

7'
0:1! Cabrera błysnął kapitalną podcinką w kierunku uciekającego Pawłowskiego. Skrzydłowy przyjezdnych najpierw zgrabnie uwolnił się spod opieki obrony, a potem uderzeniem z kilku metrów nie dał szans bezradnemu Słowikowi.

6'
Chaotyczna akcja w wykonaniu zawodników z Kielc. Sytuację przewrotką próbował zakończyć Aankour, lecz był na spalonym.

4'
Ambitny rajd Sierpiny na lewej flance. Należą się brawa dla pomocnika, lecz w finalnym momencie futbolówka mu uciekła i akcja nie skończyła się sukcesem.

2'
Zamieszanie w 16-ce Korony! Frączczak otrzymał znakomite podanie na obieg, a następnie kąśliwą wrzutką znalazł Akahoshiego, ale Japończyk uderzył nieczysto piłkę.

1'
Od początku odważnie zaatakowali goście. Przed chwilą Aankour próbował zgrabnym podaniem obsłużyć Pawłowskiego.

*'
Zaczynamy ostatni pojedynek w tej kolejce!

*'
Coś dzisiaj ustrzeli ?

*'
Tak się kształtuje tabela po 7.meczach tej serii gier

*'
W drużynie "Portowców" zadebiutuje Adam Gyurcso. Poprzednim pracodawcą piłkarza był Videoton.

*'
Rezerwa Pogoni Szczecin: Kudła, Rudol, S. Murawski, Nunes, Przybecki, Kort, Zwoliński

*'
Na ławce rezerwowej Korony Kielce zasiedli: Trela, Trytko, Zając, Kwiecień, Sekulski, Przybyła, Fertovs

*'
Witamy Państwa serdecznie na naszej stronie! Dzisiaj zabieramy Państwa do Szczecina, gdzie Pogoń w starciu z Koroną Kielce zakończy 22.kolejkę polskiej Ekstraklasy.
Zaczynamy o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online