Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
2 : 4

Pilarz - Jarecki (35' Biskup) (46' Smuczyński), Putivtsev, Sołdecki, Pleva - Juhar, Kupczak, Babiarz, Plizga, Misak (86' Bratanović) - Kędziora
Miśkiewicz - Sadlok, Guzmics, Głowacki, Jović - Popović, Wolski (89' Cywka), Brożek (75' Brlek), Małecki (85' Bałaszow), Boguski - Ondrasek

Mecze na żywo: Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Wisła Kraków

90+4'
Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

90+4'
Świetny debiut Dariusza Wdowczyka na ławce trenerskiej Wisły! Jego drużyna zagrała dzisiaj bardzo skutecznie pod bramką Pilarza. Z kolei skuteczność była zmorą Termaliki, która mogła ten pojedynek nawet zremisować. Podopieczni Piotra Mandrysza oddalili się od górnej ósemki.

90+3'
Wojciech Kędziora celnie główkował na bramkę. Ale futbolówkę z łatwością zatrzymał Miśkiewicz.

90+2'
Będzie rzut wolny dla Termaliki. Chyba to już ostatnia szansa na trzeciego gola.

90'
Trzy minuty dorzucone od Daniela Stefańskiego.

89'

87'
Putivtsev bliski celu. Stoper próbował skutecznie umieścić futbolówkę głową z paru metrów. Jednak minimalnie chybił.

86'
Zmiana również u Termaliki. Bratanović w miejsce Misaka.

85'
Zmiana. Patryk Małecki zastąpiony przez Bałaszowa.

83'
Maciej Sadlok ucierpiał w starciu z Misakiem. Ewidentny rzut wolny dla piłkarzy Dariusza Wdowczyka.

81'
Misak ponownie w sytuacji strzeleckiej. Tym razem efektowny wolej został w porę zablokowany przez defensora gospodarzy.

79'
Odważna decyzja Misaka o uderzeniu z dystansu. Pomocnik Termaliki zbyt optymistycznie podszedł do tej próby. Piłka poleciała daleko od światła bramki.

78'
Obrona Wisły nieźle wyjaśniła sytuację po wrzutce z rzutu wolnego.

77'
Guzmics z nieudolnym blokiem. Faulowany w tej sytuacji był Wojciech Kędziora.

76'
Beniaminek nie traci nadziei. Gracze trenera Mandrysza ciągle atakują pobliże bramki Miśkiewicza.

75'

72'
Jak to nie wpadło?!
Najpierw Kędziora trafił w słupek po podaniu Plevy z prawego skrzydła. A potem w idealnej okazji Plizga trafił w obrońcę, który wybił piłkę z niemal linii bramkowej.

70'
Zaostrzyły się nam zawody. Kolejny faul po stronie "Białej Gwiazdy".

68'
Rafał Boguski nieźle zachował się w polu karnym. Najpierw dobrym dryblingiem minął dwóch rywali, a następnie spróbował strzału, lecz futbolówka została przeniesiona nad poprzeczką.

66'
Nieudany wślizg Małeckiego na piłkę, przy której utrzymywał się Plizga.

64'
Faul taktyczny wykonał Popović. Rzut wolny dla podopiecznych Piotra Mandrysza.

63'

60'
Szczęście przy Wiśle Kraków!
Smoczyński oddał strzał głową na bramkę z kilku metrów, jednak uderzenie odbiło się od lewego słupka.

59'
Plizga na minimalnym spalonym. Szkoda tej sytuacji, bo były piłkarz m.in. Jagiellonii wyszedł sam na sam z bramkarzem.

57'
Kolejny spalony w tym meczu. Przed chwilą znalazł się na nim Kędziora.

56'
Patryk Małecki na ofsajdzie.

55'
Doskonałe uderzenie Ondraska z kilkudziesięciu metrów. Ale futbolówka po jego dotknięciu poleciała obok prawego słupka bramki. Asekuracyjnie na piłkę rzucił się Pilarz.

53'
2:4! Doskonała wrzutka piłki z lewego skrzydła w wykonaniu Małeckiego. Piłkę udało się sparować Pilarzowi, ale na jego nieszczęście, posłał ją w miejsce, gdzie znajdował się Boguski, a ten uderzeniem głową na pustą bramkę podwyższył wynik.

52'
Co za mecz! Dawid Sołdecki idealnie wykonał jedenastkę. Stoper gospodarz posłał futbolówkę w lewy dolny róg.

51'
Rzut karny dla Termaliki!
Głowacki podciął Kędziorę!

50'

48'
1:3! Fenomanalne dośrodkowanie Patryka Małeckiego z prawego skrzydła. Piłka trafiła do zupełnie niekrytego Wolskiego, który mierzonym uderzeniem z powietrza podwyższył wynik spotkania.

46'
Misiak sfaulowany w okolicach środka pola przez Popovicia. Sędzia wyciągnął żółty kartonik.

46'
II odsłona meczu!

45+3'
Koniec I części gry!
Naprawdę bardzo dobra I połowa meczu. Zwłaszcza widać niezłą skuteczność Wisły Kraków pod bramką rywala. Gol Bartłomieja Babiarz daje nadzieję gospodarzom na odwrócenie niekorzystnej sytuacji.

45+3'
Przewinienie w powietrzu po stronie Wisły Kraków.

45+1'
Problemy ze zdrowiem Babiarza są naprawdę duże. Zawodnik jest zmuszony do opuszczenia murawy.

45'
Dwie minuty dłużej pograją piłkarze w I odsłonie.

43'
Rafał Boguski wpadł na Babiarza. Strzelec gola dla gospodarzy będzie musiał skorzystać z pomocy medyków.

41'
Soczyste huknięcie ze stałego fragmentu oddał Misak. Jego bombę z ogromnym trudem na bok sparował Michał Miśkiewicz.

39'
1:2! Wojciech Kędziora fenomenalnie dograł do wbiegającego Babiarza. Pomocnik "Słoni" kąśliwym uderzeniem w lewy dolny róg, dał nadzieję swojemu zespołowi.

37'
Kolejna kartka w dniu dzisiejszym. Za bezpardonowy atak na Boguskim kara spotkała Babiarza.

35'
Dariusz Jarecki z jakimś urazem. W jego miejsce na boisko wszedł Jakub Biskup.

34'
Ondrasek złapany w pułapkę ofsajdową. Sędzia liniowy w porę wychwycił przewinienie.

32'
Niebezpieczne wgranie z prawej stronie zaliczyli goście. Pleva nie ryzykował we własnym polu karnym i wybił piłkę na korner.

29'
0:2! Ondrasek błysnął genialnym podaniem na wolne pole do Pawła Brożka. A doświadczony snajper będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem, nie dał szans Pilarzowi.
Piłka została umieszczona w prawy dolny róg bramki.

27'
Słaby strzał Kędziory z dystansu. Przewidywalne uderzenie w centrum bramki doskonale wyłapał Miśkiewicz.

26'
Widać zawziętość zawodników z Krakowa.

24'

22'
Żółta kartka dla Arkadiusza Głowackiego. Doświadczony stoper wykazał się nadmierną agresywnością przy odbiorze.

21'
Juhar przed szansą! Pomocnik świetnie ubiegł obrońców do podania z rzutu wolnego, a potem próbował zaskoczyć Miśkiewicza. Jednak do pełni szczęścia zabrakło trochę dokładności.

19'
Arkadiusz Głowacki w roli winowajcy. Będzie rzut wolny dla Termaliki.

17'
Rykoszet po próbie Juhara ze znacznej odległości. Jednak bramkarz "Białej Gwiazdy" pewnie wyłapał piłkę.

16'
Miśkiewicz genialnie wybronił huknięcie Kędziory z kilkunastu metrów. Strzał w sam środek bramki sprawił trochę problemów goalkeeperowi.

14'
Krzysztof Pilarz zatrzymał centrostrzał z narożnika boiska. Asekuracyjnie bramkarz przeniósł piłkę nad poprzeczkę.

13'

11'
Paweł Brożek oddał celne uderzenie z kilkudziesięciu metrów. Piłkę skierowaną w prawy dolny róg świetnie zatrzymał Pilarz.

9'
Nieudane dośrodkowanie Macieja Sadloka z lewego skrzydła. Piłka po tej centrze opuściła plac gry.

7'
0:1! Kilka podań w realizacji gości wystarczyło, aby rozmontować defensywę rywala. Do bezpańskiej piłki dotarł Patryk Małecki i płaskim uderzeniem z kilkunastu metrów, zmienił rezultat spotkania.

6'
Krzysztof Pilarz zaliczył efektowną interwencji po ładnym uderzeniu Boguskiego zza pola karnego. Bramkarz gospodarzy skutecznie wypiąstkował piłkę.

5'
Ostry pressing w wykonaniu piłkarzy Dariusza Wdowczyka.

3'
Rafał Wolski z celnym strzałem na bramkę. Ale uderzenie z rzutu wolnego okazało się zbyt łatwe do obrony dla Pilarza. Futbolówka skierowana została w sam środek.

1'
Ondrasek w indywidualnej akcji. Snajper został przewrócony tuż przed polem karnym Termaliki. Ondrasek zaliczył dobry rajd z piłką.

*'
Zaczynamy mecz w Niecieczy!

*'

*'
W tabeli już żartów nie ma...

*'
Piotr Mandrysz na ławce zostawił: Nowak, Fryc, Plizga, Stano, Smuczyński, Bratanović, Foszmańczyk

*'
Na ławce Wisły Kraków zadebiutuje Dariusz Wdowczyk. 54-letni szkoleniowiec został wczoraj zatrudniony w krakowskim klubie. Na tym stanowisku "Wdowiec" zastąpił Marcina Broniszewskiego.

*'
Ławka rezerwowa "Białej Gwiazdy": Buchalik, Pietrzak, Bałaszow, Drzazga, Cywka, Brlek, Bartosz

*'
Witamy Państwa na naszym portalu! Dzisiaj kończymy 27.kolejkę piłkarskiej Ekstraklasy. Termalica podejmuje Wisłę Kraków.
Początek o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online