Arsenal Londyn - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal Londyn
Manchester City
1 : 1

Wyjściowy skład:
W.Szczęsny, B. Sagna, P. Mertesacker, T.Vermaelen, K.Gibbs, M.Flamini, M.Arteta, T.Rosicky, S.Cazorla, L.Podolski (O. Chamberlain 79'), O.Giroud (Sanogo 84')
J.Hart, P.Zabaleta, V.Kompany, M.Demichelis, G.Clichy, Y.Toure, Fernandinho, J.Navas (J.Milner 65'), D.Silva, S.Nasri (J. Garcia 81'), E.Dzeko (A. Negredo 84')

Mecze na żywo: Arsenal Londyn - Manchester City

90 min +3'
Koniec meczu ! Arsenal prawdopodobnie żegna się z mistrzostwem Anglii w przeciwieństwie do drużyny gości, którzy są bardzo blisko, by sięgnąć po mistrzostwo Premier League. Jeśli chodzi o pierwszą część spotkania, to było to zdecydowana przewaga City udokumentowana bramką Silvy w 18 min. Druga połowa należało w większym stopniu do Arsenalu, który musiał za wszelką cenę najpierw wyrównać,a później strzelić bramkę na zwycięstwo. Niestety dla kanonierów udało się tylko wyrównać za sprawą M. Flaminiego w 53 minucie. Mecz kończy się 1:1 i City będzie dalej walczyła o mistrzostwo, natomiast Arsenal prawdopodobnie jedynie o miejsca 2-4

90 min +1 '
Chamberlain po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderza przewrotką, ale nieczysto. Chwilę później City już wyprowadzają kontrę. Fernandinho znowu decyduje się na zakończenie akcji uderzeniem z dystansu - znowu niecelnie, ponad bramką

90 min +1'
Świetna kontra Arsenalu. Cazorla fenomenalnie przerzuca piłkę na lewą stronę do Gibbsa, który, niestety dla Kanonierów, wrzuca w pole karne na Oxlade-Chamberlaina niecelnie

90 min'
Sędzia dolicza 3 minuty.

90 min'
Cazorla decyduje się na głębokie dośrodkowanie z rzutu wolnego. Bardzo miękka piłka, lecz piłkę piąstkuję Joe Hart.

89 min'
Javi Garcia powalił Cazorle na ziemię dostając żółtą kartkę i rzut wolny dla Arsenalu.

87 min'
Dobra wrzutka Milnera, ale na posterunku stał Wojciech Szczęsny i pewnie złapał piłkę.

86 min '
Rosicky zrewanżował się Silvie za wszystkie dzisiejsze krzywdy, jakie uczynili mu rywale. Za faul Czecha należała się raczej żółta kartka, ale sędzia pozostał sceptyczny. Przewinienie jednak odgwizdał.

84 min'
Kolejna zmiana nastąpiła również w zespole gospodarzy. Z boiska schodzi mało aktywny Giroud, a w jego miejsce pojawia się Sanogo

84 min'
Ostatnia zmiana w zespole City. Za Dzeko wchodzi Alvaro Negredo.

83 min'
Piłkarze Arsenalu w przeciwieństwie do piłkarzy City próbują zdobyć jeszcze jedną bramkę, która prawdopodobnie dała by gospodarzom 3 punkty, co świadczy ofiarna akcja skrzydłem Oxlade - Chamberlaina, skończona na nie udanym dośrodkowaniu.

81 min'
Defensywna zmiana z zespole City. Za ofensywnego Nasriego wchodzi defensywny Javi Garcia.

79 min'
Mamy zmianę, na boisko zamiast zmęczonego Podolskiego pojawi się Oxlade - Chamberlain.

75 min'
Goście ewidentnie mogli by już skończyć ten mecz. Jak widać po ich grze, 1 punkt wywieziony z Emirates ich satysfakcjonuję, ponieważ zaczynają grać na czas.

73 min'
I kolejne nie udane zagranie Toure. To nie są podania, do jakich nas przyzwyczaił pomocnik City. Czyżby Toure miał zejść z boiska?

72 min'
Cazorla posyła krosa w pole karne z rzutu wolnego, Giroud biegnie na piłkę. Wygrywa pojedynek w powietrzu, przegrywa pojedynek z piłką i bramką.

70 min'
Kolejny rzut rożny wykonywany przez Milnera dla City i kolejna nie udana centra w pole karne. Dzisiaj górne wrzutki nie wychodzą ekipie z Manchesteru.

67 min'
City zmieniło taktykę. Próbują za wszelką cenę zagrać piłkę górą,a ta taktyka skończyła się na aucie bramkowym.

65 min'
Zmiana w Manchesterze City. Milner za Navasa.

64 min'
Dobra akcja ofensywna gospodarzy. Dobra, prostopadła piłka do Flaminiego, który minimalnie chybił nad bramką Harta. Widać, że Flamini chcę zdobyć w tym meczu więcej niż jedną bramkę.

62 min'
Rzut wolny dla City wykonany przez Nasriego, który zagrał bardzo dobrą, miękką piłkę przed pole wprost na woleja Silvy, który uderzył w zawodnika Arsenalu.

59 min'
Ależ akcja. Doskonałe podanie do Podolskiego, który znalazł się w stu procentowej sytuacji z Hartem, który popisał się wspaniałą paradą i wybił piłkę na rzut rożny.

57 min'
Arsenal nie odpuszcza. Wszystko wskazuję na to, że Kanonierzy znaleźli sposób na City, zabierają im cały czas piłkę skutecznym pressingiem oraz atakują dużą ilością podań.

54 min'
Arsenal idzie za ciosem. Sagna świetnie dośrodkowuje, piłka jednak mija na 4 metrze zarówno Demichelisa, jak i Giroud

53 min'
OPIS BRAMKI : Podolski dostaje piłkę na skrzydło, dobra, silna centra do źle krytego przez Fernandinho Flaminiego,a ten dołożył nogę i piłka wpadła do siatki. Hart bez szans.

53 min'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOL 1:1 FLAMINI!!!

51 min'
Arsenal już zaczyna się spieszyć, Rosicky zdecydował się na strzał z daleka, lecz uderzył bardzo nie celnie.

49 min'
Akcje co chwilę zmieniają kierunek, lecz żadna z nich nie przynosi sytuacji bramkowej.

47 min'
Jak wiemy kanonierzy nie są zbyt dobrze wyszkoleni w stałych fragmentach gry co było widać po wrzutce z narożnika boiska wprost w ręce bramkarza City.

46 min'
I zaczęli. Druga połowa rozpoczęta przez gospodarzy.

45 min +2'
Koniec pierwszej połowy. Nie pocieszeni gracze Arsenalu schodzą do szatni przy gwizdach kibiców, ale trzeba przyznać, że City przeważało w tej pierwszej części spotkania i za sprawą Davida Silvy wygrywa 1:0.

45 min +1'
Brutalny w zamiarach atak Silvy na Artete. Sędzia podjął bez wahania dobrą decyzję i ukarał Silvę żółtym kartonikiem.

45 min'
Sędzia dolicza 2 minuty

44 min'
Goście próbują wyrównać za pośrednictwem długiego rozgrywania piłki, niestety nie skutecznie.

40 min'
Tą część tego spotkania można nazwać mieczem obusiecznym. Jedna drużyna próbuję rozegrać atak pozycyjny, który kończy się stratą lub nie udanym dośrodkowaniem w identyczny sposób jak druga drużyna.

39 min'
Goście cały czas nacierają nie poprzestając na jednej bramce, lecz prawie jak przez cały mecz, defensywa Arsenalu nie ugięta.

37 min'
Navas od początku meczu nie stwarza może bardzo groźnych sytuacji, ale obrońcy mają z nim i z jego dośrodkowaniami nie mały problem.

35 min'
Kompany do Nasriego, który nie przyjmuje piłki. Kanonierzy ruszają z kontrą. Lewe skrzydło, zagranie w pole karne i niezły przecinający wślizg Demichelisa. Cazorla wykonuje korner, Hart piąstkuje piłkę oddalając niebezpieczeństwo.

33 min'
Dobra piłka do snajpera gospodarzy, który wychodził już prawię na czystą pozycję, gdyby nie wspaniały, czysty wślizg Kompanego, który zażegnał niebezpieczeństwo.

30 min'
Złe wybicie piłki przez defensora Arsenalu, piłkę przejął Nasri i strzelił zbyt słabo, aby Szczęsny miał jakiekolwiek kłopoty z obronieniem tego strzału.

28 min'
Dobre zagranie z rzutu rożnego Silvy na Kompanego, lecz dobrze z tą piłką poradziła sobie defensywa Kanonierów.

27 min'
Strzał z daleka Fernandinho, lecz piłka otarła się o stopera Arsenalu i będziemy mieć rzut rożny wykonywany przez Silve.

25 min'
Kanonierzy wciąż próbują, lecz nie mają pomysłu na pokonanie angielskiego bramkarza. Jedyne, co ich może ponieść do gry to głośny doping publiczności zgromadzonej na Emirates Stadium.

22 min'
Inicjatywę próbują przejąć gospodarze, lecz zawodzi ostatnie podanie i łapię pewnie piłkę Joe Hart.

21 min'
Podanie prostopadłe górą do Flaminiego, który dobrym strzałem pokonuje Harta, lecz niestety gol został nie uznany z powodu spalonego w momencie podania przez Podolskiego.

18 min'
OPIS BRAMKI : Dzeko wychodzi z kontrą po stracie Arsenalu, piłka dochodzi do Davida Silvy, który zwodem minął defensora Arsenalu i podał do Dzeko, który uderzył niecelnie w słupek i piłka wpada pod nogi Silvy, który z najbliższej odległości pokonał Szczęsnego.

18 min'
GOOOOOL 0:1 Silva !!!!

14 min.'
Kontra City znowu kończy się na nieskutecznej próbie wrzutki Navasa z prawego narożnika. Piłkarze City jednak wciąż są przy piłce, bo obrońcy zadowolili się popsuciem akcji ofensywnej i wybiciem piłki na aut.

11 min'
Nieudolne posiadanie piłki Arsenalu przed polem karnym Harta zakończone nie udaną próba wymuszenia rzutu karnego przez Rosickiego.

9 min'
Zgodnie z przewidywaniami, będący w świetnej formie Manchester City przeważa w posiadaniu piłki, ale na razie nie stworzyli nic szczególnie groźnego.

7 min.'
Doskonałe podanie Silvy do Navasa, który nie dostrzegając Nasriego, nie udanie zagrał do krytego przez Vermaelena Dzeko.

5 min'
Spokojne rozgrywanie piłki w środku pola przez Arsenal

3 min'
Rzut rożny dla Arsenalu wykonywany przez Cazorle, nie udane dośrodkowanie tak samo, jak i kontra City.

1 min'
Dzisiaj na Emirates Stadium, Arsenal będący na 4 miejscu w tabeli zmierzy się z będącym na 3 miejscu Manchesterem City. Obie drużyny zainteresowane są wyłącznie 3 punktami,aby dogonić lidera angielskiej ekstraklasy. Szykuje się niesamowity mecz !

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arsenal Londyn - Manchester City, to zapraszamy do śledzenia meczu online