Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Pawełek – Ostrowski (46' Zieliński), Celeban, Dvali, Dudu – Hateley (65' Grajciar), Gecov, Pich, Gosztonyi (81' Dankowski), Morioka - Biliński
Janukiewicz - Golański (72' Sadzawicki), Danch, Kopacz, Oss - Kallaste, Skrzypczak (76' Kurzawa), Matuszek, Kwiek, Steblecki - Kante (84' Korzym)

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę.

90+4'
Bezbramkowy remis - wynik, który nie uraduje trenerów obu zespołów. Mieliśmy sytuacje bramkowe, jednak dzisiaj szwankowała skuteczność pod bramką. Górnik Zabrze dalej w strefie spadkowej.

90+3'
Oss wyrzucony z placu gry! Nowy nabytek zabrzan zaliczył bardzo niebezpieczne wejście na piłkę. Wszystko miało miejsce tuż przed Szymonem Marciniakiem.

90+2'
Kallaste... w trybuny. Pomocnik zupełnie się nie przyłożył do uderzenia z dystansu.

90+2'
Górnik Zabrze z inicjatywą. Szczególną aktywnością wykazuje się Steblecki.

90'
3 minuty - tyle pokazał sędzia techniczny na swojej tablicy.

89'
Obie ekipy walczą o komplet punktów. Wynik remisowy raczej nikogo nie usatysfakcjonuje.

87'
Adam Danch kolejny "kartkowiczem". Nieudany wślizg w nogi Grajciara musiał zostać dostrzeżony przez Szymona Marciniaka.

85'
Kallaste zablokowany na lewej flance. Strzał z lewego sektora został skutecznie powstrzymany wślizgiem przez Zielińskiego.

84'
Maciej Korzym zmienił Kante.

82'
Gecov zdecydowanie przesadził z ostrością. Sędzia docenił jego starania, pokazując mu żółtą kartkę.

81'
Zmiana. Dankowski w miejsce Gosztonyi.

80'
Robert Pich świetnie dostrzeżony na lewym skrzydle przez Moriokę. Słowak znalazł się w idealnej okazji na gola, lecz jego mocne kopnięcie poszybowało nad bramką.

79'
Gosztonyi w genialny sposób próbował wypuścić w uliczkę Celebana. Środkowy obrońca przegrał z bramkarze, ale i tak był na pozycji spalonej.

77'
Sadzawicki z szansą na gola! Zmiennik Golańskiego w perfekcyjny sposób włączył się w akcję ofensywną swojego teamu. Strzał bocznego obrońcy ze wślizgu poleciał tuż obok prawego słupka.

76'

75'
5934 widzów dzisiaj ogląda mecz na stadionie we Wrocławiu.

74'
Kante wreszcie z celną próbę. Hiszpański napastnik zgrabnie się złożył, jednak jego zagranie z kilkunastu metrów pewnie schwytał Pawełek.

72'
Dominik Sadzawicki zameldował się na murawie. Młody piłkarz zastąpił Pawła Golańskiego.

71'
Potężne uderzenie Dudu z dalekiej odległości. Ale piłka posłana w centrum bramki, czyli tam, gdzie interweniował Radosław Janukiewicz.

69'
Radosław Janukiewicz ze znakomitą interwencją. Biliński otrzymał świetne podanie od Morioki, a następnie mając trochę miejsca spróbował pokonać bramkarza, jednak piłkę skutecznie na rożny sparował Janukiewicz.

67'
Soczysta próba Steblecka z kilkudziesięciu metrów. Piłka obrała ciekawą rotację, bo Mariusz Pawełek musiał wyciągnąć się, by zatrzymać uderzenie.

65'
Zmiana. Grajciar wszedł na plac gry. Na ławkę został zesłany Hateley.

64'
Paweł Golański oglądany przez sztab medyczny klubu.

63'
Robert Pich dostał kartkę. Poszkodowany w tej akcji był Golański, który został nadepnięty przez przeciwnika.

61'
Golański trafił w mur. Piłka jednak obrała niebezpieczny kierunek po rykoszecie. Na szczęście dla kibiców gospodarzy piłka powędrowała ponad poprzeczką.

60'
Piotr Celeban z żółtą kartką. Stoper tuż przed własnym polem karnym zaliczył spóźniony wślizg w nogi Kallaste.

59'
Wrzutka z narożnika boiska okazała się niezłym prezentem dla bramkarza, który bez problemu wyłapał piłkę. Rzut rożny raczej do zapomnienia.

58'
Kopacz skutecznie przerwał dośrodkowanie Bilińskiego z lewego skrzydła. Będzie korner dla jego ekipy.

56'
Jak nie idzie, to nie idzie... Gosztonyi zupełnie nieudanie wykonał rzut wolny. Węgierski pomocnik zagrał futbolówkę daleko od światła bramki.

55'
Szymon Skrzypczak podciął rozpędzonego Moriokę.

53'
Gecov z nieudanym kropnięciem z dystansu. Pomocnik Śląska Wrocław przejął bezpańską piłkę, a potem huknął na bramkę. Niestety dla niego futbolówka w bezpiecznej odległości poleciała obok prawego słupka.

52'

50'
Skrzypczak ze znacznej odległości strzelał na bramkę Pawełka. Uderzenie zostało w dobrym momencie zablokowane przez jednego ze stoperów.

48'
Zamieszanie w 16-ce Górnika Zabrze. Robert Pich próbował z kilkunastu metrów. Jego uderzenie zostało zblokowane w ostatniej chwili przez obrońców.

48'

46'
Romuald Szukiełowicz dokonał roszady w składzie. Krzysztof Ostrowski zastąpiony przez Pawła Zielińskiego.

46'
II połowa meczu!

Nie ilość, a jakość się liczy...

45+2'
Koniec I części gry!
Pierwsza odsłona trochę zawiodła moje oczekiwania. Ale coś mi się wydaje, że padnie tu jakaś bramka, bo obie drużyny wykazują dużą aktywność ofensywną, jednak brakuje dokładności.

45+1'
Kolejna kartka w Zabrzu. Tym razem Golański faulował... Dudu tuż przed linią boczną boiska.

45+1'
Mocno niecelne uderzenie Dudu z rzutu wolnego. Brazylijczyk swoim kopnięciem z 25.metrów przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

45'
1 minuta dorzucona do czasu gry w I połowie.

44'
Kamil Biliński musiał skorzystać z pomocy medyków.

44'
Szymon Matuszek też ukarany kartką. Kompletnie spóźniona z atakiem na piłkę, o którą walczył również Biliński.

42'
Aleksander Kwiek z żółtą kartką. Dudu był naprawdę soczyście atakowany przez pomocnika Śląska Wrocław.

41'
Znów Steblecki zza pola karnego. Brawa za odwagę i pomysł, ale wciąż brakuje nutki dokładności.

39'
Janukiewicz z dwukrotnym piąstkowaniem. Najpierw bramkarz musiał odbić wrzutkę z rzutu wolnego. A następnie musiał piąstkować w celu wygarnięciu piłki rywalowi.

38'
Skrzypczak za wszelką cenę chciał przewrócić Dudu. Ta sztuka się w pełni udała. Od rzutu wolnego zaczną gospodarze.

37'
Dużo rzutów wolny w ostatnich minutach dla Górnika Zabrze. Pawełek został zmuszony do piąstkowania do niezłym dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry.

35'
Gecov z faulem. W kleszcze wzięty został Steblecki.

34'
Przewinienie Hateley'a w środku pola. Rzut wolny będą mieli goście.

32'
Kolejna wrzutka Ostrowskiego z prawego skrzydła. Piłkę do skierowania głową miał Morioka, lecz nic z tego nie wyszło, bo zawodnik z Japonii przestraszył się jej.

31'
Jak oni to zmarnowali ?! Hateley znakomicie zagrał na obieg do Ostrowskiego, a ten bez większego namysłu próbował znaleźć klubowych partnerów w pobliżu bramki, jednak w ostatniej chwili zagranie przeciął Kopacz.

29'
Kante w starciu z Celebanem. Przez przypadek stoper gospodarzy został kopnięty w głowę przez hiszpańskiego snajpera.

27'
Kwiek przez chwilę leżał na murawie. Jakiś zawodnik Śląska Wrocław zagrał nakładką.

26'
Kolejny niecelne zagranie z dystansu po stronie Górnika. Przed momentem płaskie uderzenie posłał Steblecki. Strzał młodego gracza był lepszy niż poprzedników, ale piłka poleciała obok lewego słupka.

24'
Faul w ofensywie popełnił Morioka. Od stałego fragmentu gry rozpoczną goście.

22'
Górnik miał szansę na świetną kontrę. Wszystko układało się wybornie, jednak Kallaste posłał katastrofalne dośrodkowanie z lewego sektora boiska. Nikt w koszulce przyjezdnych nie miał szans na dotarcie do tego podania.

21'
Morioka na pozycji spalonej. Japończyk w dość łatwy sposób dał się nabrać defensywie przeciwnika.

19'
Aleksander Kwiek z dystansu. Efekt mizerny, bo futbolówka powędrowała w bezpiecznej odległości od zamierzonego celu. Mariusz Pawełek z pełnym spokojem odprowadził piłę wzrokiem.

18'
Kolejna próba Kante z dalszej odległości. Ale tym razem piłka poszybowała naprawdę daleko od światła bramki. Uderzenia z dystansu są jak na razie jedynym sposobem na grę.

17'
Znów Dudu zacentrował w pobliże bramki. Sytuację próbował zamykać Biliński, lecz minimalnie minął się piłką.

15'
Kante wysoko nad poprzeczką. Nowy napastnik gości nieźle wypracował sobie miejsce od strzału, ale futbolówka została posłana daleko od światła bramki.

13'
Mamy ofsajd w tym spotkaniu. Najbliżej bramki rywala w momencie zagrania od kolegi znajdował się Robert Pich.

12'
Mariusz Pawełek skutecznie na przedpolu. Bramkarz wrocławian doskonale wyszedł do długiego podania.

11'
Gosztonyi o włos od gola! Węgierski strzelił z dystansu w lewy słupek bramki.

10'
Mocne wgrani Dudu z lewej flanki. Dośrodkowanie jednak skutecznie przed siebie wypiąstkował Janukiewicz.

8'
Faul Morioki w środkowej strefie boiska. Od rzutu wolnego zaczną piłkarze Leszka Ojrzyńskiego.

5'
Dobra sytuacja gospodarzy. Morioka posłał kapitalną wrzutkę z prawego skrzydła. Do ostrego zagrania doszedł Biliński, lecz jego uderzenie głową zostało zblokowane przez obrońcę. Będzie korner.

4'
Nakładka jednego z graczy Śląska. Sędzia Marciniak puścił grę.

3'
Dobre dośrodkowanie Dudu z lewego skrzydła. Jednak tor lotu piłki nieźle przeciął Kopacz.

2'

*'
Zaczynamy mecz we Wrocławiu!

*'
Wszystko, co warto wiedzieć przed tym spotkaniem

*'
W poprzedniej kolejce obie ekipy poniosły porażki. Śląsk uległ Jagiellonii Białystok (1:2). Z kolei Górnik dał się ograć Ruchowi Chorzów w WDŚ (0:2).

*'
Obsada ławki rezerwowej gości: Przyrowski, Shevelyukhin, Kurzawa, Sadzawicki, Magiera, Korzym, Pikul

*'
Obsada ławki rezerwowej gospodarzy: Abramowicz, Dankowski, Kaczmarek, Pałaszewski, Zieliński, Grajciar

*'
Startujemy z 24.kolejką Ekstraklasy! Na pierwszy ogień rzucamy Śląsk Wrocław, który na własnym obiekcie podejmie Górnika Zabrze.
Początek naszej relacji tekstowej "live" o 18.00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online