Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zagłębie Sosnowiec
1 : 0

Burić - Ceesay, Wilusz, Kamiński, Volkov - Trałka (81' Kadar), Dudka, Jevtić, Sisi (66' Jóźwiak), Gajos - Kownacki (71' Nielsen)
Fabisiak - Fonfara, Markowski, Vezalov, Udovicić - Bajdur (77' Wilk), Matusiak, Dudek (25' Martinez) , Pribula (61' Arak), Bartczak - Fidziukiewicz

Volkov (38.)

Volkov (47.) żółta kartka
Vezalov (78.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec

90+6'
Dziękuję serdecznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+6'
Piłkarze Jana Urbana w minimalny sposób przybliżyli się do finału PP! W rewanżu łatwo na pewno nie będzie.

90+5'
Zagranie piłki ręką odgwizdał Jarosław Przybył. Przekroczenie było po stronie przyjezdnych.

90+4'
Przewinienie w ofensywie zaliczył Matusiak.

90+3'
Przekombinowali gospodarze w polu karnym Zagłębia. Jevtić idealnie wyłożył piłkę Nielsenowi. A ten zamiast uderzać, to bawił się w drybling, po czym podał do Jevticia, jednak zagranie z niełatwej pozycji świetnie sparował Fabisiak.

90+1'
Dobry strzał Nielsena z kilkunastu metrów. Jedynym mankamentem tej próby był kierunek uderzenia. Futbolówka została posłana tam, gdzie ustawiony był bramkarz.

90'
Sześć minut dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

88'
Lech bliski podwyższenia! Doskonałą szarżą na prawej flance popisał się Jóźwiak, a potem niebezpiecznie wgrał w pobliże bramki, gdzie wbiegał Nielsen. Mimo wielkich chęci snajpera, to obrońca był szybszy do piłki.

86'
Maciej Wilusz skutecznie pod swoją bramką. Stoper wybornie wślizgiem wybił piłkę zagrywaną z lewego skrzydła boiska.

85'
Nie można gościom odmówić ambicji piłkarskiej. Po prostu szwankuje skuteczność pod bramką mistrza Polski.

82'
Niecelna próba z dużej odległości w wykonaniu gracza Zagłębia. Grę wznowi Jasmin Burić.

81'
Łukasz Trałka nie da rady kontynuować zawodów. Na murawę wszedł Kadar.

80'
Trałka z jakąś kontuzją. W tej chwili doświadczony pomocnik korzysta z pomocy medyków.

78'
Żółta kartka dla Vezalova. W 16-ce Lecha Poznań obrońca zbytnio agresywnie walczył o piłkę z Trałką.

77'
Zmiana. Jakub Wilk w miejsce Bajdura.

76'
Gajos faulował Bajdura. Ciężko polemizować z decyzją arbitra.

75'
Matusiak nieźle zachował się w polu karnym Lecha. Raczej prawie doskonale, bo jego uderzenie z bliskiej odległości poleciało obok lewego słupka bramki.

73'
Arak mógł, a nawet powinien wykorzystać złe ustawienie bloku defensywnego rywala. Ale strzał głową powędrował daleko od światła bramki. Bliski zamknięcia był Fidziukiewicz.

71'
Zmiana. Nielsen otrzymał swoją szansę. Jan Urban na ławkę przywołał Kownackiego.

70'
Burić zmuszony do dalekiego wyjścia bramki. Goalkeeper w odpowiednim momencie przeciął podanie do Araka.

68'

66'
Zmiana równie w Lechu Poznań. Kamil Jóźwiak już na placu gry. Z boiska został zdjęty Sisi.

65'
Zablokowane uderzenie Sisiego zza pola karnego. Futbolówkę w porę zatrzymał jeden z obrońców.

64'
4:2 - statystyka odnoszące się do ilości celnych strzałów.

62'
Ceesay błysnął dobrym wślizgiem. Defensor Lecha uprzedził do piłki Fidziukiewicza. Napastnik ze Sosnowca próbował dotrzeć do centry z rzutu wolnego.

61'
Zmiana. Jakub Arak zastąpił Pribulę.

59'
Mglisto na stadionie w Poznaniu.

58'
Burić dobrze wybronił strzał Matusiaka po podaniu od Fidziukiewicza. Piłka jeszcze odbiła się od Wilusza, ale w żaden sposób nie zagroziła Buriciovi.

56'
Fabisiak znów górą. Przed momentem fenomenalnie wyłapał kąśliwe uderzenie Gajosa z kilkunastu metrów. Piłkarz idealnie założył "siatkę" Vezalovi.

55'
Dobre kropnięcie Kownackiego z dalszej odległości. Strzał posłany w sam środek bramki pewnie wychwycił Fabisiak.

54'
Jevtić ma jakieś problemy ze zdrowiem. Pomocnik ucierpiał w pojedynku z zawodnikiem ze Sosnowca.

52'
Burić wyratował Lecha Poznań! Bośniacki bramkarz kapitalnie zatrzymał zagranie Fidziukiewicza z kilku metrów.

51'
Niewłaściwy blok w wykonaniu Dariusza Dudki.

50'
Płaskie uderzenie Fidziukiewicza z dystansu. Napastnik Zagłębia niewłaściwie nakrył futbolówkę, co spowodowało, że ona poleciała obok prawego słupka.

48'
Soczysta próba Jevticia zza pola karnego. Strzał z dwudziestu metrów poszybował tuż obok lewego słupka bramki.

47'
Faul taktyczny Volkova. Za przewinienie z pełną premedytacją musiała być żółta kartka.

46'
II połowa meczu!

45+1'
Koniec I części gry!
Mało mieliśmy zawrotnych akcji w tej części spotkania. Z kolei wiele oglądaliśmy fauli w środku pola.

45'
Sędzia techniczny pokazał, że o jedną minutę dłużej potrwa I odsłona.

44'
Niedokładne podanie w wykonaniu Volkova. Piłkę przechwycił Fabisiak.

42'
Zablokowana wrzutka Zagłębia Sosnowiec. Będzie korner dla pierwszoligowca.

40'
Volkov tym razem w roli winowajcy. Dużo przewinień w wykonaniu mistrza Polski.

38'
1:0! Jevtić posłał idealną centrę z lewego skrzydła boiska. Obrońcom w polu karnym urwał się Volkov i strzałem z pierwszej piłki w lewy sektor bramki, zmienił wynik tego meczu.

36'
Brakuje sytuacji bramkowych. Za chwilę gospodarze będą wybijać rzut rożny.

33'
Łukasz Trałka ostro potraktował przeciwnika w środku pola. Kolejny rzut wolny dla podopiecznych Artura Dembina.

31'
Jevtić próbował dojść do bezpańskiej futbolówki po błędzie obrony. Na szczęście dla kibiców gości, to Fabisiak dopadł najszybciej do piłki.

30'
Ceesay nie ryzykował we własnym polu karnym. Zawodnik z Gambii wybił piłkę zagrywaną z rzutu wolnego.

28'

25'
Zmiana. Złamania ręki nabawił się Sebastian Dudek. W jego miejsce wszedł Carles Martinez.

24'
Jasmin Burić genialnie zatrzymał dośrodkowanie Udovicicia z rzutu wolnego. Trzeba przyznać, że piłka mogła napsuć krwi obronie z Poznania.

22'
Gajos bliski szczęścia! Pomocnik przechwycił doskonałe podanie od Volkova, a potem z paru metrów posłał futbolówkę wprost w bramkarza Zagłębia Sosnowiec. Korner dla poznaniaków.

21'
Niezbyt udana centra w realizacji Udovicicia. Wgranie z lewego skrzydła pewnie przechwycił Jasmin Burić.

19'
Dudek ponownie nieczysto powstrzymany. Tym razem ucierpiał w starciu z Sisim. Na pomoc byłemu piłkarzowi m.in. Śląska Wrocław ruszył sztab medyczny.

17'
Celne uderzenie Kownackiego głową. Napastnik próbował sfinalizować wgranie z prawego sektora boiska.

16'
Zagrożenie pod bramką Buricia. Niebezpieczną wrzutkę Udovicicia wypruł przed siebie Burić. Do piłki dopadł Fidziukiewicz, ale jego huknięcie z ostrego kąta poszybowało wysoko nad poprzeczką.

15'
Maciej Gajos odepchnął Sebastiana Dudka. Kolejny rzut wolny dla graczy ze Sosnowca.

13'
Fonfara dwukrotnie powstrzymany. Dwie próby z dystansu zostały skutecznie zablokowane. Akcję na lewej flance dobrze rozprowadził Pribula.

12'
Dudek faulowany w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla drużyny z I Ligi.

11'
Zbyt głęboka wrzutka w wykonaniu Ceesay'a. Zawodnik z Gambii ma dużo swobody na prawym skrzydle.

9'
Pozycja spalona Kownackiego. Podającym do młodego napastnika był Trałka.

8'
Jevtić próbował stworzyć zagrożenie na lewej flance. Ambitne plany jednak pokrzyżowali defensorzy, z łatwością odbierając mu futbolówkę.

6'
Kolejne dośrodkowanie Ceesay'a. Znów wrzutka nie była na najwyższym poziomie, bo bez problemu z tym zagrożeniem poradzili sobie obrońcy, wybijając piłkę.

4'
Niecelny strzał Markowskiego zza pola karnego. Stoper dopadł do piłki wybitej przez defensorów gospodarzy. Futbolówka po jego kopnięciu powędrowała daleko od zamierzonego celu.

4'
Bartczak został podcięty przez Wilusza.

3'

1'
Nieudana centra Ceesay'a z prawego skrzydła boiska. Do zagrania bocznego obrońcy nie mógł dotrzeć żaden z piłkarzy Lecha.

*'
Zaczynamy mecz w Poznaniu!

*'
Jak będzie tym razem?

*'
Sędzią dzisiejszego starcia będzie Jarosław Przybył.

*'
Obsada ławki rezerwowej Zagłębia Sosnowiec: Perdijić, Sołowiej, Sierczyński, Martinez, Arak, Wilk, Paluchowski

*'
Obsada ławki rezerwowej Lecha Poznań: Kotorowski, Kędziora, Kadar, Nielsen, Jóźwiak, Lovrencsics

'

Mecz Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec na żywo

Pierwszy mecz półfinału Pucharu Polski pomiędzy Lechem Poznań, a Zagłębiem Sosnowiec odbędzie się we wtorek o godzinie 18:30. Transmisja w Polsat Sport News. Zapraszamy do śledzenia meczu w internecie na www.allmecz.pl

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec, to zapraszamy do śledzenia meczu online