VFL Wolfsburg - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
VFL Wolfsburg
0 : 2

Casteels – Vieirinha, Naldo, Dante, Ricardo Rodriguez – Draxler, Träsch, Luiz Gustavo, Schafer – Arnold, Kruse.
Neuer - Lahm, Kimmich, Alaba, Bernat - Alonso - Robben, Mueller, Costa, Coman - Lewandowski

Coman (66.)

Bernat (78.) żółta kartka

Mecze na żywo: VFL Wolfsburg - Bayern Monachium

'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live.

90+2'
Koniec meczu. Bayern pokonał Wolfsburg 2:0.

88'
Rode wszedł za Comana.

84'
Azzaoui wszedł za Schaefera.

79'
Mocne uderzenie Lahma po podaniu Lewandowskiego zostało zablokowane przez obrońcę.

78'
Żółta kartka dla Bernata.

76'
Knoche zastąpił kontuzjowanego Naldo.

74'
2:0 Lewandowski oddał strzał z pierwszej piłki po tym jak źle przyjmował ją Ribery. Casteels totalnie zaskoczony.

72'
Schuerrle wszedł za Traescha.

71'
Strzał Alonso z 20 metrów bez problemów obronił Casteels.

70'
Vieirinha oddał strzał z pierwszej piłki w polu karnym. Pewnie iterweniował Neuer.

66'
Goool! Coman dopadł do po tym jak obrońcy zablokowali strzał Lewandowskiego i z pola karnego umieścił piłkę w bramce.

65'
Draxler! Mogło być 1:0 dla Wolfsburga. Pomocnik gospodarzy oddał mocny strzał z pola karnego, który na rzut rożny wybił Neuer.

60'
Bayern ma przewagę.

56'
Ribery zastąpił Robbena.

55'
Znów Lewandowski miał dobrą sytuację, ale fatalnie spudłował.

54'
Lewandowski umieścił piłkę w bramce, ale sędzia niesłusznie nie uznał gola. Mueller, który podawał Polakowi nie był na spalonym.

52'
Bardzo niecelny strzał z dużej odległości oddał Rodriguez.

50'
Thiago wszedł za Costę.

46'

45+1'

44'
Ależ miał teraz sytuacje Schafer! Po zgraniu piłki głową przez jednego z jego kolegów mając sporo miejsce z kilku metrów uderzył obok bramki.

40'
Uderzenie Naldo z rzutu wolnego pewnie obronił Neuer.

35'
Strzał Naldo sprzed pola karnego został zablokowany.

31'
Mueller odzyskał piłkę, podał do Lewandowskiego, który szukał jeszcze Comana. Wplątał się w to wszystko bramkarz gospodarzy i złapał piłkę.

29'
Neuer wyszedł daleko od swojej bramki i przerwał akcję Wolfsburga.

26'
Strzał Muellera z wole a z 20 metrów pewnie obronił Casteels.

23'
Bayern znów ma sporą przewagę.

19'
Kruse oddał groźny strzał głową, ale pewnie interweniował Neuer.

16'
Lewandowski minął rywala, ale jego strzał z pola karnego był niecelny.

13'
Teraz groźnie uderzał Alonso, ale nieznacznie się pomylił.

9'
Bayern ma coraz większą przewagę.

8'
Z 18. metrów bardzo niecelnie uderzał Lahm.

6'
Bayern ma przewagę, ale teraz obrońcy dobrze powstrzymali najpierw Muellera, a potem Lewandowskiego.

2'
Coman świetnie minął na lewej stronie obrońcę, dośrodkowywał, ale dobrze interweniował bramkarz. Dobitka niecelna.

1'

'
Rezerwowi Bayernu: Sven Ulreich, Medhi Benatia, Thiago Alcantara, Franck Ribery, Mario Goetze, Sebastian Rode, Arturo Vidal.

'
Rezerwowi Wolfsburga: Max Guen, Andre Schuerrle, Robin Knoche, Ismail Azzaoui, Sebastian Stolze, Leandro Putaro.

'
Prezentujemy wyjściowe składy. Znajdziecie je na górze relacji.

'
Początek meczu o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z VFL Wolfsburg - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online