Lech Poznań - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Burić - Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Kadar - Trałka, Linetty, Lovrencsics, Jevtić (70' Tetteh), Sisi (70' Jóźwiak) - Kownacki (81' Gajos)
Sandomierski - Wójcicki (90+2' Adamczyk), Polczak, Wołąkiewicz, Deleu - Dąbrowski, Budziński, Cetnarski, Kapustka (88' Karachanakov), Diabang (75' Vestenicky) - Jendrisek

Jevtić (9.)
Gajos (87.)
Kapustka (7.)

Lovrencsics (48.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Cracovia

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Daniel Stefański zakończył mecz!
Lech Poznań wygrał arcyważne spotkanie, które elektryzowało całe środowisko w Polsce. MVP w mojej ocenie Lovrencsics, który dzisiaj grał futbol z innej planety.

90+2'

90+1'
Podopieczni trenera Urbana mają jeden cel na ostatnie minuty, a mianowicie kradzież cennych sekund.

90'
Cztery minuty - tyle dłużej potrwa hit kolejki.

89'
Tetteh huknął jak z armaty. Potężny strzał poleciał tuż obok bramki. Lech Poznań w natarciu!

87'
2:1! Wejście smoka w wykonaniu Gajosa. Zmiennik Kownackiego w perfekcyjny sposób zamknął dośrodkowanie Lovrencsicsa z prawego skrzydła. Uderzenie z bliskiej odległości nie do obrony dla bramkarza.

85'
Sandomierski błysnął robinsonadą. Trałka próbował finalizować centrę z lewego skrzydła. Były piłkarz Polonii posłał piłkę w prawy dolny róg, jednak w ostatnim momencie Sandomierski sparował ją w bok.

84'
Przestój w grze. W ostatnich minutach mieliśmy mało akcji bramkowych.

81'

80'
Arajuuri błyskotliwym wślizgiem przeciął podanie z lewego skrzydła boiska. Będzie korner dla "Pasów".

78'
Łukasz Trałka odepchnął Deleu tuż przed linią boczną. Sędzia odgwizdał faul doświadczonego pomocnika Lecha Poznań.

75'
Zmiana. Vestenicky na ostatni kwadrans. Do rezerwy zesłany został Diabang.

73'
Lovrencsics z powietrza. Kownacki bardzo kąśliwie dograł z lewego skrzydła. Mocno bitą piłkę udało się nakryć pomocnikowi, lecz strzał poszybował daleko od oczekiwanego miejsca.

71'
Kłopoty ze zdrowiem miał Dąbrowski. Na szczęście gracz będzie mógł kontynuować zawody.

70'

68'
Arajuuri leży na murawie. Obrońca ofiarnie zblokował mocne uderzenie z głębi pola karnego.

67'
Gracze Jacka Zieliński ciągle atakują. Dużo wrzutek z prawego skrzydła możemy oglądać w ostatnich minutach.

65'
Budziński znów niecelnie. Pomocnik został dobrze dostrzeżony z prawego skrzydła, ale kopnięcie okazało się kompletnie nieczyste, w wyniku czego piłka poleciała daleko od światła bramki.

63'
Marcin Budziński z kolejnym strzałem z dystansu. Piłkarz przyjezdnych szybko opanował piłkę, a potem uderzył na bramkę. Piłka powędrowała daleko od zamierzonego celu.

61'
Hubert Wołąkiewicz popisał się genialnym blokiem we własnej strefie. Były piłkarz Lechii Gdańsk w bardzo dobry sposób powstrzymał Kownackiego, który próbował kończyć akcję z prawego skrzydła.

59'
Diabong idealnie obsłużony przez Cetnarskiego. Pomocnik wyborną podcinką wyprowadził w pole obrońców, jednak klubowy partner w kulminacyjnym momencie nie wytrzymał presji i z paru metrów kopnął piłkę nad poprzeczkę.

57'
Cracovia z inicjatywą. Przed chwilą groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego musiał przeciąć Burić. Wysuniętego bramkarza mógł przelobować jakikolwiek piłkarz "Pasów", lecz żaden z nich na to się nie zdecydował.

55'
Jasmin Burić znakomicie piąstkował futbolówkę posłaną z narożnika boiska. Decyzja bardzo ryzykowna, ale ryzyko się opłaciło.

54'
Niecelna próba Trałki z główki. Defensywny pomocnik dobrze się wybił w powietrze, lecz piłka posłana troszkę za wysoko, by mógł ją właściwie nakryć.

52'
Budziński z faulem. Popularny "Budzik" wślizgiem trafił w nogi Linettiego.

51'
Kownacki na spalonym. Zawodnik przejął nieudane uderzenie Linettiego zza pola karnego. Mimo gwizdka sędziego, to i tak Sandomierski powstrzymał napastnika.

50'
Efektowna interwencja Buricia na linii. Bośniak wyciągnął się jak struna, by wybronić strzał Jendriska z powietrza.

49'
Kownacki skutecznie w defensywie. Najbardziej wysunięty piłkarz Lecha dobrze głową wybił piłkę zagraną ze stałego fragmentu gry.

48'
Wójcicki zatrzymany przez skrzydłowego Lecha. Lovrencsics był zmuszony do przewinienia, bo boczny obrońca zbliżał się pod pole karnego.

46'
II połowa spotkania.

45+1'
Koniec I części gry!
W mojej ocenie Lech Poznań troszeczkę lepszy w pierwszej odsłonie. Swoje okazje miał m.in. Darko Jevtić.

45'
1 minuta dorzucona do pierwszej połowy.

44'
Dąbrowski odważnie z dystansu. Kropnięcie raczej posłane na bramkę w celu taktyczny.

42'
Kędziora niezłym wślizgiem przerwał akcję Budzińskiego na lewej flance.

40'
Kownacki bliski prowadzenia! Napastnik dostał znakomite podanie Lovrencsicsa z prawego skrzydła. Młody snajper mimo presji oddał groźne uderzenie, ale futbolówka powędrowała minimalnie nad bramką.

38'
Niepewne wyjście Buricia do wrzutki ze stałego fragmentu gry. Błąd bramkarza mógł wykorzystać Polczak, lecz zagranie głową poleciało obok prawego słupka bramki.

37'
Jevtić znów perfekcyjnie obsłużony przez Kadara. Ten pierwszy najpierw pociągnął kilka metrów z futbolówką, a potem spróbował mocnym strzałem zdobyć drugiego gola. Piękne plany jednak pokrzyżował Wójcicki, który nadał pressing.

36'
Nieudana próba kombinacyjnej akcji w wykonaniu graczy Jana Urbana. Linetty ładnym zagraniem próbował wypuścił Kownackiego w uliczkę. Zabrakło jednak precyzji w ostatnim etapie.

34'
Nakładka Kędziory w centralnej części boiska. Poszkodowany został w tej sytuacji - Wójcicki.

32'

30'
Grzegorz Sandomierski wyratował Cracovię. Goalkeeper instynktownie nogami zatrzymał uderzenie Lovrencsicsa z kilkunastu metrów.

29'
Niebezpieczne dośrodkowanie Kędziory z prawej flanki. Do piłki starał się dotrzeć Kownackiemu, jednak szybciej sytuację wyjaśnili obrońcy.

28'
Diabang przypadkowo złapany na pozycji spalonej. Całe zdarzenie skutecznie wychwycił sędzia liniowy.

26'
Celna próba Jednriska zza pola karnego. Płaski strzał okazał się jednak zbyt przewidywalny dla Buricia. Napastnik gości posłał piłkę w sam środek bramki.

24'
Cracovia miała okazję do kontry. Równowagę stracił Lovrencsics, jednak jego koledzy w porę zainterweniowali w linii defensywnej.

22'
Cetnarski w nieprzepisowy sposób powstrzymał Lovrencsicsa.

20'
Mocne uderzenie Kapustki z bardzo dalekiej odległości. Zagranie gwiazdora krakowskiej drużyny poszybowało wysoko nad poprzeczką bramki.

18'

16'
Dąbrowski próbował efektownym crossem obsłużyć wybiegającego Deleu. Pomysł idealny, ale zabrakło trochę dokładności.

14'
Skuteczna interwencja Sandomierskiego. Bramkarz "Pasów" znakomicie wyszedł do centry Kownackiego z prawego skrzydła boiska.

13'
Ostry pressing ekipy z Poznania dał efekt. Grzegorz Sandomierski był zmuszony do nieudanego wybicia piłki.

11'

9'
1:1! Co za odpowiedź gospodarzy! Kadar wgrał piłkę w pole karne Cracovii. Futbolówkę skutecznie wybił Wołąkiewicz, ale pechowo dla obrońcy dopadł do niej Jevtić i soczystym huknięciem pokonał bezradnego Sandomierskiego.

7'
0:1! Diabang genialnie zagrał na obieg do Cetnarskiego. Doświadczony pomocnik świetnie opanował piłkę, a potem znakomicie dograł do dobrze wbiegającego Kapustki, który pewnym uderzeniem w lewy sektor bramki, zmienił wynik tego meczu.

6'

4'
Sisi kąśliwie wrzucił piłkę w pobliże bramki Sandomierskiego. Akcja mogła przynieść coś więcej, ale Polczak w porę przechwycił futbolówkę.

3'
Łukasz Trałka idealnie powrócił na własne pole karnego. Defensywny pomocnik idealnie przerwał groźne wgranie Diabanga z lewego skrzydła.

2'
Lech spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie. Cracovia usiłuje ją odebrać w środku pola.

*'
Zaczynamy hit tej kolejki!

*'

*'
Dzisiejsze starcie jest szczególnie ważne dla Jacka Zielińskiego, który trenował poznański klub w latach 2009-2010. W czasie swojej kadencji wywalczył mistrzostwo Polski oraz awansował do fazy grupowej LE.

*'

*'
Ławka rezerwowa Cracovii: Stępniowski, Bejan, Wdowiak, Zejdler, Karachanakov, Adamczyk, Vestenicky

*'
Ławka rezerwowa Lecha Poznań: Kotorowski, Ceesay, Volkov, Wilusz, Gajos, Jóźwiak, Tetteh

*'
Początek meczu Lech Poznań - Cracovia o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online