Górnik Zabrze - Ruch Chorzów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ruch Chorzów
0 : 2

Janukiewicz - Widanov, Danch, Szeweluchin, Magiera - Sobolewski (73' Janota), Kwiek - Gergel, Steblecki (46' Golański), Madej (73' Korzym) - Kante
Putnocky – Konczkowski, Grodzicki, Koj, Oleksy – Surma, Iwański – Mazek (89' Hanzel), Lipski, Podgórski (76' Zieńczuk) – Stępiński (90+2' Efir)

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+3'
Ruch Chorzów lepszy w 105. WDŚ! Trzeba przyznać, że "Niebiescy" byli o klasę lepsi od swoich przeciwników. MVP dzisiejszych zawodów - Łukasz Surma.
Gospodarze zakończą tę serię gier na ostatnim miejscu.

90+2'
Michał Efir w miejsce Mariusza Stępińskiego.

90+1'
Maciej Korzym na pozycji spalonej. Mimo sygnalizacji sędziego liniowego napastnik oddał celny strzał głową.

90'
Sędzia główny dorzucił trzy minuty.

89'
Kante chyba z pierwszym uderzeniem w tym spotkaniu. Podkrętka z dystansu spokojnie wpadła w rękawice Putnocky'ego.

89'

88'
Magiera z żółtym kartonikiem. Boczny obrońca przesadził z ostrością przy odbiorze piłki.

87'
Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego bez werwy.

85'
Putnocky asekuracyjnie przeniósł piłkę nad poprzeczkę. Goalkeeper bał się, że zagranie z lewego skrzydła wpadnie mu "za kołnierz".

83'
Wyśmienite uderzenie Zieńczuka z rzutu wolnego. Futbolówka już zmierzała pod poprzeczkę, ale Janukiewicz ją zgrabnie przeniósł na rożny.

82'
Zagranie piłki ręką przez jednego z piłkarzy Górnika. Wszystko miało miejsce tuż przed polem karnym.

80'
0:2! Mazek już się nie pomylił w bliźniaczej sytuacji! Najpierw Stępiński przegrał pojedynek z Janukiewiczem, ale ta szczęśliwie wpadła pod nogi Mazka, który nie mógł postąpić inaczej, jak tylko wpakować ją do siatki.

76'
Tomasz Podgórski zszedł z murawy. A 150.mecz w barwach Ruchu rozegra Marek Zieńczuk.

75'
24653 widzów na stadionie w Zabrzu.

74'
Dobry powrót Iwańskiego do defensywy. Pomocnik w odpowiednim momencie przeciął centrę z prawego skrzydła.

73'

72'
Putnocky dobrze wyszedł do dośrodkowanie Widanova. Bramkarz Ruchu Chorzów przechwycił zbyt głębokie zgranie.

70'
Zablokowana centra Widanova z prawego skrzydła. Korner dla Zabrzan.

68'

65'
Jak to nie wpadło!
Mariusz Magiera uratował swój klub! Obrońca wybił piłkę z niemal linii bramkowej! Lipski genialnie dograł do Stępińskiego, a ten bez problemu minął bramkarza, po czym wystawił piłkę do Mazka, który w 100% sytuacji nie potrafił wpakować jej do niemal pustej bramki.

63'
Zaostrzyło się nam spotkanie. Faul przed sekundą popełnił Magiera.

62'
Widanov z żółtą kartką. Defensor bez pardonu potraktował Tomasza Podgórskiego.

62'
Remis w statystyce ilości strzałów na bramkę. Bilans: 8-8

60'
Żółta kartka dla Gergela.

60'
Odważna próba lobu w wykonaniu Lipskiego. Pomocnik zauważył, że Janukiewicz jest wyraźnie wysunięty.

58'
Stępiński mógł się znaleźć w kapitalnej okazji. Jednak napastnik musiał gonić futbolówkę, w wyniku czego strzał ze wślizgu pewnie zatrzymał Janukiewicz.

57'
Michał Koj pierwszym zawodnikiem w tym meczu, który został ukarany kartką. Sędzia postanowił wyciągnąć kartonik, ponieważ obrońca popełnił klasyczny faul taktyczny.

55'
Widanov znów wślizgiem przerwał groźne wgranie w pole karne.

54'

52'
Roman Gergel huknął na bramkę. Ale zagranie z kilkunastu metrów poleciało... w trybuny stadionu.

51'
Putnocky dobrze złapał strzał Widanova z główki. Defensor Górnika świetnie wybił się w powietrze i zdołał oddać celne uderzenie. Z rzutu wolnego wrzucał Madej.

50'
Rafał Grodzicki z przewinieniem. Golański próbował przedrzeć się lewą flanką.

48'
Mazek błysnął doskonałym rajdem na prawym skrzydle. Pomocnik wgrał piłkę w pobliże bramki, jednak w ostatniej chwili futbolówkę na korner wybił Widanov.

47'
Janukiewicz nieźle na przedpolu. Bramkarz gospodarzy dobrze przerwał lot piłki wybitej z rzutu wolnego.

47'
Iwański zwija się z bólu. Wszytko stało się podczas starcia z Sobolewskim.

46'

46'
II połowa spotkania!

45+3'
Koniec I części gry!
Derby bardzo dynamiczne. Szczerze mówiąc, to uważałem, że pierwsza połowa musi się skończyć remisem. Plusem pierwszej odsłony w mojej ocenie - Putnocky.
Z ogromną niecierpliwością oczekuję na drugą połowę.

45+3'
0:1! Klasyczny gol do szatni. Piłkę zagrywaną z narożnika boiska genialnie głową przedłużył Koj. A do jego dogrania doskonale doszedł Oleksy, który strzałem z powietrza z paru metrów nie dał szans Janukiewiczowi.

45+2'
Niecelna próba Iwańskiego z dystansu. Doświadczony pomocnik wreszcie się obudził.

45'
Trzy minuty dorzucone do I połowy.

44'
Zamieszanie w 16-ce Górnika Zabrze po stałym fragmencie gry. Mimo wszystko skutecznie interweniowali zawodnicy z Zabrza.

42'
Mariusz Stępiński wziął odwet za poprzednie faule na nim. Przed chwilą napastnik przewrócił Radosława Sobolewskiego.

40'
Łukasz Madej sprowadzony do parteru w okolicach środka pola.

39'

37'
Uff, uff... - powiedzieli kibice gości. Putnocky z ogromnymi trudnościami przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę po kąśliwej próbie lobu. Potem jeszcze mocno uderzał Gergel, lecz w odpowiednim momencie wślizgiem zagrali obrońcy.

35'
Stępiński przez moment leżał na murawie. Snajper "Niebieskich" ucierpiał w starciu ze Stebleckim.

33'
Koj pomylił się w łatwej sytuacji. Stoper chorzowian wybił piłkę na rzut rożny. Kompletnie niepotrzebna czynność, bo do niego wychodził bramkarz, aby przechwycić futbolówkę.

31'
Kontynuujemy grę! Od autu rozpocznie Gergel.

29'
Krótka przerwa. Bardzo mglisto w Zabrzu. Dla obu trenerów to doskonały moment na przekazanie swoich uwag.

28'
Słabe dośrodkowanie Iwańskiego ze stałego fragmentu gry. Piłka nie przeszła nawet pierwszego ustawionego gracza w koszulce Górnika Zabrze.

27'
Stępiński po raz kolejny poszkodowany.

26'
Adam Danch nieprzepisowo zatrzymał Mariusza Stępińskiego.

24'
Powtórka z rozrywki. Na ofsajdzie złapany... Tomasz Podgórski. Znów dobrze ustawiony blok defensywny Leszka Ojrzyńskiego.

23'
Tomasz Podgórski na dużym spalonym. Należą się bury dla pomocnika, ponieważ kompletnie nie obserwował poczynań uciekających defensorów.

21'
Brak komunikacji na linii: sędzia główny - sędzia liniowy. Ten pierwszy chciał puścić grę, a arbiter liniowy zasygnalizował złamanie przepisów. Od rzutu wolnego rozpoczną piłkarze z Chorzowa.

20'
Pierwsze 20.minut naprawdę dynamiczne! Obie ekipy walczą o każdy metr murawy.

18'
Łukasz Surma przewracany w środkowej strefie boiska.

16'
Kontra zabrzan! Steblecki wybrał chyba najgorsze rozwiązanie akcji. Młody zawodnik mógł podawać do lepiej ustawionych kolegów, a ten posłał przewidywalne uderzenie na bramkę. Piłkę spokojnie zatrzymał Putnocky.

15'
Widanov w sytuacji strzeleckiej! Boczny obrońca dobrze zaangażował się w akcję ofensywną, ale jego strzał wślizgiem odbił Putnocky.

13'
Radosław Janukiewicz znów musi radzić sobie z kąśliwym uderzeniem. Piłka tuż przed bramkarzem dostała kozła. Zmienić wynik próbował Podgórski z rzutu wolnego.

12'
Radosław Sobolewski z faulem. Doświadczony pomocnik narzekał na decyzję sędziego, ponieważ uważał, że Mazek symulował.

11'
Szczęście po stronie gości! Bliski efektownego lobu był Kante, lecz w ostatniej chwili genialnym wślizgiem popisał się Grodzicki.

10'
Ruch Chorzów mógł świetnie odpowiedzieć! Mariusz Stępiński próbował finalizować wrzutkę Konczkowskiego z prawego słupka. Mimo kozła dobrą obronę zaliczył Janukiewicz, który sparował piłkę na rzut rożny.

8'
Kante wypracował sytuację strzelecką dla Kwieka. Ale pomocnik Górnika Zabrze zza pola karnego posłał futbolówkę tuż przy lewym słupku. Gospodarze się rozkręcają!

7'

5'
Maciej Iwański z okrutnym przewinieniem. Pomocnik "Niebieskich" miał szczęście, że nie dostał kartki, ponieważ zdecydowanie przesadził z próbą odbioru piłki.

4'
Kapitalna wrzutka Kwieka z rzutu wolnego. Do dośrodkowania doskonale doszedł Sobolewski i uderzył piłkę głową. Jednak zabrakło naprawdę niewiele, bo futbolówka minimalnie minęła lewy słupek.

2'
Roman Gergel faulował jednego z zawodników chorzowskiego klubu. Będzie rzut wolny.

1'
Walka Mazka o futbolówkę tuż przed polem karnym odniosła sukces. Będzie rzut rożny dla Ruchu Chorzów.

*'
Zaczynamy 105. WDŚ!

*'

*'
Kibicowska mobilizacja...

*'
Tak się przedstawia rezerwa Ruchu Chorzów: Skaba, Szyndrowski, Hanzel, Moneta, Zieńczuk, Efir, Lenartowski

*'
Skład rezerwowych Górnika Zabrze: Kasprzik, Kopacz, Kallaste, Janota, Matuszek, Golański, Korzym

*'
Witamy w naszym portalu! Dzisiejszy dzień z Ekstraklasą kończymy w Zabrzu, gdzie odbędą się 105. Wielkie Derby Śląska.
Zaczynamy o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Ruch Chorzów, to zapraszamy do śledzenia meczu online