Zenit St. Petersburg - Benfica Lizbona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zenit St. Petersburg
Benfica Lizbona
1 : 2

Lodygin - Anyukov (58' Smolnikov), Zhirkov, Neto, Lombaerts - Mauricio (82' Yusupov), Witsel, Danny, Kokorin (58' Shatov), Hulk - Dzyuba
Ederson - Semedo, Samaris, Lindelöf, Eliseu - Fejsa, Renato, Pizzi (73' Salvio), Gaitán, Jonas (90+1' Talisca) - Mitroglou (67' Jimenez)

Mecze na żywo: Zenit St. Petersburg - Benfica Lizbona

90+5'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+5'
Benfica w znakomitym stylu awansowała do 1/4 finału Ligi Mistrzów. U gospodarzy dzisiaj szwankowała skuteczność pod bramką Edersona. Rosjanie żegnają się z piłkarską elitą.

90+5'
1:2! Wejście smoka w wykonaniu Talisci! Zmiennik Jonasa oddał przepiękny strzał w lewy dolny róg bramki. Bliski skutecznej interwencji był Lodygin, ale zabrakło szczęścia.

90+4'
Renato popchnięty przez Hulka. Tutaj żółta kartka musiała się pojawić.

90+2'
Gospodarze chcą jak najszybciej rozprowadzić piłkę. Widać, że rosyjska drużyna wierzy jeszcze w ewentualny awans.

90+1'

89'
Skurcz złapał Edersona. Na pomoc bramkarzowi za chwilę przybędzie sztab medyczny.
5 minut doliczył sędzia.

89'
Soczysta próba Hulka z dalszej odległości. Futbolówka po uderzeniu z dalszej odległości poleciała nad poprzeczką.

88'
Senedo w odpowiednim momencie wygarnął piłkę Dzyubie. Snajper gospodarzy miał nadzieję, że opanuje świetne podanie, a potem spróbuje pokonać Edersona.

87'
Dogrywki już mieć nie będziemy. Jeśli Zenit chce awansować, to musi strzelić dwa gole!

86'
1:1! Jimenez posłał fantastyczne uderzenie z kilkudziesięciu metrów. Futbolówkę lecącą w lewe okienko źle odbił Lodygin. Jego błąd z zimną krwią wykorzystał Gaitan, który z kilku metrów umieścił ją do pustej bramki.

84'
Dzyuba na ofsajdzie. Kamery telewizyjne potwierdziły, że sędzia liniowy popełnił błąd przy ocenie ustawienia napastnika.

83'
Słabe uderzenie Eliseu. Próba pomocnika okazała się jednak celna, bo piłka wylądowała w rękawicach Lodygina.

82'

79'
Dzyuba zatrzymany przez Edersona! Bramkarza Benfiki wytrzymał ciśnienie i nie położył się przed strzałem snajpera Zenitu. Zawodnik idealnie szarżował.

77'
Na pozycji spalonej schwytany został Jonas. Szybka interwencja sędziego liniowego.

75'
Jeśli w ostatnim kwadransie nie padnie żadna bramka, to będziemy świadkami dogrywki.

73'
Zmiana. Salvio zastąpił Pizziego. Niezbyt udany występ zanotował pomocnik Portugalczyków.

72'
Lodygin bohaterem Zenitu! Goalkeeper wyciągnął się niczym struna, by zatrzymać strzał z powietrza Lindelofa. Piłkarz próbował zamknąć wrzutkę z rzutu rożnego.
Futbolówka zmierzała w prawe okienko bramki!

71'
Zablokowana bomba Eliseu zza pola karnego. Będzie rzut rożny dla Benfiki.

69'
1:0! Zhirkov wybornie przedarł się lewą flanką, a następnie mając dużo czasu, dokładnie dograł do niekrytego Hulka, który ładną główką umieścił futbolówkę do siatki Edersona.

67'

66'
Hulk heroicznie starał się przedrzeć pod pole karne Benfiki. Mimo wielkich chęci, to obrońcy gości byli lepsi w tym starciu. Brazylijczyk domagał się faulu, lecz sędzia został niewzruszony.

63'
Dzieje się, dzieje...
Lodygin perfekcyjnie wyciągnął zagranie Jonasa. Płaski strzał z ostrego kąta powstrzymał bramkarz, który w znakomity sposób skrócił kąt.

62'
Kolejna szansa dla Zenita! Dzyuba przestrzelił z kilku metrów. Miał idealną okazję, jednak z najbliższej odległości przeniósł piłkę nad poprzeczką.

61'
Bramkarz Benfiki ucierpiał w starciu ze Smolnikovem. Zmiennik przypadkowo nadział się na interweniującego Edersona.

60'
Ederson błysnął refleksem! Hulk kapitalnie dośrodkował z lewego skrzydła. Do jego zagranie doszedł Smolnikov, lecz w doskonałej sytuacji się pomylił. Strzał z bliskiej odległości instynktownie wyłapał Ederson.

58'

58'
Gaitan z urazem. Przypadkowo w jego głowę trafił Danny.

56'
Mauricio niedokładnie z dystansu. Pomocnik zbyt bardzo się odchylił, co spowodowało, że futbolówka po tym uderzeniu poszybowała wysoko nad bramką.

55'
Powstrzymana wrzutka Hulka z lewego skrzydła. Będzie kolejny korner dla jego ekipy.

54'
Hulk ponownie trafił w mur po strzale od rzutu wolnego. Gwiazdor rosyjskiej drużyny nie może się jakoś wstrzelić.

52'
Zagranie piłki ręką Dzyuby. Zdarzenie było naprawdę łatwe do osądu dla arbitra. Napastnik miał szczęście, że nie obejrzał kartonika.

50'
Zablokowane huknięcie Hulka z ostrego kąta. W ostatniej chwili ofiarnie piłkę odbił Samaris.

48'
Zhirkov poturbowany tuż przy linii bocznej. Za dyskusję z arbitrem żółtą kartkę otrzymał Pizzi.

46'
II połowa spotkania!

45+2'
Koniec I części gry!
Dobry, dynamiczny mecz możemy oglądać w Rosji. Brakuje okazji stricte bramkowych, ale jestem przekonany, że Zenit ruszy do śmielszych ataków.

45+2'
Gaitan wzięty w kleszcze przez dwóch rywal. Rzut wolny dla gości.

45+1'
Hulk faulował Fejsa. Będzie stały fragment gry dla mistrza Portugalii.

45'
2 minuty doliczone do I odsłony.

42'
Mitroglou w starciu z Mauricio. Sędzia puścił grę, co uważam za dobre rozwiązanie w tej sytuacji.

40'
Zenit z inicjatywą w ostatnich minutach. Dużo akcji uskrzydlających w wykonaniu piłkarzy Boasa.

39'
Semedo wystąpił w roli winowajcy. Dryblować tuż przy linii bocznej usiłował Hulk.

36'
Hulk technicznie próbował rozwiązać rzut wolny. Piłka po jego uderzeniu jeszcze odbiła się od jednego z zawodników z muru i opuściła plac gry.

35'
Nieroztropne zachowanie Mitroglou w defensywie. Gracki napastnik niepotrzebnie podciął rywala. W pełni zasłużona kartka.

34'
Nieudane dośrodkowanie Gaita ze stałego fragmentu gry. Futbolówkę pewnie wybił głową pierwszy z ustawionych piłkarzy przeciwnika.

33'
Kompletnie spóźnione wejście Mauricio. Od rzutu wolnego rozpoczną goście.

32'
Danny po raz kolejny usiłował efektownym zagranie uruchomić swoich kolegów. Tym razem jego plany pokrzyżował Semedo, wyprzedzając napastnika Zenita.

30'
Anyukov mocno z prawego skrzydła. Ale znów w porę zainterweniował Samaris, przecinając niebezpiecznie podanie.

28'
Na spalonym był Mitroglou. Sędzia liniowy dobrze zasygnalizował złamanie przepisów.

26'
Zhirkov perfekcyjnie obsłużony przez Danny'ego. Środkowy obrońca gospodarzy próbował się przedrzeć na lewej stronie, ale lepszy okazał się Semedo, który dobrze się ustawił i powstrzymał rywala.

24'

22'
Mogła być bramka z tej powietrznej klepki. Jednak w ostatniej chwili w sytuację wmieszał się bramkarz, który świetnie wyszedł z bramki. Dzyuba nie zdołał właściwie nakryć futbolówki.

20'
Renato Sanchez kapitalnie uderzył z dystansu! Pomocnik przyjezdnych huknął zza pola karnego, ale piłka minimalnie minęła lewy słupek bramki. Wcześniej zablokowany został Mitroglou.

18'
Dobra centra z rzutu wolnego po stronie Benfiki. Jednak defensywa Zenitu skutecznie wyjaśniła sytuację we własnej szesnastce.

17'
Gaitan okrutnie potraktowany przez Kokorina. Zawodnik gospodarzy zaliczył bardzo niebezpieczny wślizg na nogi przeciwnika.

15'
Na pozycji spalonej został złapany Dzyuba. Centrował piłkę Hulk.

14'
Samaris nieźle interweniował przed własną bramką. Grecki defensor efektownym wślizgiem przeciął wrzutkę z prawego słupka.

13'
Celna próba z dystansu w wykonaniu Jonasa. Piłkę posłaną z dalszej odległości pewnie wyłapał Lodygin. Futbolówka zmierzała w lewy dolny róg.

11'
Mitroglou bliski zamknięcia dośrodkowania od rzutu wolnego. Ale grecki napastnik musiał się rozczarować, bo szybciej do futbolówki dopadł obrońca gospodarzy.

10'
Gaitan przewrócony przez Mauricio.

7'
Dzyuba bliski gola! Napastnik Zenitu próbował pokonać bramkarza, strzelając z ostrego kąta. Futbolówka po jego zagraniu poszybowała obok prawego słupka.

7'
Hulk w nieprzepisowy sposób powstrzymany w środkowej strefie boiska.

6'
Niebezpiecznie bite dwa rzuty rożne w wykonaniu gości. Mimo wszystko, to obrońcy rosyjskiego klubu wyszli obronną ręką.

5'
Lodygin zmuszony do interwencji. Bramkarz Zenitu idealnie przeniósł futbolówkę nad poprzeczką po uderzeniu Jonasa z rzutu wolnego.

4'
Anyukov z przewinieniem tuż przed własnym polem karnym. Benfica ma dobrą okazję do oddania groźnego strzału.

3'
Bardzo zagęszczony środek pola.

1'
Semedo popełnił faul taktyczny w centrum boiska. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.