Manchester City - Dynamo Kijów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester City
Dynamo Kijów
0 : 0

Hart - Zabaleta, Kompany (6' Mangala), Otamendi (23' Demichelis), Clichy - Fernando, Toure, Fernandinho, Navas, Silva (79' Sterling) - Aguero
Shovkovskiy - Antunes, Dragovic, Vida, Khacheridi - Miguel Veloso, Garmash (65' Sydorchuk), Gusev (63' Yakovenko), Buyalskiy, Yarmolenko - Teodorczyk (46' Gonzalez)

Otamendi (19.) żółta kartka
Antunes (21.) żółta kartka
Garmish (57.) żółta kartka

Mecze na żywo: Manchester City - Dynamo Kijów

90+4'
Dziękuję pięknie Państwu za uwagę.

90+4'
Manchester City w 1/4 finału Ligi Mistrzów! Dzisiejsze spotkanie przyniosło zawód, bo klarownych sytuacji było naprawdę niewiele. Zawodnikom Pellegriniego pozostaje oczekiwać na rywala, z którym zmierzą się w ćwierćfinale.

90+3'
Yarmolenko nieładnie potraktował Toure w środku pola. Za celowe odepchnięcie rywala upiekło się piłkarzowi gości.

90+2'

90+1'
Shovkovskiy znakomicie zatrzymał wgranie Zabalety z bocznego sektora boiska.

90'
4 minuty dodane od sędziego głównego.

89'
Znów potrzebna jest pomoc medyków gości. Khacheridi utykał.

88'
Łatwe dośrodkowanie Sterlinga z lewej flanki. Piłkę bez najmniejszego problemu wyłapał bramkarz.

86'
Kombinacyjna akcja przyjezdnych. Buyalskiy stanął przed fenomenalną szansą na gola, ale huknięcie z kilkunastu metrów pewnie zatrzymał Joe Hart. Ładną asystę mógł mieć Yarmolenko, który błysnął efektowną piętką.

84'
Yakovenko wg sędziego liniowego znajdował się na spalonym. Poza tym wspomniany zawodnik nie był jedynym graczem Dynama na ofsajdzie w tej sytuacji.

83'
Clichy z faulem. Stały fragment gry dla piłkarzy z Kijowa.

82'

79'
Zmiana. Czas na odpoczynek dostał Silva. Na ostatnie minuty wpuszczony został Sterling.

78'
Shovkovskiy zmuszony do wyjścia. Aguero efektownie usiłował obsłużyć Silvę, ale do pełni szczęścia zabrakło nutki precyzji. Ale na brawa zasługuje świetny obrót Aguero.

77'
Zabaleta dobrze we własnym polu karnym. Argentyński piłkarz nie ryzykował i posłał piłkę poza plac gry po centrze z prawego skrzydła.

76'
Kun Aguero na wyraźnym ofsajdzie.

74'
Navas zabawił się na prawym skrzydle. Efektowne przejście obrońcy doczekało się aplauzu ze strony kibiców.

72'
Yaya Toure z dwudziestu metrów! Piłkarz z Wybrzeża Kości Słoniowej otrzymał znakomite podanie od Navasa z prawego skrzydła. Jednak defensywny pomocnik kopnął piłkę w centrum bramki.

70'
Remis bezbramkowy również w innym spotkaniu Ligi Mistrzów: Atletico Madryt - PSV Eindhoven.

67'
Pechowy dzień dla bohaterów meczu. Yarmolenko zwija się z bólu. Mangala nadepnął rywala. Trener Dynama ma problem, bo już wykorzystał limit zmian.

65'
Zmiana. Sydorchuk w miejsce Garmasha.

64'
Yarmolenko z celnym zagraniem. Błąd w ustawieniu próbował wykorzystać wspomniany piłkarz, jednak strzał z okolic pola karnego poleciał wprost w bramkarza.

63'
Zmiana. Yakovenko już na placu gry. Zszedł z murawy Gusev.

61'
Było blisko! Navas oddał genialny, płaski strzał na bramkę z prawego skrzydła boiska.
Soczyste uderzenie jednak obiło lewy słupek!

60'
Niecelny strzał Aguero z ostrego kąta. Na uwagę zasługuje doskonała wymiana na linii: Toure - Silva - Aguero. Ten ostatni doszedł do sytuacji strzeleckiej, ale kropnięcie poleciało daleko od światła bramki.

58'
Soczyste huknięcie Toure z rzutu wolnego. Piłka uderzona na siłę poszybowała obok lewego słupka bramki.

57'
Garmish z żółtą kartką. Szkoda, że piłkarz faulował, bo Aguero zaliczył fenomenalną szarżę z futbolówką.

55'
Shovkovskiy bardzo dobrze na przedpolu. Doświadczony goalkeeper świetnie wyłapał piłkę zagraną z prawego sektora boiska.

53'
Dragović ma kłopoty zdrowotne. Stoper ucierpiał w starciu z Aguero. Argentyński snajper usiłował zamknąć dośrodkowanie z lewego skrzydła.

52'
Ofsajd piłkarza Dynama Kijów. Sędzia liniowy dobrze wychwycił złamanie przepisów gry.

50'
Mangala na spalonym. Gracz próbował groźnie przedłużyć wrzutkę Aguero z rzutu wolnego.

49'
Garmash bezpardonowo potraktował zawodnika Manchesteru City. Poszkodowany w tej akcji był Fernandinho.

48'
Fernando był nieprzepisowo powstrzymywany przez rywala. Rzut wolny dla piłkarzy Pellegriniego.

46'
W drugiej odsłonie nie zobaczymy już Łukasza Teodorczyka. Polaka na murawie zastąpił Gonzalez.

46'
II połowa meczu!

45+3'
Koniec I części gry!
W pierwszej połowie trochę nudno. Mało akcji bramkowych, niewiele spektakularnych zagrań. Najwięcej do pracy mieli medycy obu klubów, którzy musieli interweniował nawet kilka razy.
Mam nadzieję, że która z ekip spróbuje coś zdziałać w ofensywie.

45'
3 minuty dodane do I połowy.

44'
Fernandinho kapitalnie próbował wypuścić Aguero. Argentyński napastnik dobrze wbiegał, ale jeszcze lepiej zachował się bramkarz Dynama, przechwytując zagranie.

42'
Powstrzymane zagranie Silvy w kierunku Aguero. Od autu grę wznowią gospodarze.

40'
Łukasz Teodorczyk stoczył ambitną walkę o piłkę w polu karnym Manchesteru. Niestety snajper musiał uznać wyższość defensorów angielskiej ekipy, którzy go dobrze wyblokowali.

38'
Dośrodkowanie wykonał Clichy z lewego sektora boiska. Boczny obrońca posłał piłkę na środek pola karnego, jednak żaden z jego kolegów nie potrafił odczytać intencji i podążyć za podaniem.

35'
Soczysta próba Aguero z dystansu. Brawa za odważną decyzję, lecz wykonanie pozostawiło wiele do życzenia. Piłka po kopnięciu Argentyńczyka powędrowała daleko od lewego słupka.

33'
Aguero nie przyjął dobrego zagrania Navasa z prawej flanki. Gdyby przyjęcie piłki w szesnastce Dynama było lepsze, to Shovkovskiy miałby duże problemy.

31'
Teodorczyk zatrzymany tuż przed polem karnym przeciwnika. Przed tą akcją goście mieli szanse na wyprowadzenie niebezpiecznej kontry, ale zabrakło dokładności w ostatnim podaniu.

29'
Strzał na statystyki oddał Łukasz Teodorczyk. Wspomniałem, że na statystyki, ponieważ polski napastnik z głębi pola karnego nie mógł zagrozić Hartowi.

28'
Joe Hart pewnie wyszedł z bramki, aby przeciąć tor lotu piłki po wrzutce z rzutu wolnego. Naprawdę dobra interwencja angielskiego bramkarza.

27'
Demichelis nie miał litości dla Buyalskyiego. Rzut wolny dla Ukraińców.

25'
Yarmolenko z urazem. Pomocnik Dynama padł na murawę. Naprawdę mamy jakąś plagę.

23'
Za kontuzjowanego kolegę na plac gry wszedł Martin Demichelis.

23'
Będzie kolejna zmiana u gospodarzy. Zawodów raczej nie dokończy Otamendi.

21'
Żółta kartka dla Antunesa. Soczysty wślizg w nogi uciekającego rywala. W pełni zasłużona kara.

20'
Łukasz Teodorczyk schwytany na spalonym. Polskiemu napastnikowi udało się trącić piłkę.

19'
Nicolas Otamendi pierwszym "kartkowiczem" dzisiejszego widowiska.

17'
Toure posłał zawiesinę w kierunku Zabalety. Ten bez większego namysłu przedłużył piłkę głową, ale jego podanie zostało przecięte przez linię obrony.

15'
Zawodnik gospodarzy jest opatrywany przez sztab medyczny.

15'
Kolejne urazy w tym spotkaniu. Otamendi zderzył się z Buyalskyim.

14'
Aguero ośmieszył Teodorczyka na jego połowie. Polak dał się łatwo minąć Aguro.

13'
Łukasz Teodorczyk poturbowany w powietrznym starciu z Otamendim. Nasz napastnik był faulowany w środkowej strefie boiska.

11'
Antunes doskonale zachował się we własnej strefie. Boczny obrońca idealnie uprzedził Aguero do podania z lewego skrzydła boiska.

10'
Gusev posłał długie zagranie w pole karne gospodarzy. Akcję usiłował zakończyć głową Garmash, ale nieumiejętnie nakrył futbolówkę w powietrzu.

8'
Yarmolenko próbował przedrzeć się przez blok defensywny City. Pomocnik chyba zbyt z dużym optymizmem podszedł do tej szarży. Piłkę bez problemu przechwycił obrońca.

6'
Konieczna zmiana w angielskim klubie. Kontuzjowanego Kompany'ego zastąpił Mangala.

4'
Kompany z jakimś urazem. Belg usiadł na murawie.

2'
Nieudane dośrodkowanie z lewej flanki zaliczył Clichy. Piłka po jego dotknięciu, opuściła plac gry.

1'
Pablo Zabaleta faulowany już na początku spotkania. Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

*'
Zaczynamy spotkanie!

*'
Na Etihad Stadium rozbrzmiał hymn Ligi Mistrzów!

*'
Przypominam, że w Kijowie lepsi okazali się piłkarze z Anglii. Wtedy padł wynik 3:1.

*'
Jestem szalenie ciekawy dyspozycji Łukasza Teodorczyka. Polski snajper w pierwszym meczu nie błysnął, ale dzisiaj ma szansę na rehabilitację w oczach kibiców i pomoc na odrobienie strat.

*'
Ten sędzia dzisiaj będzie gwizdał rewanż w Manchesterze

*'
Ławka rezerwowa Dynama Kijów: Rudko, Danilo Silva, Makarenko, Yakovenko, Sydorchuk, Korzun, González

*'
Ławka rezerwowa Manchesteru City: Caballero, Kolarov, Mangala, Demichelis, M.Garcia, Sterling, Bony

*'
Witamy Państwa na naszym portalu. Kolejną relacją na naszej stronie będzie sprawozdanie z rewanżowego spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów: Manchester City - Dynamo Kijów
Początek o 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester City - Dynamo Kijów, to zapraszamy do śledzenia meczu online