Barcelona - Celta Vigo online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Celta Vigo
3 : 0

Valdés, Adriano, Bartra, Mascherano, Alba; Song, Iniesta, Cesc; Alexis, Messi, Neymar.
Yoel, H. Mallo, Cabral, Aurtenetxe, Jonny; Fontàs, Mandinda, Á. López; Augusto, Orellana, S. Mina

Neymar (6.)
Messi (30.)
Neymar (67.)

Adriano (19.) żółta kartka

Mecze na żywo: Barcelona - Celta Vigo

90+3'
Sędzia kończy dzisiejsze spotkanie, mecz konczy się 3:0.

90+3'
Pinto próbował dalekim podaniem uruchomić Pedro, lecz czujnie główkuje obrońca Celty.

90+2'
Sztab medyczny, podbiega do piłkarza Celty, który potrzebuje pomocy medyków.

90+1'
Barcelona spokojnie gra na wlasnej polowie.

90'
Sędzia dolicza 3minuty.

89'
Mascherano po próbie dośrodkowania

89'
Zgubienie piłki przez Messiego, lecz zaraz po tym piłka odzyskana przez Barcelonę.

88'
Celta ambitnie szuka honorowego gola, chce pokazać, ze potrafi i lubi grać ofensywnie, nawet z taka druzyna jak Barcelona.

87'
Aut dla Barcelony.

86'
Messi za dużo chyba chcial zrobic sam i nie korzysta z okazji oddania strzału.

84'
Brawa dla Celty jak i Pinto, Celty za skonstruowanie akcji i Pinto ktory swietnie rzucił się by obronic strzał

83'
Odwaznie w polu karnym piłkarz Celty, ktory oddaje strzał, Pinto z trudem ale broni.

82'
Zejscie do srodka i oddanie strzału przez Albę, mozliwe ze Yoel miał szczęscia, bo kilka cm, a Alba mógłby zacelebrować swój gol.

81'
Cesc postanawia oddać techniczny strzał, lecz sporo zabrakło by piłka zmierzała w światło bramki.

81'
Barca spokojnie utrzymuje się przy piłce.

79 '
Barcelona próbuję przejśc do ataku, lecz czujnie defensorzy Celty, którzy oddalaja zagrozenie- Aut.

76'
Alez błąd Pinto, którego nie wykorzystuję Napastnik Celty, coz za interwencja.... Pinto próbował desperacko odzyskać piłkę i wślizgiem uderza w słupek kolanem, lecz wstaje i będzie kontynuował mecz.

75'
Kolejny faul, tym razem na Albie, a fauluje go Fermamdez, który otrzymuje rownież żółty kartonik

74'
Sergio Roberto znakomicie wyczuł sytuację, przyjęciem piłki zgubił rywala, który fauluje.

74'
Boisko opuszcza Fontas a zastępuje go Forjan.

73'
Coż za zepsucie akcji przez Alexisa, po pięknym podaniu Pedro, Alexis nie wykorzystał sytuacji sam na sam.

72'
Ryzykowne podanie Adriano, lecz ze sktutkiem.

72'
Neymar-zdobywca 3goli ustępuje miejsca Pedro.

71'
Celta po problemach wybija piłkę na aut

71'
Mamy informacje, że wstępna diagnoza została wystawiona- 6 miesięcy rehabilitacji.

70'
Aurtenetxe faulowany, po ładnej paradzie.

69'
Barcelona- spokojnie wymmienia piłkę na połowie rywala i próbuję stworzyć sobie okazję do kolejnego oddania strzału.

67'
GOOOOL IIGOL NEYMARA, znakomicie opanowanie piłki, Dobre długie podanie po przekątnej do Neymara, ten przyjmuje ją na klatkę, fenomenalnie przełozenie piłki i 3:0

66'
Kłopoty Barcelony prowokują piłkarzy do wybicia piłki- rzut rożny.

65'
Neymar fauluje

65'
Próba Messiego przedostania się w pole karne, lecz obrońca staje na wysokosci zadania i przerywa akcję.

64'
Celta zdecyodwanie lepiej gra niż w I połowie i raz po raz próbuje odebrać piłkę Barcelonie.

62'
Zamieszanie w polu karnym Barcelony, Bartra wybija daleko piłkę i oddala zagrożenie.

62'
Sędzia odgwizduję faul na Messim przez Lópeza

61'
Barcelona wymienia piłki na połowie przeciwnika, lecz złę zagranie Fabregasa i piłke przejmują przeciwnicy. Lecz próbuje się zrekompensować i od razu przejmuję straconą piłkę.

60'
Piąstkuje Pinto.

60'
Dobrze ustawiony Adriano przerywa atak Celty, kolejny rzut rożny.

59'
Szybka kontra Celty i rożny dla przyjezdnych.

58'
Znakomina praca Sergio Roberta, który podaje do Neymara, ten zostaje sfaulowany przez Mallo. Do Piłki podchodzi Messi, ktory szybikm podaniem wrzuca w pole karne i wykorzystuję to Fabregas- lecz spalony.

56'
Ryzykowne podanie Pinto, aut.

56'
Alexis na spalonym

54'
Strata piłki po zagraniu piłki przez Cesca, Celta szybko wykorzystuje to i ma szanse do wyprowadzenia kontry, lecz po 3 podaniach gubi piłkę.

54'
Celta gra pewniej niż w pierwszej połowie, to pomaga przy utrzymywaniu się przy piłce.

52'
Ależ szansę miał Orellana, który oddał strzał, Pinto ,,wypluwa piłkę ,, i kolejna okazję do dobitki miał napastnik Celty, Pinto świetnie spisuje się w bramce i broni 2 mocne strzały. Pierwszy z daleka a drugi z dobitki.

52'
Neymar faulowany przez obrońcę Celty.

51'
Śmiała i pewna gra Celty skutkuję i dzięki temu przerywają ataki Barcelony.

50'
Lopez- dobre dośrodkowanie,lecz nikt z kolegów z zespołu nie wykononczyl i piłka opuszcza boisko.

50'
Po kolejnym ataku Celty, mamy okazję zobaczyć kolejny rzut rożny.

48'
Rzut rożny dla Celty

47'
Neymar próbował dośrodkować lecz piłka opuszcza boisko, po bardzo słabym dośrodkowaniu w niebo.

46'
II połowa meczu rozpoczęta.

46'
Sergio Roberto wchodzi na boisko w zamian za Iniestę.

45'
Koniec pierwszej połowy. Piłkarze kierują się do szatni.

45'
Alba odrobinkę spóźniony i fauluje, Alex Lopez wrzuca w pole karne, brakowało milimetrów a obrońca Celty, mógłby skierować piłkę do bramki.

45'
Celta próbuję nacisnąć gospodarzy i skutecznie, lecz tylko na chwilę przechwytują piłkę.

45'
Mijają 2 z 4minut, które doliczył sędzia.

45'
Czujnie obrońcy Celty, którzy przerwali atak Messiego po akcji z Adriano.

45'
Walka Adriano i Orellany, Adriano zrobił wszystko aby Orellana nie dośrodkował piłki i to mu się udało.

45'
Alexis- OSTRo ale w boczną siatkę oddaje strzał.

44'
Orellana który starał się zaatakować piłkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła, lecz Pinto bez problemu wychodzi i urprzedza Orellane.

43'
Bartra który nieprzepisowo odebrał piłkę.

42'
Celta próbuje ataku po prawej stronie, lecz niedokładne podanie pozwala na przejęcie piłki przez Albę.

42'
Źle przyjęcie piłki przez Messiego, co dało dobrą okazję do wślizgu i odebraniu piłki przez Hoone.

41'
Celta na swojej połowie boiska, próbuje odpierać atak Barcelony.

40'
Barcelona przy piłce.

37'
Zagranie Neymara troche niezbyt celne, to podanie próbuję uratować Iniesta, który nie sięga, lecz Alexis zdołał jeszcze oddać strzał, piłka odbija się od obrońcy Celty i róg dla Barcelony.

35'
Dzisiejsza postawa obrońców Celty nie daje wiele do życzenia, Neymar wraz z Messim i Iniestą na czele bez większych problemów szturmują pole karne Yoela

34'
Neymar swobodnie przedostaje się tuż przed bramkę rywala. Spalony.

34'
Orellana wyczuł, że ma miejsce do strzału, lecz ten strzał był zbyt słaby, Pinto bez problemu.

33'
Barta czujnie w obronie i przerywa kontratak Celty. Aut

32'
Barcelona w swoim stylu utrzymuje się przy piłce na stronie przeciwnika.

30'
Uwaga Iniesta prostopadłym podaniem uruchamia Messiego, który na raz bierze bramkarza i na pustą bramkę oddaje strzał- GOOOOL

27'
Sędzia przerywa spotkanie z powodu leżącego Cabrala, który prawdopodobnie doznał kontuzji. Lekarze szybko interweniują i zaraz okaże się czy Cabral będzie kontynuował spotkanie.

27'
Uwaga zamieszanie w polu karnym Barcelony, lecz nikt nie wykonczył podania, piłka opuszcza boisko i zaczyna Pinto.

26'
Błąd Masherano, który źle obliczył lot piłki i rzut rożny dla Celty.

25'
Barcelona przejmuję piłkę i przechodzi do ataku.

25'
Celta, spokojnie rozgrywa piłkę na wysokości środkowej linii boiska.

23'
Valdes pod okiem lekarzy opuszcza na noszach boisko, a do bramki zmierza Pinto.

20'
Pod wielkim znakiem zapytania, jest dalsza gra Valdesa, który po obronie z rzutu wolnego upada na prawe kolano, które nie wytrzymało i dochodzi do kontuzji. Szybko przygotowuje się Pinto, który ma zastąpić Valdesa.

19'
Zagranie piłki ręką i żółta kartka dla Adrianio.

19'
Dobra akcja Celty, lecz sędzia dopatrzył się spalonego, gdyby nie on, Celta mogłaby strzelić bramkę.

18'
Środkowy pomocnik Barcelony wchodzi nie czysto w piłkę i fauluje Lópeza.

16'
Celta bez efektu stara się przedostać w pole karne Barcelony, bez problemu Alba przerywa atak- aut.

16'
Barcelona z dużą łatwością przedostaje się w pole karne przeciwnika, tym razem Messi sam na sam, nie wykorzystał sytuacji.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Celta Vigo, to zapraszamy do śledzenia meczu online