PSG - Chelsea online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
PSG
Chelsea
2 : 1

Trapp - Marquinhos, Silva, Luiz, Maxwell - Verratti (80' Rabiot), Motta, Matuidi (81' Pastore), Lucas (74' Cavani), Di María - Ibrahimović
Courtois - Azpilicueta, Cahill, Ivanovic, Rahman - Fàbregas, Mikel - Pedro, Willian, Hazard (72' Hazard) - Diego Costa

Mecze na żywo: PSG - Chelsea

90+3'
Dziękuję serdecznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+2'
Koniec meczu! PSG lepsze w szalonym meczu. Gracze ze stolicy Francji lepiej dokumentowali swoje groźne ataki.

90'
120 sekund dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

89'
Courtois znów powstrzymał Ibrę! Napastnik paryżan nie zdołał właściwie nakryć piłkę w kluczowym momencie. Bramkarz idealnie zatrzymał uderzenie skierowane w sam środek bramki.

88'
Laurent Blanc może być dumny ze swoich podopiecznych. Skutecznie w ostatnich minutach krzyżują plany ofensywne "The Blues".

86'
Zbyt głęboko wrzucił Willian piłkę z rzutu wolnego. Tak posłana futbolówka nie sprawiła najmniejszego problemu bramkarzowi.

84'
Marquinhos znalazł się w dobrej sytuacji do gola! Boczny obrońca próbował technicznie zaskoczyć bramkarza z kilkunastu metrów, jednak w ostatniej chwili strzał został zablokowany. Korner dla PSG.

83'
Ofsajd Zlatana Ibrahimovicia. Szwed nie wytrzymał ciśnienia i dał się nabrać obronie przeciwnika.

81'
Kolejna zmiana w PSG. Pastore zastąpił Matuidi.

80'
Marco Verratti zdjęty z placu gry. Na boisku melduje się Rabiot.

78'
2:1! Edison Cavani wykorzystał swoją szansę! Urugwajski napastnik z ogromną precyzji sfinalizował wyśmienite prostopadłe podanie od Di Marii. Płaskie zagranie z ostrego kąta zaskoczyło bramkarza.

76'
Oscar bliski przechwycenia doskonałego podania. Ale piłkarz z Brazylii był przetrzymywany za koszulkę. Gwizdek sędziego jednak milczy.

75'
Zabrakło konceptu londyńczykom przy rozegraniu akcji. Dobrze ustawiony blok defensywny mistrza Francji.

74'
Zmiana również u gospodarzy. Cavani w miejsce Lucasa.

72'

71'
Do notesu trafił również Luiz. Sędzia przypomniał sobie sytuację z ostatnich kilku minut.

70'
Arbiter główny nie miał innego wyjścia, a mianowicie został zmuszony do ukarania Lucasa. Brazylijczyk popełnił klasyczny faul taktyczny.

68'
PSG w natarciu! Z rzutu wolnego wynik próbował zmienić Di Maria. Ambitne plany jednak pokrzyżował bramkarz, który w doskonałym stylu sparował futbolówkę w swoją lewą stronę. Będzie korner dla piłkarzy z Francji.

67'
Żółta kartka dla Pedro. Hiszpan zdecydowanie przesadził z ostrością przy odbiorze.

66'
Ivanović nie zaryzykował i głową wybił piłkę na rożny. Boczny obrońca był do tego zmuszony, bo na piłkę czyhał Ibrahimović.

64'
Matuidi dał o sobie przypomnieć. Pomocnik PSG pokusił się o soczyste huknięcie na bramkę, ale piłkę skutecznie zblokowali obrońcy.

63'
Willian padł na murawę po starciu z przeciwnikiem. Zawodnik Chelsea reklamuje faul, jednak nic z tego. Sędzia nakazuje grać dalej.

63'

61'
Courtois znów po profesorku we własnej strefie. Bramkarz idealnie zatrzymał mocny strzał w wykonaniu Lucasa. Efekt pewnie byłby lepszy, gdyby Brazylijczyk spróbował skierować piłkę w boczny sektor bramki.

60'
Z inicjatywą paryżanie! Rozmontować linię defensywną stara się ciągle Di Maria, posyłając prostopadłe zagrania w kierunku kolegów.

58'
Courtois świetnie na przedpolu. Belg w znakomity sposób uprzedził Maxwella, który próbował przejąć doskonałe podanie od Di Marii. Będzie korner dla gospodarzy.

57'
Fabregas faulowany przez defensora PSG. Od rzutu wolnego grę wznowią podopieczni Hiddinka.

55'
Cahill perfekcyjnie powstrzymał jednego z rywali, który już czyhał na podanie od Maxwella z bocznego sektora boiska.

53'
Belgijski bramkarz po raz kolejny skutecznie na posterunku. Tym razem zatrzymany groźne uderzenie Zlatana Ibrahimovicia, który próbował zakończyć kąśliwe wgranie.

51'
Soczysta próba Di Marii z dystansu! Argentyński huknął na bramkę, jednak Courtois doskonale wypiąstkował lecącą futbolówkę.

50'
Marquinhos perfekcyjnie przedarł się na prawym skrzydle, ale niestety dla niego zagranie w stronę Ibry przerwali obrońcy.

48'
Trapp znów zwycięski w pojedynku z Costą! Bramkarz PSG świetnie wyczekał hiszpańskiego snajpera i przerwał groźny kontratak przeciwnika.

46'
Starcie Verrattiego z Hazardem. W roli winowajcy wystąpił belgijski pomocnik. Piłkarz z nadmierną ostrością grał w powietrzu.

46'
Wróciliśmy!

45+2'
Koniec I części gry.

45+1'
1:1! Gol dla Chelsea! Zamieszanie podczas stałego fragmentu gry wykorzystał Obi Mikel. Pomocnik umieścił futbolówkę do bramki z najbliższej odległości, wykorzystując zgranie Costy. Płaskie uderzenie z kilku metrów w prawy dolny róg okazało się nie do obrony dla bramkarza.

44'
Willian technicznie z rzutu wolnego. Jednak jeden z obrońców PSG przeciął tor lotu piłki, pomagając sobie głową.

43'
Rzut wolny dla Chelsea. Willian przewrócony przez Silvę.

41'
1:0! Ibrahimović mocno z rzutu wolnego. Zagranie Szweda próbował zblokować stojący w murze Mikel, lecz pechowo dla niego futbolówka myli interweniującego Courtois. Nienajlepszy fragment w wykonaniu zawodnika z Nigerii.

40'
Lucas z pełną werwą atakował bramkę Chelsea. Ten cel skutecznie przerwał Mikel, ale zrobił to niestety nieczysto. Żółta kartka dla pomocnika gości.

39'
Courtois ładnie wychwycił wysoką piłkę posłaną przez chyba Di Marię.

37'
Di Maria chyba pośpieszył się z rozwiązaniem akcji. Argentyński skrzydłowy zamiast próbować dograć do wbiegających kolegów, to podjął odważną decyzję o uderzeniu. Brawa za pomysł i odwagę, ale do pełnego sukcesu zabrakło precyzji.

35'
David Luiz lepszy w indywidualnym pojedynku z Costą. Były stoper Chelsea skutecznie zatrzymał rozpędzonego przeciwnika.

33'
Zlatan Ibrahimović przed szansą! Szwedzki snajper otrzymał zgrabne dośrodkowanie z prawego skrzydła, lecz uderzenie głową poszybowało nad poprzeczką bramki.

32'
Rzut wolny okazał się zupełnie niegroźny. Z wrzutką z rzutu wolnego spokojnie poradzili obrońcy PSG, oddalając zagrożenie.

31'
Verratti sfaulował Fabregasa. Chelsea będzie miała okazję do dobrej centry ze stałego fragmentu.

29'
Motta z kolejnym przewinieniem w dzisiejszym dniu. Włoski pomocnik nie wytrzymał i w nieprzepisowy sposób zatrzymał swojego przeciwnika.

26'
Pedro znów groźnie wrzucił piłkę z prawego skrzydła. Akcję próbował sfinalizować Costa, ale Hiszpan musiał uznać wyższość obrony, która go dobrze uprzedziła do zagrania.

24'

22'
Piłka krąży na połowie PSG.
Trapp wyratował swój klub przed utratą gola! Bramkarz instynktownie zatrzymał strzał Costy z bliskiej odległości! Trapp w ostatniej chwili sparował futbolówkę na bok. Będzie korner dla londyńczyków.

19'
Zlatan w tym przypadku w roli winowajcy. Poszkodowany w tej akcji został Obi Mikel. Za przydepnięcie na Achillesa napastnik musiał dostać kartkę.

17'
Azpilicueta znakomicie we własnej strefie. Obrońca w doskonały sposób wyjaśnił sytuację, w której to dobrą okazję strzelecką miał jeden z piłkarzy rywala.

16'
W barwach Chelsea w akcjach ofensywnych aktywny jest Pedro. Przed kilkoma chwilami posłał centrę w kierunku Diego Costy.

14'
Diego Costa schwytany w pułapkę ofsajdową. Dobrze ustawiony blok defensywny paryskiego klubu.

13'
Skuteczna interwencja bramkarza Chelsea na przedpolu. Belgijski goalkeeper w odpowiednim momencie zatrzymał tor lotu piłki, którą kopnął Maxwell z lewego skrzydła.

12'
Ibra postraszył sympatyków "The Blues". Jego uderzenie z rzutu wolnego jednak poleciało nad poprzeczką.

11'
Ibrahimović popisał się niesłychanym sprytem. Gwiazdora PSG nie udało się w żaden sposób przepisowy powstrzymać. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

9'
Silva wyśmienicie rozczytał intencje Costy. Stoper przerwał groźną akcję angielskiej ekipy.

7'
Motta faulował w ofensywie Williana. Według hiszpańskiego sędziego piłkarz niegdyś Barcelony popełnił przewinienie.

5'
Lucas tym razem próbował z dalszej odległości. Na szczęście dla kibiców Chelsea jej defensywa udaremniła zamiary pomocnika, dobrze wywierając pressing.

4'
Courtois z pierwszą dobrą interwencją. Soczystym uderzeniem popisał się Verratti, jednak strzał doskonale zatrzymał goalkeeper.

3'
PSG atakuje na lewym skrzydle. Chelsea jak na razie sprawia wrażenie nieprzytomnych.

1'
Ambitny rajd Lucasa. Brazylijczyk przebojem próbował przedrzeć się przez obronę, ale górą przeciwnicy.