Real Madryt - Roma online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Roma
2 : 0

Navas - Danilo, Ramos, Pepe, Marcelo - Casemiro (83' Kovacic), Modric (75' Jese), Kroos, James - Bale (61' Vazquez), Ronaldo
Szczęsny - Florenzi, Manolas, Zukanovic, Digne - Keita (85' Maicon), Pjanic (46' Vainqueur) , Salah, Perotti - El Shaarawy (74' Totti), Dzeko

Ronaldo (64.)
James (68.)

Danilo (37.) żółta kartka
Zukanović (76.) żółta kartka

Mecze na żywo: Real Madryt - Roma

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Real Madryt w efektownym stylu awansował do 1/4 finału Ligi Mistrzów! Mimo wyniku dwumeczu (4:0), to Roma stworzyła sobie multum okazji, ale brakowało skutecznego wykończenia.

90+2'
Dżeko blisko sfinalizowania wyśmienitego dośrodkowania z lewego skrzydła. Zabrakło naprawdę kilku centymetrów.

90+1'

89'
Trzy minuty dorzucone do dzisiejszego widowiska w Madrycie.

87'
Słupek uratował Navasa! Piłkarzem, który próbował zdobyć kontaktowego gola był Perotti. Brakuje szczęścia zawodnikom Spalettiego. Jak pokazały kamery tv, to bramkarz również w odpowiednim momencie się rzucił na futbolówkę.

85'
Zmiana. Keita opuścił murawę. Na ostatnie minuty - Maicon.

83'

83'
W równolegle rozgrywanym spotkaniu w LM, Wolfsburg prowadzi u siebie 1:0 z Gent.

81'
Celne uderzenie Zukanovicia z powietrza. Ale ta próba głową po rzucie rożnym raczej tylko do statystyk.

80'
Zablokowana wrzutka jednego z piłkarzy włoskiego klubu. Za chwilę będzie kolejny korner.

79'
Soczysta próba Jamesa z dystansu. Futbolówka poleciała obok lewego słupka. Mimo to, polski bramkarz się asekuracyjnie rzucił.

78'
Kroos z dalekiej odległości. Na szczęście dla Wojciecha Szczęsnego piłka w żaden sposób nie mogła zrobić mu krzywdy.

76'
Kolejna kartka w tym meczu. Zukanović za przewinienie z pełną premedytacją na Marcelo obejrzał zasłużoną karę.

75'
Luca Modrić już poza boiskiem. Jese wpuszczony na ostatni kwadrans gry.

74'
Legenda AS Romy - Totti już na boisku. Z placu gry został zdjęty El Shaarawy.

73'
Niecelny wolej w wykonaniu Ronaldo. Piłka po jego efektownym zagraniu powędrowała wysoko nad bramką.

71'
Wybitne statystyki

69'
Masa szczęścia przy Romie w tej sytuacji. Vazquez perfekcyjnie wyłożył piłkę Ronaldo. Portugalczyk świetnie wybiegł do piłki, lecz w kulminacyjnym momencie się pomylił. Jego płaski strzał poleciał minimalnie obok prawego słupka.

68'
2:0! CR7 wykazał się wielkim altruizmem przy golu Jamesa. Kolumbijczyk będąc zupełnie niekryty, został idealnie obsłużony przez Ronaldo, a następnie w dogodnej sytuacji huknął nie do obrony dla Szczęsnego.

65'
Wojtek Szczęsny ma problemy ze zdrowiem. Bramkarz ucierpiał w starciu z własnym obrońcą - Manolasem.

64'
1:0! Modrić dobrze zagrał na prawe skrzydło do Vazqueza, a ten wybornie minął obrońcę, po czym zacentrował w pobliże bramki. Polskiego bramkarza uprzedził Ronaldo i wpakował piłkę do siatki.

63'
El Shaarawy mógł świetnie wykończyć znakomite wgranie Salaha z lewego skrzydła. Jednak we wszystko wmieszał się obrońca.

61'

60'
Ronaldo w indywidualnej akcji. Portugalski piłkarz powinien próbował dogrywać z lewego skrzydła, a nie strzelać, lecz taka natura CR7..

59'

57'
Fantastyczne kropnięcie Modricia zza pola karnego. Gdyby nie rykoszet, to bramkarz Romy byłby w niezłych opałach.

55'
Keylor Navas w znakomitej formie! Bramkarz Realu wybornie wyciągnął kąśliwy strzał Perottiego z głębi pola karnego.

54'
Marcelo bliski wykorzystania błędu Manolasa, który poniekąd wystawił piłkę zawodnikowi z Brazylii. Ten huknął bez większego pomyślunku, jednak futbolówkę umiejętnie wyłapał Wojciech Szczęsny.

53'
Wojtek Szczęsny po raz kolejny lepszy w starciu z Ronaldo. Polak w ładnym stylu wybronił strzał zza pola karnego. Efektowne sparowanie piłki w wykonaniu Polaka.

51'
Salah przed 100% okazją na gola! Zawodnik Romy stanął w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale nie wytrzymał presji i w końcowym efekcie umieścił futbolówkę tuż obok prawego słupka bramki.

50'
Chaos w polu karnym gości. Szczęsny błysnął refleksem po groźnym uderzeniu Bale'a. Wcześniej Marcelo wraz z Ronaldo rozmontowali obronę.

48'
Cristiano Ronaldo o krok od zamknięcia perfekcyjnej centry Pepe z lewej flanki. Duet Portugalczyków w ostatnim momencie zatrzymał Zukanovic.

47'
Danilo posłał miękkie dośrodkowanie z prawego skrzydła. Mimo wielkich chęci, to żaden piłkarz w koszulce Realu nie miał prawa dotrzeć do zagrania.

46'

46'
II połowa meczu!

45+1'
Koniec I części gry!
Mimo braku goli, to oglądamy kapitalne widowisko. Wyśmienitą robotę wykonuje Wojciech Szczęsny, który dzielnie zatrzymuje rywali.

45+1'
Huknięcie Marcelo z ogromnej odległości. Zagranie piłkarza z Brazylii bardziej przypominało rugby niż piłkę nożną.

45'
1 minutę dłużej pograją zawodnicy w pierwszej odsłonie.

43'
Kolejna kontrowersja! Piłkarze i kibice Realu reklamują rzut karny. Analizując ową sytuację, trzeba się zgodzić z Szymonem Marciniakiem, który nie wskazał na wapno.

42'
Cristiano Ronaldo na pozycji spalonej. Sympatycy madryckiego klubu gwiżdżą, lecz powtórki tv pokazały, że polski team sędziów się nie pomylił.

40'
Szczęsny na notę! Ronaldo nieźle wypatrzył Casemiro, a ten długo nie myśląc, uderzył piłkę niemal z miejsca. Ale kropnięcie z kilkunastu metrów okazało się łatwe do obrony dla bramkarza.

39'
Przewinienie taktyczne na Marcelo. Od rzutu wolnego rozpoczną "Królewscy".

37'
Danilo ukarany przez Szymona Marciniaka. Na murawę powalony został szarżujący El Shaarawy.

35'
59%:41% - statystyka, która odnosi się do posiadania piłki.

34'
Wybitny Szczęsny! Polak idealnie zatrzymał CR7, doskonale skracając kąt gwiazdorowi. Ronaldo otrzymał genialne prostopadłe podanie od Bale'a.

32'
Danilo w starciu Dżeko. Faulującym w tej sytuacji był piłkarz Realu, ale to on w tej chwili zwija się z bólu. Potrzebna będzie pomoc medyczna.

31'
Szczęsny powstrzymał groźną próbę Cristiano Ronaldo. Polski bramkarz wybronił strzał w środek bramki.

30'
Bale niebezpiecznie z kilkudziesięciu metrów! Walijczyk w świetnym stylu minął dwóch rywali, a potem zdecydował się na strzał. Jednak piłka pofrunęła wysoko nad poprzeczką.

28'
Gwizdy na stadionie! Digne z ewidentnym faulem! Następnie szybka kontra Romy powinna być zakończona golem, ale w kluczowym etapie pomylił się Salah, jednak będąc pod presją Navasa, trafił w boczną siatkę.

26'
El Shaarawy niecelnie z powietrza. Strzał głową Włocha poleciał minimalnie nad poprzeczką bramki.

25'
To mogła być fenomenalna kontra przyjezdnych! Świetnie odebrana piłka na połowie rywala, potem Dżeko nieźle dograł do Salaha, lecz ten zamiast uderzenia, to próbował jeszcze dryblingu. Tą sytuację wykorzystali defensorzy Realu, zabierając piłkę.

23'
Casemiro faulowany na własnej połowie.

21'
Szczęsny dobrze na przedpolu. Goalkeeper włoskiej ekipy skutecznie zgarnął futbolówkę piłkarzom Realu Madryt.

20'
Nasz bramkarz spisał się na medal. Szczęsny w niezły sposób zatrzymał huknięcie Modricia z ogromnej odległości.

19'
Zamieszanie w szesnastce Romy! Marcelo groźnie zagrał piłkę z lewego skrzydła. Jego podanie usiłował efektownym wolejem zakończył Ronaldo, ale w kulminacyjnym momencie został powstrzymany przez obrońcę.

17'
Spalony po stronie gospodarzy. Polski skład sędziowski doskonale wychwycił złamanie regulaminu.

16'
Wojciech Szczęsny bardzo dobrze wyszedł do centry Modricia z prawej flanki. Zawiesina zaaplikowana w pobliże bramki pewnie wyłapana przez polskiego bramkarza.

15'
Edin Dżeko bliski gola! Bośniak jednak z okolic pola karnego posłał piłkę tuż obok lewego słupka.

14'

12'
Potężna próba CR7 od rzutu wolnego. Futbolówka kopnięta zdecydowanie za mocno i również niedokładnie. Bez zagrożenia dla Szczęsnego.

11'
Ronaldo przewrócony w niebezpiecznej strefie. Niezłą szarżą błysnął portugalski gwiazdor.

9'
Wojtek Szczęsny z pierwszą dobrą interwencją. Zagraniem z dystansu próbował Polaka zaskoczyć Kroos, lecz uderzenie zbyt przewidywalne.

8'
Idealna akcja Marcelo z Bale'm. Obrońca kapitalnie zagrał na obieg do Walijczyka, a ten bez większego namysłu wystawił piłkę Marcelo, jednak defensor w dobrej sytuacji posłał ją obok lewego słupka.

6'
Kibice gospodarzy gwiżdżą, bo ich zdaniem piłkarz Romy zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym. Zablokowane uderzenie Ronaldo zza pola karnego, który próbował kończyć dośrodkowanie Danilo z prawego sektora.

5'
Mocne wgranie Florenziego z prawego skrzydła. Głęboko posłana futbolówka jednak nie dotarła do klubowego partnera obrońcy.

3'
Pepe ucierpiał po interwencji swojego bramkarza. Portugalski stoper przez przypadek nadział się na piąstkującego Navasa.

2'
Zblokowana próba Marcelo z dalszej odległości. Brazylijczyk efektownie wypracował sobie miejsce od strzału.

1'
Zawodnicy Realu spokojnie poradzili sobie z zagrożeniem, jakim był stały fragment gry.

1'
Casemiro zagrał piłkę ręką. Będzie rzut wolny dla gości.

*'
Zaczynamy mecz w Madrycie!

*'
Długo wyczekiwany hymn Ligi Mistrzów!

*'
No może nie mamy polskiego klubu w LM, ale za to mamy polskiego sędziego.

*'
W ubiegły weekend obie ekipy odniosły zdecydowane zwycięstwa w swoich rozgrywkach. Real rozgromił 7:1 Celtę Vigo, a z kolei Roma pokonała 4:1 Fiorentinę.

*'
Bez nich dzisiejsze widowisko nie ma sensu...

*'
Ławka rezerwowych Realu Madryt: Casilla, Varane, Carvajal, Kovacic, Vazquez, Jese, Isco

*'
Ławka rezerwowych Romy: De Sanctis, Maicon, Torosidis, Castan, Vainqueur, Iago Falque, Totti

*'
W pierwszym spotkaniu "Królewscy" wygrali 2:0.

*'
Witamy serdecznie Państwa na naszym portalu. Dzisiaj zabieramy Państwa do Madrytu, gdzie Real zmierzy się z AS Romą. Pojedynek zostanie w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów.
Początek o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Roma, to zapraszamy do śledzenia meczu online