Roma - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Roma
0 : 2

Szczęsny - Dinge, Manolas, Rüdiger, Florenzi (87' Totti) - Vainqueur (77' De Rossi), Pjanić, Nainggolan - El Shaarawy (63' Dzeko), Perotti, Salah
Navas - Marcelo, Varane, Ramos, Carvajal - Kroos, , Modrić, Isco (63' Kovacic) - Ronaldo (89' Casemiro), Benzema, James (82' Jese)

Ronaldo (57.)
Jese (86.)

Varane (62.) żółta kartka
Ramos (86.) żółta kartka

Mecze na żywo: Roma - Real Madryt

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę.

90+3'
Kwestia awansu do 1/4 finału LM już chyba przesądzona. Muszę pochwalić Romę za pierwszą połowę, ale już dyspozycja po przerwie dużo słabsza. W mojej ocenie Real Madryt wygrał w pełni zasłużenie.

90+3'
Wrzucić groźnie ze stałego fragmentu starał się Totti. Blok defensywny gości bez problemu oddalił niebezpieczeństwo pod bramką.

90+2'
Gospodarze już pogodzili się z porażką. Ale za chwilę będą mieli rzut wolny, bo piłkę ręką zagrał Kovacic.

90'
180 sekund dłużej potrwa mecz w Rzymie.

89'
Ostatnia roszada w tym meczu. Casemiro zastąpił zapracowanego CR7

87'

86'
0:2! Co za akcja Jese! Zmiennik Jamesa wykorzystał bierność defensywy Romy, posyłając kapitalne uderzenie z okolic pola karnego w lewy sektor bramki. Znów Szczęsny bez szans.

85'
Żółta kartka dla Ramosa.

84'
Cristiano Ronaldo rozszyfrowany na lewej stronie. Pomocnik próbował zagraniem na jeden kontakt rozmontować linię defensywną.

82'

79'
Dzeko czeka na odmianę losu. Napastnik znalazł się idealnie w polu karnym Realu, jednak mocny strzał poleciał obok lewego słupka bramki.

78'
Szczęsny z dobrą interwencją. Były goalkeeper Arsenalu wyłapał z pełnym spokojem mocny strzał w sam środek bramki w wykonaniu Benzemy.

77'
Zmiana. De Rossi zameldował się na placu gry. Z boiska zdjęty został Vainqueur.

76'
Szczęsny dobrze na przedpolu. Najpierw bliski zakończenia akcji głową był Benzema, jednak został w ostatniej chwili uprzedzony przez obrońcę, a następnie Polak musiał wyjść z bramki, aby wygarnąć górną piłkę.

74'
Salah długim podaniem szukał Dzeko. Bośniacki snajper już próbował uciekać przeciwnikowi, ale we wszystko wmieszał się Ramos, który przeciął tor lotu piłki.

73'
Vainqueur mógł uszczęśliwić swoich kibiców. Pomocnik otrzymał znakomite podanie od Dzeko, a potem pokusił się o bombowe uderzenie na bramkę. Piłka obrała piękną rotację, lecz do pełni szczęścia zabrakło naprawdę niewiele.

72'
Benzema przekombinował w polu karnym Romy. Francuski napastnik pokusił się o taniec z piłką, ale obrona w porę się zorientowała.

70'

69'
Salah dzisiaj ma problemy z decyzyjnością. Znów rywale nie mają większego problemu z ograniem ofensywnego piłkarza Romy.

67'
James Rodriguez padł przed polem karnym. Piłkarz już wcześniej skarżył się na jakiś uraz.

65'
Nieudana wrzutka Ronaldo z lewego skrzydła boiska. Portugalski gracz posłał piłkę zbyt niedokładnie. Obrońcy Romy nie mieli problemu z interwencją.

63'

63'

62'
Żółta kartka dla Varane'a. Stoper hiszpańskiej drużyny przeliczył się ze wślizgiem.

61'
Zaczął się horror Szczęsnego! Cristiano mocno huknął na bramkę Polaka, a ten wraz z blokiem obronnym zablokował portugalskiego zawodnika.

59'
Goście chcą iść za ciosem! Groźnie wrzucić próbował Ronaldo, lecz jego zamiary świetnie odczytali rywale, wybijając piłkę na rzut rożny.

57'
0:1! Kunszt po raz kolejny pokazał CR7! Portugalczyk kapitalnie minął rywala, a potem z dogodnej sytuacji huknął na bramkę Szczęsnego. Polak był bezradny po płaskim strzale w prawy dolny róg.

55'
El Shaarawy z jakimś urazem.

55'
Navas musiał wyjść daleko od bramki. Bliski sfinalizowania groźnego prostopadłego podania był El Shaarawy.

54'
Wojciech Szczęsny zmuszony do pierwszej interwencji. Polski bramkarz skutecznie zatrzymał płaski strzał Carvajala z głębi pola karnego.

52'
Rudiger świetnie znalazł się w 16-ce Realu Madryt. Stoper gospodarzy doszedł do zagrania, ale zbyt długo próbował sobie ją ułożyć. Ten fakt wykorzystał Ramos, wygarniając mu piłkę.

50'
Ronaldo fenomenalnie zagrał w kierunku Jamesa. Kibice Realu domagali się rzutu wolego, bo Vainqueur zagrał wyraźną nakładką. Jednak wcześniej odgwizdany ofsajd Kolumbijczyka.

49'
Próba kombinacyjnej akcji w wykonaniu "Królewskich". Wszystko pięknie - ładnie, ale w porę zorientowali się obrońcy i posłali piłkę daleko od własnego pola karnego.

48'
Sergio Ramos odepchnięty przez zawodnika Romy. Od rzutu wolnego grę wznowią przyjezdni.

46'
Manolas w starciu biegowym z Ronaldo. Zwycięzcą tego pojedynku okazał się gracz Romy, który nieźle zblokował portugalskiego gwiazdora.

46'
II połowa meczu!

45+2'
Koniec I części gry.
Jak na razie widowisko nie spełnia oczekiwań kibiców na stadionie/ tv. W pierwszej połowie sytuacji stricte strzeleckich mieliśmy jak na lekarstwo. Wojciech Szczęsny raczej bez większego wytężenia rozegrał ten fragment meczu. Z niecierpliwością czekam na drugą część.

45+1'
Wybite dośrodkowanie Perottiego z lewego sektora boiska. Żaden z jego kolegów nie pofatygował się, aby zamykać zagranie.

45'
Sędzia techniczny pokazał na swojej tablicy, że pierwsza odsłona potrwa minutę później.

44'
Varane dostał owację na stojąco. Stoper madryckiej drużyny doskonale powrócił do defensywy i w ostatniej chwili wyblokował próbę Shaarawy'ego z kilkunastu metrów.

43'
Rzuty rożne jak na razie nie są domeną obu ekip. Po tych stałych fragmentach nie mieliśmy niebezpieczeństwa pod jakąkolwiek bramką.

42'
Zabójczo wygląda prawa strony rzymskiego klubu. Obrona Realu musi się sporo napocić, by udaremnić groźne kontry.

40'
Przerwana groźna akcja Realu. Carvajal nieźle dograł z prawego skrzydła do Benzemy, a ten dobrze wypuścił Ronaldo, który bez większego namysłu kropnął na bramkę, jednak dobrym wślizgiem wykazał się jeden z obrońców.

39'
Isco po raz kolejny usiłował wgrać piłkę z prawego skrzydła. Skuteczny wślizg zaliczył Rudiger.

37'
Toni Kroos dał się oszukać Florenziemu. Niemiec powinien się cieszyć, że arbiter nie wyciągnął żółtej kartki. Jego faul taktyczny się na to klasyfikował.

35'
Zagotowało się w 16-ce ekipy z Madrytu. Dwukrotnie w roli bohatera wystąpił Ramos, który kapitalnie blokował próby przeciwnika. Będzie korner dla Romy.

34'
Cristiano bajecznie obsłużył Marcelo tuż przed polem karnym! Brazylijczyk pokusił się o efektownego woleja z kilkunastu metrów, lecz futbolówka minimalnie minęła prawy słupek bramki.

33'
Nie może się wstrzelić CR7. Jego uderzenie przed chwilą poszybowało obok lewego słupka bramki.

32'
Marcelo chciał się popisać efektownym zagraniem na wolne pole. Wszystko efektowne, jednak obrona kierowana przez Szczęsnego udaremniła plany.

30'
Zablokowana bomba Isco z dystansu. Zawodnicy z Rzymu byli zbyt blisko ustawieni od pomocnika.

28'

26'
Pjanić usiłował crossowym zagraniem uruchomić wbiegającego Perottiego. Niestety dla niego piłka kopnięta minimalnie za mocno.

24'
Salah pokazał próbkę swoich możliwości. Skrzydłowy ograł Sergio Ramosa, ale... wypuścił sobie futbolówkę zbyt daleko. Rozpędzonemu piłkarzowi nie udało się utrzymać piłki na placu gry.

23'
Naiggolan bez pardonu potraktował Cristiano Ronaldo. Sędzia okazał się pobłażliwy, czego wynikiem nie był brak kartki dla pomocnika.

21'
Blok defensywny nieźle poradził sobie z kornerem przeciwnika. Za chwilę znów od narożnika boiska zaczną goście.

19'
Isco zagrał daleką wrzutkę w pole karne Romy. Sytuację próbował zamykać Benzema, ale Francuz został idealnie uprzedzony przez defensora.

17'
Perotti bliski asysty! Boczny obrońca świetnie znalazł się w akcji ofensywnej, a następnie sprytnie zagrał do wbiegającego El Shaarawy, jednak ten był nękany przez obrońców. Jego uderzenie z niełatwej pozycji poleciało wysoko nad poprzeczką.

15'
James Rodriguez podciął rywala w okolicach środkowej strefie boiska.

14'
Roma rozpędza się! Niebezpiecznie wyglądają akcję budowane na skrzydłach. Salah próbuje swoją szybkością zrobić różnicę na prawej flance.

13'
Sergio Ramos faulowany we własnym polu karnym. Hiszpański pomocnik przerwał groźną akcję w wykonaniu przeciwnika.

12'
Salah dzisiaj swoimi sprintami psuje krew zawodnikom Realu Madryt. Za chwilę obejrzymy rzut rożny dla gospodarzy.

11'
El Shaarawy z przewinieniem taktycznym. Poszkodowany był w tej akcji James Rodriguez.

9'
Nieudany wślizg na nogi Cristiano. Za chwilę będzie kolejny rzut wolny dla przyjezdnych.

8'
Ronaldo sam starał się wymierzyć sprawiedliwość. Jednak uderzenie z rzutu wolnego poleciało daleko od światła bramki.

7'
Vainqueur nieprzepisowo powstrzymał CR7.

6'
To mogła być idealna kontra gospodarzy! Perotti dobrze dograł do Salah. Egipcjanin próbował jakoś zagrozić bramce Navasa, ale został rozczytany przez Varane'a.

4'
Centra Marcelo została ofiarnie zablokowana przez Florenziego. Na pomoc bocznemu obrońcy ruszył sztab medyczny włoskiego klubu.

2'
James próbował przedrzeć się przez blok defensywny Romy. Brawa za ambicję, ale defensywa poradziła sobie wyśmienicie z tym zagrożeniem.

1'
Navas zaliczył pierwszy kontakt z piłką. Bramkarz "Królewskich" przechwycił dośrodkowanie Salaha z prawego skrzydła.

*'
Zaczynamy starcie w Rzymie!

*'
Na stadionie gospodarzy rozbrzmiał oficjalny hymn LM!

*'
Będzie bohaterem ?

*'
Dzisiaj odbędzie się "premierowe" spotkanie Zidane'a w roli szkoleniowca Realu Madryt w Lidze Mistrzów

*'
Do prowadzenia dzisiejszego hitu został wydelegowany Pavel Kralovec (Czechy)

*'
Ławka rezerwowa Realu Madryt: Casilla, Nacho, Casemiro, Kovacić, Vazquez, Jese, Danilo

*'
Ławka rezerwowa AS Romy: De Sanctis, Maicon, De Rossi, Keita, Falque, Totti, Dzeko

*'
Witamy Państwa! Dzisiaj na naszym portalu zobaczą Państwo relację tekstową LIVE z meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów: Roma - Real Madryt
Początek o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Roma - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online