Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Kasprzik - Vidanov, Kopacz, Danch, Kallaste - Przybylski, Sobolewski (64' Oss), Matuszek (64' Kante), Madej, Gergel - Steblecki (75' Kurzawa)
Savić - Stolarski, Janicki, Maloca, Wawrzyniak - Kovacević, Krasić (74' Mila) - Haraslin (46' Mak), Paixao, Chrapek - Kuświk (62' Peszko)

Kopacz (88.)
Kovacević (56.)

Gergel (54.) żółta kartka
Gergel (58.) żółta kartkaczerwona kartka
Kante (71.) żółta kartka

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+4'
Górnik Zabrze zremisował niemal przegrane spotkanie, bo to Lechia Gdańsk dzisiaj dużo lepszy futbol. Szczególne brawa należą się Kasprzikowi, który ratował swoją drużynę w wielu sytuacjach.

90+2'
Flavio padł w 16-ce Górnika. Jednak o rzucie karnym nie mogło być mowy.

90'
Trzy minuty dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

89'
Flavio trafił w poprzeczkę. Świetna interwencja Grzegorza Kasprzika, który wyratował niemal straconą sytuację własnego klubu.
Strzał z kilku metrów został fenomenalnie wybroniony!

88'
1:1! Bartosz Kopacz idealnie urwał się Malocy i pewnym uderzeniem głową zaskoczył Savicia. Defensor otrzymał wyborne dośrodkowanie z rzutu rożnego.

86'
Pozycja spalona Kurzawy. W porę zasygnalizował całe zdarzenie sędzia liniowy.

84'
Kopacz zaliczył ryzykowny wślizg we własnym polu karnym. Obrońca gospodarzy swoją interwencją mógł zaskoczyć bramkarza, ale ten był w pełni skoncentrowany i wyłapał piłkę.

82'
Górnik Zabrze naprawdę bardzo pasywny w ruchach ofensywnych.

80'
Wyborne dośrodkowanie Jakuba Wawrzyniaka z lewej strony. Bliski skutecznej finalizacji był Flavio, ale jego strzał głową perfekcyjnie zatrzymał Kasprzik.

77'
Paixao bliski próby wykończenia dobrego wgrania ze swojej połowy. Jednak Portugalczyk nie mógł we właściwy sposób nakryć futbolówki.

75'
Rafał Kurzawa zmienił Sebastiana Stebleckiego.

74'
Zmiana. Sebastian Mila zastąpił Krasicia. Piłkarz schodzący oddał opaskę kapitańską Sebastianowi Mili.

73'
Podopieczni Jana Żurka bez jakiejkolwiek koncepcji na rozmontowanie defensywy z Gdańska.

71'
Kante niezgodnie z przepisami powstrzymał Peszkę. Za ten faul taktyczny obejrzał żółty kartonik.

69'
Przepiękna akcja Paixao z Wawrzyniakiem! Ten pierwszy wyszedł na kapitalną okazję, ale w kulminacyjnym momencie przegrał z Kasprzikiem, który umiejętnie wyszedł do Portugalczyka.

67'
Krasić podcięty przez rywala. Serb ładnie próbował przedrzeć się w pobliże pola karnego.

66'
Lechia ciągle na połowie Górnika Zabrze. Graczom gospodarzy jakoś nie kwapi się do śmielszych ataków.

64'
Oss w miejsce Sobolewskiego.

64'
Zmiana. Matuszek już poza placem gry. Na plac gry desygnowany został Kante.

62'

61'
Kallaste umiejętnie zablokował Krasicia. Serb próbował uwinąć defensora zabrzańskiego klubu.

60'

58'
Górnik osłabiony! Drugą żółtą kartkę otrzymał Gergel.

56'
0:1! Chrapek z ładną asystą. Piłkę na dwudziesty piąty metr otrzymał Kovacević i soczystym uderzeniem w lewy dolny róg pokonał bezradnego Kasprzika.

54'
Roman Gergel jako pierwszy w tym meczu został wpisany do notesu arbitra. Nieudany wślizg w wykonaniu pomocnika.

53'
Groźna centra Stolarskiego z prawego skrzydła. Ale świetnym blokiem wykazał się Kopacz we własnej strefie.

51'
Zbyt głębokie dośrodkowanie z rzutu wolnego zaliczył Krasić. Żaden z jego klubowych partnerów nie potrafił dotrzeć do niedokładnej wrzutki.

50'
Paixao próbował wypuścić Grzegorza Kuświka. Na nieszczęście snajpera, to bramkarz Górnika Zabrze szybciej dotarł do futbolówki.

48'
Ambitna szarża Kallaste na lewej stronie. Ryzykownym wślizgiem we własnej 16-ce błysnął Stolarski.

46'
Michał Mak na całą drugą odsłonę. Na ławkę został zesłany Haraslin.

46'
II połowa spotkania!

45+2'
Koniec I części gry!
Słaba była ta pierwsza połowa. Mało sytuacji bramkowych, świetnych podań i jakiś spektakularnych zagrań. Poza sytuacją Kuświka, to raczej nic specjalnego nie działo się pod jakąkolwiek bramką.
Mam nadzieję, że po przerwie obie ekipy wezmą się do cięższej pracy w ofensywie.

45+1'
Nie mogą się wstrzelić zawodnicy Lechii. Przed momentem próbował Haraslin, lecz w końcowym efekcie przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

45'
Na tablicy technicznej widać, że pierwsza odsłona zostanie przedłużona o dwie minuty.

44'
Gospodarze usiłują zbliżyć się do bramki Savicia.

42'
Krasić w trybuny. Gwiazdor Lechii posłał kompletnie chybione uderzenie z kilkudziesięciu metrów.

40'
Sobolewski być może wyratował Górnika przed utratą gola! Doświadczony pomocnik ofiarnie zblokował mocny strzał Haraslina zza pola karnego.

38'
Ponownie Wawrzyniak przegrał rywalizację z Vidanovem. Korner dla gości.

36'
Brakuje okazji bramkowych. Poza jedną szansą gdańszczan, to nie mogliśmy się rozkoszować jakimiś finezyjnymi akcjami.

33'
Huknięcie z dystansu zaprezentował nam Gergel. Próbę można jedynie zaliczył tylko do statystyk, bo ten strzał nie mógł zagrozić Saviniowi.

31'
Przewinienie Flavio Paixao. Od rzutu wolnego grę wznowią piłkarze Jana Żurka.

29'
Paweł Stolarski z faulem ofensywnym. Zawodnikiem podcinanym był Łukasz Madej.

28'
Michał Chrapek przewrócony na połowie rywala. Będzie stały fragment gry dla podopiecznych Piotra Nowaka.

26'
Koszmarny kiks Gergela z kilkunastu metrów. Pomocnik zabrzan w doskonałej sytuacji niewłaściwie nakrył futbolówkę. Piłka poszybowała daleko od zamierzonego celu.

24'
Kąśliwe wgranie Haraslina z lewego skrzydła boiska. Jednak płaskiego podania nie udało się nikomu skutecznie zamknąć.

22'
Kopacz ucierpiał. Kolejne przypadkowe zderzenie z zawodnikiem Lechii Gdańsk.

21'
Grzegorz Kuświk otrzymał znakomite podanie od Paixao za linię obrony. Snajper gości wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale Kasprzik w idealny sposób skrócił kąt i umiejętnie zatrzymał strzał z bliska. Następnie dobijać próbował Haraslin, jednak trafił w swojego kolegę.

20'
Widać dużą bierność Górnika Zabrze w poczynaniach defensywnych.

18'
Paweł Stolarski faulowany w okolicach środka pola. Będzie rzut wolny dla przyjezdnych.

17'
Słaba centra w wykonaniu Przybylskiego. Piłka nie przeszła nawet pierwszego ustawionego zawodnika Lechii.

16'

14'
Soczyste uderzenie Krasicia zza pola karnego. Futbolówka po mocnym kopnięciu powędrowała minimalnie nad poprzeczką.

12'
Zablokowana centra Wawrzyniaka z lewego skrzydła. Dobrą pracę wykonał Vidanov, wybijając piłkę na korner.

10'
Vidanov opatrywany przez sztab medyczny tuż za linią boczną boiska.

8'
Janicki zderzył się z Vidanovem. Obaj piłkarze skakali do dośrodkowania z prawego skrzydła.

7'
Zablokowana próba Paixao z dalszej odległości. Ofiarną interwencją popisał się Kopacz.

5'
Górnik Zabrze próbuje coś zbudować groźnego na skrzydłach. Ale defensywa Lechii skutecznie udaremnia te plany.

3'
Vidanov popełnił głupi błąd w przyjęciu piłki. Będzie aut dla Lechii Gdańsk.

2'