Borussia Dortmund - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
0 : 0

Burki - Schmelzer, Hummels, Bender, Piszczek - Weigl, Durm, Gundogan (89' Sahin) - Reus (81' Ramos), Mkhitaryan - Aubameyang
Neuer - Bernat, Kimmich, Alaba, Lahm - Alonso (89' Benatia), Muller, Vidal, Robben, Costa (74' Ribery) - Lewandowski

Bender (37.) żółta kartka
Alonso (21.) żółta kartka

Mecze na żywo: Borussia Dortmund - Bayern Monachium

90+1'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę.

90+1'
Bayern odniósł bardzo dobry wynik.

90'
60 sekund - tyle dodał sędzia do podstawowego czasu.

89'

89'
Zmiana. Benatia zastąpił obolałego Alonso.

89'
Muller i Alonso z jakimiś urazami. Defensywny pomocnik będzie potrzebował pomocy od medyków monachijskiego klubu.

87'
Ramos błysnął efektownym szczupakiem. Z prawego skrzydła wrzucał piłkę Aubameyang. Piłka po zagraniu byłego napastnika Herthy Berlin powędrowała obok lewego słupka.

86'

84'
Robert Lewandowski pilnowany przez dwóch rywali. Od rzutu wolnego zacznie mistrz Niemiec.

83'
Zablokowane uderzenie Mkhitaryana zza pola karnego. Korner dla gospodarzy.

81'

80'
Kompletnie zepsuty rzut wolny w wykonaniu Ribery'ego. Wgranie przeciął pierwszy obrońca BVB.

78'
Alonso usiłował przelobować wysuniętego Burkiego. Pomysł bardzo dobry, lecz wykonanie trochę niedopracowane.

77'
Nie zbyt udana próba Vidala z dalszej odległości. Burki spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem po zagraniu pomocnika.

74'

72'
Aubameyang nieźle wyskoczył do wrzutki z prawego skrzydła. Mankamentem tej akcji było to, że futbolówka została posłana zbyt wysoko i napastnik nie mógł właściwie ją nakryć głową.

71'
Robben bardzo niecelnie z kilkunastu metrów. Skrzydłowy z pierwszej piłki próbował wykończyć akcję Costy. Piłka po jego kropnięciu poszybowała wysoko nad poprzeczką.

69'

66'
Aubameyang z kolejnym kopnięciem na bramkę. Idealnego podania od Reusa nie udało się wykorzystać, bo w kluczowym momencie zabrakło odrobinę precyzji. Strzał powędrował obok prawego słupka.

64'
Poprzeczka uratowała Burkiego! Bramkarz Borussii instynktownie zatrzymał groźne uderzenie Vidala z kilku metrów. Próbę Chilijczyka goalkeeper sparował na poprzeczkę.

63'
Durm nie ryzykował i wybił piłkę zagrywaną przez Robbena.

62'
Ostry pressing zastosował Aubameyang. Brawa dla Gabończyka, ale jego rywale obronną ręką wyszli z tego zagrożenia.

60'
Nieudana próba Reusa zza pola karnego. Niemiecki pomocnik usiłował wykorzystać złe ustawienie Neuera. Mimo wielkich chęci gwiazdora, piłka poleciała daleko od światła bramki.

59'
Alonso idealnie wypuścił Robbena na lewym skrzydle. Holenderski pomocnik uderzał mocno z ostrego kąta, lecz futbolówka pofrunęła wysoko nad bramką.

58'
Słabo wykonany rzut wolny przez Alonso. Jego wrzutka nie minęła nawet pierwszego z obrońców.

56'
Zmarnowana szansa BVB. Gdyby Aubameyang lepiej przyjął piłkę, to jego drużyna mogła już prowadzić, ale bardzo szybki zawodnik ją zgubił w kulminacyjnym momencie.

55'
Vidal przepięknie wyskoczył do centry Mullera z prawego skrzydła. Chilijczykowi zabrakło jednak trochę precyzji, bo piłka przeleciała tuż obok prawego słupka.

54'
Płaska próba Robbena z kilkudziesięciu metrów. Uderzenie pewnie wyłapał Burki.

52'
Xabi Alonso z kolejnym przewinienie w dzisiejszym meczu. Na szczęście dla Hiszpana jego ostatni faul nie klasyfikował się na kartkę.

50'
Neuer znów lepszy od Aubameyanga! Gabończyk ponownie zaliczył szaleńczy rajd na bramkę, a następnie sprytnie uderzył. Jego kopnięcie udało się instynktownie zatrzymać Neuerowi.

49'
Schmelzer próbował przedrzeć się pod pole karne Bayernu. Jednak boczny obrońca BVB został wzięty w kleszcze.

47'
Niedokładność panuje po przerwie. Dużo nieudanych podań w wykonaniu obu stron.

46'
II połowa meczu!

45'
Koniec I części gry!
Nie możemy się nudzić. Oba zespoły dbają o dynamikę meczu. Jak dla mnie najjaśniejszą postacią pierwszej odsłony był Kimmich, który kilka razy wyratował swój zespół przed utratą gola.

44'
Muller ponownie na pozycji spalonej. Niemiecki gwiazdor nie kontrolował ustawienia bloku defensywnego przeciwnika.

43'
Robben znów strzelał na bramkę! Holender zaliczył dwa płaskie uderzenia. Pierwszą próbę wyłapał Burki, a druga poszybowała tuż obok prawego słupka.

41'
Neuer zmuszony do wyjścia z bramki. Równowagę stracił jeden z obrońców Bayernu. Ale błąd swoich kolegów skutecznie naprawił bramkarz, który uprzedził Aubameyanga.

39'
Durm wybitnie wyprzedził Vidala do centry z prawego skrzydła. Będzie korner dla gości.

38'
Kolejny spalony w tym meczu. Przed chwilą najbliżej bramki Burkiego w momencie podania znajdował się Vidal.

37'
Bender obejrzał żółtą kartkę za bezpardonowe wejście na nogi Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik zaliczył niezłą szarżę.

35'
Ofsajd Marco Reusa. Kamery telewizyjne pokazały, że spalony był naprawdę minimalny.

34'
Muller na pozycji spalonej. Złamanie przepisów gry szybko wychwycił sędzia liniowy.

33'
Chaos w 16-ce Borussii po rzucie rożnym. Mimo wielkiego zamieszania, to Łukasz Piszczek okazał się zawodnikiem, który zachował zimną krew i oddalił zagrożenie od własnej bramki.

32'
Lewy z szansą na gola! Piłkę na wolne pole zagrał Lahm. Polski snajper był jednak zbyt intensywnie kryty, co spowodowało, że jego strzał poleciał nad poprzeczką.

30'
Zbyt głęboka wrzutka Durma z prawej flanki. Piłkę z pełnym spokojem wyłapał Neuer.

28'
Odpowiedź gości! Douglas Costa wybitnie dostrzeżony przez Robbena. Brazylijczyk wyszedł na wyborną sytuację, jednak będąc sam na sam z bramkarzem, przegrał tą rywalizację. Burki doskonale skrócił kąt i odbił uderzoną piłkę.

27'
Kimmich wyratował swoją ekipę! Obrońca Bayernu w ostatniej chwili wygarnął piłkę Reusowi, który otrzymał znakomite podanie od Aubameyanga z prawej strony. Gdyby nie interwencja Kimmicha, to byśmy mieli gola.

26'

24'
Aubameyang ucierpiał w starciu powietrznym z Kimmichem. Decyzja sędziego nie mogła być inna - rzut wolny.

22'
Durm taktycznie powstrzymał Bernata. Arbiter przyznał rzut wolnym piłkarzom Guardioli.

21'
Żółta kartka dla Alonso. Hiszpański pomocnik zaliczył bardzo niebezpieczny wślizg na piłkę w środku pola.

19'
Kapitalny rajd Durma! Pomocnik gospodarzy nieźle się przedarł, a potem spróbował z niełatwej pozycji pokonać Neuera. Płaskie uderzenie poleciało jednak tuż obok prawego słupka bramki.

17'
Vidal przed okazją! Douglas Costa posłał fenomenalne dośrodkowanie z lewego skrzydła. Do zagrania udało się dojść Vidalowi, ale ten zamiast strzelać głową, to próbował efektownym wślizgiem zmienić wynik. Ta decyzja nie była zbyt dobra, bo piłka poleciała daleko od światła bramki.

16'
Kimmirch przeciął doskonałe prostopadłe podanie w kierunku Aubameyanga. Stoper gości spisał się na medal.

14'
Vidal perfekcyjnym wślizgiem przerwał groźną kontrę Borussii. Wślizg naprawdę godny do naśladowania.

12'
Ostry pressing stosują zawodnicy trenera Tuchela. Efektem ich starań jest wyrzut od autu.

10'
Neuer wyratował Bayern! Aubameyang kapitalnie wyprzedził Kimmircha, a potem kąśliwie uderzył z ostrego kąta. Zagranie udało się skutecznie zatrzymać Neuerowi, który interweniował w stylu siatkarskiego libero.

9'
Próba Costy z dystansu. Brazylijczyk idealnie zszedł do środka, lecz kropnięcie poszybowało nad bramką.

9'
Kolejna dobra interwencja Piszczka. Polski obrońca doskonale uprzedził rozpędzonego Robbena, który już czyhał na wykończenie akcji z prawego skrzydła.

8'
Piękna oprawa w wykonaniu gospodarzy

7'
Vidal ostro w środku pola. Rzut wolny dla BVB.

6'
Pierwsza szansa Bayernu! Burki kapitalnie przeciął dośrodkowanie Costy z lewego skrzydła. Piłkę wybitą przez bramkarza przejął Thomas Muller, który długo nie myślał i huknął zza pola karnego. Jednak niemiecki pomocnik uderzył nad poprzeczką.

5'
Xabi Alonso faulował taktycznie Gundogana.

4'
Marco Reus zablokowany w polu karnym. Linia defensywna Bayernu spisała się na medal, powstrzymując groźny strzał.

3'
Robert Lewandowski próbował groźnie wgrać piłkę z prawego skrzydła. Zamiary naszego napastnika rozszyfrował nasz obrońca - Łukasz Piszczek.

1'
Douglas Costa z faulem w ofensywie. Od rzutu wolnego grę rozpoczną gospodarze.

*'
Zaczynamy hit niemieckiej ligi!

*'
Coś z rozgrzewki...

*'
Nad porządkiem boiskowych zdarzeń panować dzisiaj będzie Tobias Stieler.

*'
W ten sobotni wieczór zobaczymy dwóch najlepszych strzelców aktualnego sezonu Bundesligi. Robert Lewandowski po stronie Bayernu - 23 gole, Aubameyang - 22 gole.

*'
Kto teraz będzie lepszy? Poprzednio Guardiola ograł Tuchela aż 5:1!

*'
Z kolei tak się kształtuje rezerwa BVB: Weidenfeller, Subotic, Leitner, Sahin, Ramos, Castro, Ginter

*'
Tak się przedstawia skład ławki rezerwowych Bayernu: Ulreich, Benatia, Thiago, Ribéry, Rafinha, Götze, Rode

*'
Witamy Państwa serdecznie na naszym portalu. Dzisiaj dla Państwa będziemy relacjonować szlagier 25. kolejki Bundesligi: Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Początek meczu o 18:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Borussia Dortmund - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online