Legia Warszawa - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Malarz – Jędrzejczyk, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek – Borysiuk, Jodłowiec – Duda (85' Masłowski), Prijović, Kucharczyk (90+1' Aleksandrov) – Nikolić.
Janukiewicz – Widanow, Kopacz, Danch, Magiera – Gergel, Przybylski, Kwiek (77' Kurzawa), Madej – Steblecki – Kante (64' Matuszek)

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Górnik Zabrze

90+2'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+2'
Górnik Zabrze tkwi nadal na ostatnim miejscu. Dobra gra w pierwszej połowie nie wystarczyła, by przeciwstawić się dobrej Legii. Ekipa Stanisława Czerczesowa wracają na dobry kurs.

90+1'

90'
Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu.

88'
Niebezpieczny strzał Masłowskiego z głębi pola karnego. Futbolówka po jego kopnięciu powędrowała tuż przy lewym słupku.

87'
Dużo rzutów rożnych po stronie Legii. Ale jak na razie mało z tego korzyści.

85'
Zmiana. Michał Masłowski dostał szansę zagrać w tym meczu. Boisko opuścił Ondrej Duda.

83'

81'
Michał Kucharczyk miał ambicję, aby zaliczył fenomenalny rajd na lewej stronie boiska. Piękne plany pomocnika szybko rozwiązał blok defensywny przyjezdnych.

79'
Zryw ofensywny Górnika Zabrze. Łukasz Madej próbował coś zdziałać na lewej flance, ale obrona Legii dobrze rozczytała intencje doświadczonego pomocnika.

77'

75'
3:1! Nikolić z idealną asystą. Podanie prostopadłe Węgra doskonale wykorzystał Prijović, który w wybornej sytuacji nie zawiódł i sprytnym kopnięciem pokonał bezradnego Janukiewicza.

73'
Masę szczęścia mieli zabrzanie! Najpierw Janukiewicz wybronił mocne uderzenie Kucharczyka. Do dobitki dotarł Nikolić, lecz przegrał on rywalizację z bramkarzem. A na koniec Przybylski wybił piłkę z linii bramkowej po strzale piłkarza Legii.

70'

68'
Cała jedenastka Jana Żurka skupiona w okolicach własnego pola karnego. Rywale licznymi sposobami próbują stworzyć kolejną akcję ofensywną.

67'
Zablokowana centra Lewczuka z prawego skrzydła boiska.

64'

63'
2:1! Michał Kucharczyk z doskonałą asystą. Skrzydłowy Legii znakomicie wrzucił na długi słupek bramki Janukiewicza. Do piłki kapitalnie doszedł Jędrzejczyk i mocnym strzałem głową nie dał szans bramkarzowi.

61'
Goście w tym momencie skupieni na działaniach w defensywie. Z kolei piłkarze trenera Czerczesowa chcą jak najszybciej objąć prowadzenie.

59'

57'
Michał Kucharczyk w notesie arbitra. Ten fakt spowodowało niesportowe zachowanie.

56'
Kucharczyk mocno uderzył zza pola karnego. Jego próbę skutecznie przed siebie sparował Janukiewicz. Po tej akcji próbował jeszcze dobijać, ale zamiast strzału wyszedł faul na przeciwniku.

55'
Adam Danch w odpowiednim momencie zareagował przy strzale dryblującego Jodłowca. Będzie kolejny rzut rożny dla Legii.

55'

52'
Radosław Janukiewicz efektownie rzucił się na piłkę, która była zagrywana ze stałego fragmentu gry.

51'
Kucharczyk nieźle urwał się obrońcy. Kopacz był zmuszony do faulu na biegnącym przeciwniku.

50'
Tomasz Jodłowiec ucierpiał w starciu z Jodłowcem. Piłkarz Legii w uznaniu sędziego popełnił przewinienie.

48'
Steblecki po raz kolejny starał się pokonać Malarza. Tym razem piłka kopnięta z głębi pola karnego poleciała daleko od zamierzonego celu.

47'
Kąśliwa próba Nikolicia z okolic pola karnego. Futbolówka zmierzała w lewy dolny róg, ale Janukiewicz umiejętnie się na nią rzucił.

46'
Wróciliśmy!

45+1'
Koniec I części gry!
Jak na razie oglądamy naprawdę dobry mecz. Wynik w mojej ocenie sprawiedliwy, choć Legia Warszawa miała dużo więcej z gry.

45+1'
1:1! Ondrej Duda posłał fenomenalne dośrodkowanie z lewego sektora boiska. Do zagrania doszedł perfekcyjnie Hlousek i sprytnym zagraniem głową zaskoczył Janukiewicza.

44'
Tomasz Jodłowiec mógł uszczęśliwić swoich kibiców! Defensywny pomocnik idealnie wybił się w powietrze, aby zamknąć centrę od rzutu rożnego. Piłka po jego uderzeniu obiła słupek z poprzeczką.

43'
Nikolić nie ma lekkiego życia z obrońcami Górnika. Po raz kolejny snajper musiał uznać wyższość obrońców, a w tym przypadku Adama Dancha.

42'

40'
Radosław Janukiewicz z bardzo dobrym refleksem. Bramkarz przyjezdnych wyłapał groźną centrę od rzutu rożnego.

38'
0:1! Co za kontra gości! Kante popisał się wielkim sprytem w 16-ce Legii. Nowy nabytek klubu świetnie wyłożył futbolówkę Stebleckiemu, a ten efektownym uderzeniem z kilkunastu metrów w prawe okienko zmienił wynik tego meczu.

36'
Gracze z Zabrza jak na razie słabo w ofensywie.

34'
Steblecki kapitalnie uderzył z ostrego kąta. Potężne huknięcie udało się z problemami zatrzymać Malarzowi.

32'
Łukasz Madej zwija się z bólu. Za chwilę na plac gry wkroczy sztab medyczny.

30'
Za niesportowe zachowanie żółtą kartkę obejrzał Łukasz Madej.

29'
Steblecki ponownie nieprzepisowo zatrzymywany. Sędzia Przybył zasygnalizował złamanie przepisów.

27'
Kante dobrze w defensywie. Napastnik świetnie zareagował we własnym polu karnym po wrzutce ze stałego fragmentu gry.

26'
Jędrzejczyk podcięty w bardzo niebezpiecznej strefie. Będzie okazja do dobrego dośrodkowania w pole karne.

25'

23'
Mariusz Magiera mocno z rzutu wolnego. Ale strzał zawodnika Górnika trafił w dobrze ustawiony mur.

21'
Górnik Zabrze z akcją ofensywną. Przyjezdni podjęli kilka prób zza pola karnego, jednak każda z nich została skutecznie powstrzymana przez rywala.

19'
Legia w natarciu! Nikolić tym razem przed okazją na gola. Węgierski napastnik został w ostatnim momencie zablokowany przez obrońców. Od narożnika boiska rozpoczną piłkarze z Warszawy.

18'
Prijović próbował wykorzystać gapiostwo obrońców. Jego zagranie głową poleciało jednak daleko od światła bramki. Kolejna akcja gospodarzy na lewej stronie.

17'
Kopacz z Danchem ofiarnie zablokowali huknięcie Dudy z kilkunastu metrów. Strzał pomocnika miał szansę na końcowe powodzenie.

15'
Soczysta próba Stebleckiego z dalszej odległości. Futbolówka kopnięta z kilkudziesięciu metrów powędrowała tuż obok lewego słupka.

14'

12'
Zgodnie z oczekiwaniami Legia kontroluje mecz. Jak na razie brakuje dokładności pod bramką Janukiewicza.

10'
Legia zmarnowała kapitalną okazję na kontrę! Piłkarze gospodarzy sami sobie przeszkadzali w polu karnym Górnika. Prijović wygarnął futbolówkę Nikoliciowi, który już przymierzał się do uderzenia.

9'

7'
Radosław Janukiewicz dobrze na przedpolu. Lewczuk wyrzucił piłkę mocno z autu.

6'
Nikolić z wielką ambicją wojował o piłkę zagrywaną przez Hlouska z lewego skrzydła. Niestety dla Węgra lepszy był kryjący defensor.

5'
Artur Jędrzejczyk złamał przepisy w środkowej strefie boiska. Od rzutu wolnego rozpoczną podopieczni Jana Żurka.

3'
Tomasz Jodłowiec popełnił przewinienie taktyczne na Łukaszu Madeju.

2'
Prijović z dobrym rajdem na lewym skrzydle. Ciekawie zapowiadającą się akcję skutecznie przerwał wślizgiem Danch.

*'
Startujemy z klasykiem polskiej ligi!

*'
Na stadionie rozbrzmiał "Sen o Warszawie".

*'

*'
Początek meczu o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online