Manchester United - Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester United
Liverpool
1 : 1

De Gea - Varela (46' Valencia), Smalling, Blind, Rojo (63' Darmian) - Carrick (71' Schweinsteiger), Fellaini - Lingard, Mata, Martial - Rashford
Mignolet - Milner, Lovren, Sakho, Clyne - Can, Henderson (71' Allen) - Coutinho, Firmino (84' Benteke), Lallana - Sturridge (67' Origi)

Mecze na żywo: Manchester United - Liverpool

90+3'
Dziękuję Państwu pięknie za wspólnie spędzony czas.

90+2'
Liverpool awansował do następnej rundy pucharowej Ligi Europy. Dzisiaj dużo lepiej wyglądał Manchester United, ale to okazało się zbyt mało na przestrzeni dwumeczu. Wynik w żaden sposób nie polepszył sytuacji van Gaala.

90'
Dwie minuty dłużej potrwa mecz na Old Trafford.

89'
Celny strzał Origi z okolic pola karnego. Płaskie kropnięcie z łatwością wychwycił De Gea.

88'

86'
Lingard groźnie z niemal miejsca próbował zaskoczyć rywala. Ale do pełni szczęścia zabrakło troszeczkę precyzji.

84'
Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Benteke wpuszczony na ostatnie minuty. Na ławkę zesłany został Firmino.

82'
Kompletnie spóźniona próba odbioru w realizacji Firmino. Były zawodnik Hoffenheim musiał obejrzeć żółty kartonik.

81'
Zbyt dużo siły włożył Coutinho w rozwiązanie rzutu wolnego. Brazylijski zawodnik posłał kolosalne uderzenie na bramkę, jednak futbolówka pofrunęła wysoko nad poprzeczką.

79'
Ostry wślizg "Bastiego" tuż przed własnym polem karnym. Piłkarzem ściętym był Lallana.

76'
De Gea wyśmienicie na posterunku. Hiszpan wybornie przeniósł futbolówkę nad poprzeczką po huknięciu Coutinho zza pola karnego. Korner dla gości.

75'
Ostatni kwadrans dla podopiecznych van Gaala na odmianę niekorzystnego losu. Przed chwilą zablokowany został Martial.

73'
Fellaini koszmarnie pomylił się z kilkunastu metrów. Belgijski pomocnik otrzymał dobre podanie z prawego skrzydła od Rashforda, lecz ten pierwszy zbyt bardzo się odchylił w ostatecznym punkcie akcji.

71'

71'

70'
Faul taktyczny Sakho w środkowej strefie. Poszkodowany został Fellaini.

69'
Coutinho mocno wgrał piłkę z prawego skrzydła. Do futbolówki udało się szybciej dotrzeć Smallingowi.

67'

66'
Dobrze ustawiony blok defensywny u trenera Kloppa. Manchester ze wszelkich sił stara się przebić mur.

64'
Lingard w nieprzepisowy sposób został przewrócony na połowie "The Reds".

63'

62'
Nieudany strzał Sturridge'a z ostrego kąta. Na uwagę zasłużył piękna szarża Coutinho, który minął trzech rywali.

60'
Celna próba głową w wykonaniu Fellainiego. Zagranie Belga z powietrza poleciało wprost w rękawice Mignoleta.

59'
Indywidualna akcja Lingarda. Brawa za pomysł i odwagę, jednak stoper Liverpoolu bez problemu zatrzymał piłkarza.

57'
Niecelne uderzenie Rashforda z kilkunastu metrów. Piłka po strzale snajpera poszybowała tuż obok prawego słupka bramki.

55'
Goście próbowali zagrozić rywalowi na prawej flance. Dobrym rajdem błysnął Clyne, ale w kulminacyjnym momencie został powstrzymany.

53'
Zablokowany strzał Lingarda z dalszej odległości. Pomocnik Manchesteru United nadział się na wślizg ze strony przeciwnika.

52'
Kąśliwą wrzutkę od rzutu wolnego posłał Carrick. Ale skutecznie sytuację pod swoją bramką wyjaśnili obrońcy Liverpoolu.

51'
Clyne doigrał się! Za pociąganie rywala za koszulkę sędzia pokazał mu żółtą kartkę.

50'
Fellaini z kolejnym łokciem w tym meczu. Przed chwilą w niedozwolony sposób walczył o piłkę z Lovrenem.

49'
Niecelny strzał z powietrza oddał Fellaini. Defensywny pomocnik nieźle wybił się, ale jego strzał został powstrzymany przez defensorów.

47'
Niewłaściwy blok rywala zastosował Fellaini. Przewinienie Belga zostało szybko wychwycone przez arbitra.

46'

46'
II połowa spotkania!

45'
Koniec I części gry!
Ciężkie zadanie przed "Czerwonymi Diabłami", bo w tej chwili do awansu potrzebują aż 3 goli!
Pierwsza odsłona naprawdę dobra, co dokumentowały liczne akcje pod obiema bramkami.

44'
1:1! Coutinho show! Brazylijczyk ośmieszył na lewym skrzydle Varelę, a następnie w pobliżu bramki kapitalnie przelobował bramkarza United.

43'
Akcja na chaos mogła przynieść gola! Daley Blind posłał piłkę na tzw. aferę. Jego podanie przedłużył Fellaini od Rojo, który stał kilka metrów od bramki. Jednak pomocnik z bliskiej odległości kopnął piłkę tuż przy lewym słupku.

41'
Coutinho z żółtą kartką. Brazylijczyk zupełnie nie nadążył za Lingardem. W pełni zasłużona kartka.

40'
Henderson bliski gola! Coutinho genialnym podaniem uruchomił wcześniej wspomnianego, a ten z kilkunastu metrów przeniósł futbolówkę tuż nad poprzeczkę.

38'
Zawiesinę posłał Lallana z prawego skrzydła. Do piłki próbował dotrzeć m.in. Sturridge, ale pewną interwencją błysnęli obrońcy "Czerwonych Diabłów".

37'
Niedokładne dośrodkowanie ze stałego fragmentu w wykonaniu Lingarda. Piłkę spokojnie głową wybili obrońcy gości.

37'
Lingard faulowany tuż przed polem karnym Liverpoolu.

35'
To mogła być przepiękna bramka! Sturridge efektownie podkręcił piłkę od rzutu wolnego. Strzał napastnika obił poprzeczkę bramki United!

33'
Bezpardonowe wejście Blinda. Młody Holender za swój ostry faul obejrzał żółtą kartkę.

32'
1:0! Pewnie wykorzystany rzut karny przez Martiala. Francuski snajper z 11.metrów posłał piłkę w lewy sektor bramki.

31'
Rzut karny dla gospodarzy!
Clyne dał się łatwo podpuścił we własnej 16-ce.

29'
Bramkarz Manchesteru znów przed próbą. Na soczyste uderzenie z dystansu zdecydował się Firmino, lecz jego kropnięcie poleciało wprost w rękawice dobrze ustawionego bramkarza.

27'
De Gea przepięknie zatrzymał huknięcie Coutinho zza pola karnego. Silne uderzenie udało się hiszpańskiemu bramkarzowi odbić na bok. Do dobitki ruszył jeszcze jakiś zawodnik gości, ale szybciej do piłki był De Gea.

25'
Gdyby Coutinho lepiej przyjął piłkę, to De Gea byłby w niezłych tarapatach. Ale pomocnik przyjezdnych zbyt daleko wypuścił sobie futbolówkę tuż przed polem karnym gospodarzy.

24'
Sturridge bardzo dobrze zablokowany przez Blinda. Angielski napastnik silnym strzałem próbował zaskoczyć bramkarza United.

22'
Nieudany strzał Martiala z głębi pola karnego. Francuz umieścił piłkę daleko od światła bramki.

21'
Piękny rajd Milnera na lewej stronie boiska. Piłkarz Liverpoolu wrzucił mocno futbolówkę w pobliże bramki, jednak w ostatniej chwili jej tor lotu przeciął defensor.

19'
Mata skiksował w dobrej okazji. Hiszpański pomocnik dopadł do bezpańskiej piłki, ale wolej z bliskiej odległości poleciał obok prawego słupka bramki.

18'
Mignolet błysnął kunsztem! Bramkarz gości perfekcyjnie wyciągnął strzał głową Lingarda z paru metrów. Piłka po jego dotknięciu zmierzała w lewy dolny róg.

16'
Lallana na ofsajdzie. Firmino zagrał fenomenalne podanie w kierunku klubowego partnera.

15'
Couthinho popchnął z premedytacją Varelę. Rzut wolny był ewidentny w tej sytuacji.

13'
Juan Mata posłał kapitalne, prostopadłe podanie do Rashforda. Ale napastnik gospodarzy będąc pod kryciem obrońców, przegrał z nimi rywalizację w polu karnym.

10'
Dobre dośrodkowanie Milnera z lewego sektora boiska. Futbolówkę zmierzającą do Sturridge'a jednak świetnie przechwycił Smalling.

9'
Firmino uderzony z łokcia przez Fellainiego. Pojedynek powietrzny miał miejsce w środku pola.

7'
Zawodnicy z Manchesteru już od początku próbują zmniejszyć wynik dwumeczu, ale jak na razie defensywa "The Reds" skutecznie blokuje ofensywne plany.

6'
Nieudany cross Maty w kierunku Martiala. Piłka po kopnięciu Hiszpana powędrowała poza plac gry.

3'
Zablokowana wrzutka Vareli z prawego skrzydła.

1'
Pozycja spalona po stronie Liverpoolu. Od rzutu wolnego grę wznowią gospodarze.

*'
Zaczynamy spotkanie na Old Trafford!

*'

*'

*'
Tak przedstawia się ławka rezerwowa gospodarzy: Romero, Darmian, Valencia, Williams, Schneiderlin, Schweinsteiger, Memphis

*'
Na ławce rezerwowej gości znaleźli się: Ward, Toure, Smith, Allen, Ibe, Origi, Benteke

'

Mecz Manchester United - Liverpool na żywo

Zapraszamy do śledzenia rewanżowego meczu Ligi Europy online. W pierwszym meczu Liverpool pokonał Manchester United 2:0. Jak będzie w rewanżu? Początek meczu o godzinie 21:05.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester United - Liverpool, to zapraszamy do śledzenia meczu online