Barcelona - Sevilla online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Sevilla
2 : 1

Bravo – Aleix Vidal, Pique, Mathieu, Alba – Roberto, Busquets, Arda Turan – Messi, L. Suárez, Neymar.
Rico – Coke, Rami, Kolodziejczak, Tremoulinas – N'Zonzi, Cristoforo, Vitolo, Iborra – Krohn-Dehli, Gameiro.

Messi (31.)
Pique (48.)
Vitolo (20.)

Rami (30.) żółta kartka

Mecze na żywo: Barcelona - Sevilla

45'

44'
Kolejny strzał Messiego. Tym razem po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny.

43'
Płaski strzał Messiego z pola karnego obronił Rico.

41'
Messi minął rywala, ale jego prostopadłe podanie do Neymara było za mocne.

39'
Barcelona przeważa.

37'
Strzał Messiego z pola karnego z problemami obronił bramkarz gości.

34'
Mathieu zablokował uderzenie Vitolo sprzed pola karnego.

31'
Goool! Messi! Dla niego rzut wolny, to prawie jak rzut karny. Argentyńczyk uderzeniem sprzed pola karnego umieścił piłkę w bramce.

30'
Rami ukarany żółtą kartką.

26'
W polu karnym Sevilli padł Leo Messi. Sędzia jednak nie dopatrzył się przewinienia.

23'
Barcelona musi podkręcić tempo, bo Sevilla póki co nie daje się zaskoczyć.

20'
Goool! Sevilla na prowadzeniu! Tremoulinas dośrodkował z lewej strony do Vitolo, a ten uderzeniem z woleja umieścił piłkę w bramce.

13'
W ostatnich minutach groźniejsi byli goście, ale teraz mieli sporo szczęścia. Najpierw po strzale Messiego uratował ich słupek, a po chwili po próbie Suareza poprzeczka.

11'
Bravo pewnie obronił strzał z dystansu jednego z piłkarzy Sevilli. Dobry okres gry gości.

8'
Po rzucie rożnym piłka trafiła do Kołodziejczaka, który z kilku metrów nie trafił w bramkę.

6'
Zamieszanie w polu karnym Barcelony. Wyjaśnili je jednak obrońcy.

5'
Barcelona od początku przeważa. Czystych sytuacji póki co nie było.

1'

'
Początek meczu o godzinie 20:30. Zapraszamy do śledzenia go na żywo.

'
Zachęcamy do polubenia:

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Sevilla, to zapraszamy do śledzenia meczu online