Chelsea - PSG online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chelsea
PSG
1 : 2

Courtois - Azpilicueta, Cahill, Ivanovic, Kenedy - Mikel, Fabregas - Pedro, Willian, Hazard (76' Oscar) - Diego Costa (60' Bertrand)
Trapp - Marquinhos, Thiago Silva, David Luiz, Maxwell - Thiago Motta, Rabiot, Matuidi (87' der Wiel) , Di Maria (82' Cavani), Moura (77' Pastore) - Ibrahimovic

Mecze na żywo: Chelsea - PSG

90+3'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę.

90+2'
Chelsea żegna się z Ligą Mistrzów. Słaba dyspozycja w lidze może skutkować tym, że podopieczni Hiddinka poczekają trochę na kolejny udział w tych prestiżowych rozgrywkach.
Z kolei PSG dzisiaj skuteczne do bólu.

90'
Dwie minuty dłużej potrwa widowisko rozgrywane w Anglii.

89'
Faul popełniony przez Davida Luiza. Wrzucać piłkę będzie Willian.

87'
Zmiana. Van der Wiel wszedł na ostatnie minuty. Na ławkę rezerwowych został zesłany Matuidi.

86'
Matuidi za celowe przetrzymywanie za koszulkę uciekającego przeciwnika otrzymał żółtą kartkę.

83'
Kolejny ofsajd po stronie paryżan.

82'

81'
Nieudany strzał z pierwszej piłki zaprezentował nam Pedro. Piłka po jego kolosalnym kopnięciu poszybowała daleko od światła bramki.

79'
Szczęście po stronie "The Blues". Ibrahimović bliski sfinalizowania podania z lewego skrzydła boiska. Zabrakło Szwedowi w tej sytuacji odrobinę precyzji i szczęścia.

77'
Zmiana. Lucas już poza placem gry. W jego miejsce wszedł Pastore.

76'

76'
Zatrzymana próba wrzutki w wykonaniu Hazarda. Gospodarze będą mieli kolejny rzut rożny.

75'
Niedokładne uderzenie z piętki zaprezentował Di Maria. Osobą wgrywającą piłkę z lewego sektora boiska był Zlatan Ibrahimović.

73'
Spalony po stronie mistrza Francji.

71'
Zagranie piłki ręką wypatrzył sędzia. Regulamin złamał zawodnik przyjezdnych.

69'
Dogrywki już nie będzie! Przed gospodarzami trudna batalia o awans do 1/4 finału Ligi Mistrzów.

67'
1:2! Genialna kontra PSG! Thiago Motta perfekcyjnie zagrał na obieg do Di Marii. Zawodnik z Argentyny bez większego namysłu wgrał piłkę w pobliże bramki, gdzie wbiegał Ibra. Gwiazdor gości musiał jedynie wbić futbolówkę do niemal pustej bramki.

65'
Trapp pokazał próbkę umiejętności! Najpierw wybronił kąśliwe uderzenie Williana z dystansu, a następnie zatrzymał dobitkę Hazarda z bliskiej odległości.
To powinno być 2:1!

64'

62'
Ibrahimović mógł się lepiej zachować w polu karnym Chelsea. Napastnik zbyt mocno wypuścił sobie piłkę w 16-ce przeciwnika. Jego błąd wykorzystała defensywa, wybijając futbolówkę na rzut rożny.

60'

59'
Diego Costa z jakimś urazem. Będzie potrzebna pomoc sztabu medycznego londyńskiego klubu.

58'
Courtois bardzo dobrze wychwycił wrzutkę z lewego skrzydła boiska.

56'
Spalony Diego Costy. Arbiter liniowy ma dużo pracy.

55'
Podręcznikowy wślizg Fabregasa. Pomocnik Chelsea być może przerwał bardzo niebezpieczną kontrę przeciwnika.

53'
Na spalonym po raz kolejny Zlatan Ibrahimović.

52'
Remis w kartkach! Obi Mikel ukarany za okrutny faul taktyczny na rozpędzonym rywalu.

51'
Takiego meczu nie można odpuścić...

49'
Zagotowało się pod bramką PSG! Kapitalny rajd Williana lewą flanką. Pomocnik spróbował znaleźć wbiegających kolegów, ale obrońcy paryżan skutecznie wyjaśnili sytuację.

47'
Maxwell ambitnie szarżował na lewej stronie. Były gracz m.in. Ajaxu był bliski skutecznej centry, lecz w kulminacyjnym momencie został zablokowany.

46'
II połowa meczu!

45+2'
Koniec I części gry!
Piłkarze obu ekip nie dają kibicom powodów do nudy. Chelsea w mojej ocenie musi postawić wszystko na jedną kartę.

45+1'
Trapp z problemami wybronił płaskie uderzenie Hazarda z dystansu. Na szczęście dla bramkarza, jego klubowy partner wybił futbolówkę poza boisko.

45'
Dwie minuty dorzucił sędzia.

44'
Żółty kartonik dla Fabregasa. Hiszpan rażąco złamał przepisy podczas chęci zatrzymania przeciwnika.

41'
Trapp dobrze zatrzymał soczyste uderzenie Edena Hazarda zza pola karnego. Kopnięcie okazało się zbyt łatwe do obrony dla goalkeepera PSG.

40'
Thiago Motta z żółtą kartką. Zupełnie spóźniona próba odbioru w wykonaniu piłkarza niegdyś Barcelony.

39'
Willian przepięknie minął rywala na prawej stronie! Później futbolówkę przechwycił Fabregas i spróbował szczęścia z dystansu. Piłka po jego dotknięciu poszybowała obok lewego słupka bramki.

37'
Naprawdę oglądamy dziś mecz walki. Felix Brych często jest zmuszany do gwizdania.

35'

34'
Ibra dotarł do dośrodkowania Lucasa z prawego skrzydła. Szwed nieźle się wybił w powietrze, ale jego uderzenie pewnie wyłapał bramkarz.

32'
Fabregas zagrał nieczysto w pojedynku z Di Marią. Argentyńczyk przez moment miał problemy ze zdrowiem.

31'
Zlatan Ibrahimović podcięty przez Diego Costę. Rzut wolny był ewidentny.

29'
Rabiot wraz z Matuidim błysnęli brzydkim faulem taktycznym w środku pola. Poszkodowany w tej akcji był Eden Hazard.

26'
1:1! Willian wybornie wystawił futbolówkę do Diego Costy. Hiszpański napastnik zawinął obrońcę, a potem oddał soczysty strzał w lewy dolny róg bramki. Piłka uderzona z kilkunastu metrów nie do wyciągnięcia dla Trappa.

24'
Angel Di Maria złapany na pozycji spalonej. Ciężko mieć zastrzeżenia do osądu arbitra.

23'
Piłkę spokojnie rozgrywają podopieczni Blanca. Ich rywale wyczekują na błąd, by móc skonstruować groźną kontrę.

21'
Diego Costa najbliżej bramki - taką decyzję podjął arbiter liniowy.

19'
Zablokowane huknięcie Hazarda zza pola karnego. Obrona skutecznie powstrzymała Belga, jednak i tak Courtois asekuracyjnie się rzucił.

18'
2 gole - tyle musi strzelić Chelsea, by doprowadzić do dogrywki w obecnej sytuacji.

16'
0:1! Di Maria perfekcyjnie dograł do uciekającego na prawe skrzydło Ibrahimovicia. A ten z tego sektora posłał prostopadłe podanie w pobliże bramki. Jego dogranie efektownym wślizgiem zamknął Rabiot, który doskonale uprzedził obrońców przeciwnika.

14'
Thiago Motta oberwał w pojedynku z Willianem. Pomocnik Chelsea nie wyhamował i staranował przeciwnika w środkowej strefie boiska.

13'
Ibrahimović idealnie dobiegł do bezpańskiej piłki, ale... był niestety na wyraźnym ofsajdzie. Mimo sygnalizacji sędziego, bramkarz skutecznie wybronił szwedzkiego snajpera.

12'
Matuidi niezgodnie z regulaminem zatrzymał przeciwnika. Na stadionie rozniosły się gwizdy.

11'
Nieudany wślizg Davida Luiza. Od stałego fragmentu rozpoczną piłkarze ze stolicy Anglii.

10'
Ibrahimović zablokowany przez Azpilicuetę. Będzie korner dla paryskiej ekipy.

9'

7'
Di Maria w nieczysty sposób przewrócony przez graczy rywala. Będzie rzut wolny dla przyjezdnych.

6'
Ibra złamał przepisy gry w szesnastce Chelsea.

5'
Ivanović uratował gospodarzy przed stratą gola! Obrońca w ostatniej chwili wślizgiem wybił piłkę zmierzającą do siatki. Uderzał Di Maria, który otrzymał genialne podanie od Rabiota.

4'
Szybkie kontry - sposób Chelsea w ostatnich minutach na przedostanie się pod bramkę PSG.

2'
Trapp idealnie wyciągnął strzał zza pola karnego w realizacji Costy. Piłka kopnięta z kilkudziesięciu metrów zmierzała w prawy dolny róg bramki.

*'
Startujemy!

*'
Na Stamford Bridge kibice mogą delektować się hymnem Ligi Mistrzów!

*'

*'
Tak się przedstawia rezerwa "The Blues": Begovic, Baba Rahman, Matic, Loftus-Cheek, Oscar, Traore, Remy

*'
Ten dżentelmen będzie dzisiaj dbał o porządek na boisku

*'
W pierwszy meczu PSG wygrało na własnym obiekcie 2:1.

*'
Laurent Blanc na ławce pozostawił: Sirigu, Augustin, Van Der Wiel, Stambouli, Kurzawa, Pastore, Cavani

*'
Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na naszą relację z jednego ze szlagierów 1/8 finału Ligi Mistrzów: Chelsea - PSG.
Początek pojedynku o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chelsea - PSG, to zapraszamy do śledzenia meczu online