Lechia Gdańsk - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Budziłek – Wojtkowiak, Janicki, Maloca, Wawrzyniak – Paixao, Łukasik, Krasić, Michał Mak (81' Haraslin) – Kuświk (57' Stolarski), Marco Paixao (50' Kovacević)
Szmatuła – Korun (46' Ipsa), Pietrowski, Hebert, Mraz (60' Badia) – Zivec, Murawski, Vacek, Mateusz Mak (60' Nespor), Bukata – Jankowski

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice

90+5'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+5'
Niemoc Piasta Gliwice trwa nadal. Jeśli jutro Legia Warszawa wygra swój mecz, to "Piastunki" pożegnają się z fotelem lidera.

90+5'
3:1! Genialna akcja rezerwowych! Haraslin świetnie przedarł się pod pole karne. Piłkę otrzymał niekryty Stolarski, który mocnym uderzeniem z bliska nie dał szans Szmatule. Futbolówka zmieniła jeszcze lot toru, ale i tak wpadła do siatki.

90+4'
Zmarnowana szansa dla Piasta. Radosław Murawski posłał niebezpieczną centrę na pole karne. Do zagrania skoczył m.in. Hebert, lecz nie zdołał on zamknąć podania.

90+3'
Martin Nespor najbliżej bramki Budziłka. Sędzia techniczny zasygnalizował złamanie przepisów.

90+2'
Futbolówka szybko przedostaje się od jednego pola karnego do drugiego. Gospodarze mogą wykorzystać lukę na lewej stronie rywala.

90'
240 sekund szans dla obu ekip na zmianę rezultatu.

88'
Ipsa lepszy w pojedynku biegowym z Flavio. Gdyby piłkarz Lechii wygrał starcie, to miałby otwartą drogę do podwyższenia.

87'
Nieudany strzał z dystansu po stronie gospodarzy. Piłka uderzona z kilkudziesięciu metrów poszybowała obok lewego słupka.

85'
Szanse się wyrównały! Bukata przewrócił rozpędzonego Haraslina, który już wychodził na czystą pozycję.

82'
Chaos w polu karnym Lechii Gdańsk. Ipsa w oczach arbitra faulował na żółtą kartkę. Wszystko miało po wykonaniu rzutu rożnego.

81'

78'
Jak on tego nie strzelił ?! Daniel Łukasik znalazł się w doskonałej sytuacji na gola! Michał Mak wypuścił Łukasika, który w znakomitej sytuacji przegrał ze Szmatułą. Płaski strzał okazał się do wyciągnięcia.

76'
Kontrowersyjna sytuacja tuż przed polem karnym Piasta. Kibice gospodarzy domagają się drugiej żółtej kartki dla Bukaty.

75'
11106 widzów zebranych na stadionie w Gdańsku.

73'
Nespor umiejętnie wyjaśnił sytuację we własnej szesnastce. Snajper głową wybił piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

72'
Bukata bezpardonowo powstrzymał Michała Maka na lewej flance. W pełni zasłużona kartka.

71'
Murawski przypadkowo zagrał piłkę ręką. Sędzia nie odgwizdał przewinienia, bo próżno w tej sytuacji szukać premedytacji.

69'
Zrobił się nam ostry mecz. Żółte kartki od arbitra obejrzeli Stolarski z Murawskim.

67'
Flavio leży na placu gry. Portugalski pomocnik ucierpiał w pojedynku z Ipsą.

65'
Brakuje sytuacji podbramkowych. Zawodnicy z Gdańska znów z inicjatywą.

62'
Lechia trochę osłabła w porównaniu z pierwszą połowę. Z kolei grę w przewadze próbuje wykorzystać lider w ligowej tabeli.

60'
Dwie zmiany u gości. Za Mraza wszedł Badia. Nespor zastąpił Mateusza Maka.

59'
2:1! Ależ błąd Budziłka. Goalkeeper Lechii przepuścił centrę Vacka z rzutu wolnego. Błąd bramkarza skrzętnie wykorzystał Mateusz Mak, który wpakował piłkę do pustej bramki.

58'
Maloca przypadkiem łokciem potraktował Maka.

57'

55'
Goście się obudzili. Co raz częściej podopieczni Radoslava Latala znajdują się w pobliżu bramki Budziłka.

53'
Zivec z celnym strzałem na bramkę. Pomocnik Piasta zamykał dośrodkowanie Mraza z lewego skrzydła. Jednak zagranie okazało się zbyt słabe.

52'
Kąśliwe uderzenie Flavio z ogromnej odległości. Futbolówkę lecącą w lewy dolny róg, sparował na rzut rożny Szmatuła.

50'
Zmiana taktyczna. Marco Paixao zdjęty z murawy. Na boisko został wydelegowany Kovacević.

48'
Lechia bez Krasicia! Zawodnik ciągnął za koszulkę rywala. Opaskę kapitana przejął Wawrzyniak.

47'
Kamil Vacek bardzo dobrze dośrodkował z rzutu wolnego. Do tego zagrania doszedł Mateusz Mak, który nieźle główkował na bramkę. Do pełni szczęścia zabrakło niewiele, bo piłka przeleciała obok lewego słupka.

46'
Zmiana w szeregach Piasta. Za Koruna na plac gry wszedł Ipsa.

46'
Już wróciliśmy!

45+1'
Koniec I części gry!
Lechia jak na razie bez zarzutu. Z kolei Piast chyba nie dojechał do Gdańska, bo piłkarze Latala bez jakiekolwiek wizji na strzelenie gola.

45'
Sędzia techniczny pokazał na swojej tablicy, że pierwsza połowa zostanie przedłużona o jedną minutę.

44'
Kuświk z urazem. Radosław Murawski spóźniony z atakiem na piłkę.

43'
Szmatuła zainterweniował w odpowiednim momencie! Bramkarz Piasta uratował błąd swojego kolegi z defensywy, który nieudolnie do niego zagrywał. Bliski przejęcia futbolówki był Kuświk.

41'
Michał Mak również na liście kartkowiczów. Bartosz Frankowski ukarał piłkarza za atak na Bukacie.

40'
Dużo przewinień taktycznych w pierwszych 40.minutach gry.

39'
2:0! Rafał Janicki świetnie dograł do wybiegającego Michała Maka. Skrzydło ładnie pociągnął z piłką, a potem w wybornej sytuacji kopnął piłkę w lewy dolny róg.

37'
Budziłek zmuszony do robinsonady! Bramkarz idealnie wyciągnął kapitalne uderzenie Bukaty zza pola karnego. Piłka już zmierzała w prawe okienko.

35'
Daniel Łukasik sfaulował w niebezpiecznej strefie. Pomocnik przegrał rywalizację z Zivcem.

33'
Grzegorz Wojtkowiak z faulem taktycznym.

30'
1:0! Przepiękne wgranie Michała Maka z lewego skrzydła. Akcję zamykał Flavio Paixao, lecz strzał z bliska instynktownie zatrzymał Szmatuła. O ile bramkarz mógł coś zrobić przy uderzeniu Portugalczyka, to już przy dobitce Kuświka z paru metrów był bezradny.

28'
Daniel Łukasik przewrócony w okolicach środka pola.

27'
Marco Paixao genialnie próbował wypuścić w uliczkę Kuświka. Pomysł wyborny, jednak zabrakło nutki dokładności.

26'
Bukata z ogromnej odległości. Piłka jednak nie mogła zagrozić Budziłkowi. Jak na razie słabo wygląda ofensywa "Piastunek".

24'
Piękny gest

22'
Co za akcja Lechii!
Milos Krasić genialnie przedarł się pod pole karne Piasta, a następnie uderzył z ostrego kąta. Uderzenie udało się zatrzymać Szmatule, który odbił przed siebie piłkę. Do niej dopadł Michał Mak, ale jego strzał z bliska poleciał wysoko nad poprzeczką.

21'
Szmatuła zmuszony do dalekiego wyjścia z bramki. Goalkeeper przeciął kąśliwą centrę Łukasika od rzutu wolnego.

20'
Kolejny faul po stronie lidera w tabeli. Faulowany był Marco Paixao.

18'
Lechia Gdańsk w natarciu. Przed momentem doskonałą wrzutkę wykonał Wawrzyniak, jednak nikt z jego kolegów nie zdołał skutecznie zamknąć akcję.

16'
Przewinienie taktyczne w realizacji Koruna. Będzie rzut wolny dla piłkarzy z województwa pomorskiego.

14'
Soczysta próba Lechii z dystansu. Marco Paixao z kilkudziesięciu metrów posłał futbolówkę wprost w bramkarza Piasta - Jakuba Szmatułę.

12'
Milos Krasić przesadził z ostrością. Kapitan gospodarzy bez pardonu zaatakował piłkę, przy której był Mraz.

11'
Maciej Jankowski na ofsajdzie. Popularny "Jankes" nie kontrolował ustawienia bloku defensywnego klubu z Gdańska.

10'
Zagotowało się pod bramką Szmatuły. Błąd w rozegraniu piłki mógł wykorzystać Marco Paixao, lecz jego potężny strzał zza pola karnego poleciał nad bramką. Napastnikowi podawał jego brat bliźniak - Flavio.

9'
Kompletnie nieudane dośrodkowanie w wykonaniu Kuświka.

8'

7'
Marcin Pietrowski skutecznie we własnej strefie. Doświadczony piłkarz przerwał groźną akcję kombinacyjną przeciwnika.

5'
Mraz faulował na prawej flance. Od rzutu wolnego rozpocznie Lechia Gdańsk.

3'
Grzegorz Kuświk z dalszej odległości. Brawa za próbę, ale mocne zagranie zostało wybite przez obronę.

3'
W okolicach pola karnego Lechii padł jeden z graczy Piasta. Gwizdek sędziego jednak milczy.

2'
Przepiękny strzał Flavio z woleja! Efektowne uderzenie z ogromnym trudem wypiąstkował Szmatuła. W roli asystenta wystąpił Michał Mak.

*'
Zaczynamy pojedynek w Gdańsku!

*'

*'

*'
Ławka rezerwowa Piasta Gliwice: Dobrivoj Rusov, Kristijan Ipsa, Paweł Mokswik, Gerard Badia, Martin Nespor, Tomasz Mokwa, Josip Barisić

*'
Ławka rezerwowa Lechii Gdańsk: Marko Marić, Aleksandar Kovacević, Lukas Haraslin, Adam Buksa, Martin Kobylański, Michał Chrapek, Paweł Stolarski

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa na relację tekstową live z meczu: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online