Liverpool - Manchester United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Manchester United
2 : 0

Mignolet - Clyne, Lovren, Sakho, Moreno - Can, Henderson, Lallana, Coutinho, Firmino (83' Origi) - Sturridge (64' Allan)
De Gea - Varela, Smalling, Blind, Rojo - Schneiderlin (79' Schweinsteiger), Fellaini, Memphis, Mata (79' Herrera) - Martial, Rashford (46' Carrick)

Mecze na żywo: Liverpool - Manchester United

90+3'
Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+2'
Gospodarze w pełni zasłużyli na dzisiejsze zwycięstwo. Przyjezdnych nie stać było nawet na dwa groźne ataki w tym meczu. Manchester United musi jak najszybciej wyciągnąć wnioski z tego starcia.

90'
Sędzia techniczny oznajmił, że mecz potrwa o dwie minuty dłużej.

88'
Manchester United stać na jakiś zryw? W mojej ocenie - nie ma szans.

86'
Podopieczni Jurgena Kloppa ani myślą o zaprzestaniu ataków. Przed momentem Lallana mocno uderzył na bramkę Manchesteru United.

84'
Fellaini nieźle wybił się w powietrze, by sfinalizować dośrodkowanie od Schweinsteigera. Jednak piłka po strzale głową poszybowała obok lewego słupka.

83'
Firmino żegnany brawami od swoich kibiców. W jego miejsce wszedł Origi.

81'
Fellaini wystąpił w roli winowajcy. W środkowej strefie faulował Firmino.

79'

77'
Przyjezdni dzisiaj bez jakiegokolwiek konceptu na przełamanie defensywy przeciwnika. Ciągle atakuje Liverpool.

74'
2:0! Ogromny błąd Carricka we własnej strefie. Zmiennik Rashorda zamiast wybić piłkę, to ją wystawił Firmino, który znajdował się w pobliżu bramki. Brazylijczyk z zimną krwią skarcił doświadczonego pomocnika, mocno uderzając w prawe okienko bramki. Futbolówka po drodze odbiła się jeszcze od spojenia.

72'
Nieudane dośrodkowanie Coutinho od rzutu wolnego. Piłkę łatwo udało się wybić jakiemuś obrońcy United.

70'
Nakładka w realizacji Rojo. Całe zamieszanie działo się tuż przed jego szesnastką.

69'
Henderson spudłował z 13. metrów! Pomocnik gospodarzy zbyt bardzo się odchylił, co spowodowało, że futbolówka poleciała daleko od prawego słupka.

67'
Soczyste huknięcie Clyne'a z kilkudziesięciu metrów. Piłka po jego zagraniu nabrała ciekawą rotację, ale De Gea zdołał skutecznie sparować ją przed siebie.

65'
Fellaini nieregulaminowo zatrzymany przez Hendersona. Belgijski pomocnik usiłował się sprytnie urwać spod opieki.

64'

62'
Martial na spalonym. Były piłkarz AS Monaco kompletnie nie kontrolował ustawienia rywala.

61'
Manchester United próbował zbudować szybki kontratak. Tak, ale Depay był kompletnie osamotniony, co szybko wykorzystali defensorzy gospodarzy.

60'
Clyne faulowany tuż przy linii bocznej przez Fellainiego. Sędzia postanowił ukarać Belga.

59'

56'
Mignolet skutecznie wypiąstkował dośrodkowanie z prawego skrzydła. Martial bliski zamknięcia tego podania.

54'
Coutinho pięknie z dystansu. Futbolówkę, która leciała pod poprzeczkę udało się w ostatniej chwili odbić bramkarzowi Manchesteru.

53'
Na ofsajdzie znalazł się Depay. Sędzia liniowy szybko zareagował, podnosząc w górę chorągiewkę.

50'
Soczysta próba Schneiderlina z ogromnej odległości. Piłkę zmierzającą w lewy dolny róg, pewnie wyłapał Mignolet.

49'
Kara za symulowanie dotknęła Coutinho. Sędzia główny nie dał się nabrać na sztuczkę zawodnika, który próbował wymusić rzut wolny w dobry miejscu.

48'
Spóźniony odbiór w wykonaniu Rojo. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

47'
Juan Mata po raz kolejny nieprzepisowo zatrzymany przez piłkarzy "The Reds".

46'

46'
II połowa spotkania!

Pierwsza odsłona pod kątem cyferek...

45'
Koniec I części gry!
Manchester United zawodzi swoich kibiców. Podopiecznym Gaala z trudem przychodzi budowanie akcji ofensywnych akcji bramkowych.

44'
Żółta kartka dla Rashforda. Bezpardonowy atak na Firmino zasługiwał na taką karę.

43'
Sturridge złapany w pułapkę ofsajdową. Od rzutu wolnego rozpoczną goście.

42'
Niecelna próba Rojo z dalszej odległości. Futbolówka po jego dotknięciu wylądowała nad poprzeczką bramki.

41'
De Gea błysnął ogromnym refleksem! Bramkarz United instynktownie zatrzymał szybki strzał z powietrza Lallany.

39'

37'
Fellaini skutecznie głową wyjaśnił sytuację po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Dalej w natarciu jest Liverpool.

36'
Smalling umiejętnie we własnej strefie. Stoper gości bez namysłu posłał piłkę za linię boczną boiska.

34'
Kompletnie nieudany strzał Depay'a z rzutu wolnego. Piłka po jego mocnym kopnięciu poszybowała daleko od zamierzonego celu.

33'
Lallana z przewinieniem w środkowej strefie boiska. Rzut wolny.

30'
De Gea pokazał klasę! Hiszpański bramkarz kapitalnie skrócił kąt Sturridgowi i zatrzymał jego kolosalny strzał z bliskiej odległości. Obrona gości powinna się wybudzić z głębokiego snu.

29'
Kiks Sakho mógł dużo spowodować złego dla jego ekipy. Błąd próbował wykorzystać Mata, ale Hiszpan w polu karnym został w odpowiednim momencie wyblokowany.

28'
Długo nie widzieliśmy "Czerwonych Diabłów" pod bramką Mignoleta.

25'

23'
De Gea wyciągnął niemożliwą piłkę! Stuprocentową okazję zmarnował Coutinho, który z najbliższej odległości nie potrafił wpakować futbolówki do niemal pustej bramki.

22'
Gospodarze próbują iść za ciosem. Manchester w tej chwili jest w piłkarskiej opozycji.

21'
Pierwszy korner w tym meczu. Rojo nie ryzykował i głową wybił piłkę poza plac gry.

19'
1:0! Genialnie wykonana jedenastka przez napastnika "The Reds". Piłka posłana w lewy sektor bramki.

18'
Depay podciął uciekającego Clyne'a. Żółta kartka.

18'
Rzut karny dla gości!

17'
Zagęszczony środek pola.
Przed chwilą Liverpool szybko skonstruował kontrę, ale zabrakło zimnej krwi w pobliżu bramki.

14'
Sturridge padł na murawę. Ale arbiter uznał, że w tej sytuacji nie było przewinienia.

12'
Martial próbował przedrzeć się na lewej flance. Ambitne plany jednak pokrzyżowali obrońcy, którzy bez problemu odebrali mu futbolówkę.

10'
W poprzedniej fazie LE, Manchester United ograł Midtyjland.

8'
Mignolet doskonale wyszedł do centry Maty od rzutu wolnego. Wrzutka okazała się posłana zbyt głęboko.

7'
Juan Mata sprowadzony do parteru przez Firmino. Ewidentny faul na hiszpańskim pomocniku.

6'

4'
Zagotowało się w polu karnym Manchesteru. Gospodarze dwukrotnie wrzucali piłkę z prawej flanki.

2'
Szybko żółtą kartkę dostał Henderson. Powodem była zbyt wysoko podniesiona noga. Całe zdarzenie miało miejsce w środku pola.

1'
Rashford zaskoczony, bo już w 1. minucie stanął przed sytuacją strzelecką. Piłkarz gości próbował zamknąć dośrodkowanie z lewego skrzydła, jednak uderzenie poszybowało daleko od światła bramki.

*'
Zaczynamy mecz na Anfield Road!

*'
Nad porządkiem wydarzeń na boisku będzie czuwał Carlos Velasco.

*'

*'
Ławka rezerwowa "Czerwonych Diabłów": Romero, Darmian, Riley, Carrick, Schweinsteiger, Weir, Herrera

*'
Ławka rezerwowa "The Reds": Ward, Toure, Benteke, Allen, Origi, Smith, Ojo

*'
Zapraszamy Państwa na hit 1/16 finału Ligi Europejskiej: Liverpool - Manchester United
Początek o 21:05

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Manchester United, to zapraszamy do śledzenia meczu online