Cracovia - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Sandomierski - Wołąkiewicz (85' Vestenicky), Polczak, Bejan, Deleu - Budziński, Covilo, Cetnarski, Kapustka (81' Karachanakov), Wójcicki (73' Diabang) - Jendrisek
Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek - Borysiuk, Jodłowiec - Guilherme, Prijović (90+2' Aleksandrov), Kucharczyk - Nikolić (70' Masłowski)

Mecze na żywo: Cracovia - Legia Warszawa

90+5'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+5'
Legia wraca na fotel lidera! Tak jak wspomniałem początek był fenomenalny, ale już potem obie ekipy bardziej skupiały się spokojniejszych atakach.

90+5'
Nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry. Dobry blok Legii.

90+5'
Ostatnia szansa dla gospodarzy. Będzie rzut wolny.

90+4'
Jacek Zieliński dość ostro dyskutował z sędzią. Trener "Pasów" został odsunięty.

90+3'
Michał Masłowski z żółtą kartką.

90+2'

90+1'
Guilherme perfekcyjnie wypracował sobie miejsce do uderzenia. Jednak już sam strzał z kilkudziesięciu metrów powędrował tuż obok lewego słupka.

90'
Cztery minuty szans dla Cracovii, aby zmienić swoje niekorzystne położenie.

88'
Guilherme nie ma łatwego życia z piłkarzami Cracovii. Brazylijczyk znów nieprzepisowo powstrzymany.

87'
Kolejna absencja po stronie Cracovii. Tym razem Deleu przekroczył limit kartkowy.

85'
Zmiana. Vestenicky zastąpił Wołąkiewicza.

83'
1:2! Genialną pracę przy tym golu wykonał Lewczuk. Środkowy obrońca najpierw przejął piłkę, a potem idealnie zagrał do wbiegającego Prijovicia. A pomocnik Legii płaskim strzałem z kilkunastu metrów, nie dał nadziei bramkarzowi.

81'

79'
Tempo spotkania uległo gwałtownemu osłabieniu. Szczególnie Cracovia wygląda niemrawo w poczynaniach ofensywnych.

77'
Guilherme musiał na chwilę zejść z boiska.

75'
Wołąkiewicz oraz Guilherme z jakimiś urazami. Przypadek tego pierwszego okazuje się poważny.

74'
Piotr Polczak bardzo dobrze zablokował wrzutkę z prawego skrzydła.

73'

72'
Na spalonym Guilherme. Decyzja arbitrów w pełni słuszna.

70'

69'
Przy linii bocznej stoi piłkarz Legii. Za chwilę będzie zmiana.

67'
Arkadiusz Malarz ucierpiał w trakcie obrony. Rywal przypadkowo nadział się na goalkeepera.

66'
Potężna bomba posłana przez Jendriska. Instynktowną interwencją błysnął Malarz, odbijając piłkę na rzut rożny.

64'
Kolejny spalony w statystykach Nikolicia. Obrońcy z Krakowa mają patent na Węgra.

63'
Grzegorz Sandomierski wyśmienicie wyszedł do dośrodkowania z kornera. Piłka w rękawicach bramkarza Cracovii.

62'
Zbyt dużo siły użył Cetnarski w czasie uderzenia z rzutu wolnego. Futbolówka po tym stałym fragmencie gry poszybowała wysoko nad bramką.

59'
Guilherme dosyć ostro walczył o piłkę w powietrznym pojedynku z Polczakiem. Nadmierna agresja Brazylijczyka został doceniona w postaci kartki.

58'
Arkadiusz Malarz zmuszony do poważnej interwencji. Soczyste zagranie z dalszej odległości oddał Budziński, bramkarz Legii sparował piłkę przed siebie.

56'
Jendrisek padł w polu karnym Legii. Wzięty w kleszcze przez obrońców przewrócił. Arbiter nakazał grać dalej.

55'
Covilo był zupełnie niepilnowany przez defensywę Legii po dośrodkowaniu Cetnarskiego z rzutu wolnego. Bośniak w dobrej sytuacji niewłaściwie nakrył futbolówkę.

53'
Hlousek popełnił przewinienie na Wójcickim.

51'
Deleu dał się wyprzedzić Kucharczykowi. Były zawodnik Lechii Gdańsk został zmuszony do faulu.

49'
Jakub Wójcicki na pozycji spalonej. Od rzutu wolnego grę wznowią przyjezdni.

47'
Prijović próbował głową przedłużyć podanie ze środka boiska. Jednak w porę zorientowali się obrońcy i przecięli tor lotu piłki.

46'
Wróciliśmy!

45+1'
Koniec I części gry!
Mamy dobre zawody. Początek starcia był kapitalny, a później trochę ekipy przystopowały, ale jestem przekonany, że w drugiej odsłonie któraś z nich pokusi się o zgarnięcie pełnej puli.

44'
60 sekund dłużej potrwa I odsłona.

42'
Atakuje Legia w ostatnich minutach. Gospodarze czyhają na jakąś sposobność wyprowadzenia kontrataku.

40'
Bejan leży na murawie. Będzie potrzebna pomoc lekarska.

39'
Ponownie Nikolić nie przypilnował ustawienia bloku defensywnego. Węgierski napastnik musi nad tym popracować.

37'
Podopieczni Jacka Zielińskiego dużo dośrodkowują w pobliże bramki Arkadiusza Malarza.

35'
Covilo bez najmniejszych problemów wygrywa powietrzne pojedynki z obrońca. Przed chwilą jego strzał głową wyłapał Arkadiusz Malarz.

33'
Niezbyt trafiony wślizg w wykonaniu Kapustki na piłkę, przy której znajdował się Guilherme. Mamy pierwszą żółtą kartkę w tym meczu. Gwiazda Cracovii nie zagra w następnej kolejce.

31'
Kucharczyk mógł się zachować lepiej w polu karnym Cracovii. Skrzydłowy zamiast strzelać lub podawać, to postanowił bawić się w drybling. Dobrze kąt skrócił Sandomierski.

30'
Nieudane wyjście Malarza do centry z narożnika boiska. Bramkarz Legii przegrał z Covilo. Ale na jego szczęście piłkarz "Pasów" chybił. Piłka poszybowała obok lewego słupka.

28'
Obrońcy gospodarzy wykonali dobrą pracę. Blok defensywny nie dopuścił Nikolicia do sytuacji strzeleckiej po niebezpiecznym wgraniu Prijovicia z prawego skrzydła.

26'
Przewinienie taktyczne wykonał Jendrisek. Snajper Cracovii z pełną premedytacją wybił Lewczuka z rytmu.

24'

23'
Miroslav Covilo oddał efektowny strzał z podbitej piłki. Jednak została uderzona minimalnie za mocno, bo powędrowała ona wysoko nad poprzeczką.

21'
Na ofsajdzie schwytany Prijović. Szybka reakcja sędziego liniowego.

19'
Wołąkiewicz ofiarnie zblokował dośrodkowanie Prijovicia z prawego sektora boiska.

17'
Kąśliwe wgranie Kucharczyka z lewej flanki. Do piłki startował m.in. Nikolić, ale szybciej ją wybił Bejan.

16'
Nieudany odbiór w realizacji Hlouska. Za bezpardonowy wślizg powinna być kartka.

15'
Faul w wykonaniu Covilo. W roli ofiary wystąpił Ariel Borysiuk.

13'
Tomasz Jodłowiec łapany za koszulkę w centralnej części boiska.

11'
Kapustka wybornie zagrał do Jendriska na prawe skrzydło. Napastnik "Pasów" kąśliwie uderzył na bramkę, ale jego kopnięcie poleciało obok lewego słupka bramki. Zmienić tor lotu piłki usiłowali koledzy z klubu.

10'

8'
1:1! Genialna wrzutka Wójcickiego z prawego skrzydła. Do piłki fenomenalnie wyskoczył Jendrisek i efektownym zagraniem głową w prawy dolny róg, wyrównał stan meczu. Bliski skutecznej obrony był Malarz.

7'
Zagranie piłki ręką zaliczył Nikolić. Arbiter momentalnie wychwycił przewinienie.

5'
Strzelec gola został przed chwilą przewrócony przez Jendriska. Cała sytuacja miała miejsce w środku pola.

4'
0:1! Nikolić z piękną asystą! Węgier idealnie wypuścił w uliczkę Guilherme. Brazylijski piłkarz wyszedł sam na sam z bramkarzem, a potem płaskim strzałem w prawy dolny róg, zmienił wynik.

2'
Grzegorz Sandomierski pewnie wyłapał przypadkowe uderzenie Tomasza Jodłowca. Defensywny pomocnik Legii został obity.

1'
Nikolić złapany na pierwszym spalonym w dzisiejszym spotkaniu.

*'
Zaczynamy!

*'
Na stadionie rozbrzmiał hymn Cracovii, którego autorem jest Maciej Maleńczuk.

*'

*'

*'

*'
Ławka rezerwowa Cracovii: Stępniowski, Diabang, Adamczyk, Zejdler, Karachankov, Wdowiak, Vestenicky

*'
Obsada rezerwy Legii: Szumski, Bereszyński, Brzyski, Vranjes, Pazdan, Masłowski, Aleksandrov

'

MECZ CRACOVIA - LEGIA WARSZAWA NA ŻYWO

Początek meczu 12 marca o godzinie 18:00. Transmisja w Canal+ w telewizji oraz w internecie na NC+ Go,

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online