Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
3 : 0

Pilarz - Ziajka, Stano, Putiwcew, Jarecki - Plewa, Babiarz (58' Markowski), Misak (81' Foszmańczyk), Juhar, Plizga - Kędziora (76' Bratanović)
Malarz - Jędrzejczyk (79' Masłowski), Lewczuk, Pazdan, Hlousek - Borysiuk, Jodłowiec - Guilherme (56' Prijović), Duda, Kucharczyk - Nikolić

Kędziora (35.)
Misak (52.)
Plizga (90+3.)

Misak (41.) żółta kartka

Mecze na żywo: Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Legia Warszawa

90+4'
Dziękuję ślicznie za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Mamy największą sensację tej serii gier! Kompletny outsider w fenomenalny sposób skontrował Legię Warszawa. Piłkarze ze stolicy mogą stracić pozycję lidera.

90+3'
3:0! Genialna asysta Foszmańczyka! Prostopadłe podanie dotarło do Plizgi, który przepiękną podcinką zaskoczył bezradnego Malarza.

90+2'
Niezły strzał z ogromnej odległości zaliczył Borysiuk.

90+1'
Bratanović z próbą lobu zza pola karnego. Decyzja naprawdę dobra, jednak przy tej sytuacji zabrakło trochę dokładności.

89'
Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu.

89'
Soczyste uderzenie Hlouska z okolic pola karnego. Bardzo mocne uderzenie poszybowało obok zamierzonego celu. Strzały z dystansu nie są dzisiaj domeną legionistów.

88'

86'
Uderzenie na vivat Plizgi. Piłka poszybowało obok lewego słupka bramki. Zagranie bez jakiegokolwiek przygotowania.

85'
Zablokowana wrzutka Lewczuka z prawego skrzydła. Będzie następny rzut rożny dla warszawskiej drużyny.

83'
Plizga doskonale obsłużony przez Juhara. Pierwszy z nich pociągnął z futbolówką, a następnie huknął z całej siły. Do szczęścia zabrakło precyzji.

81'
Na ostatnie minuty wpuszczony Foszmańczyk. Plac gry opuścił Misak.

79'

79'
Dobry chwyt Malarza. Bramkarz Legii przeciął lot toru piłki, która była posłana z rzutu rożnego.

78'
Bratanović mógł zaliczyć kapitalne wejście na boisko! Zmiennik Kędziory stanął przed fenomenalną okazją do gola, ale brak zdecydowania napastnika wykorzystał Hlousek.

76'
Piotr Mandrysz broni wyniku. Z boiska zszedł Kędziora, a w jego miejsce wszedł Bratanović.

75'
Zamieszanie w 16-ce Termaliki po rzucie rożnym. Mimo wielkich chęci, to żaden piłkarz gości nie sfinalizował dośrodkowania.

73'
Kompletnie nieudolna wrzutka w wykonaniu Dudy. Zamiast groźnej wrzutki, to oglądaliśmy nieudany strzał z dystansu. Bardzo wyraźny kiks.

71'
Kędziora zmarnował 100%! Snajper gospodarzy mógł znów wykorzystać błąd w komunikacji gości, lecz jego strzał idealnie zatrzymał Pilarz.

70'
Podopieczni Czerczesowa w natarciu. Ale jak dotąd przypomina to bardziej walenie głową w mur.

68'
Faul na własnej połowie popełnił Michał Kucharczyk. Arbiter szybko wychwycił nieregulaminowe zachowanie.

66'
Jędrzejczyk dobrze wyszedł do wrzutki od rzutu rożnego. Jednak strzał głową powędrował wprost w rękawice Pilarza.

64'
Pilarz wykazał się kunsztem po groźnym strzale Kucharczyka. Skrzydłowy gości bardzo dobrze się urwał, lecz płaskie uderzenie instynktownie zatrzymał Krzysztof Pilarz.

63'

61'
Niewiele wynika dziś z rzutów rożnych po obu stronach. Przed momentem niedokładnie ten stały fragment rozegrali gospodarze.

59'
Misak z faulem w centralnej części boiska.

57'
Zmiana. Za Babiarza na plac gry wszedł Markowski.

56'
Zmiana. Prijović zastąpił Guilherme.

55'
Celny strzał Borysiuka z kilkudziesięciu metrów. Mocno kopnięta futbolówka jeszcze odbiła się od obrońców, a potem wylądowała w rękawicach Pilarza.

54'
Gracze Piotra Mandrysza nie próżnują. Przed chwilą mieliśmy groźną centrę z prawego skrzydła. Na szczęście dla gości, piłkę udało się wybić obrońcom.

52'
2:0! Pleva genialnie zagrał długą piłkę z prawego skrzydła. Błąd w ustawieniu defensywnego przeciwnika wykorzystał Misak, który efektownym półwolejem w lewy dolny róg, pokonał bezradnego Malarza.

50'
Kąśliwe zagranie z rzutu rożnego w wykonaniu Pazdana. Piłka niebezpiecznie kręciła się w pobliżu bramki, jednak nikt w koszulce Legii nie potrafił zamknąć podania.

48'
Zablokowana próba Kucharczyka z dystansu. Będzie korner dla lidera polskiej Ekstraklasy.

47'
Guilherme wzięty w kleszcze przez kilku piłkarzy Termaliki. Rzut wolny dla Legii.

47'
Odważny strzał Kucharczyka z bardzo dalekiej odległości. Mocne kropnięcie bezpiecznie przeleciało światło bramki Pilarza.

46'
II połowa spotkania!

45'
Koniec I części gry!
Termalica prowadzi po kuriozalnym golu! Więcej z gry mieli piłkarze z Warszawy, ale w kulminacyjnych momentach brakowało skuteczności.

44'
Pilarz znów łapie centrę legionistów. Tym razem z prawego skrzydła zagrywał Tomasz Jodłowiec.

43'
Ostre dośrodkowanie Guilherme z rzutu wolnego. Wrzutka kąśliwa, lecz niestety dla kibiców gości w sam środek bramki.

41'
Misak z żółtą kartką. Faulowany w niebezpiecznej strefie był Tomasz Jodłowiec.

40'
Ondrej Duda usiłował wypuścić Nikolicia. Pomysł zagrania piłki ze środka pola był dobry, ale zabrakło w tym dokładności.

37'

35'
1:0! Mamy sensację! Mocne wgranie ze środka pola próbował wybić duet: Pazdan - Malarz. Ten pierwszy kompletnie nie zrozumiał się ze swoim bramkarzem, a ten błąd z zimną krwią wykorzystał Kędziora, który doszedł do bezpańskiej piłki, a potem wpakował ją do pustej bramki.

33'
Groźna akcja w polu karnym Malarza. Plizga mógł lepiej się przyłożyć do ostatniego podania do wbiegającego Juhara. Piękne plany rozwiał jeden z obrońców Legii.

32'

29'
Zagranie piłki ręką w realizacji Ariela Borysiuka.

28'
Stałe fragmenty nie przynoszą faworytom jakiejkolwiek przewagi. Obrońcy Termaliki są lepsi w pojedynkach powietrznych.

26'
Babiarz w pojedynku powietrznym z piłkarzem Legii. Pomocnik bardziej odczuł trudy tej walki.

25'
Pavel Stano stał w odpowiednim miejscu. Stoper gospodarzy zablokował groźne uderzenie Hlouska z półwoleja.

24'
Mocne wgranie Dudy z rzutu wolnego. Jednak z zagrożeniem dobrze poradzili sobie defensorzy, wybijając piłkę daleko od własnej strefy.

21'
Co zrobił Nikolić ?! Węgierski napastnik oddał fantastyczny strzał z dystansu. Futbolówka po jego kopnięciu odbiła się od poprzeczki! Dobijać próbował jeszcze Duda, lecz przegrał on rywalizację z Pilarzem.

19'
Bartłomiej Babiarz nieźle urwał się obrońcom gości. Zawodnik Termaliki mógł się znaleźć w dogodnej sytuacji, lecz zabrakło minimalnie precyzji przy przyjęciu.

17'
Hlousek kapitalnie wypuszczony na lewej flance. Nowy nabytek Legii postanowił szybko zacentrować, lecz jego zagranie ze wspomnianego sektora opuściło plac gry.

15'
Ondrej Duda faulowany w środkowej strefie boiska przez Babiarza. Od rzutu wolnego zaczną przyjezdni.

14'
Ariel Borysiuk z klasycznym faulem taktycznym. Były piłkarz Lechii dał się oszukać Misakowi. To powinna być kartka.

12'
Hlousek dobrze wrzucił piłkę z lewego skrzydła. Ale skutecznie w swojej strefie zainterweniował Jarecki, oddalając zagrożenie.

11'

9'
Pozycja spalona Nikolicia. Sędzia liniowy zasygnalizował złamanie przepisów.

7'
Niecelny strzał Hlouska z powietrza. Mimo złego wykonania, to boczny obrońca nieźle wypracował sobie miejsce do uderzenia.

7'
Guilherme w błyskotliwy sposób chciał się przedrzeć na prawej stronie. Wysiłek Brazylijczyka został doceniony, bo jego ekipa będzie miała korner.

6'
Ondrej Duda bliski celu! Pomocnik otrzymał kapitalne dośrodkowanie od Jodłowca z prawego skrzydła, jednak jego strzał z pierwszej piłki poszybował tuż obok lewego słupka.

5'

3'
Bartłomiej Babiarz ucierpiał w pojedynku powietrznym. W roli winowajcy wystąpił Guilherme.

1'
Próba z dystansu w wykonaniu Borysiuka. Strzał zza pola karnego poleciał obok światła bramki. Pomocnik przechwycił piłkę, którą wybili obrońcy Termaliki.

*'
Ławka rezerwowa Legii: Szumski, Prijović, Broź, Brzyski, Rzeźniczak, Masłowski, Vranjes

*'
Zapraszamy Państwa serdecznie na śledzenie relacji tekstowej live z meczu: Termalica - Legia Warszawa
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online