Zagłębie Lubin - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Polacek - Cotra, Dąbrowski, Zbozień, Todorovski - Janoszka (60' Carlos), Kubicki, Rakowski, Starzyński (69' Janus) - Woźniak (84' Sobków), Piątek
Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Pazdan, Hlousek - Vranjes (32' Borysiuk), Jodłowiec - Guilherme (57' Duda), Prijović, Kucharczyk- Nikolić (75' Hamalainen)

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

90+4'
Dziękuję serdecznie Państwu za uwagę.

90+4'
Legia już tylko z punktem straty do Piasta Gliwice. Przyjezdni zdecydowanie gorzej zagrali niż tydzień temu, ale i tak dzisiejsza postawa wystarczyła, aby zgarnąć komplet punktów. Zagłębie dzisiaj mocno niedokładne i niekiedy chaotyczne.

90+3'
Polacek z dobrą obroną. Bramkarz gospodarzy ładnie wyłapał strzał Dudy w środek bramki.

90+2'
Cotra z żółtym kartonikiem. Zawodnik będzie pauzował w następnej kolejce ligowej.

90+1'
Sprytnie rozegrany rzut wolny przez gości. Jednak skuteczną interwencją popisali się obrońcy, którzy oddalili zagrożenie od własnej strefy.

90'
4 minuty dorzuconego do czasu regulaminowego.

88'
Hlousek z niedokładną wrzutką z lewego skrzydła. Były piłkarz Stuttgartu nie wykazał się zbytnią precyzją.

87'
Soczysta próba Jodłowca z dystansu. Bramkarz odbił futbolówkę przed siebie. Na jego szczęście żaden z rywali jej nie dobił.

85'
Cotra mocno z rzutu wolnego. Mimo ogromnego zamieszania gościom udało się wyjść obronną ręką z tej opresji.

84'
Eryk Sobków na ostatnie minuty. Na ławkę został zesłany Arkadiusz Woźniak.

83'
Todorovski zatrzymany wbrew przepisom przez Todorovskiego.

82'

80'
"Miedziowi" nie mają innego wyjścia. Od kilku minut stosują naprawdę ogromny pressing.

79'
Dosyć dużo dzisiaj oglądamy fauli. Piłkarze najczęściej łamią przepisy w środku pola.

77'
Będzie potrzebna zmiana... piłki. Dostarczono już nową futbolówkę.

76'
Carlos wpisany do notesu. Zmiennik Janoszki z pełną premedytacją wykonał wślizg w nogi przeciwnika.

75'

73'
Uhu, uhu... Woźniak ekwilibrystycznie próbował wyrównać stan spotkania. Napastnik efektowną piętką chciał zaskoczyć bramkarza, ale do pełni szczęścia zabrakło trochę precyzji.

71'
Tomasz Jodłowiec zamknął dośrodkowanie Kucharczyka ze stałego fragmentu gry. Ale defensywny pomocnik niewłaściwie nakrył futbolówkę.

69'
Zmiana. Filip Starzyński dzisiaj z asystą. W jego miejsce wszedł Krzysztof Janus.

67'
Faul taktyczny zaprezentował nam Carlos.

65'
Jodłowiec bardzo dobrze uwolnił się spod opieki rywala i oddał celny strzał na bramkę. Zagranie z kilkunastu metrów nie sprawiło większych problemów Polackowi.

64'
Daniel Zbozień ukarany żółtą kartką. Piłkarz gospodarzy ratował sytuację faulem, ale jego wślizg w nogi Prijovicia był niebezpieczny.

63'
Bilard w pobliżu bramki Polacka. Piłka krąży wokół pola karnego "Miedziowych".

62'
Zagotowało się w polu karnym Legii. Carlos dośrodkował z lewego skrzydła, ale Woźniak w starciu powietrznym musiał uznać wyższość rywala.

60'
Łukasz Janoszka już poza boiskiem. Pół godziny gry dostał Carlos.

59'
Soczyste uderzenie Prijovicia zza pola karnego. Zawodnik gości przepięknie obrócił się z futbolówką, jednak strzał powędrował w miejsce, gdzie ustawiony był Polacek.

57'
Zmiana. Guilherme niezbyt zadowolony opuszcza plac gry. Z ławki został wprowadzony Ondrej Duda.

55'
Kolejne przewinienie Guilherme. Piłkarz Legii Warszawa musi uważać, bo ma już na koncie żółtą kartkę.

54'
Starzyński dopadł do bezpańskiej piłki! Uderzenie zawodnika z Lubina zza pola karnego poszybowało jednak obok lewego słupka bramki.

53'
Janoszka blisko wyrównania. Pomocnik gospodarzy sprytnie urwał się obrońcom, a następnie starał się dotrzeć do zagrania od Woźniaka. Mimo wielkiego wysiłku szybciej do futbolówki dopadł Malarz.

52'
Prijović faulowany przez Dąbrowskiego. Będzie rzut wolny dla Zagłębia Lubin.

50'
1:2! Zagłębie wygrało walkę w środku pola. Starzyński błysnął kapitalnym prostopadłym podaniem na wolne pole, gdzie wbiegał Piątek, a ten będąc na czystej pozycji, kopnął piłkę w prawy dolny róg.

49'
Legia ładnie w kombinacyjnej akcji. Jednak tuż przed polem karnym skutecznie interweniował stoper Zagłębia.

48'
Rakowski z niełatwej pozycji próbował zaskoczyć Arkadiusza Malarza. Należą się pochwały za pomysł, lecz wykonanie było znacznie gorsze.

46'
W przerwie żaden ze sztabów szkoleniowych nie dokonał roszad w składzie.

46'
Bohaterowie już wyszli z tunelu. Za chwilę zaczynamy drugą połowę.

Wracamy z garścią statystyk

45+1'
Koniec I części gry.
Warszawianie dzisiaj skuteczni aż do bólu! Podopieczni Piotra Stokowca grają całkiem nieźle, ale brakuje postawienia kropki nad "i".

45'
60 sekund dłużej potrwa pierwsza połowa.

44'
Starzyński zbyt głęboko od rzutu wolnego. Dośrodkowanie ze stałego fragmentu powędrowało wprost w rękawice Malarza.

44'
Pazdan uratował Legię! Obrońca gości ofiarną interwencją zablokował Piątka, który już przymierzał się do silnego uderzenia z kilkunastu metrów.

42'
Była szansa dla gospodarzy. Ale Filip Starzyński przesadził z mocą podania do wybiegających kolegów z klubu. Jak na razie Starzyński zawodzi.

40'
Zagłębie już z dużo mniejszym entuzjazmem do gry. Legia niczym wytrawny bokser wypunktowała przeciwników.

38'
0:2! Jodłowiec doskonale przedarł się środkiem pola, a następnie dograł do dobrze ustawionego Nikolicia. Ten genialnym zagraniem na wolne pole obsłużył Kucharczyka, który mocnym uderzeniem z bliskiej odległości nie dał szans Polackowi.

37'
Nikolić miał 100%! Węgierski snajper znakomicie wykorzystał złe ustawienie obrońcy i z bliskiej odległości uderzył na bramkę, jednak instynktownie nogami interweniował bramkarz.

36'
Guilherme w indywidualnej akcji. Kartkowicz z 34.minuty chciał obsłużyć Nikolicia, ale we wszystko wmieszali się obrońcy i przecięli tor lotu piłki.

34'
Kartka dla Guilherme. Brazylijczyk był kompletnie spóźniony z próbą odbioru piłki.

34'
Wiele uderzeń z dalszej odległości po stronie Zagłębia. Przed chwilą z dystansu próbował Rakowski, jednak futbolówka po tym kopnięciu nie miała prawa zagrozić Malarzowi.

32'

31'
Faul taktyczny w wykonaniu Cotry. Serb musiał faulować, bo sprytnym rajdem błysnął Artur Jędrzejczyk.

29'
Starzyński znów z rzutu wolnego. Jednak wrzutka ze stałego fragmentu opuściła plac gry.

28'
Żółta kartka dla Michała Kucharczyka. Skrzydłowy Legii przesadził z ostrością w lewym sektorze boiska.

27'
Malarz po raz drugi musi interweniować. Przed chwilą dobrą centrę z rzutu wolnego usiłował wykorzystać Janoszka, lecz uderzenie piłki głową poleciał wprost w rękawice.

26'
Vranjes z urazem. Bośniak ucierpiał w pojedynku z Janoszką. Będzie potrzebna pomoc medyków.

25'
Arkadiusz Malarz pokazał próbkę możliwości. Doświadczony goalkeeper efektownie wypiąstkował strzał z dystansu.

24'
Piątek znów zwycięski w starciu z Pazdanem. Stoper przyjezdnych musiał faulować w centrum boiska.

22'
Zmarnowana szansa na dobrą kontrę! Legia zbyt bardzo się zaangażowała w ofensywną akcję, ale i to nie pomogło Zagłębiu, by zbliżyć się do bramki Malarza.

21'
Krzysztof Piątek na spalonym. Gracz perfekcyjnie doszedł do wrzutki z lewego skrzydła. Uderzenie piłki głową poleciało nad poprzeczką.

19'
Niecelny strzał Starzyńskiego. Popularny "Figo" dostał kapitalne podanie od Woźniaka, który zgrabnie się uporał z obroną, jednak zagranie zza pola karnego okazało się zbyt mało dokładne.

18'
Hlousek z przewinieniem w środkowej strefie boiska.

17'
Odważna próba Starzyńskiego z rzutu wolnego. Znaczny dystans nie przestraszył byłego gracza m.in. Ruchu Chorzów, ale piłka po jego huknięciu poleciała wysoko nad poprzeczką.

16'
Guilherme zaliczył nieudany wyblok na swojej połowie. Faulowany w tej sytuacji był Rakowski.

14'
Co za akcja Zagłębia! Arkadiusz Woźniak popularnym "szczupakiem" próbował sfinalizować przepiękne dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego. Snajper "miedziowych" posłał futbolówkę tuż obok prawego słupka.

13'
Lewczuk dotknął piłkę ręką. Cała sytuacja miała miejsca w szesnastce gości, lecz arbiter nie dopatrzył się złamania przepisów. Gra toczy się dalej.

11'
Prijović przed kolejną szansą! Pomocnik Legii zgarnął bezpańską piłkę po uderzeniu Jodłowca, a następnie bez większego namysłu kropnął na bramkę, jednak strzał poleciał w sam środek.

9'
Spalony Adriana Rakowskiego. Szkoda tej sytuacji, bo zawodnicy Piotra Stokowca nieźle wyszli z atakiem.

7'
Dobrą pracę wykonał blok defensywny gospodarzy. Obrońcy lubinian doskonale wyjaśnili sytuację po rzucie rożny dla Legii.

6'
Zagranie piłki ręką zaliczył Artur Jędrzejczyk. Arbiter oszczędził obrońcę.

5'
Polacek niepewnie wybił piłkę z własnej strefy. Na szczęście dla bramkarza jego koledzy skutecznie wyjaśnili sytuację.

3'
0:1! Legia szybko rozpoczęła strzelanie! Brak komunikacji w defensywie "Miedziowych" wykorzystał Prijović, który skarcił nieudolnie interweniującego Polacka.

1'
Janoszka urwał się obrońcom. Jednak pomocnik Zagłębia był na pokaźnym spalonym.

*'
Startujemy z meczem w Lubinie!

*'

*'
Jest o co grać...

*'
Obsada ławki rezerwowej Zagłębia: Forenc, Guldan, Janus, Ł.Piątek, Sobków, Tosik, Carlos

*'
Obsada ławki rezerwowej Legii: Szumski, Bereszyński, Borysiuk, Duda, Hamalainen, Rzeźniczak, Masłowski

*'
Witamy Państwa w te niedzielne popołudnie! Nasz dzień z relacjami zaczynamy w Lubinie, gdzie miejscowe Zagłębie zmierzy się z Legią Warszawa. Przyjezdni są wyraźnym faworytem tego starcia.
Zaczynamy o 15:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online