Korona Kielce - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 2

Małkowski - Sylwestrzak, Wierchowcow, Dejmek, Rymaniak (58' Gabovs) - Zając (76' Przybyła), Jovanović, Trafford (46' Fertovs), Aankour, Sierpina - Cabrera
Marić - Wojtkowiak, Maloca, Gerson - Haraslin (50' Stolarski), Łukasik (60' M.Paixao), Krasić, Mila, Peszko (69' Mak) - Kuświk, F.Paixao

Mecze na żywo: Korona Kielce - Lechia Gdańsk

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Korona Kielce odnosi jakże ważne zwycięstwo. MVP dzisiaj bez wątpienia duet: Cabrera - Sierpina. Graczom Piotra Nowaka z kolei zabrakło dyscypliny w bloku defensywnych. Korona Kielce strąciła Lechię z 9.pozycji w ligowej tabeli.

90+3'
Marić dobrze zatrzymał strzał Jovanovicia z ostrego kąta. Zawodnicy Korony perfekcyjnie wyszli z kontrą.

90+3'
Odważna decyzja Aankoura, aby uderzać z kilkudziesięciu metrów. Próba celna, lecz w sam środek.

90+1'
Cabrera po raz czwarty! Jednak nie, bo napastnik w momencie podania od kolegi z klubu był na spalonym.

90'
4 minuty dodane do regulaminowego czasu.

88'
Krasić blisko zamierzonego celu. Piłkarz nieźle zabrał się z piłką, aby wypracować sobie miejsce do uderzenia. Już wszystko przemawiało, że zawodnikowi ta sztuka się uda, ale w ostatniej chwili wślizg obrońcy pokrzyżował plany.

87'
Przybyła przed znakomitą szansą! Zmiennik Zająca doskonale urwał się obrońcom, a potem otrzymując podanie od Aankoura, spróbował zaskoczyć z ostrego kąta Maricia. Niestety dla niego strzał poszybował nad bramką.

85'
Mario Maloca wpisany do notesu. Obrońca Lechii wykazał się nadmierną agresją przy próbie odbioru futbolówki. Poszkodowanym zawodnikiem był Sylwestrzak.

85'
Gra z kontry - pomysł Marcina Brosza na ostatnie minuty spotkania.

83'
Zablokowane dośrodkowanie Stolarskiego z prawego sektora. Będzie kolejny korner dla jego drużyny.

81'
Mak niebezpiecznie wgrał piłkę z lewego skrzydła. Do centry próbował dojść Marco Paixao, lecz Portugalczyk przegrał pojedynek powietrzny.

79'
Spalony po stronie gospodarzy. Naprawdę minimalny był to ofsajd Cabrery.

78'
Znów Kuświk! Marco Paixao doskonale wypuścił swojego kolegę na prawej stronie. Jednak były napastnik Ruchu Chorzów minimalnie chybiła na bramkę.

76'
Małkowski uratował Koronę przed utratą gola! Bramkarz perfekcyjnie wyciągnął strzał Grzegorza Kuświka z bliskiej odległości.

74'
Szybka reakcja gości! Grzegorz Kuświk idealnie wyprowadził obrońców w pole. Napastnik sprytnie kopnął futbolówkę w prawy dolny róg. Kluczowym fragmentem tej akcji była strata w środku pola.

72'
4:1! Maloca umieścił piłkę do własnej bramki! Stoper klubu z Gdańska chciał zatrzymać uderzenie z dystansu Sierpiny.

70'
Kolejna próba Zająca zza pola karnego. Huknięcie z kilkudziesięciu metrów powędrowało daleko od lewego słupka bramki.

69'
Sławomir Peszko opuścił plac gry. Piotr Nowak dał szansę Michałowi Makowi.

69'
Ręka Jovanovicia. Będzie rzut wolny dla Lechii Gdańsk.

68'
Centry Sebastiana Mili jak na razie nie stanowią problemu dla defensywy gospodarzy.

66'
Dobry wślizg Wojtkowiaka. Były piłkarz m.in. Lecha Poznań zatrzymał dobrze dysponowanego Sierpinę.

64'
Nieudana wrzutka Peszki z lewego skrzydła. Pomocnik chciał obsłużyć Kuświka, ale piłka poleciała w rękawice Małkowskiego.

62'
Zagotowało się pod bramką Małkowskiego. Najpierw technicznie sytuację starał się rozwiązać Krasić, lecz jego próba została skutecznie zablokowana. Jeszcze akcję chciał domknąć Kuświk, ale zagranie z woleja poszybowało w okolicę trybun.

60'

60'
3:1! Cabrera show! Snajper dobił piłkę z bliskiej odległości. Z prawego skrzydła uderzał Sierpina, jego uderzenie odbił przed siebie Marić.

58'
Zmiana. Rymaniak chyba z jakimś urazem. W jego miejsce został wprowadzony Gabovs.

56'
Mocne kropnięcie Mili zza pola karnego. Szczęśliwie dla kibiców gospodarzy strzał udało się zblokować.

55'
Sebastian Mila w roli ofiary. Doświadczony pomocnik był łapany za koszulkę przez jednego z przeciwników.

54'
Rymaniak dobrze na posterunku. Piłkarz genialnie zatrzymał rozpędzonego Peszkę, który przebojem chciał się przedrzeć pod bramkę.

52'
Maloca oddał celny strzał. Defensor Lechii usiłował sfinalizować centrę Mili z rzutu wolnego. Jednak piłka po uderzeniu powędrowała wprost w bramkarza.

51'
Jovanović zagrał piłkę ręką. Ten fakt dobrze wychwycił sędzia główny.

50'
2:1! Cabrera po raz drugi! Napastnik posłał piłkę w prawy sektor bramki. Bliski skutecznej obrony był Marić, lecz strzał okazał się zbyt mocny, by go zatrzymać.

49'
Rzut karny dla kielczan!
Zawodnik Lechii stojący w murze zagrał piłkę ręką. Tym zawodnikiem był bodajże Kuświk. Z rzutu wolnego mocno uderzał Aankour.

48'
Gerson wylatuje z boiska. Obrońca wyprowadził z toru Cabrerę, który już wychodził na czystą pozycję. W pełni zasłużona kara.

46'
Zmiana u gospodarzy. Fertovs w miejsce Trafforda.

46'
Startujemy z drugą odsłoną.

45'
Jak na razie mamy "charakterne" widowisko. Obie drużyny walczą o każdy metr murawy. Ekipie Korony brakuje konsekwencji, a jej rywalowi skuteczności pod bramką.

45'
Nie będzie dodatkowych minut od sędziego. Koniec I części gry.

43'
Niezbyt udany rzut wolny w wykonaniu Łukasika. Defensywny pomocnik z 22.metrów posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

41'
Peszko zatrzymany tuż przed pole karnym. Skrzydłowy usiłował wypracować sobie miejsce do uderzenia, ale został sfaulowany.

39'
Piłkarze z województwa pomorskiego uwierzyli w siebie. W tej chwili to oni przejęli inicjatywę i próbują zbudować groźną akcję.

36'

34'
1:1! Grzegorz Wojtkowiak pokonał Małkowskiego uderzeniem głową. Defensor doskonale wykończył dośrodkowanie z rzutu rożnego. W polu karnym odbywała się ogromna walka o futbolówkę.

31'
Dużo fauli na tym etapie zawodów. Najwięcej jest przewinień taktycznych.

29'
Kartka dla Rymaniaka. Boczny obrońca wykazał się okrutnym faulem taktycznym na własnej połowie.

29'
Flavio o włos od zdobycia gola! Portugalczyk technicznie chciał umieścić piłkę w prawym okienku. Niestety futbolówka minimalnie minęła zamierzony kierunek.

28'
Jak to nie wpadło!
Kuświk przed znakomitą szansą! Napastnik próbował z kilkunastu metrów, jednak jego uderzenie zostało w ostatniej chwili zblokowane wślizgiem, a potem bliski gola był Haraslin, lecz piłkę posłaną z ostrego kąta wyłapał Małkowski.

27'
Druga bramka dla piłkarzy Marcina Brosza wisi w powietrzu.

26'
Goście jak na razie bez koncepcji na zbudowanie składnej akcji.
W natarciu Korona!

24'
Drugi kartkowicz w składzie Lechii. Tym razem za przewinienie w centralnej części boiska został Grzegorz Wojtkowiak.

22'
Chaos w 16-ce Lechii. Zając efektownie dryblował, a potem podał do Aankoura. Gracz Korony nie dał rady przedrzeć się pod bramkę Maricia.

20'
Mocne wgranie Sylwestrzaka z lewego sektora boiska. Mimo wielkiego wysiłku akcja nie zakończyła się sukcesem, ponieważ klubowi partnerzy nie poszli w stronę bramki.

19'
Efektowna próba Kuświka z pola karnego. Snajper przyjezdnych wolejem usiłował pokonać bramkarza, jednak piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką. Asystentem mógł być Paixao, który zgrabnie opanował futbolówkę, a następnie ją oddał koledze.

18'
Haraslin pobawił się z obrońcami Korony na lewej flance. Pomocnik założył "siatkę" jednemu z nich, ale kolejny rywal okazał się nie do przejścia.

16'
Groźny strzał Rymaniaka z kilkunastu metrów. Ale płaskie uderzenie poszybowało tylko obok lewego słupka bramki.

15'
Warunki do gry nie są łatwe...

13'
Wierchowcow kapitalnie zainterweniował we własnej strefie. Nowy gracz Korony świetnie uprzedził Kuświka, który w efektowny sposób starał się zamknąć podanie Mili z prawego skrzydła.

12'
Pierwsza próba z dystansu w tym spotkaniu. Taką próbę podjął Zając, który kopnął futbolówkę z dalszej odległości. Piłka jednak poleciała daleko od światła bramki.

10'
Gerson z żółtą kartką. Brazylijczyk przetrzymywał Sierpinę za koszulkę.

8'
1:0! Wzorcowo wykonana jedenastka przez Cabrerę. Napastnik gospodarzy posłał futbolówkę w prawy dolny róg.

8'
Rzut karny dla Korony!
Marić przewrócił Sierpinę, który był rozpędzony! Nieporozumienie w bloku defensywnym skończyło się tragicznie dla gdańszczan.

7'
Zagęszczony środek pola. Obie drużyny próbują coś działać na skrzydłach.

5'

3'
Wojtkowiak "oberwał" od Aankoura. Zawodnik gospodarzy przez przypadek zagrał nakładką.

2'
Gerson wywrócił przeciwnika na prawym skrzydle. Jednak sędzia uznał, że brazylijski piłkarz nie złamał regulaminu.

1'
Lechia spokojnie rozgrywa piłkę. Przed chwilą Łukasz Sierpina był faulowany na połowie rywala.

*'
Zaczynamy mecz!

*'
W poprzedniej kolejce przyjezdni rozgromili Podbeskidzie (5:0). Z kolei kielecka ekipa musiała uznać wyższość Pogoni Szczecin (2:3)

*'

*'
Tak z kolei wygląda skład ławki rezerwowej Korony: Trela, Cebula, Grzelak, Fertovs, Przybyła, Sekulski, Gabovs

*'
Na ławce rezerwowych Piotr Nowak pozostawił taki zestaw piłkarzy: Budziłek, Stolarski, Kovacević, Chrapek, Buksa, Mak, M. Paixao

*'
Witamy Państwa na naszym portalu! Dzisiaj nasze relacje zaczynamy w Kielcach, gdzie miejscowa Korona podejmie Lechię Gdańsk.
Początek o 15:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online