Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zawisza Bydgoszcz
4 : 0

Malarz - Broź, Rzeźniczak, Pazdan, Brzyski - Guilherme (65' Aleksandrov), Borysiuk , Jodłowiec, Duda (81' Masłowski) - Prijović (72' Hamalainen), Nikolić
Węglarz - Kamiński, Stawarczyk, M'voto, Markić - Danielak (75' Smektała), Drygas, Arel, Panajotow, Igumanović - Angielski (69' Mica)

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz

90+3'
Legia już jedną nogą w finale PP. Zawisza dzisiaj bez argumentów piłkarskich.

90+2'
Aleksandrov z kąśliwym strzałem. Zawodnik otrzymał dokładne podanie od Nikolicia, lecz futbolówka po tym zagraniu poleciała obok prawego słupka.

90'
Trzy minuty dłużej pograją piłkarze dzisiejszego spotkania.

89'
Gościom nie udaje się wyjść z własnej połowy. Na podwyższenie czyhają podopieczni Stanisława Czerczesowa.

88'
Panajotow już przymierzał się do przewrotki. Plan miał szansę bytu, gdyby w sytuację nie wmieszał się defensor i strącił piłkę głową.

87'
Węglarz doskonale zatrzymał dośrodkowanie Aleksandrova z prawej flanki. Piłka w rękawicach goalkeepera.

85'
Rzeźniczak z jakimś urazem. Na boisko wkroczył sztab medyczny.

84'
Panajotow powinien zdobyć honorowego gola. Pomocnik przyjezdnych znalazł się w idealnej pozycji, ale zamiast spokojnie rozwiązać akcję, to ten bez większego namysłu posłał futbolówkę nad poprzeczkę bramki.

82'
Michał Pazdan próbował zamykać centrę od kornera. Obrońca nieźle wyskoczył, jednak nie potrafił właściwie nakryć piłki.

81'

80'
4:0! Hamalainen wrzucił piłkę z lewego sektora boiska. Akcji nie udało się zamknąć Dudzie, jednak do bezpańskiej piłki dopadł Nikolic i po raz trzeci w tym meczu wpakował ją do bramki.

78'
Arkadiusz Malarz dobrze na przedpolu. Doświadczony bramkarz wypiąstkował piłkę. Później goście jeszcze próbowali dwóch uderzeń z dystansu, lecz każdą próbę powstrzymywali defensorzy.

77'
Musi pracować Nikolić nad ustawieniem. Snajper legionistów znów złapany na pokaźnym spalonym.

75'
Jakub Smektała na ostatni kwadrans. Karol Danielak wylądował na rezerwie.

73'
Węglarz wybronił jedenastkę Dudy! Strzał w lewy dolny róg świetnie zatrzymał bramkarz. Młody Słowak jeszcze miał szansę na poprawkę, ale zbyt długo się zastanawiał i obrońcy wybili piłkę.

73'
Rzut karny dla Legii!
M'voto ściął Hamalainena we własnym polu karnym. Fin wykazał się niemałym sprytem.

72'
Kasper Hamalainen wpuszczony na boisko. Na ławkę został zesłany Prijović.

71'
Jakub Rzeźniczak wdał się w polemikę z arbitrem.

69'
Zmiana u gości. Mica w miejsce Karola Angielskiego.

68'
Węglarz skutecznie wypiąstkował piłkę, którą zagrał Duda z rzutu wolnego.

65'
Guilherme już poza placem gry. Stanisław Czerczesow dał szansę Aleksandrovi.

63'
3:0! Fatalny błąd M'voto w przyjęciu piłki. Błąd stopera wykorzystał Prijović, przechwytując futbolówkę, a potem dogrywając do niekrytego Nikolić. Węgierski napastnik wpakował piłkę do pustej bramki.

62'
Tomasz Brzyski trafił w poprzeczkę z rzutu wolnego. Piłkę odbitą od poprzeczki usiłował jeszcze dobić Guilherme, ale został w porę powstrzymany.

60'
Ondrej Duda usiłował się uwolnić spod krycia Drygasa. Pomocnik "Zetki" popełnił przewinienie w tej sytuacji.

59'
Doskonały rajd Guilherme na prawym skrzydle. Pomocnikowi udało się przedrzeć pod pole karne, lecz już nie mógł złożyć się do strzału, ponieważ skutecznie interweniował nadbiegający obrońca.

58'

55'
Kompletnie spóźnione wejście w wykonaniu Borysiuka. Za niebezpieczny wślizg w pełni zasłużył na żółty kartonik.

53'
Broź po raz drugi?! Jednak nie, bo boczny obrońca w momencie podania od klubowego partnera znajdował się na spalonym. Strzelec drugiego gola trafił z ostrego kąta w prawe okienko.

51'
2:0! Co za gol Brozia! Defensor Legii posłał wyborne uderzenie z dystansu. Jego kopnięcie z kilkudziesięciu metrów powędrowało tuż pod poprzeczką bramki. Asystował mu Ariel Borysiuk.

50'
Guilherme zmarnował kapitalną szansę na gola! Brazylijczyk stanął przed szansą na dobitkę strzału swojego kolegi, ale w kulminacyjnym momencie przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

49'
Soczyste kropnięcie z dystansu pokazał Borysiuk. Ale jak na złość pomocnik trafił wprost... w Nikolicia.

48'
Ofsajd Panajatowa. Piłkarz Zawiszy nie wytrzymał ciśnienia.

47'
Faul taktyczny Jodłowca na Drygasie. Piłkę ze środkowej strefy boiska będą wznawiać goście.

46'
Wróciliśmy!

45'
Koniec I części gry!
Legia prowadzi zasłużenie. Ale i również Zawisza coś stworzył pod bramką Malarza, a najlepszym tego przykładem był strzał Stawarczyka.

44'
Żółta kartka dla Igumanovicia. Pomocnik zaliczył spóźniony wślizg na piłkę.

42'
Duda usiłował przedrzeć się na lewej flance. Mimo wielkiego uporu, to w starciu z trzema rywalami był bezradny.

40'
Arkadiusz Malarz faulowany we własnej strefie. Nieprzepisowo o piłkę z bramkarzem walczył Kamil Drygas.

38'
Dobre wybity rzut wolny przez Dudę. Jednak wszystko dobrze rozczytali defensorzy, blokując w polu karnym m.in. Pazdana.

36'
Ciekawa próba Arela z kilkudziesięciu metrów. Ale niestety dla niego piłka poleciała w miejsce, gdzie ustawiony był Arkadiusz Malarz.

35'
3:1 - statystyka odnosząca się do ilości celnych uderzeń na bramkę.

33'
Kamil Drygas wpisany do notesu Krzysztofa Jakubika. Powodem były najwyraźniej dyskusje z arbitrem.

32'
Kilka chwil wcześniej Michał Pazdan zagrał piłkę ręką tuż przed własną szesnastką. Sędzia jednak nie dopatrzył się złamania przepisów gry.

31'
Chaos w 16-ce Zawiszy po wybitym rzucie wolnym. Efektowną przewrotką próbował błysnąć Prijović, lecz w trakcie próby dopuścił się faulu.

30'
Guilherme zatrzymany nieregulaminowo przez obronę. Rzut wolny dla wicemistrzów Polski.

28'
Celny strzał Angielskiego zza pola karnego. Były zawodnik Korony Kielce oddał niezłe, płaskie zagranie, jednak futbolówka powędrowała wprost w rękawice Malarza.

26'
Na pozycji spalonej został złapany Nikolić.

25'
Niecelne uderzenie Tomasza Jodłowca z dalszej odległości. Soczyste kopnięcie defensywnego pomocnika poszybowało wysoko nad poprzeczką.

24'
Nikolić starał się podcinką znaleźć wbiegającego Guilherme. Wszystko szło doskonale, gdyby nie interweniujący w ostatniej chwili obrońca. Brazylijczyk już przymierzał się do woleja.

22'
Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Drygas bliski sfinalizowania podania z prawego skrzydła boiska.

21'
Tomasz Brzyski popisał się kapitalnym przecięciem. Obrońca idealnie zatrzymał wślizgiem prostopadłe zagranie Stawarczyka w kierunku Angielskiego.

19'
Kolejny faul po stronie Legii. Tym razem w roli winowajcy wystąpił Ariel Borysiuk.

17'
Łukasz Broź nieczysto zaatakował Panajotowa. Rzut wolny dla pierwszoligowca.

15'
Ondrej Duda zaliczył głupią stratę w środku pola. Słowak był zmuszony do naprawy błędu, ale w trakcie tej czynności popełnił przewinienie.

13'
Piotr Stawarczyk fenomenalnie wyskoczył do wrzutki z narożnika boiska. Uderzenie piłki głową przez stopera powędrowało tuż obok prawego słupka bramki.

12'
Goście w ataku. Groźne dośrodkowanie z lewego skrzydła zatrzymał Ondrej Duda.

10'
Błędy Zawiszy tuż przed swoim polem karnym. Przed momentem okazję na skarcenie miał Nikolić, jednak w ostatniej chwili obrońca zablokował snajpera Legii.

8'
Faul Tomasza Jodłowca w ofensywie. Na murawę padł Panayotov.

5'
1:0! Nikolić wreszcie się przełamał! Węgier doskonale wykorzystał strącenie piłki przez jednego z kolegów. Jego strzał z paru metrów zatrzymał bramkarz, ale już przy dobitce Węglarz był bezradny.

4'
Węglarz wyratował Zawiszę! Duda posłał genialne, prostopadłe podanie do Prijovicia. Szwajcarski w kapitalnej okazji przegrał z bramkarzem, który umiejętnie odbił piłkę.

1'
Tomasz Brzyski usiłował zagrać na obieg do Prijovicicia. Szwajcar próbował ze wszelkich sił dotrzeć do podania, ale zagranie okazało się zbyt niedokładne.

*'
Zaczynamy spotkanie w Warszawy!

*'
Właśnie przed chwilą rozbrzmiał hymn Legii - "Sen o Warszawie".

*'
Do sędziowania nadchodzących zawodów został wydelegowany Krzysztof Jakubik.

*'
Ławka rezerwowa Zawiszy: Sapela, Smektała, Mica, Lewicki, Kona, Łukowski, Michalik

*'
Starcie ciekawie się zapowiada, bo dzisiaj mamy triumfatorów ostatnich edycji PP. Gospodarze wygrali rok temu, a zawodnicy z Bydgoszczy w 2014 roku.

*'
Ławka rezerwowa Legii: Szumski, Hlousek, Bereszyński, Hamalainen, Lewczuk, Aleksandrov, Masłowski

*'
Witamy Państwa na naszej stronie. Na początek zapraszamy Państwa do Warszawy, gdzie Legia podejmie Zawiszę Bydgoszcz. Mecz zostanie rozegrany w ramach 1/2 finału Pucharu Polski.
Startujemy o 18:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz, to zapraszamy do śledzenia meczu online