Cracovia - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Sandomierski – Zejdler, Polczak, Wołąkiewicz, Deleu – Dąbrowski, Budziński, Cetnarski, Kapustka, Wójcicki – Jendrisek.
Polacek – Tosik, Guldan, Dąbrowski, Todorovski – Kubicki, Janoszka, Rakowski, Starzyński – Woźniak, Piątek.

Mecze na żywo: Cracovia - Zagłębie Lubin

90+4'

90+2'
Zjawiński ukarany żółtą kartką.

87'
Ładny strzał Zjawińskiego głową przeleciał tuż obok bramki.

83'
Żółta kartka dla Woźniaka.

76'
Janus zastąpił Janoszkę.

75'
Niecelny strzał Cetnarskiego z dystansu.

74'
Karaczanakow zastąpił Wójcickiego.

73'
Deleu ukarany żółtą kartką.

72'
Zjawiński zastąpił Kapustkę, który zgłosił uraz.

71'
Niecelny strzał Cetnarskiego sprzed pola karnego.

68'
Wśród piłkarzy Cracovii widać dużą motywację - dążą do wyrównania.

67'
Groźnie! Jendrisek ładnie przyjęciem uwolnił się od obrońcy, ale jego strzał został zablokowany.

66'
Żółta kartka dla Kapustki za próbę wymuszenia rzutu karnego.

66'

63'
Goool! Zagłębie znów na prowadzeniu! Janoszka uderzył lewą nogą sprzed pola karnego i piłka wpadła tuż przy słupku do bramki.

59'
Łukasz Piątek zastąpił Rakowskiego.

59'
Spora przewaga gospodarzy. Teraz z pola karnego niecelnie uderzał Wójcicki.

57'
Cracovia w natarciu.

54'
Gool! Remis! Diabang minął kilku rywali mocnym strzałem z szesnastu metrów nie dał szans bramkarzowi Zagłębia.

53'
Żółta kartka dla Tosika.

52'
Niecelny strzał z dystansu Kapustki.

51'
Groźna konta Zagłębia, ale Starzyński źle rozegrał piłkę i całość zakończyła się niecelnym strzałem głową jednego z zawodników.

51'
Ależ było groźnie pod bramką Zagłębia. Polacek w ostatniej chwili wygarnął piłkę spod nóg Jendriska.

50'
Od początku drugiej połowy przeważa Cracovia.

46'
Diabang zastąpił Budzińskiego.

45+2'

45+2'
Goool! Starzyński pewnym strzałem pokonał Sandomierskiego

45'
Rzut karny dla Zagłębia! Polczak sfaulował Piątka.

42'
Mogło być 1:0 dla Zagłębia. Świetna kontra zakończona minimalnie niecelnym strzałem wślizgiem Piątka. Gdyby piłka zmierzała w światło bramki, to byłby gol.

41'
Zablokowany strzał Cetnarskiego z prawej strony boiska.

41'
Cracovia uzyskała przewagę.

40'

38'
Wójcicki padł w polu karnym, ale sędzia nie odgwizdał rzutu karnego. Słuszna decyzja.

33'
Bardzo nieudany strzał Deleu z dystansu. Piłka ledwo doturlała się do bramki.

30'
Kapustka uderzył sprzed narożnika pola karnego. Piłka przeleciała nad bramką.

26'
Zaatakowała Cracovia, ale seria dośrodkowań nie przyniosła zagrożenia.

23'
Tempo meczu nie powala. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

17'
Groźnie pod bramką Cracovii. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w doskonałej sytuacji znalazł się Tosik, ale głową uderzył niecelnie.

15'
Żółta kartka dla Todorovskiego.

14'
Jak na razie nieco dłużej przy piłce utrzymuje się Zagłębie.

11'
Rakowski uderzał sprzed pola karnego, piłka trafiła w obrońcę i będzie rzut rożny.

5'
Ładna trójkowa akcja Cracovii, ale Wójcicki dośrodkował za plecy wbiegających w pole karne kolegów.

3'
Jak na razie spokojnie. Gra toczy się w środku pola.

1'

'
Zawodnicy są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Ławka rezerwowych Zagłębia:Konrad Forenc, Sebastian Bonecki, Luis Carlos, Krzysztof Janus, Łukasz Piątek, Michal Papadopulos, Damian Zbozień.

'
Ławka rezerwowych Cracovii: Krystian Stępniowski, Florin Bejan, Boubacar Dialiba, Dariusz Zjawiński, Anton Karaczanakow, Mateusz Wdowiak, Tomas Vestenicky.

'

'
Prezentujemy wyjściowe składy obu drużyn.

'
Zapraszamy do śledzenia meczu Cracovia - Zagłębie Lubin na żywo. Początek o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online